Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

pa bencin z zadnjo podražitvijo :BUA:

Se strinjam s tabo, če bo šlo tako naprej, bomo šli samo enkrat mesečno na ride al pa na morje. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sel s kolegom skozi in ze pred planino nama je veliko motoristov mahalo :worship: , da so v blizini modri. Kje sem jih potem opazil?V dveh grmovjah :ninja: .

Zgleda da so meli dns sportni dan oz. urjenje v grmovju :lol1:

Boh vedi kaj majo ju3 na urniku? :hmm: ;)

lp

Popravljeno . Popravil malakai
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje sem jih potem opazil?V dveh grmovjah :ninja: .

Na katerih ovinkih in ob kateri uri :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene ni blo takrat gor sploh pa ne u grmu da me ne boste spet kej krivo delali :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na katerih ovinkih in ob kateri uri :eek:

okrog 5ih, spodaj pred "THE" .) ovinkom

Nekje se pa morjo sončit, :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje se pa morjo sončit, :lol1:

No, če se sončjo je vredu.... sam da ne bo spet kakšnih skritih kamer, kar se je meni lani že zgodilo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kačje ride niso dirkališče, niti dirkalni poligon. So kvečjemu par ovinkov za razkazovanje... predvsem lastnih neumnosti, objestnosti in cenenosti.

Pa še ena malenkost. Tisti, ki se mečete pred mano pred ovinkom, vsaj ne zabremzajte se ali drugače ne kažite svojega "osupljivega" motorističnega znanja zafušanih ovinkov.

Vaš Čečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kačje ride niso dirkališče, niti dirkalni poligon. So kvečjemu par ovinkov za razkazovanje... predvsem lastnih neumnosti, objestnosti in cenenosti.

Hovli šit :eek: .... po 131.877 ogledih te teme, končno eden, ki je povedal nekaj novega :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hovli šit :eek: .... po 131.877 ogledih te teme, končno eden, ki je povedal nekaj novega :o

a še ne veš da je narcisoiden :hmm: da o šminkerstvu ne debatiramo :grrr

to je edini pravi motorist poj pa par let nikjer nikogar :eek:

in če se mu ne klanjajo mu grejo tud kačje ride v nos :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hovli šit :eek: .... po 131.877 ogledih te teme, končno eden, ki je povedal nekaj novega :o

Kot, da tisti, ki se tam "družite" počnete nekaj novega ali kot, da se bo tistemu, ki bo na Ridah naslednji "fuknu" zgodilo kaj novega :doze:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se bo tistemu, ki bo na Ridah naslednji "fuknu" zgodilo kaj novega :doze:

LP Cvetoo.

"Fukniti" na ridah ali kjer koli!! Nihče si tega preveč ne želi, samo to se dogaja ....

Dan potem sledi....

Lahko je pogreb,

dolgotrajno zdravljenje,

invalidnost,

zlomljen ego,

objokovanje,

razdrte družine,

razbita raketa (kar je še najmanj omembe vredno),

postaneš predmet debate (cenena slava za kakšen dan, potem si pa pozabljen in v zgoraj opisanem stanju)

Skratka ena sama žalost zaradi enega ovinka ali dveh, nekaj adrenalina in prevelike potrebe po nastopaštvu in razkazovanju svojih sposobnosti, katere lahko damo pod narekovaje!!!!! Tudi sam imam včasih takšne potrebe, kar en hudič te popade in te sili v divjanje, nepremišljenost... skratka vsi smo krvavi pod kožo! V reklami pravijo " Strast ima novo obliko!"

Za temi zlomljenimi pa prihajajo novi zloma željni ....... and so on! Polnijo pa samo črne kronike in bolnice!

