Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Po pisanju sodeč, je bilo govora o hitrosti. Al kako?

Ampak dobr..nima veze... :) Zdej boš rekel, da če bi imel vse to (ne vem..sej mogoče maš .) ), da bi še vedno peljal po kolenčku čez tiste ovinke, ko bi bili policaji tam?

Ne.. pr men je samo ror problem :P

Useeno zadost, če te z drugim ne morejo jeb.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že preizkušeno z moje strani je, da sem pred žandarji peljal po kolenu , na ridah,.................pa me majstr ustavi, sledijo litanije in, da se ne znam vozit čez ovinke................naslednji vikend vajo ponovim in mu ne ustavim več, ker se mi ne da več poslušat MODRIH nasvetov, pol pa on pun gas z avtom za mano proti Logatcu...........jest sem pa lepo spodaj zavil na bližnjico in nazaj gor na ovinek čičat in jih čakat, da se vrnejo.............so šli kar daleč, ker so rabli okol 15min, da so se vrnili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že preizkušeno z moje strani je, da sem pred žandarji peljal po kolenu , na ridah,.................pa me majstr ustavi, sledijo litanije in, da se ne znam vozit čez ovinke................naslednji vikend vajo ponovim in mu ne ustavim več, ker se mi ne da več poslušat MODRIH nasvetov, pol pa on pun gas z avtom za mano proti Logatcu...........jest sem pa lepo spodaj zavil na bližnjico in nazaj gor na ovinek čičat in jih čakat, da se vrnejo.............so šli kar daleč, ker so rabli okol 15min, da so se vrnili.

A ni nespametno kar tako za brezveze tvegat kazen za pobeg, ki btw ni majhna? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni nespametno kar tako za brezveze tvegat kazen za pobeg, ki btw ni majhna? :?

narediš tako, da te ne dobijo,ker je res dražje, kot če samo ustaviš, košta pa te zmeraj nekaj, saj te skoraj ne ustavijo več, brez da bi ti kaj zaračunali..............a mogoče ni res ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

narediš tako, da te ne dobijo,ker je res dražje, kot če samo ustaviš, košta pa te zmeraj nekaj, saj te skoraj ne ustavijo več, brez da bi ti kaj zaračunali..............a mogoče ni res ???

ni res... mene so odakar mam motor ustavili 6krat in niti enkrat nism dobil kazni ;)

zaenkrat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

narediš tako, da te ne dobijo,ker je res dražje, kot če samo ustaviš, košta pa te zmeraj nekaj, saj te skoraj ne ustavijo več, brez da bi ti kaj zaračunali..............a mogoče ni res ???

Ja samo glede na to, da si se peljal ravno čez ovinek, verjetno ni šlo glih 200km/h mimo in bi si nekdo izmed policistov brez problema zapisal reg.št. Ali pa te celo prepoznal, pri the ovinku, ko so se vrnili nazaj.

Jaz si ne bi upal no, je prevelika kazen za pobeg :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje zavedajte se da lahko pobegneš policajem, vendar ce ti policaj vidi registrsko tablico, ti lahko napiše vse mogoče, npr. neupoštevanje talnih označb, prva pomoč, bistveno večja hitrost kot je dejansko bila... , tko da se ni za hecat, ker si ti tisti ki boš moral na sodišču dokazovati da res ni bilo tako! No da o končnem znesku, ki ga moraš plačati za kazni ne govorim. :hmm:

Tko da pamet v roke in v glavo. - zgolj nasvet za vse motoriste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že preizkušeno z moje strani je, da sem pred žandarji peljal po kolenu , na ridah,.................pa me majstr ustavi, sledijo litanije in, da se ne znam vozit čez ovinke................naslednji vikend vajo ponovim in mu ne ustavim več, ker se mi ne da več poslušat MODRIH nasvetov, pol pa on pun gas z avtom za mano proti Logatcu...........jest sem pa lepo spodaj zavil na bližnjico in nazaj gor na ovinek čičat in jih čakat, da se vrnejo.............so šli kar daleč, ker so rabli okol 15min, da so se vrnili.

