Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

ne sodi ostalih po sebi...ta štempelj je bil uveden do sedaj samo zate...dobijo ga pa najbolj štorasti padci na ridah... :P

good one :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz predlagam da ride zaprejo za ves promet razen motorjev in da naredijo za drug promet obvoz :OK:

tako na ovinkih ne bomo ogrožali nobenega razn sami sebe

kar pa se tiče glasnosti motorjev,sem 100%prepričana da tisto kar se dogaja gor na vrhu planine,ne moti nobenga dol v vasi,sem sedela lani dol v gostilni zunaj na terasi pa se ni prov nič slišalo medtem ko so ga nekateri žgali gor in dol,tako da po moje je cel problem krajanov planina sam v glavi kakšnega posameznika ki ga motijo trume kolon ki odhajajo skozi vas planina na morje,in to svojo idejo o ropotu je prenesu na ostale občane in naredu celo štalo.Sem se pa ravno včeraj pogovarjala z občanko Planine ki živi čisto v centru planine in s terase gleda dol na cesto.Pa sem jo mal zaslišala če jo motijo ropoti motorjev,pa pravi da se skor nč ne sliši in da še za mar nima,ter je sama ošinfala planince kot ene kmetavzarje,ki vsemu nasprotujejo,....

danes pa bo za braun bojo hvatat :grim

:worship: sando za ministrico za promet :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sodi ostalih po sebi...ta štempelj je bil uveden do sedaj samo zate...dobijo ga pa najbolj štorasti padci na ridah... :P

in ti to seveda dobro veš, a ne ... se mi zdi, da ti je spet cukr preveč zrastu ...

ga ne rabim, jaz sem svoj bonus sreče na cesti že poštemplala, ti pa kar veselo na lov za štemplom :OK:

aja, sem mislu, da se na ridah dobivate, da si v knjižice gledate :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ti to seveda dobro veš, a ne ... se mi zdi, da ti je spet cukr preveč zrastu ...

aja, sem mislu, da se na ridah dobivate, da si v knjižice gledate :P

Pa dej vzdrži se mal tega tvojga nabijanja, sej je zajebancija, sam včasih prou mal pretiravaš...

Kje je Ice??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem šel mimo rid...natanko ob 15.40. Bilo je en kup gledalcev z kovinskimi kištami in nekaj motoristov. Nobenega poznanega. Na vrhu pa so čakali policaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislu, mislu, mislu pa nič namislu :BUA:

Uau..ena globjih ta vikend...skor tako globoka kot ,,podpišem se pod tole,, :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ti to seveda dobro veš, a ne ... se mi zdi, da ti je spet cukr preveč zrastu ...

moj sladkor je v redu, ne skrbi.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem šel mimo rid...natanko ob 15.40. Bilo je en kup gledalcev z kovinskimi kištami in nekaj motoristov. Nobenega poznanega. Na vrhu pa so čakali policaji.

Pri meni je bilo ravno obratno...policaji so bili spodaj...kamor drek sodi :BUA:

PS:na ovinku je pa nekam grob asfalt ratal... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uau..ena globjih ta vikend...skor tako globoka kot ,,podpišem se pod tole,, :doze:

ali pa "to je sramota za Slovenijo...

...da nam ne zgradijo dirkališča"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, točno tako. Jaz sem tudi spraševal starejšega možakarja, ki živi v naselju točno pod ovinki, pa je rekel, da motorjev sploh ne sliši. Jaz sem jih, ker sem jih hotel slišat vsaj prvo uro ko sem bil tam, potem pa dejansko sploh ne razmišljaš več o motorjih in ne slišiš nič.

Po moje je drugje problem, ki pa je lahko rešljiv, vozit je treba počasi skozi naselje do prvega ovinka na koncu naselja, pa bo bistveno manj pripomb. Tudi to sem imel možnost videt kot pešak, eni že v naselje priletijo po kolenu, kar mislim ni glih kakšen plus za motoriste (moje mnenje pač).

Popravljeno . Popravil MARE 65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa "to je sramota za Slovenijo...

...da nam ne zgradijo dirkališča"

Nimam nič proti izgradnji dirkališča...vedar le ta ne bo rešil divjanja po cestah...zakaj?: ker bo plačljiv, ker marsikdo ne bo šel ker mu bo to brezveze poleg tega mu bo pobralo še gume in najpomembnejše...nihče ga ne bo videl pred nikomer se ne bo postavljal......tu pa pač z lahkoto fascionira vsaj nemotoristično srenjo in je glavni, ko pride v bojni opremi v bife ....no mogoče bi le tile ograjevarstveniki, ki posedajo na ridah vsaj hodili tja zjala past...če ne bi bila zadeva postavljena kje v Celju in pol sploh ne bi bilo nič drugače.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a TC ti je že dobavil videokaseto?

Komu to? A obstaja kakšna kaseta o ridaških padcih? Najbrž je dostopna v videoteki skrivnega planiškega društva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rating si najbrž višaš s frekvenco padcev?

1 padec-vajenec

2 padca-vseved

3 padci-mojster

4 padci-car

5+ padcev-legenda

ali pa "to je sramota za Slovenijo...

...da nam ne zgradijo dirkališča"

Itaq, dirkališče jim morjo zgradit, pediatrična klinika bo že počakala :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni je bilo ravno obratno...policaji so bili spodaj...kamor drek sodi :BUA:

PS:na ovinku je pa nekam grob asfalt ratal... :?

Ti pa višje gori, kamor sodijo puhle glave! :angry2:

1 padec-vajenec

2 padca-vseved

3 padci-mojster

4 padci-car

5+ padcev-legenda

Itaq, dirkališče jim morjo zgradit, pediatrična klinika bo že počakala :grim

Itak so "pacienti" isti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....katerega član si tudi ti....

..in še marsikdo, ki hodi bingljat na ograjo rid....samo o tem se ne govori :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorje se slisi se dalec okoli planine. To je dejstvo. (sem iz tega konca) Slisim jih samo, ko sem na planinskem polju - takrat je rohnenje slisat mocno. (drugace ne stanujem v planini)

Drugic - drzava vam bo gradila dirkalisce? Ma a ste resni? Drzava tone, potrebne so reforme..vam bomo pa davkoplacevalci gradil dirkalisce?

1. do grobnika ste zelo hitro...

2. zberite se, kupite kos zazidalne zemlje pa zgradite poligon..

3. Ne pritozujte se nad slabim imidzem motoristov, ker si ga sami ustvarjate. Prehitevate po polni crti, hitro vozece kolone.. skratka, CPP je za vse ostale razen za motoriste. Ne se cudit od kje tak sloves.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!