Skoči na vsebino

Rukanje balance


smeško

Priporočene objave

ja super jaz itak moram menjat sprednjo gumo tko da bo pol vse ok.

samo problem je da gumo 100/90/16 težko dobiš zato še enkrat sprašujem če kdo ve kje bi jih imeli firma ni važna sam da ni tumač predraga

Pirelli Sport Demon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bridgestone bt - 45. Pokliči v b&f pnevmatic Tel: 01 4287210. Obstaja tudi v tvoji dimenziji (100/90 16). Pa še najboljša diagonalna guma je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bridgestone bt - 45. Pokliči v b&f pnevmatic Tel: 01 4287210. Obstaja tudi v tvoji dimenziji (100/90 16). Pa še najboljša diagonalna guma je.

takoj jutri kličem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa če boš menjal, poskusi menjat obe, da se ti potem ne bosta gumi kregali. Drugače je pa guma preverjeno dobra, preizkušena na ženinem (žal bivšem) Kawa zzr-250 in kolegovi Yamahi xs-1100.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temu, kar se vama dogaja, se reče "shimmy" - tresenje balance. Ponavadi je vzrok prednja guma, ki ne komunicira v redu z motorjem (premehka ali pretrda konstrukcija gume, v vajinem primeru mogoče prenizka guma). Ni druge, kot da zamenjaš gumo ali pa se sprijazniš s tem. "pendlanje" pa je nekaj povsem drugega, ko se začne cel motor pri večjih hitrostih dobesedno zvijati pod tabo.

Vzrok je lahko tudi kufer..........................niso nujno gume krive.......... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITAT(trumf @ 4 May 2008 @ 20:16) *

Bridgestone bt - 45. Pokliči v b&f pnevmatic Tel: 01 4287210. Obstaja tudi v tvoji dimenziji (100/90 16). Pa še najboljša diagonalna guma je

sem klical 108 eur pa še 14dni min da nabavi ker ni na zalogi!!

pr men so ziher gime ker so stopničaste:

katere so zdaj po vaše dobre:

post-18702-1209979219_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil maggio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem zamenjal sprednjo gumo dobil sem continental tkv 11 100/90/16

guma zgleda tkole:

http://www.totalmotorcycle.com/photos/tire...al-TKV11-12.htm

pelje se pa v primerjavi z prejšnjo sava MC-25 ki je bila že precej rebrasta - še preveč dobo zdaj grem lahko ornk samozavestno v ovinek prej me je pa kar ven neslo

zamenjal mi je majstr iz SMK -priporočam

051-653-151

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!