Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

ljubitelji rid bomo še zmer kdaj pa kdaj tja zašli,...nasprotniki pa tud,s to razliko da se slednji samo peljete mimo,eni pa tud počijemo in rečemo besedo ali dve s sogovorniki na ograjci,odvozimo rundo ovinkov in gremo dalje naprej...a je to tak greh??... :? :grrr

Ne ni to greh sploh, greh je pluvat drug drugega na forumu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo vojna, javite kej na forumu ... al pa ko bodo nastavljeni senzorji za polito olje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 14.30 ni bilo pa nobenga gor :krneki:

(astescukrapress) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 14.30 ni bilo pa nobenga gor :krneki:

(astescukrapress) :devil:

Lej tragedijo.

Jaz se pa vozim tam mimo, ko še zmrzuje, da se mi nebi kdo smejal kako počasi da vozim. :huh:

Ej, čisto ena butusta .)

Se peljem zadnjič tam mimo v stilu: Ride so le točka B na razdalji med točko A in C, in je na Ridah ljudi potrebnih druženja, da je kar črno. Pridem iz zgornjega ovinka, pred ta glavnim malo zbremzam in položim, čisto normalno(nisem podrsal na Ridah, da ne pomnim), nakar me moja najdražja ozmerja in me označi kot nastopača :ninja: :wacko: :?

Mislim, da bi se morala moja čez Ride kdaj peljati s kom drugim :grim

Lp Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej tragedijo.

nakar me moja najdražja ozmerja in me označi kot nastopača :ninja: :wacko: :?

Mislim, da bi se morala moja čez Ride kdaj peljati s kom drugim :grim

Lp Cvetoo.

A so ti ploskali, da je tako sklepala :hmm: !

Popravljeno . Popravil DrM - FJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bi se morala moja čez Ride kdaj peljati s kom drugim :grim

He he, z Rossijem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizdarija kaj mate eni tle neke probleme, Ride niso dirkališče, bla bla, sej že vse to vemo, napaka je pa to da letijo pripombe tudi na nas ki smo se pač nekoliko navezali na počivališče in pa druženje s svojimi moto-prjatli tam...

Boli mene če se en tam vozi gor pa dol alpa če ne...

Isto je pri drugih stvareh-ko se navadiš na en motor ga je kr težko dat stran, alpa kaj drugega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se kakšno gužvasto popoldne čez peljem, se počutim kot papež v špalirju, ko se vse glave obračajo za tabo.

Je potrebna visoka koncentracija, da pridem čez brez burke :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okrog 5ih, spodaj pred "THE" .) ovinkom

Nekje se pa morjo sončit, :lol1:

Ni hudic na niso bli u grmovju :yes: , 10 metrov zadi so meli pa avto parkiran tko, da jih ni blo pretirano tezko opazit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se kakšno gužvasto popoldne čez peljem, se počutim kot papež v špalirju, ko se vse glave obračajo za tabo.

Je potrebna visoka koncentracija, da pridem čez brez burke :lol1:

sam podzavestno ti to zelo paše, saj zato se voziš z motorjem, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam podzavestno ti to zelo paše, saj zato se voziš z motorjem, kajne?

ja in pol pa eni pretiravajo in lomijo se kosti....... and so on and on!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizdarija kaj mate eni tle neke probleme,

Kaj pa, če bi ti še enkrat prebral svoj prispevek in mogoče še kakšnega, ki se ne obrača na skrbno izbran krog tvojih prijateljev, pa ti bo hitro jasno, kdo ima tukaj probleme.

Pa brez zamere, Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam podzavestno ti to zelo paše, saj zato se voziš z motorjem, kajne?

Ne, se rajši čez lj brez čelade 30kmh peljem, da se vsaj vidi ker frajer je na motorju :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam podzavestno ti to zelo paše, saj zato se voziš z motorjem, kajne?

Meni niti najmanj.

Da ne govorim, kakšne težave sem imel zadnjič, ko sem ride prepeljal z avtom. Na ravnici pred "the ovinkom" sem imel edino šanso da prehitim počasnelo pred seboj. In na uni ozki cesti sem moral paziti na kangoo-ja desno, na motor, kateri ga je žgal čez ovinek in na zjala levo od men, katera so stala dobesedno na bankini.

Nič nimam proti zbiranju na ridah, sam bejžte no dol s ceste :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej tragedijo.

Jaz se pa vozim tam mimo, ko še zmrzuje, da se mi nebi kdo smejal kako počasi da vozim. :huh:

Ej, čisto ena butusta .)

Se peljem zadnjič tam mimo v stilu: Ride so le točka B na razdalji med točko A in C, in je na Ridah ljudi potrebnih druženja, da je kar črno. Pridem iz zgornjega ovinka, pred ta glavnim malo zbremzam in položim, čisto normalno(nisem podrsal na Ridah, da ne pomnim), nakar me moja najdražja ozmerja in me označi kot nastopača :ninja: :wacko: :?

Mislim, da bi se morala moja čez Ride kdaj peljati s kom drugim :grim

Lp Cvetoo.

Če pa nisi podrsal,si pa res peljal lepo :nono: To delaj Cveto,pa tudi drugi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem pa za spremembo u planini zavila za lohačo strmico :D

vzrok prva guma zlizana :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao, a tako potrebna si, da celo gumo zližeš??? :eek:

:grrr

Sanda se drgne po gumi :whistle:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil 2x na ridah. Dopoldne, ko so bile prazne sem odpeljal parkrat gor pa dol :) Drugič sem se pa ustavil proti večeru, ampak sem bil osamljen na ovinku. Le ene par motoristov se je peljalo mimo. Pa zahvalit se moram enemu prijaznemu avtomobilistu, če slučajno bere ta forum, ki je lepo pristavil, ko se je peljal mimo ovinka, spustil šipo in me opozoril na radar v planini :) Sicer se vedno držim 50km/h čez planino, ampak vseeno lepa gesta :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v dogovarjanju smo za eno skupno vožnjo (primorska sekcija), katero bi lahko s tem povezali..bomo še videli, odvisno od zanimanja....

Ja ja, je zanimanje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej dej...naj jim kar gre v nos :grim

pomojem gredo ride v nos samo tistim ki ne znajo drsat skozi ovinke :lol1:

Res da grem čez ride le vsake kvatre....nikoli nisem tam videla nikogar, ki bi me osupnil z drsanjem čez ovinke....ravno nasprotno....sami drekači, zaradi katerih sem osupla kvečjemu zaradi strahu, da bo zapeljal vame....in zanimivo....največ se jih nato ustavi na the ovinku kjer jim ograjevarstveniki (vsaj tako predvidevam) povedo kaj morajo popraviti...in nato se zadeva ponovi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res da grem čez ride le vsake kvatre....nikoli nisem tam videla nikogar, ki bi me osupnil z drsanjem čez ovinke....ravno nasprotno....sami drekači, zaradi katerih sem osupla kvečjemu zaradi strahu, da bo zapeljal vame....in zanimivo....največ se jih nato ustavi na the ovinku kjer jim ograjevarstveniki (vsaj tako predvidevam) povedo kaj morajo popraviti...in nato se zadeva ponovi.

Pizda 2× si bla gor, in že se neki pizdiš čez nas ki se tam DRUŽIMO...

Če pa si tako nedružbena in nesocialna oseba pa nevem kaj delaš na forumu :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!