Skoči na vsebino

50 ccm cestni motorji


denZ

glasujte!:  

141 članov je glasovalo

  1. 1. glasujte!:

    • aprilia rs 50
      46
    • rieju rs1 / rs2
      8
    • derbi gpr 50
      14
    • yamaha tzr 50
      44
    • peugeot xr6
      6
    • drugi
      10


Priporočene objave

Jst bom pa za yamaho glasvov. To pa zato, ker mi je lepša od aprilije, manj kvarljiva, pa leti bolj k aprilija.

Sploh pa ma diske večje, pa zadno gumo širšo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap to je pa res, yamaha gre brez blokade 150 ane. retard. to je ze tko al tko nerealno ker mata obadva isto masino yamaha je pa 10 kil tezja .) , zdej pa racuni sherlock :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok, Tok a te je mami na glavo vrgla, k si bil mejhn? :blink: Kaj pa fergi, pa tista nepotrebna krivina na auspuhu? Colibri ma večji fergazer od rske trot. Ni sam kubatura tisto glavno, so še ostale komponente :angry2: Dokler pa tega ne dojameš, pa bod tih :doze: :glare: :grim Konj!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom pa za yamaho glasvov. To pa zato, ker mi je lepša od aprilije, manj kvarljiva llooll , pa leti bolj aprilija.

Sploh pa ma diske večje, pa zadno gumo širšo

Če neveš kaj govoriš rajši :xx: :xx: :xx: :xx: (res pa je da ma yamaha orig. fergi 16)

Masine sta iste Minareli AM6 :closedeyes:

Popravljeno . Popravil MotoBoy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, pr teb se mogoče ne kvari tok, ampak sej, se tud tzrki (pred uporabo preberite navodila) zjebe velik če ne pazš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vse se da registrirat, pa še dobr trening dobiš k rineš tistih slabih 120 kil iz garaže :D

So kr težki ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje za kvarljivost je tako: Če rabljenega kupiš je odvisno precej kakega narajmaš(redni servisi, nkol na tleh, itd.-najbolše nič predelan), če ga boš gonil in tišal ga do konca, ga predelal in friziral, ga neogretega teral do blokade itd. skratka kot je lastnik..mašine sta isti se pravi...logika je tista ki pove se, na drugi strani je pa spet vse odvisno od šoferja, vožnje, vsega po malem pa se nabere. To je bilo moje mnenje!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez dvoma je bt zmagovalec glede na performanse ki jih nudi za to ceno...

nič nimam proti tomosom, samo vseeno so zelo za cajtom...mene bi blo sram se pelati s tomosom po mestu, sploh bt je nenormalno grd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bi se bilo pa sram peljat s skuterjem po mestu,ker ga ma že vsaka stara mama ,ki ima rada sesalce,da ne omenjamo ogabnega zvoka ,ki ga spuščajo te sesalci..dobro bt mogoče ni lep,po darugi strani pa dat toliko denarja za 50cc cestaka,ki je še vedno moped se mi zdi malo mimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

mene pa zanima kaj imate toliko proti Rieju k jst niki gledam za nejga d bi ga kupu pa me zanima k nekateri pravijo d se kvar a bi mi lahko povedal kwa se vam je že pokvarlo pa kolk porabi benza ipd

vsaka info. je dobordošla spraujem pa za Rieju RRX 50

sm prosm brez takih nevmesnih k tišijo motor do konca pol pa pravijo d je crknu pa d je zanič

kupte kroslo 250 al pa ktma če vam je 250 prezanič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Yamaho sem se že zdavnaj odločil zaradi kvalitete, saj me še nikoli ni pustila na cedilu... :D Čeprav je še nimam, bo pa kmalu :blush:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se pa odločam za aprilio rs :naughty: rabljeno pa če mi lahko malo opišete :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor yamaha tzr in to zaradi videza,uporabnosti in ker se ne kvari(vsaj meni se še ni).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm s tzr-jkah je problem ki jih ni nč rabljenih sm novo lahk kupiš za novo pa nimam dnara :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primerjavi z aprilio praktično ni nobene razlike, tako da lahko samo na videz gledaš. Sploh te 50-ke so vsi po večini enaki, razn oblike :)

//NejcZ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm s tzr-jkah je problem ki jih ni nč rabljenih sm novo lahk kupiš za novo pa nimam dnara :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

tzr-k je kr dosr rablenih sam so vse nad 2000 € :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!