Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Motorje se slisi se dalec okoli planine. To je dejstvo. (sem iz tega konca) Slisim jih samo, ko sem na planinskem polju - takrat je rohnenje slisat mocno. (drugace ne stanujem v planini)

Drugic - drzava vam bo gradila dirkalisce? Ma a ste resni? Drzava tone, potrebne so reforme..vam bomo pa davkoplacevalci gradil dirkalisce?

1. do grobnika ste zelo hitro...

2. zberite se, kupite kos zazidalne zemlje pa zgradite poligon..

3. Ne pritozujte se nad slabim imidzem motoristov, ker si ga sami ustvarjate. Prehitevate po polni crti, hitro vozece kolone.. skratka, CPP je za vse ostale razen za motoriste. Ne se cudit od kje tak sloves.

važn da ma država keš za en glup zabaviščni park kot je Gardaland, ki se bo začeu gradit tm nekje pri Ptuju. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. Ne pritozujte se nad slabim imidzem motoristov, ker si ga sami ustvarjate. Prehitevate po polni crti, hitro vozece kolone.. skratka, CPP je za vse ostale razen za motoriste. Ne se cudit od kje tak sloves.

A si nam fouš, ker ne moreš tega delat s tvojim načičkanim avtkom in s tistim cd-jem obešenim za špegu? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

važn da ma država keš za en glup zabaviščni park kot je Gardaland, ki se bo začeu gradit tm nekje pri Ptuju. <_<

Kolikor sem jaz uspel pogruntat, država samo podpira projekt in vlečenje sredstev iz evropskih skladov. Drugače naj bi bil to projekt podjetja Cross in Preston (ta upravlja Mirabilandijo). A mislite, da država kar tako nekaj zgradi, da bi bilo komu fajn. Še tiste poligone za skateboard naredijo zato, da bi se mladostniki ne ukvarjali s čim staršem in državi neprijetnim in zato, ker so poceni. Ogromno drugih zadev povezanih s športom in hobiji zahteva tisoče ur prostovoljnega dela, da lahko sploh kdo kaj naredi ali trenira. Govorim o amaterski ravni, ne o profesionalcih, ki si s tem služijo kruh.

Vi bi pa radi motodrom po možnosti 200 metrov od doma, cena uporabe po možnosti ~0SIT, zvočno onesnaževanje okolice ~0dB (ker je 200m od doma)...japajade...na vladni palači pa piše sedež Dedka Mraza Republike Slovenije :grrr :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem jaz uspel pogruntat, država samo podpira projekt in vlečenje sredstev iz evropskih skladov. Drugače naj bi bil to projekt podjetja Cross in Preston (ta upravlja Mirabilandijo). A mislite, da država kar tako nekaj zgradi, da bi bilo komu fajn. Še tiste poligone za skateboard naredijo zato, da bi se mladostniki ne ukvarjali s čim staršem in državi neprijetnim in zato, ker so poceni. Ogromno drugih zadev povezanih s športom in hobiji zahteva tisoče ur prostovoljnega dela, da lahko sploh kdo kaj naredi ali trenira. Govorim o amaterski ravni, ne o profesionalcih, ki si s tem služijo kruh.

Vi bi pa radi motodrom po možnosti 200 metrov od doma, cena uporabe po možnosti ~0SIT, zvočno onesnaževanje okolice ~0dB (ker je 200m od doma)...japajade...na vladni palači pa piše sedež Dedka Mraza Republike Slovenije :grrr :devil:

verjetno če bi bla država za to, bi tut za dirkališče kkšna sredstva potegnil iz evropskih skladov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, pozabil si samo na podjetja, ki bi v izgradnji dirkališča videla interes-dobiček-denarce...potem projekt štarta in se lahko celo poteguje za sredstva iz EU skladov, če ustreza kriterijem. Vendar to pomeni da morajo omenjena podjetja sama zagotoviti 50+% sredstev. Nekako bi šel staviti, da je dobiček zabaviščnega parka z vsemi spremljajočimi dejavnostmi nekaj desetkrat večji od motodroma na kvadratni kilometer površine (ugibam). Tole je že off topic, ponavljam, če si se že prtrogal do Kačjih rid, oziroma Postojne, imaš samo še 50km do Grobnika. So, where's the fuckin problem?? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in še marsikdo, ki hodi bingljat na ograjo rid....samo o tem se ne govori :xx:

že mogoče(čeprav jaz za njih ne vem), vendar nobeden izmed tistih ne ustvarja namišljenih tajnih društev PMC...in sam sebi pljuva v skledo.... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, pozabil si samo na podjetja, ki bi v izgradnji dirkališča videla interes-dobiček-denarce...potem projekt štarta in se lahko celo poteguje za sredstva iz EU skladov, če ustreza kriterijem. Vendar to pomeni da morajo omenjena podjetja sama zagotoviti 50+% sredstev. Nekako bi šel staviti, da je dobiček zabaviščnega parka z vsemi spremljajočimi dejavnostmi nekaj desetkrat večji od motodroma na kvadratni kilometer površine (ugibam). Tole je že off topic, ponavljam, če si se že prtrogal do Kačjih rid, oziroma Postojne, imaš samo še 50km do Grobnika. So, where's the fuckin problem?? :glare:

Jst ne rabm nobenga dirkališča, ker s 125ccm čoprjom ne bi dirkov, ampak na ku*ac mi gre, k vsi dajejo motoriste v isti koš, recimo če jst pridm na ride, ne bom polagov ovinkov ampak pridm mal tja, da z družbo kkšno rečemo... Hrup? Moj daelimček tok potih laufa, da se še muho bolj sliš kot pa mene .)

