Skoči na vsebino

Pohvala in Zahvala motosvetovcem


Priporočene objave

Hvala tati,

ker mi je rešila živleje, :xx:

s tem, da mi je prnesla pir :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nič lažjega.

Tale topic je nekakšen ekvivalent topica za vsesplošno zalizavanje & slinjenje, le da je namenjen malo drugačnemu izražanju hvaležnosti zakarkolipač. B)

Praktični primer: Če bi Rocky bil baba, bi mu Ice stisnil enega v "Poljubček za..". Ker pa to ni, pa tudi Ice, kolikor vem, ni topli, mu v tej temi izreka zahvalo na politično korekten način (no jaz bi ga sicer na pir povabil, ampak to je stvar osebnih preferenc :grim )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Če bi Rocky bil baba, bi mu Ice stisnil enega v "Poljubček za..". ..

Se mi dozdeva, da bi bila baba po imenu "Rocky" kaj malo primerna za poljubčkanje in sorodne športe.

Na srečo (& zadovoljstvo vseh, ki ga poznamo) je Rocky dedec, kot se spodobi. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi dozdeva, da bi bila baba po imenu "Rocky" kaj malo primerna za poljubčkanje in sorodne športe.

Na srečo (& zadovoljstvo vseh, ki ga poznamo) je Rocky dedec, kot se spodobi. :yes:

Troo. :hmm:

Troo. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če pa že imamo tako temo potem j pa hitro izkoristim :grim

Bizi, hvala za prevoz včeraj :OK:

Pa seveda tudi Juretu za hitro ukrepanje :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol je ta tema sam za desce med sabo? :hmm:

Al se lahko tudi jaz zahvalim Ixu za pomoč in mu sporočim, da "tisto" the pivo definitivno enkrat bo... :)

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tema je splosno imetje.......... kot vse ostalo tukaj. :devil:

ker me je rocky pac resil iz situacije, v katero sem se v vsej svoji tezi sam spravil (kljub izkusnjam; heh, pac ena vec :grim ) se spodobi, kot je omenil kolega pirrulz tudi politicno, da se taksna solidarnost postavi v javnost.

pir pa tak pade, pirrulz, nea se ti sekiraj. :grrr lahko se kvecjemu "priliznes", da se tebi kaksen "od"pade. :P

BTW depilacija zenskih nog obvezna. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hvala Špilferderberju :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malenkost,

bogato poplačana.. :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala itak vsem za vse v minulih cajtih, še posebej pa zadnje dni Pervyju, ki me je v zgodnjih jutranjih urah po enournem čakanju rešilca s slajdajočim BMW-jem taksiral na urgenco ... počasi u bom moral hvaležnost izkazati že kar s cisterno piva :)

Edino ne vem, kaj je potem s tistimi zrezki in potico naredil, ki ju je odtajal na mojem gležnju :P

post-467-1146725921_thumb.jpg

post-467-1146725938_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potica mi itak ni dišala (zato je bila zamrznjena), zrezke pa sem odstranil preden so se odtajali in so še užitni .)

ni problema, naš moto je: "We break you, we bring you to hospital!" :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bližnjica :lol1:

sorry, sym.. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala itak vsem za vse v minulih cajtih, še posebej pa zadnje dni Pervyju, ki me je v zgodnjih jutranjih urah po enournem čakanju rešilca s slajdajočim BMW-jem taksiral na urgenco ... počasi u bom moral hvaležnost izkazati že kar s cisterno piva :)

:huh:

na koga naj se glasi račun za opravljeno storitev? :devil:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh:

na koga naj se glasi račun za opravljeno storitev? :devil:

na BMWjeve inženirje, ki so tak dober avto nardili :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moja (skromna) zahvala, ki se ji seveda pridružuje tudi novopečeni oz. novokuhani ati :)

Hvala vsem za lepe želje (in nekatere ostale aktivnosti :D ) ob rojstvu sinka Aleksa :wub:

Še posebno pa Dašenki&Elbartotu :love1: , Ervini :K , Hanziju :winkiss: , Pepetu :winkiss: , Uti&Lindau :photo: ter Bibi :004 .... Nenazadnje pa zahvala Ixsu za izjemen kreatorski dosežek - usnjen brezrokavnik Aleksu pristoji kot ulit, še posebno, ker ima sinko tudi precej motoristično frizuro :) :D

P.s.

Ah ja, pozabla povedat ... nekaj dni me ni bilo na forumu. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!