Skoči na vsebino

Honda XR 600


lightning

Priporočene objave

Videl sem ta motor na naši(motosvetovi) oglasni deski pa me zanima na hitro kakšne hibe,slabosti,prednosti ,skratka lastniki in vsi tisti,ki kaj veste povejte!!!Cena je 610000sit pa 95 letnik je pa ima supermoto in enduro kolesa,tko da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sem se zanimal za nakup take honde(vendar bom raje kupil cestaka),mislim,da je to zlo trpežen motor,ki je vsekakor vreden svojega denarja,ima okoli 50 konj in je dostojen nasprotnik kakšni serijski husqvarni Te610 ali pa ktmu lc4,drugač majo pa italijani eno stran posvečeno tej hondi,kjer maš celo zgodovino o njej(sam na žalost se strani ne spomnim) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober zelo zanesljiv motor, vendar malo stara zadeva (tistih 50 KM bo bolj 40 KM ali pa celo manj), če ga boš kaj po

zelo težkem terenu boš čutil težo, slabo vzmetenje in težko vžiganje ko se bo motor segrel. Drugače je pa motor legenda

(mogoče ne pri nas) ampak v Ameriki je bila motor do še pred 5 (ko se pojavi WR400) leti zelo aktualen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XR-ka je še zmeri popularna, ima svojo namembnost in to so daljše terenske fure, ter Baja tekme, seveda bolj amaterska scena, ki se nagiba k zmanjšanju obratovalnih stroškov

ima tradicijo v stari šoli terenskih motociklov, ki so doživeli svoj vrhunec z zadnjimi letniki, mislim da so jo nehal delat 2000, medtem ko yamahino konkurenco delajo še danes in se imenuje, pa sej že veš..

vzmetenje slabše kot pri TTR, mogoče res celo manj moči, čeprav naj bi imela 45 konj

drugače pa klasika, zračno hlajena, sorazmerno lahka za to kategorijo

naj bi bila kar visoka poraba??? mi ni noben lastnik na forumih hotel odgovoriti na to vprašanje, uradni podatki pa so se gibali pri 8 litrih, kar pa se mi zdi skoraj preveč

cagiva mogoče misli bolj na XR650R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem hotel kupit XR-ko,potem sem se pa zaradi boljših nabavnih pogojev odločil za zelo podoben moped konkurenčne firme.Zračno hlajena(hard)enduro klasika.Vzmetenje in agregat zdaleč nista zadnji krik tehnike,nikjer ne boš našel el.zaganjača(ga ni tudi pri nasledniku),za po ozkih stezicah (pre)težak.Je pa to preizkušena tehnika,enostavno vzdrževanje,bulletproof agregat.Ravno na pol poti med cestnimi endurami in tekmovalnimi hard endurami.Odličen za celodnevna potepanja po brezpotjih in slabih cestah.Pri Amerjih veliko bolj priljubljen (ogromno linkov)kot na tej strani luže. Mnogi pravijo,da jim je žal da so ga zamenjali za novi XR 650 R....LP FLY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

MEni je tale XR 600 in xr650R postal zelo všečen motor. Že par let nazaj ko sem na hrvaškem vidu enga švicarja ki je celotno pot premagal s kramp gumami (vsaka mu čast)

A je tu kak lastnik tega stroja ker me zanimajo izkušnje s tem motorjem ki jih pri nas ni ravno pretirano veliko, vzmetenje, motor, vožnja po terenu...........

Skratka čimveč

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!