Skoči na vsebino

Pohvala in Zahvala motosvetovcem


Priporočene objave

Rad bi se samo zahvalil vsem udelezenim, da sem si priboril vzmeti za sprednje vilce.

Ice, ki jih je kupil v Avstriji in pripeljal v Slovenijo in pa vsem udelezenim pri prevozih in hranjenjih - Gregs, Ice Lady, omenjala sta se tudi Lindau in Uti,... pa se kdo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

einherjAr ????

a ni bil včasih tamle E

Res je, Desmo ima prav, bil.

Zgodovinsko je skozi cas iz izraza Einherjar nastal Einherjar, kot se uporablja se dandanes v Skandinavskih krajih.

Original Einherjar pa se je obdrzal na Islandiji, kjer se govorijo starejso obliko skandinavskega jezika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

einherjAr ????

a ni bil včasih tamle E

Res je, Desmo ima prav, bil.

Zgodovinsko je skozi cas iz izraza Einherjar nastal Einherjar, kot se uporablja se dandanes v Skandinavskih krajih.

Original Einherjar pa se je obdrzal na Islandiji, kjer se govorijo starejso obliko skandinavskega jezika.

... v razlagi si štirkrat napisal isto ... kaj je zdaj original in kaj sodobna verzija ... kdaj si pa spoznal svojo zmoto ... :) ... matr smo iz teme ušli, ampak saj kaj dosti drugega ni za napisat sem notri :unsure: :) :ph34r: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

einherjAr ????

a ni bil včasih tamle E

Res je, Desmo ima prav, bil.

Zgodovinsko je skozi cas iz izraza Einherjar nastal Einherjar, kot se uporablja se dandanes v Skandinavskih krajih.

Original Einherjar pa se je obdrzal na Islandiji, kjer se govorijo starejso obliko skandinavskega jezika.

... v razlagi si štirkrat napisal isto ... kaj je zdaj original in kaj sodobna verzija ... kdaj si pa spoznal svojo zmoto ... :) ... matr smo iz teme ušli, ampak saj kaj dosti drugega ni za napisat sem notri :unsure: :) :ph34r: B)

OK... zblojen sem ... Drugi Einherjar mora biti Einherjer. Einherjer novo, Einherjar staro.

Na zmoto me je en Islandec opozoril. Lahko bi uporabljal tudi Einherjeri, vendar je to mnozina samostalnika Einherjar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne glede na to, staro, novo, tvoje, islandsko itd... je meni še vedno bolj všeč Einherjer, tudi navadila sem se na to, tako da boš zame kar ostal Einherjer, pa naj se gre uni Islandec kar malo srat!! <_< :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne glede na to, staro, novo, tvoje, islandsko itd... je meni še vedno bolj všeč Einherjer, tudi navadila sem se na to, tako da boš zame kar ostal Einherjer, pa naj se gre uni Islandec kar malo srat!! <_< :P ;)

Pupa men je prav :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh,eini samo da si prisel cel domov.tiste pol kave se velja. :P ;)

Valda sem prisel.. noro fajn... bil doma malo cez 14...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

einherjAr ????

a ni bil včasih tamle E

Res je, Desmo ima prav, bil.

Zgodovinsko je skozi cas iz izraza Einherjar nastal Einherjar, kot se uporablja se dandanes v Skandinavskih krajih.

Original Einherjar pa se je obdrzal na Islandiji, kjer se govorijo starejso obliko skandinavskega jezika.

ja treba je it z časom naprej ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: ;) ... Einherjar ali Einherjer, to je sedaj vprašanje ... in vzel sem v roke meč ter presekal ta vozel ... in potem bilo je vse lepo ... sem prav povedal, Ein*.* ??? :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh,eini samo da si prisel cel domov.tiste pol kave se velja. :P ;)

No, kaj je že bilo pol s tistimi vzmetmi za sprednje vilce? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh,eini samo da si prisel cel domov.tiste pol kave se velja. :P  ;)

No, kaj je že bilo pol s tistimi vzmetmi za sprednje vilce? B)

Danes so bile zmontirane in grem po moped na servis :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pričakuješ od teh fedrov? trdoto, manj posedanja pri bremzanju in nasploh manj "plavanja" po cesti? al je bil le predlog iz izkušenj drugih?

danes ne bo ravno užitek pri sprobavanju rock solid amortizacije :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pričakuješ od teh fedrov? trdoto, manj posedanja pri bremzanju in nasploh manj "plavanja" po cesti? al je bil le predlog iz izkušenj drugih?

danes ne bo ravno užitek pri sprobavanju rock solid amortizacije :(

Trdnejse vilce in s tem manj plavanja. Vecja stvar bo narejena konec sezone, ko bom zamenjal se zadnjo feltno za 17" namesto trenutne 15" in pa eventually se stabilizator balance.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vecja stvar bo narejena konec sezone, ko bom zamenjal se zadnjo feltno za 17" namesto trenutne 15" in pa eventually se stabilizator balance.

kaj pa ležaje zadnje nihajke ?? menda tudi zelo priporočljiv upgrade ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vecja stvar bo narejena konec sezone, ko bom zamenjal se zadnjo feltno za 17" namesto trenutne 15" in pa eventually se stabilizator balance.

kaj pa ležaje zadnje nihajke ?? menda tudi zelo priporočljiv upgrade ...

Jup in zadnje nihajke in lezaje sprednjih vilc na krizu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vecja stvar bo narejena konec sezone, ko bom zamenjal se zadnjo feltno za 17" namesto trenutne 15" in pa eventually se stabilizator balance.

kaj pa ležaje zadnje nihajke ?? menda tudi zelo priporočljiv upgrade ...

Jup in zadnje nihajke in lezaje sprednjih vilc na krizu.

saj potem bo pa motor že skor za vozit ... ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Hvala Fičotu,

ker mi je predlagal pravo mast iz prave firme za bolečo ramo.

:worship: :worship: :worship: :worship:

čerpav mi je predlagal naj kupim "konjsko mast" na "veterini v Kamniku" sem iz obupa ubogal in ni mi žal

1 MINUTO po tem, ko sem si namazow ramo

s "konjsko mastjo"

je bolečina prešla. Bolečina, ki me je žrla 2 leti !!!

................nakup...................

POHVALA

Podjetju

Veterina d.o.o.,

Perovo 20, Kamnik

telefon: 01 / 830-95-72

kjer me je prijazna gospa postregla, čeprav so imeli že zaprto, ko sem ji obrazložil svoje bolečinske težave. Izbrala mi je 3 različne vrste "konjske masti" in vzorce v količini za najmanj en teden, dala v 3 različne

plastične škatlice. "Preizkusite vse 3 in pridite po tisto, ki vam bo pomagala!" mi je rekla in na vprašanje:

"Koksm pa dowžn?" odogovorila z "Nič!!"

Halooo!???

:kva2:

Ali je to mogoče?

Ali so še taki ljudje na Planetu Opic?

Ali se še dobi kaj zastonj ... in to na Gorenjskem, kamor spada Kamnik !???

:kva2:

................................

danes je lep dan

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala...komu in zakaj že ve sam. :winkiss:

kr neki :doze:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala...komu in zakaj že ve sam. :winkiss:

kr neki :doze:

pa še kdaj - saj veš, zakaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :worship: :rolleyes:

zdej pa sam gassaaaaaaaaa (preklet sneg!) :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!