Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

hmmm kva je debilnga če se parkrat pelješ gor in dol :hmm: cesta je za vozit če se ne motim,in če se pelješ večkrat čez isti odsek ni v tem nč debilnga :grrr čez omejitev k je 90 ne gre,čez polno črto se tud ne vozi,ovira ne nobenga,glih tko plača cestnino kt vsi ostali,...

A to ti resno ali sam provociraš?

Dejstvo je, da bodo policaji zaradi takih in podobnih cestnih dirkačev kot si sam, sedaj vse po vrsti gnjavili na teh "tvojih" ridah. Kot je že marsikdo predlagal: pojdite na dirkališče - aja, tam se pa merijo časi in ponavadi štoparice ne lažejo in se hitro vidi "kdo je kdo".

Pa brez zamere in srečne kilometre! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistega znaka pa reš še nisem nikjer videl.... okrogli z rdečim robom in motorno kolo na sredini... a sploh obstaja to?

Obstaja... v Ljubljani na cesti na ljubljanski grad.

:krneki:

maus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cagiva, pozer, kaj se sploh oglašaš :P

:ontopic

kdaj se vidmo kej na tehle ridah, krofe lahk jest dostavm, letos vas pridem pogledat izključno in samo z avtom ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja... v Ljubljani na cesti na ljubljanski grad.

:krneki:

maus

postavljen Mr. Igorju A. na čast ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to ti resno ali sam provociraš?

Dejstvo je, da bodo policaji zaradi takih in podobnih cestnih dirkačev kot si sam, sedaj vse po vrsti gnjavili na teh "tvojih" ridah. Kot je že marsikdo predlagal: pojdite na dirkališče - aja, tam se pa merijo časi in ponavadi štoparice ne lažejo in se hitro vidi "kdo je kdo".

Pa brez zamere in srečne kilometre! :yea1:

mal zares mal provociram :P

Ja sej prov naj poskrbijo za red v tej državi,...sam nažalost se tega lotevajo tam kjer ni tolk kritično stanje :grrr grem stavt,da če tm zravn ne bi bilo vasi Planina tele debate sploh ne bi bilo,...tko pa k KS Planina pritiska na "pristojne" naj ukrepajo je pa stanje tako kt je :) jz jih popolnoma zastopim,da jih moti hrup...sam kaj se pa na cesti naprej od njih dogaja pa ni njihova stvar :grrr

Sem pa močno dirkačem,ki tud čez naselje ne znajo it lepo počas :nono:

Dirkališče a? pr nas ga še ni,...če bi bil verjemi da bi bil večkrat na njem .) ...tko mormo pa našim "sosedom" dnar nosit,da se lahko preganjamo dol :krneki: ja drug teden bomo vidli kaj bojo pokazale štoparce :grim

ah sej...bom zdej tiho raj :whistle: itak ne bomo nikol "skup pršli" :D

Srečne kilometre vsem... :photo:

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morda bo pa cagiva tisti ki bo dobil na ridah kako idejo kaj izboljšati, popraviti glede motociklizma ... recimo tapecirane ograje ob cestah al pa kej takega ... :P

cagiva, brez zamere tastar :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj bo kar če bit,drug tedn začnem hvatat braun bojo gor,če bo le vreme dopušlčalo :grim

sam ti planinci so pa itak čist usekani,kadar se peljem po spodnji strani vasi skozi vas me tko grdo gledajo kot da sem haški zloćinc,pa grem še bolj počas kot so omejitve tako da mi je prov bedno,ampak mi se ne damo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

postavljen Mr. Igorju A. na čast ;)

Morm priznat, da sem se tudi jaz v tistih letih gonu po gradu dol in gor.... kesam se :krneki:. Na eni ograjo je pisalo tudi maus+++ (mislim da so bili trije križi :cry: )

:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morda bo pa cagiva tisti ki bo dobil na ridah kako idejo kaj izboljšati, popraviti glede motociklizma ... recimo tapecirane ograje ob cestah al pa kej takega ... :P

cagiva, brez zamere tastar :D

piše se K A Đ I V A :grim :lol1: :lol1: :lol1:

se vidmo na Grobniku :beer2: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jest te mam u lepem spominu, tacga kakršen si biu k si biu še mlad, brez đ ja v nicku :P

see yaaaa :beer2: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa močno dirkačem,ki tud čez naselje ne znajo it lepo počas :nono:

Pojma nimam, kaj si hotel s tem "stavkom" povedat. Sorry. Aja po tvoje: sori! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimam, kaj si hotel s tem "stavkom" povedat. Sorry. Aja po tvoje: sori! :yea1:

PROTI sem spustu :slap: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morm priznat, da sem se tudi jaz v tistih letih gonu po gradu dol in gor.... kesam se :krneki:. Na eni ograjo je pisalo tudi maus+++ (mislim da so bili trije križi :cry: )

:xx:

misliš not in ven :hmm:

misty :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misliš not in ven :hmm:

misty :?

