Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Bo dons kdo gor okol 3h. Pridemo se sončt, pa mal poklepetat :OK:

če bo kdo gor, se bomo vidl :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil 2x na ridah. Drugo rundo bi se kmalu srečal z asfaltom! :blink: Ovinek pred the ovinkom (od spodaj gor) mi je vzelo zadnjo gumo (neogreta guma).. Nekako mi je ratalo ujet, sem zapeljal malo čez šoder, ampak je bilo pa blizu padca. Ni še filinga, bo treba malo bolj u izi delat prve km v 2006, če ne se bom še fental <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bli gor okol 15.30 pa ni blo nbenga tm....

ene par se jih je pelal mim edin to.....smrkcov tut ni blo...

za nazaj nas je pa tako lepo opral :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še ena pozna informacija. Ob osmih (zvečer seveda) je bilo na ovinku ene pet pozerjev z avti, ki so čakali na ......

Zdaj bodo najbrž cesto zaprli še za avte :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zvedel od kolega, cesta je državna 1.reda tako, da ni nobene varjante da jo zaprejo, imajo pa v planu ukiniti počivališče (se ve katerega) in urediti nekakšne hitrostne ovire :? .

Drugače je pa pred prvim ovinkom desno fantastična jama, če kdo še ne ve. Danes sem si jo ogledal in je res super posebej za poletno hlajenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še ena pozna informacija. Ob osmih (zvečer seveda) je bilo na ovinku ene pet pozerjev z avti, ki so čakali na ......

Zdaj bodo najbrž cesto zaprli še za avte :wacko:

ampak tebe pa skoz bolj vleče proti CRO :eek:

nekaj se ti je.... :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva se z kolegom spotoma 2x ustavla gor , motoristov lepo število, bilo tudi par kemikaz :kva2: :OK:, vendar so kasneje vzdušje pokvarili plavi tokrat z civilnim sivim volotam(4 komadi se mi zdi),ki so se kaj hitro odpravili dalje.

Bil 2x na ridah. Drugo rundo bi se kmalu srečal z asfaltom! :blink: Ovinek pred the ovinkom (od spodaj gor) mi je vzelo zadnjo gumo (neogreta guma).. Nekako mi je ratalo ujet, sem zapeljal malo čez šoder, ampak je bilo pa blizu padca. Ni še filinga, bo treba malo bolj u izi delat prve km v 2006, če ne se bom še fental <_<

Dex za teboj tist zdrs res ni bil lep za vidit, vazno da se je srecno koncal in nisi pristal v pesku.

Drugic pa mal bol gume segret :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak tebe pa skoz bolj vleče proti CRO :eek:

:nono: :nono:

V Sežani je doma eno lepo črnolaso dekle, zadaj za Sežano je ITA...malo bolj :hmm:

Sicer, pa je tako. Oblast bo ride že nekako uredila, umirila promet, pomirila razjarjene domorodce, ki mimogrede bolj resne težave zavijajo v problem moto divjanja za vasjo.

Pravih problemov pa z temi prijemi ne bodo rešili. Javna podoba, ki se širi o motoristih je obupna. Pa pustimo tule zakaj, ker je bilo nekajkrat že napisano. Toda prav neprijetno že postaja, da vas vaški pijančki ob odhodu iz gostilne kjer ste kosili, pričnejo ogovarjati in vam deliti nasvete o previdni vožnji, predvsem seveda, počasni vožnji.

Ko se po pridigi odpravite na pot in med vožnjo dohitite avto in se v varnostni razdalji pripravljate na prehitevanje, vas gospa opazi v ogledalu, zapelje na peščeno bankino in vozi po njej tudi v ovinek, kjer nas večina ne prehiteva. No in še nekaj km naprej, ko dohitite naslednjega voznika, le ta vklopi desni smerni kazalec in rahlo pritisne zavoro. Pogled v ogledalu pa seveda pove, da je vožnjo po prehitevanju nadaljeval.

Verjetno se je tudi vam v zadnjem času že zgodilo, da od štirih avtomobilov, ki jih niste prehiteli v naselju Planina, niti eden ni nadaljeval poti proti ovinkom, pač pa so vsi zavili priti Strmci. Le zakaj, smo res postali bolj varčni od Škotov?