a to si ti,k si imel ruzak v obliki psa al medveda na hrbtu :hmm:

če je to te se spomnem tega smeha ja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In v čem je potem problem, če so policaji gor?

hitrost že lohk štima, sam verjetn pa prve pomoči ni, avspuh ni homolomo, gume so zlizane, ... ;)

pobijajo se ljudje na motorjih drugje!

naj raje mal po križiščih pogledajo kako folk v koretah izsiljuje :grim

Se ti zdi ali veš? ...

Pokasirajo? Zakaj?

Za domovino :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehomologiran ror, ni prve pomoči, premalo profila na gumah... vse se najde če se hoče .)

SymRu no..dej mal spremljej temo :P ;)

Za domovino :OK:

:OK: :grim

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa mal zanima kaj je s tistim obljubljenim piknikom, pa roštiljado, odojki... ? :naughty:

trenutno poteka preštevanje potencialnih gostov... ne ve se, al bodo samo tisti 4 dežurni policaji al bodo lahko prišli vsi, ki so kdajkol dežural na ridah ...

A ni nespametno kar tako za brezveze tvegat kazen za pobeg, ki btw ni majhna? :?

letos bodo bolj temeljiti pri iskanju pobeglih ... vsaj tako pravijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehomologiran ror, ni prve pomoči, premalo profila na gumah... vse se najde če se hoče .)

Da ti pomagam:

Menjana prednja šipca, mini blinkerji, rezan blatnik, šrauf skoz registrsko, barvana parkirna žarnica.... še kej se najde :P

letos bodo bolj temeljiti pri iskanju pobeglih ... vsaj tako pravijo.

Drugo leto nas bojo streljali takoj z garaže vn :slap:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

narediš tako, da te ne dobijo,ker je res dražje, kot če samo ustaviš, košta pa te zmeraj nekaj, saj te skoraj ne ustavijo več, brez da bi ti kaj zaračunali..............a mogoče ni res ???

Ne vem, mogoče že res, ampak zaddnč na Kalu je padlo samo opozorilo, sam tud nisem pelu ko BURJA.

Popravljeno . Popravil nikasport
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo piknik se javim da prinesem krofe za naše policaje na ridah , k se mi zdi prov, da se jih mal počasti. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bojo pa krofi pa pridm.. Sej bojo tut za ostale a ne?

Jasno da bojo, sprejemam naročila.

p.s.

Ampak za nas so z čokolado in ne brez vsega. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno da bojo, sprejemam naročila.

p.s.

Ampak za nas so z čokolado in ne brez vsega. :kva2:

Ok, eni trije mislm, da bojo dost-zame. Tut če bojo s čokolado se jih ne bom branla :) . Če rabš kej prevoza povej, jih spravm kr ene par v ruzag .) . Sam ne vem, če bojo prišli do rid.

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, eni trije mislm, da bojo dost-zame. Tut če bojo s čokolado se jih ne bom branla :) . Če rabš kej prevoza povej, jih spravm kr ene par v ruzag .) . Sam ne vem, če bojo prišli do rid.

Ja ni problema bomo na vezi, jst mam tut bolj malo prostora. :P

No do rid pa morjo pridt :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če ne pa jz pridem na ride pa vam ne bo treba krofa vozit k sem že jz en krof :P

no ma vsen se pa priporočam za enga,sam da ne bo s trojan,od tam so edin kremšnite fajne :grim

aja če bo treba jih lahko tud jz preeljem tko da ne se na plac zgovarjat tja do 50-70kom mislim da ne bo problem,drgač pa goldo zajaham pa jih lahko za celo planino prpelem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem takoj za to, da Sanda organizira krofenjado, k je blizu rid doma, folk kaj pravte ? :OK: :OK: :OK:

No sej bi ji pri tem pomagal a ne ? :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!