Packaaaaaaaaa... sam to ti gre po glau.... gor in dol po grajski cesti (hribu) .. ne govorim o tunelu tko ti :kva2:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal zares mal provociram :P

Ja sej prov naj poskrbijo za red v tej državi,...sam nažalost se tega lotevajo tam kjer ni tolk kritično stanje :grrr grem stavt,da če tm zravn ne bi bilo vasi Planina tele debate sploh ne bi bilo,...tko pa k KS Planina

si preštel nesreče in smrtne nesreče na Ridah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si preštel nesreče in smrtne nesreče na Ridah?

a pol sta tista dva policista, ki sta na Ridah padla... a je bla to tut neprilagojena hitrost :?

Al njiju opravičuje avtoriteta (policista) in nista padla po svoji krivdi? Veliko nesreč se zgodi tudi pri normalni počasni vožnji, pa tudi drugod in ne samo na Ridah.

Mene briga, če naredijo grob asvalt, oz. tlakovane pasove čez cesto, ampak ne morejo pa zaradi prebivalcev cesto zapret zarad motoristov in ˝hrupa˝. 100m stran od mojega doma gradijo avtocesto, pa bo hrupa bistveno več, pa zdej ne bom šou avtoceste zaperat al pa na razne inštitute pošiljat pritožb zarad hrupa.

Teli stanovalci na Ridah ˝mal˝ pretiravajo. :grim Naslednič ko grem na ride, pa če me bo kakšne stanovalec grdo gledal, mu bom pomahov in se odpelov naprej... on si nej pa misl kar hoče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol sta tista dva policista, ki sta na Ridah padla... a je bla to tut neprilagojena hitrost :?

Al njiju opravičuje avtoriteta (policista) in nista padla po svoji krivdi? Veliko nesreč se zgodi tudi pri normalni počasni vožnji, pa tudi drugod in ne samo na Ridah.

Ride so očitno nevaren odsek in je bolje, da motoristični promet preusmerijo - v dobro motoristov ...;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta je regionalna al magistralna kar koli pač že je, jst vozim, če grem skozi Planino NAJVEČ 60 km/h skozi naselje in prenapeteži tam naj si vtaknejo "ukrepe" v rit. Najbolj me moti v tistem trapastem članku razmišljanje nekaterih o zaprtju počivališča kjer se pač zbirajo motoristi...me spominja na podobno reč v Solkanu ko so zagradili s lepimi dragimi nerjavečimi količki edinih par park placov na koncu ulice zaradi ENEGA norca živečega tam (ima papir da je čoknjen), ki je povzročil nemalo škode na avtomobilih, grozil mimoidočim, nekoga celo zabodel z vilami...in ker mu niso mogli nič...so pač udarili po tistih, po katerih so lahko...po tistih, ki so tam parkirali <_< klasika (no sej od vse žlehtnobe možakar počasi živ gnije...kako se vse izravna :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si preštel nesreče in smrtne nesreče na Ridah?

ni jih nč več kot na drugih odsekih cest po SLO :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede nesreč pa tkole... tam kjer je več motoristov, več prometa je sigurno tudi več nesreč. Ne mormo Ride primerjat z neko pozabljeno asvalterano gozdno cesto, kjer se kakšen stanovalec s traktorjem pele do svoje njive par kilometrov stran. Čez Ride gre veliko motoristov (tudi tistih, ki tam ne pozerajo, ampak samo peljejo mimo) zato je možnost nesreč motoristov večja.

Mislm da s temi ukrepi ne bodo nč dosegl, še posebno ne z bolj hrapavim asvaltom, ker pol bodo šele vidl kako bo folk zalagov gor, ker bodo gume bolj prijele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni jih nč več kot na drugih odsekih cest po SLO :grrr

hmnja ... :blush: pol pa pač policajem dokumente kazat itd pa nč jamrat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Mislm da s temi ukrepi ne bodo nč dosegl, še posebno ne z bolj hrapavim asvaltom, ker pol bodo šele vidl kako bo folk zalagov gor, ker bodo gume bolj prijele.

Hrapav asfalt bi bil dobrodošel, ker so na enem koncu ride ob dežju čista ledena plošča! :blink: Sredi poletja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi da mal preveč pametujemo :grim

bo kar bo če sploh kej bo,prepustimo se presenetiti

in pa boljš da se dobimo gor na ograjci pa kakšno ob družbi krofov ubodemo,

sam še sonce naročim za vikend in drug tedn :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ride so očitno nevaren odsek

Sicer se nerad "kregam" s SymRu, ker so ti prepiri ponavadi zelo nekonstruktivni ... ampak vseeno...

Upam stavit, da se lahko 1000x peljem z motorjem čez ride brez nesreče (vsaj tiste, za katero bi bil sam kriv)... hočem povedat to, da smo motoristi za "nevarne" odseke krivi sami!

Stavil bi tudi to, da če daš lep dolg raven odsek magistralne ceste, se bodo tudi avtomobilisti pokali pri prehitevanju. Lep primer za to je bila magistralna cesta mimo Naklega, ko še ni bilo avtoceste.

Zadnji stavek veliko pove ... "ko še ni bilo avtoceste" ... iz tega sledi... izletne cone na ride :P .. hecam se ... sam kakšen vikendaški novi marof pa bi res prav prišel.... vsaj meni.

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!