No, da se ne bom preveč razpisal. Hotel sem reči, da smo pristali v istem košu. Ven ne bo enostavno priti.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja država bo poskrbela, da bodo ride spedenal, samo nočejo pa spedenat gužve na cestah vsak jutr. Tud nočjo zrihtat da se 40-tonski šleparji furajo po lokalnih cestah in fentavajo še tisto kar je že. :slap: In namesto da bi naredili vsaj eno majhno stezo za divjat, folk divja po cestah, kjer crkavajo kot muhe.

Kumot bi naredili eno stezo nekje, kjer ima država zemljo in se ne da zidati in je stran od naselja. Tam bi lepo postavili še kake štante za pijačo in hrano pa še tam služli, pa še lahko bi recimo za 10 evrov na dan računali vožnjo po stezi. Ali pa dali recimo stezo v uporabo kakemu velkemu moto društvu, kjer bi poleg divjanja organizirali še kako šolo pravilne vožnje po cesti. :fredy: Ampak ne, je cenejš če umre 8 motoristov v enem mescu. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz predlagam da ride zaprejo za ves promet razen motorjev in da naredijo za drug promet obvoz :OK:

tako na ovinkih ne bomo ogrožali nobenega razn sami sebe

kar pa se tiče glasnosti motorjev,sem 100%prepričana da tisto kar se dogaja gor na vrhu planine,ne moti nobenga dol v vasi,sem sedela lani dol v gostilni zunaj na terasi pa se ni prov nič slišalo medtem ko so ga nekateri žgali gor in dol,tako da po moje je cel problem krajanov planina sam v glavi kakšnega posameznika ki ga motijo trume kolon ki odhajajo skozi vas planina na morje,in to svojo idejo o ropotu je prenesu na ostale občane in naredu celo štalo.Sem se pa ravno včeraj pogovarjala z občanko Planine ki živi čisto v centru planine in s terase gleda dol na cesto.Pa sem jo mal zaslišala če jo motijo ropoti motorjev,pa pravi da se skor nč ne sliši in da še za mar nima,ter je sama ošinfala planince kot ene kmetavzarje,ki vsemu nasprotujejo,....

danes pa bo za braun bojo hvatat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda....jz te mam rad! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj se je en razletu na ridah sam ni blo nč hudga. Počlo je pa kr orenk.

a ste mu dali štempl v Planinsko knjižico?

organizirali še kako šolo pravilne vožnje po cesti. :fredy: Ampak ne, je cenejš če umre 8 motoristov v enem mescu. :slap:

tut v državah, kjer so dirkališča, umirajo motoristi na cestah ... ne zdj jokcat, da slovenija rabi dirkališče, ker ga tko nujno ne rabi ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne zdj jokcat, da slovenija rabi dirkališče, ker ga tko nujno ne rabi ....

to ti pravš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaki štempl <_< ? jaz nič ne vem o tem štemplu :grrr , kar ti mu ga daj :angry2:

obstaja skrivni Planinski klub ... včlaniš se, ko kje rukneš na ridah ... in potem dobiš štempl ... s sedenjem na ograjci štempljev ne pridobivaš :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja skrivni Planinski klub ... včlaniš se, ko kje rukneš na ridah ... in potem dobiš štempl ... s sedenjem na ograjci štempljev ne pridobivaš :blush:

:topic: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

P.S. in kdo je vodja tega kluba :krneki:

Popravljeno . Popravil yozo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

P.S. in kdo je vodja tega kluba :krneki:

Krajevna skupnost Planina ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si ga dobil? :) Jaz bi ga včeraj kmalu <_< :slap:

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si ga dobil? :) Jaz bi ga včeraj kmalu <_< :slap:

ja, lani na huso mitingu :P ... no, enojna zaščitna ograja na koncu zgornje ravnice pri zavoju v levo je tudi nekam zvita od takrat ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in potem dobiš štempl ...

ne sodi ostalih po sebi...ta štempelj je bil uveden do sedaj samo zate...dobijo ga pa najbolj štorasti padci na ridah... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja skrivni Planinski klub ... včlaniš se, ko kje rukneš na ridah ... in potem dobiš štempl ... s sedenjem na ograjci štempljev ne pridobivaš :blush:

ga ne rabim, jaz sem svoj bonus sreče na cesti že poštemplala, ti pa kar veselo na lov za štemplom :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!