Vsi pravjo, da bi mogl motoristi po dirkališčih vozt, da na cestah bi mogl bit pa motorji prepovedani... a to se prav, da tist k hoče met motor, more met cestaka drugače pa sploh nič :?

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za devetimi gorami.......................................................................................................................in živeli so srečno od konca :xx: :xx: :xx:

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, pozabil si samo na podjetja, ki bi v izgradnji dirkališča videla interes-dobiček-denarce...potem projekt štarta in se lahko celo poteguje za sredstva iz EU skladov, če ustreza kriterijem.

Takšna podjetja so in tudi projekt je že bil narejen. Potem pa je iz Ljubljane prišel 'NE' in je vse skupaj padlo v vodo (Vranskopress).

Vendar to pomeni da morajo omenjena podjetja sama zagotoviti 50+% sredstev. Nekako bi šel staviti, da je dobiček zabaviščnega parka z vsemi spremljajočimi dejavnostmi nekaj desetkrat večji od motodroma na kvadratni kilometer površine (ugibam).

Zabaviščni park ima sicer več 'prometa', ima pa tudi neprimerno višje obratovalne stroške. Glede na zasedenost okoliških dirkališč (Grobnik, Pannonia, Hungaro) to verjetno ni tako slab posel.

Tole je že off topic, ponavljam, če si se že prtrogal do Kačjih rid, oziroma Postojne, imaš samo še 50km do Grobnika. So, where's the fuckin problem?? :glare:

Fuckin problem No. 1:

[attachmentid=68557]

Fuckin problem No. 2:

Tri do štiri ure vožnje do Grobnika. Preveč za malo prej iz službe pobegnit pa par krogov odpeljat.

Fuckin problem No. 3:

Zakojikuracmoramotujcemnositgnar?

Tudi država bi v poštenem dirkališču morala videt interes, saj bi kakšna 'Velika nagrada Slovenije' naredila OGROMNO za promocijo in prepoznavnost.

D.

post-2208-1145904184_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fuckin problem No. 3:

Zakojikuracmoramotujcemnositgnar?

Tudi država bi v poštenem dirkališču morala videt interes, saj bi kakšna 'Velika nagrada Slovenije' naredila OGROMNO za promocijo in prepoznavnost.

glede problema 3: a voziš pa slovenskega Tomosa? :devil:

glede VN Slovenije - visoko ciljaš ...

in še moj osebni komentar: kakšne nebuloze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja nek sem prebral, da je življenje enega človeka ki umre v prometni nesreči vredno nekaj čez 500 mio SIT. Letos je že 8 mrtvih motoristov = 4 miljarde SIT. S tem bi se pa dalo že kaj narediti. Ne samo dirkališča, tudi ograje in še kaj... Ampak pustmo to, ker ne paše več sem!!!! In lahko bi pobirali tudi "vstopnino" za dirkališče, venda recimo 5000 SIT na dan, pa se furaj gor kakor češ. Pomoje da bi hitro pokrili denar nazaj za izgradnjo pa še dobiček bi meli, pa še kakega motorista več. Sej nebi bilo treba naredit kake Monze pri nas, pač pa samo eno stezico, mogoče dolgo vsega skup 1-3 km, malo lepih ovinkov in prepoved furanja šleparjem gor :devil: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede dirkališča se pomoje strinjamo vsi motoristi razen izjem spet <_< .

Ta tema je namenjena tistim, ki se dobivajo - dobivamo na kačjih ridah zgolj zaradi druženja :) .

Nevem zakaj eni ki ste nasprotniki rid sploh pišete tule, a ni škoda prostora za pametovanje takšno in drugačno, pejte raje drugam smetit pa bomo vsi zadovoljni :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja nek sem prebral, da je življenje enega človeka ki umre v prometni nesreči vredno nekaj čez 500 mio SIT. Letos je že 8 mrtvih motoristov = 4 miljarde SIT.

Pa kaj majo mrtvi motoristi z dirkaliscem. Se vedno vas ne stekam. LAni je umrlo 34 motoristov. Od tega 40 posto cefurjev brez celad. Se pravi ostane se 20 "pravih motoristov". 2 sta na ridah zapeljala na olje. Ostane se 18 motoristov. Vsaj 10 motoristov so izsilili avtomobilisti. Ostali so bli pa razni atati na varaderotih pa yamahah fjr1300 kateri pa itak ne bi hodli na dirkalisce.

Tko da dejte se ze zbudit.

