Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Od Planine proti Logatcu je bila ena nesreča okrog 16 ih. Več ne vem

Jst sm glih iz fure sow pa sm reku grem se mal na ride zakrozit in naletim na tole nesreco :eek: . Opel astra na strehi sredi ceste. Vpr. policista če je kej hujšga in je reku da ne. Pocasi odpeljem naprej kjer smo na ridah še z dvema motoristoma malo podebatiral o nesreči in gas naprej .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje, da se kar preselite tja gor. :grim

aja pa to, da ustanovite sekto, sem pa itak že povedal. B) in v pravilnik sprejmite, da se tam gor vsak vikend peče Pujzsh, pa boste tudi pirrulza kaj vidli tam. :grim (ne, ne bom visoki svečenik kulta Rid, dajte si to že enkrat dopovedat B) :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj te pa briga :P

a te pleša kej moti al kaj :angry2:

ja moti me :grim ne maram fantkov k majo plešo :kva2: sploh pa

če so z voklanskega konca :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se 2x mim pelala pa so bli sam policaji tam.

Sanda posipam se s pepelom, ker te danes v Portorožu nisem vidla - zakaj nisi na mobi poklicala :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policija opozorja, da bo vse do sredine poletja izvajala poostren nadzor na "moto poligonih" kot so ride in marija reka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policija opozorja, da bo vse do sredine poletja izvajala poostren nadzor na "moto poligonih" kot so ride in marija reka....

a mislijo da bodo s tem načinom dela kaj preprečili :grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mislijo da bodo s tem načinom dela kaj preprečili :grrr :grrr :grrr

bojo,...men so že preprečili včeraj da nisem mogel odvozit par "rund" :grim :grim :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

Včeraj v smeri morja je bilo kar noro. Smo videli kar dosti policije. Kot je že zgoraj dokumentirano s strani naših Ridašev, je policija na ridah postavila barikade, ki spominjajo na čase iz 90-tih.

Lejte prav hecno. Ko smo se vračali s poti, je bilo sicer že kasno in pogled nazaj proti primorski je priganjal domov, saj je tam že deževalo, v Postojni pa rahlo rosilo. Ko smo se peljali čez ride, je seveda tudi rosilo, policajem zato ni bilo več treba poostreno nadzirati ovinka, mi smo se pa morali tako ali tako peljati po pameti.

Tisti tam zgoraj pomoči tista dva ovinka, pa je mir. :photo:

LP Cvetoo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mislijo da bodo s tem načinom dela kaj preprečili :grrr :grrr :grrr

A misliš, da je cesta dirkališče????? :nono: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš, da je cesta dirkališče????? :nono: :nono: :nono:

nisem zagovornik dirkanja po cesti :grrr

amapk mi povej koliko lahko nekdo realno doseže hitrost v tistih 2 ovinkih s tem da tud brusi tačke????

pustiva ravnino na miru(tam kjer je bla včeraj kibla pa 4 čuvaji hrupa) :kva2:

kaj dost čez omejitev ne gre :grrr

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem zagovornik dirkanja po cesti :grrr

amapk mi povej koliko lahko nekdo realno doseže hitrost v tistih 2 ovinkih s tem da tud brusi tačke????

pustiva ravnino na miru(tam kjer je bla včeraj kibla pa 4 čuvaji hrupa) :kva2:

kaj dost čez omejitev ne gre :grrr

Jst se peljem s povprečno hitrostjo 42 km/h, tačke brusim pa doma pred garažo, ko mi moped po tleh pada. :cry:

Sicer pa tudi mene zanima s kakšno hitrostjo odpelje poznavalec terena recimo ta ovinek, kjer so na sliki čuvaji zakona?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se peljem s povprečno hitrostjo 42 km/h, tačke brusim pa doma pred garažo, ko mi moped po tleh pada. :cry:

Sicer pa tudi mene zanima s kakšno hitrostjo odpelje poznavalec terena recimo ta ovinek, kjer so na sliki čuvaji zakona?

po pravici povedano...ne vem! :) ker ni časa še na števec gledat takrat :grrr ...mislim pa da tm okol 40-50 :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre več kot 40-50km/h.. Pri tistih s kolenom bolj pri tleh, gre pomoje vsaj 60km/h, če ne več. Sicer pa je že bla enkrat debata o hitrostih v the ovinku, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žandarji so zato gor k občudujejo vožnjo motoristov skoz ovinke :grim

istočasno se mal na uč učijo(u kwa bi blo fajn če bi jaz znal tkole vozit) :yes:

pol pa še mal pokasirajo pa je šihta konec :D

pobijajo se ljudje na motorjih drugje!

naj raje mal po križiščih pogledajo kako folk v koretah izsiljuje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In v čem je potem problem, če so policaji gor?

To lahko naredis na dva nacina:

a. peljes 60km/h in pred ovinkom rahlo odvzames plin, se nagnes in po ovinku spet pocasi pospesis.

b. pripeljes do ovinka z najvecjo hitrostjo, zaviras na polno ze sredi ovinka on ce ti znese takoj pospesevanje, ko si se nagnjen. Ce so gledalci in gres po zadnjem kolesu dobis se dodatne tocke za umetniski vtis.

Tezava tocke b. je da je zelo odvisna od motorja, stanja gum, temperature... Zablokirano kolo na ovinku ali zdrs pri pospesevanju v ovinku dostikrat pomenita tezave, posebej ce se ovinek konca s skalami ob cesti.

Prisotnost policije deluje na upogib desnice, preverjeno.

p.s. Vceraj sel dvakrat cez, dopoldan policisti, popoldan dez, kar pa je vseeno za moj (KK) stil voznje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokasirajo? Zakaj?

Nehomologiran ror, ni prve pomoči, premalo profila na gumah... vse se najde če se hoče .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehomologiran ror, ni prve pomoči, premalo profila na gumah... vse se najde če se hoče .)

Po pisanju sodeč, je bilo govora o hitrosti. Al kako?

Ampak dobr..nima veze... :) Zdej boš rekel, da če bi imel vse to (ne vem..sej mogoče maš .) ), da bi še vedno peljal po kolenčku čez tiste ovinke, ko bi bili policaji tam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!