Tu ni filinga... iskati ga bo potrebno drugje, na drug način! To ne velja samo za Ride mišljeno je na splošno... (vsi gledamo črno kroniko in beremo o nesrečah)! Ali dovolj storimo za svojo varnost, smo zato bolj previdni, počasnejši, preudarnejši, odgovorni....mislim, da ne! S tisto metlo, ki je bila nekoč na Ridah začnimo pometat svojo podstreho in nikomur ne bo potrebno FUKNIT, kot je zapisal Cvetoo, več ljudi okoli nas bo srečnih, ker se bomo vračali domov vedno in ne zadnjič - v krsti!

Komentar je moje osebno mnenje in ni vreden komentiranja, posredujem vam ga samo v vednost!

LP in srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a še ne veš da je narcisoiden :hmm: da o šminkerstvu ne debatiramo :grrr

to je edini pravi motorist poj pa par let nikjer nikogar :eek:

in če se mu ne klanjajo mu grejo tud kačje ride v nos :slap:

Seveda sem narcisoiden in šminkerski. To se je še najbolj poznalo, ko sem mel oglas za Valkyrie na Avtonetu. Komentarji so bili v stilu "spizdi v Toskano, si ne zaslužiš, da živiš v Sloveniji in podobno."

Ergo, raje sem šminker in narcisoid kot pa ceneni bebec na Ridah ali pa od zavisti bolan "motorist". Izbira je seveda na strani ljubiteljev eksotičnih sadežev.

In nenazadnje, zgodbo o Ridah bom ponavljal, dokler "znalcem Rid" vsaj malo ne bo postalo nerodno. Potem pa gre samozavest in lepota.

RR duhec, saj si fejst, ampak pokomentiraj še moj osnovni post, drugi odstavek. Ni ideje?

Vaš Čečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RR duhec, saj si fejst, ampak pokomentiraj še moj osnovni post, drugi odstavek. Ni ideje?

On the record... jest se ne vozim na ridah... jest se vozim čez ride :P

Off the record... A to je name letelo :hmm: ? ... če je, se rajš 500x zabremzam, kot 1x ruknem :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kva ste pa spet o teh ridah zapel? Pa ta konc je pa res že OLD NEWS! -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdej je pa res že čas da se neha smetit tuki not :grim

ta tedn me ne bo nč gor razn dopoldne se bom ene parkrat skoz peljala

drug tedn pa upam da kakšno sončenje tam gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh jaaa... :rolleyes: takle mamo pa tko se dajemo.. :lol1: :lol1: :lol1:

ma dejte no nehat že s tem...sej veste da nč ne boste dosegl ne eni ne drugi :grrr

ljubitelji rid bomo še zmer kdaj pa kdaj tja zašli,...nasprotniki pa tud,s to razliko da se slednji samo peljete mimo,eni pa tud počijemo in rečemo besedo ali dve s sogovorniki na ograjci,odvozimo rundo ovinkov in gremo dalje naprej...a je to tak greh??... :? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdej je pa res že čas da se neha smetit tuki not :grim

ta tedn me ne bo nč gor razn dopoldne se bom ene parkrat skoz peljala

drug tedn pa upam da kakšno sončenje tam gor :)

upam da v bikinkah pa zgoraj brez :grim :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Kaj je pa zdaj z obljubljenim piknikom? Klobasce so sicer še v zmrzovalniku, ampak večno ne bodo čakale :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob vsem tem nerazumevanju do tistih, ki se tam združujemo, je želja po pikniku poniknila globoko v podzavest....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi nam pa morebiten piknik zagotovo prinesel medijsko pozornost, glede na to kako so ride in dogajanje na njih popularno zadnje čase :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob vsem tem nerazumevanju do tistih, ki se tam združujemo, je želja po pikniku poniknila globoko v podzavest....

ma dej dej...naj jim kar gre v nos :grim

pomojem gredo ride v nos samo tistim ki ne znajo drsat skozi ovinke :lol1:

sicer sem zlo poredek gost rid ampak

:eek: PIKNIK PA MORA BIT pa tud pridem gor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v dogovarjanju smo za eno skupno vožnjo (primorska sekcija), katero bi lahko s tem povezali..bomo še videli, odvisno od zanimanja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!