Aja pa od letosnjih osmih, je eden celo umru na dirkaliscu.

Glede dirkališča se pomoje strinjamo vsi motoristi razen izjem spet <_< .

Ta tema je namenjena tistim, ki se dobivajo - dobivamo na kačjih ridah zgolj zaradi druženja :) .

Nevem zakaj eni ki ste nasprotniki rid sploh pišete tule, a ni škoda prostora za pametovanje takšno in drugačno, pejte raje drugam smetit pa bomo vsi zadovoljni :rolleyes:

Ride so lusten plac, kjer se tudi jaz nickolikokrat ustavim na POTI DO MORJA. Ne stekam pa folka, katerim ride ciljna destinacija. Moje destinacije so obala in portorosko lasko, vcasih Bovec in turisticna ponudba, vcasih dolenjska in cudovita narava..... Da bi se pa odpravil na motor, z namenom da grem na en parkirplac sedet, se mi zdi pa skrajno trapasto.

In ne cisto nic nimam proti ridam, saj sem tudi sam velikokrat tam. Super e da se lahko ustavim in vcasih pogovorim s kaksnim motoristom.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brihta merki da te ne bo kak ate jeba* k vozi FJR al pa Varaderota :grim

resno pazi kaj pišeš :chase: :fight1:

Zakaj ze. A je blo tle kaj slabsevalnega misleno. Misleno je bilo samo to, da tipi z tavelikimi endurami ponavad oz. potovalnimi motocikli ne hodijo na dirkalisce. Ce si ti kako drugac steku, je to tvoj problem.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostali so bli pa razni atati na varaderotih pa yamahah fjr1300 kateri pa itak ne bi hodli na dirkalisce.

Hmmmmmmmmmmmmm :angry2:

Moli boga, da boš ostarel in se lahko vozu na motorju tudi po 40 ali 50 letu.

:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmmmmmmmmmmm :angry2:

Moli boga, da boš ostarel in se lahko vozu na motorju tudi po 40 ali 50 letu.

:ninja:

Pa kva ste vsi tko nepismeni. Dejte prebrat kaj sem sploh napisu. Berite cele odstavke, ne samo dolocenih stavkov. Stavki sami po sebi nimajo pravega pomena. K trop nepismenih :angry2:\

To je blo misljen, da ce nekdo umre zaradi poledic prometne nesrece z varaderotom, ga nobeno dirkalisce ne bi resilo.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brihta pa bom povedal drugače :grim

veliko je Atetov na Varaderotih pa Fjrjkah in drugih motorjih ki se znajo s temi motorji prekleto dobro tudi po pisti peljat :grim

bi rekel da se od njih lahko še veeeeeeelikooooooooo naučiš :D

zato jih ne izkjučuj iz množice ker ti večina pokaže kako izgleda njihov motor od pozadi :lol1:

za njimi se lahko poganjaš samo kot mlad petelinček :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vam malo pomagamo črkovat :)

...ostali so bli pa razni atati na varaderotih pa yamahah fjr1300 kateri pa itak ne bi hodli na dirkalisce....

tu ni govora, da se atati vozijo počasi

tu ni govora da je fjr kaj slabega

tu ni govora da so atati na fjrjkah kaj slabega

ti celo ni govora da bi bil varadero kaj slabega...

in ne boste verjeli, celi ni govora o tam da bi se brihta vozil kaj hitreje in vedel kaj več od atatov na fjrjkah...

..govora je zgolj o tem, da starejši vozniki z cestnimi endurami in športnimi potovalniki niso glavna ciljna skupina uporabnikov dirkališča....

al še vedno ne gre? :wacko:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok. Bom vzel na znanje.

Sam tok u vednost, moj najljubsi motor je yamaha fjr1300 in ce bi imel denar bi si ga ze zdavnaj privoscil. Varadero mi je tudi vsecen motor. Zato ne mislit da sem slabsalno mislil.

Bom pa v cetrtek prestel koliko potovalnih in koliko potovalnih endur bo na grobniku. Vredu?

Pa sej vem, da se vedno ne bos steku mojega prvega posta o izklucevanju mrtvih na cesti v odvisnosti od dirkalisca. Sej bo. Preberi kaksnega macka murija. Tam so odstavki krajsi in lazje dojemljivi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa od letosnjih osmih, je eden celo umru na dirkaliscu.

Ride so lusten plac, kjer se tudi jaz nickolikokrat ustavim na POTI DO MORJA. Ne stekam pa folka, katerim ride ciljna destinacija. Moje destinacije so obala in portorosko lasko, vcasih Bovec in turisticna ponudba, vcasih dolenjska in cudovita narava..... Da bi se pa odpravil na motor, z namenom da grem na en parkirplac sedet, se mi zdi pa skrajno trapasto.

In ne cisto nic nimam proti ridam, saj sem tudi sam velikokrat tam. Super e da se lahko ustavim in vcasih pogovorim s kaksnim motoristom.

saj jaz oziroma z mojim se tut tko by the way ustaviva in je prov luštno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!