Skoči na vsebino

BMW treningi vožnje 2003


Perla

Priporočene objave

No jest bi definitivno v soboto 24. A se kdo? Lohk se tudi prilagodim - ce bo kej popusta pol... Perla?

Torej, glede cene si prebral Noisovo sporocilo ...

A nisi rekel, da bi se eventuelno lahko udelezil *treninga* 31.05.?

Tudi ostali zainteresirani, ki ste zeleli termin 24.05. (Damian - ce se ti izide, Bobo, Mitch), ce imate moznost udelezbe 31.05. (ali kdaj drugic v okviru motosvet terminov), prosim to sporocite - cena je, kot receno, 10% ugodnejsa.

Glede na izjave in izkusnje lanskoletnih udelezencev lahko potrdim, da vam gotovo ne bo zal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene za enduro zanima!

Po kakšnih terenih se vozi? A je to makadam, al težji hard tereni?

Noise Data a boš ti s svojim motorjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene za enduro zanima!

Po kakšnih terenih se vozi? A je to makadam, al težji hard tereni?

Makadam + gozdne poti... najprej se trenira osnove kar na motokros progi, potem pa se gre še po poteh... V glavnem, to ni HARD enduro... Za tiste pač, ki radi zavijejo tudi iz cest.

Noise Data a boš ti s svojim motorjem?

Seveda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRIJAVE:

Kompaktni trening (MOBI KROG)

31.5.2003 (sobota dopoldne)

1. ar

2. Dave

3.

4.

5.

6.

Na redne cene smo dobili 10% popusta //KOMPAKTNI = 16.920 SIT, NADALJEVALNI = 24.300 SIT, ENDURO = 26.910 SIT//

Rezervacije in prijave kar v to temo ali po PM, rezervacija je dokončno potrjena ob plačilu (prinesete Perli ali meni, lahko pa tudi direktno nakažete na BMW KLUB (prijavnica pa je tukaj -->  www.bmw-klub.si!

Ce ni druge opcije, pol je pa ta tut dobra, ne... (sem se kr dopisal...)

Popravljeno . Popravil Dave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je ze potekel time za edit...

Kaj to je pol ob 8:30 al kaj? Pismo kdaj bom moral vstat za tale spas... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom za ta denar raje šel za en dan na Panoniaring ali pa Brno. Cena od 100€ naprej......vse vodeno z inštruktorji.

LP, pa lepo vjugajte med pilonami <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom za ta denar raje šel za en dan na Panoniaring ali pa Brno. Cena od 100€ naprej......vse vodeno z inštruktorji.

LP, pa lepo vjugajte med pilonami <_<

YZF, tudi dirkaški trening ponujajo pri BMW...

A to ni to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

želim vam obilo užitkov in seveda previdnosti, ker če so to gozdne potke, ki jih jaz poznam, znate naleteti na kake sprehajalce ali celo konje ;) , so pa zelo fine in lahko tudi precej hitre :D

noise, čim več sklec pa gumico stiskat, drugače bojo roke prehitro fuč, to pa ni šala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noise, čim več sklec pa gumico stiskat, drugače bojo roke prehitro fuč, to pa ni šala :)

Vem ja... trening, trening, trening... samo še 9 dni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa trening dobil že lani za rojstni dan samo ga nisem mogel izkoristit.

Ma sej sem komaj pri osnovnem, bo še cajta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za termine kompaktnega in nadaljevalnega treninga je še kar nekaj prostih mest, za enduro pa le še dva. :o

Nekateri ste mi pisali po PM in klicali na GSM, če enduro bo. Očitno bo :P :P , zato se takoj prijavite, če želite it z nami (štirimi prijavljenimi) in Stanovnikom na trening. Maksimalno število udeležencev je namreč šest! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Mič in BoBo uspešno položila vse owinke na začetnem. Za nadaljevalni pa bo treba kej pršparat, jaz za tečaj, Mič pa za motor in tečaj, ker je hotel past čez balanco, ko je blo treba vstat iz zica. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahh... ups... sele zdejle sem dojel, da bi moral placat en teden prej... a je panika ce placam jutri?... :(

Btw, na prijavnici tut ni omenjen, da imamo motosvetovci popust... a pol kr nakazem manj, pa je, al kaj? (Me morte res pedenat k otroka.. ne... sem poredn vem).

Popravljeno . Popravil Dave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike, če plačaš jutri. Lahko prineseš v OLP in daš meni ali Perli, pa bova midva poskrbela za plačilo....

Če plačaš direktno njim, najprej pokliči Igorja Zupaniča na Avto Aktiv, povej da si motosvetovec in da greš na motosvetov termin, nato nakaži, potem pa ga spet pokliči, da bo ziher. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da nebom zdaj izpadel ful debil ali kaj...

Zanima me, ce BMW trening pomeni, da vozis (njihove) BMW motorje? (Cena je ze taka)

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da nebom zdaj izpadel ful debil ali kaj...

Zanima me, ce BMW trening pomeni, da vozis (njihove) BMW motorje? (Cena je ze taka)

Urbi

V bistvu nisi izpadel debil, je pa vseeno ocitno, da nisi prebral teme. O tem smo ze govorili. Vozis svoj motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike, če plačaš jutri. Lahko prineseš v OLP in daš meni ali Perli, pa bova midva poskrbela za plačilo....

Če plačaš direktno njim, najprej pokliči Igorja Zupaniča na Avto Aktiv, povej da si motosvetovec in da greš na motosvetov termin, nato nakaži, potem pa ga spet pokliči, da bo ziher. :D

Pridem v OLP. Bom moral hitro it - grem v kino pol. Ce te se ne bo tam, bom dal komu drugemu denar. Prijavnico ti posljem po emailu (mi printer ne dela). Aja, pa hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi se za to soboto prjavu, če ni že prepozno ?!? :unsure: Dnar lahko nakažem al pa s sabo prinesem.

Enduro ali kompaktni??? Pokliči me na 041 711 317.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri pa na moto-trening: B)

1. KOMPAKTNI: Ar, Dave, Rude

Dobite se ob 8.30 na Mobi Krogu pri Cerkljah na Krki.

2. ENDURO: Noise Data, Mitja, Bladzo, Fisherman

Dobite se ob 8.30 pred Avto Aktivom v Ljubljani na Viču in greste nato skupaj s Stanovnikom na Lavrico.

Glede formalnosti, ki jih doslej nismo uredili (prijavnice in placilo) smo se dogovorili, da vse uredite pred pricetkom treninga.

Na redne cene smo dobili 10% popusta //KOMPAKTNI = 16.920 SIT, NADALJEVALNI = 24.300 SIT, ENDURO = 26.910 SIT//

Prijavnica pa je tukaj -->  www.bmw-klub.si !

Vreme bo odlicno in upam, da vam ne bo prevroce.

SREČNO! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!