Skoči na vsebino

BMW treningi vožnje 2003


Perla

Priporočene objave

Še nekaj prostih mest za kompaktni in nadaljevalni trening za to soboto.

Zaenkrat prijavljeni:

Kompaktni trening (MOBI KROG)

14.6.2003 (sobota dopoldne)

1. Damian

2.

3.

4.

5.

6.

Nadaljevalni trening (MOBI KROG)

14.6.2003 (sobota, celodnevni)

1. Noise Data

2. Vivid

3. ChildInTime

4. AndJak

5.

6.

Če se želite pridružiti ali še prej kaj vprašati, sem dosegljiv na PM ali 041 711 317.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En kup problemov za nas manj izkušene. verjetno se bom kljub vsemu pojavil, malo ogledal in vprqašal za kakšen nasvet. V avtošoli me žal niso naučili niti tega, katero bremzo se stisne v sili....

Kolikor bodo zaračunali , bom pa plačal...

Upam pa, da ne bom edini, ki prizna, da bi mu kakšen nasvet prišel prav.....

nareditivsemožnodatenebislučajnokdajpobiralipocesti.....

lp Damian...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam pa, da ne bom edini, ki prizna, da bi mu kakšen nasvet prišel prav.....

Brez skrbi, da ne... Zato pa gremo na trening, ker to priznamo.

Damian, kar tako pa se res ne moremo iti. Če se prijaviš in plačaš, daš skozi celoten trening, imaš garantirano mesto in seveda inštruktorja na voljo, saj se treninga lahko udeleži maksimalno 6 ljudi. B) B)

Se pojavit, gledat dva metra stran in spraševat, potem pa vprašat "koliko sem dolžen", pa se, se mi zdi, nikakor ne spodobi. Kaj ti naj reče inštruktor? "Dej mi dva jurja pa basta" al kako? :unsure: :unsure: :unsure: Malo čudno, se ti ne zdi? <_< <_< <_<

PS: danes popoldne ali v petek dopoldne izvem, če se bo kompaktni trening izvajal, glede na to, da se je teya sedaj odjavila. Nekaj ljudi ima še namreč avto aktiv na seznamu. No, nadaljevalni vsekakor bo, tako, da ti priporočam, da hkrati malo razmisliš tudi o celodnevnem nadaljevalnem tečaju... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damian, dal jaz in še nekaj skupin motosvetovcev tako vadbo vožnje, ki se je lani sicer drugače imenovala, skozi.

Nič bati, nič strahu imeti, nič sramu imeti.

Za začetek in segrevanje je bilo vsaj lani vožnja na v neobičajnih položajih (stoje, pa sede na rezervoarju in podobno). Jaz tega ne izvajal v celoti, pa me niso nagnali domov.

Tam se ne dela nič drugega, kot vozi motocikle. In to tako, kot vemo in znamo, inštruktor pa potem reče, tu moraš mehko z zavoro, tam pa takoj stisni do konca in potem popuščaj in šemarsikaj drugega.

Se smeje nihče ne, če daš vmes nogo na tla. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se smeje nihče ne, če daš vmes nogo na tla. B)

Brez skrbi da ne, ker smo vsi v istem zosu. In vsi se bomo naučili veliko novega.

No, ravnokar sem se pogovarjal z BMW Klubom Slovenija in pravijo, da bosta oba tečaja izvedena. Z inštruktorjem Branetom Leganom na kompaktnem treningu boste (le) trije, z inštruktorjem Matjažem Poropatom na nadaljevalnem treningu pa nas bo šest.

Kontaktirajte me, prosim, na 041 711 317, da se dokončno dogovorimo kako in kaj bo s plačilom, prijavnicami in prijavnicami.

Sicer pa, ne pozabite, ob 8:30 začnemo. Na mobikrogu !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa bi se prijavila na enduro trening. Sam dajte mi povedat tisti ki ste bili, če bo moja transalpka to prenesla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa bi se prijavila na enduro trening. Sam dajte mi povedat tisti ki ste bili, če bo moja transalpka to prenesla.

B) če prenese duša, bo prenesel tudi Tigrček :rolleyes: verjemi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa bi se prijavila na enduro trening. Sam dajte mi povedat tisti ki ste bili, če bo moja transalpka to prenesla.

Če je preživel F650 GS, bo tudi Transalp... Ni panike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Torej, je kdo zainteresiran?

Enduro trening (okrog LAVRICE; inštruira: MIRAN STANOVNIK)

5.7.2003 ali 12.7.2003 (sobota, celodnevni) (navedite preferenčni datum)

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Tkole no - dajte mal povedat, tisti, ki ste bli na tem treningu - kakšni so kaj opčutki? :)

Noro fajn. Res se splača it! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vnaprej se opravičujem, če je odgovor na moje vprašanjce že kje napisan - beri: starih postov nisem zelo natančno bral.

Torej, zanima me, ali je v načrtu za letos še kak "motosvetski" termin za "začetniški" trening varne vožnje. Če je, sem vsekakor kandidat...

Lep pozdrav,

Marvin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, zanima me, ali je v načrtu za letos še kak "motosvetski" termin za "začetniški" trening varne vožnje. Če je, sem vsekakor kandidat...

Ali nebi raje počakal do pomladi. Letošnje sezone je (samo) še kake dva meseca in boš do naslednjega leta vse pozabil.

.

.

.

Ali pa tudi ne! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, zanima me, ali je v načrtu za letos še kak "motosvetski" termin za "začetniški" trening varne vožnje. Če je, sem vsekakor kandidat...

Mislim, da letos ne bo več terminov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

jokeman, pokliči na Avto Aktiv in zahtevaj g. Marijana Božiča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!