Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Kaj je pol s tisto nesrečo, tudi jaz sem slišal da nej bi neki blo, ve kdo kej?

Kokr vem jst je avto(speljeval s ceste kjer se gre na Kalič,na ravnini)

izsilu motorista ki je prišel po prednostni cesti :slap: (vidi se da je motorist močno zaviral,sled

je dolga kar nekaj metrov :doze: ) in priletel v avto :o .

Znanec je rekel da se je motorist potem pobral tko da hujšga vrjetn ni blo(UPAM).

Če ve kdo drugo verzijo...izvolite! :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misliš hladnega :naughty:

Haha....

Si rekla hladnega? V poletni vročini?

Hladnega ti bom dal jest okoli ušes, ne pa na ridah.....Aja, ce se bo Seba prevec pizdil, dobis samo polovico, pa se to brez smetane.

Sicer pa, kaj me briga, kaj bo rekel Seba......Važn, da te jest ...., pol mi pa dol visi.

Sicer pa.....Kdor glasno laja, ne zna ugriznit! Kaj je , SaNDA, SI MAL GLASNA....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist zapeljal proti policistu

PLANINA – V soboto dopoldne je policist na cesti med Planino in Postojno nadzoroval promet. Ob 11.36 je skušal ustaviti voznika motornega kolesa oranžne barve, vendar ta ni ustavil, ampak zapeljal naravnost proti policistu. Mož v modrem se je rtčenju izognil s skokom vstran, pri čemer se na srečo ni poškodoval. Opazil je še, da je motorist nekaj metrov naprej trčil v obcestni količek, vendar se ni prevrnil, nato pa je izginil izpred oči in nadaljeval vožnjo proti Postojni. Policisti prosijo vse, ki so v tem času na omenjenem odseku opazili opisan motor, naj pokličejo na telefonski številki 113 ali (anonimna) 080 12 00.

Vir: Dnevnik

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj ti je tukaj smešno?!?!?

PS: ... in s takimi bedastimi dejanji si samo uničujemo še tisti majčken del ugleda (ni ravno pravi izraz), ki nam je še ostal (če sploh) med ostalimi udeleženci v prometu ... Preglasni, prehitri (skoraj vedno in povsod), kršitve CCP itd. ... sedaj pa še pobegi pred policijo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So ful dobri, sam kaj k je lih na tanjbl uvinkastem delu pesek! :BUA:

lahko bi ti vsake tolk mal pometal k si glih blizu doma .)

drgač pa me pesek niti ne moti k mam že natrenirano kje se lahko peljem,bi blo pa bl sproščeno brez peska seveda

Haha....

Si rekla hladnega? V poletni vročini?

Hladnega ti bom dal jest okoli ušes, ne pa na ridah.....Aja, ce se bo Seba prevec pizdil, dobis samo polovico, pa se to brez smetane.

Sicer pa, kaj me briga, kaj bo rekel Seba......Važn, da te jest ...., pol mi pa dol visi.

Sicer pa.....Kdor glasno laja, ne zna ugriznit! Kaj je , SaNDA, SI MAL GLASNA....

ne sem čist brez glasa,sploh pa o kom ti to :hmm: nima veze

no ta tedn bo pa mir k ga vreme biksa :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivijo !

Imam tudi sam problem, ki sodi v tole temo. Pa bom kr celo zgodbico povedal kako in zakaj;

V soboto sva se z kolegom peljala skozi ride proti Postojni, na vrhu naju ustavi policaj motorist, mu pokazem dokumente in ugotovi da, nimam ustreznega izpita za motor s katerim sem bil.Namrec izpit imam z omejitvijo do 25kw ali 0.16 kw/kg. Bil sem pa z zzr250, kateri ima v prometi napisano 26kw oz. razmerje 0.176 (148 kg).Policaj mi napise soknika :eek: , in mi kaže bukvico z zakonom, da vozim motor, kateri ima 1kw prevec. Na lep in prijazen način mu povem, da sem se pred nakupom omenjenega motorja pozanimal pri parih polisistih in pri večih lastnikih kako je tem 1 kw in vsi so dejali, da s tem ni problem.Policist se ni dal motiti pri pisanju sodnika,zato sem dobil tudi prepoved nadaljne voznje :BUA: .

Lažje bi razumel, če bi imel npr. prevec 30kw ali neregistriran motor ali kaj podobnega, ne pa 1 kw prevec.

Policaj mi je dejal naj v roku 3 mesecev pricakujem odločbo.

Zanima me ali je imel že kdo podobno izkušnjo zaradi 1kw prevec?

Kakrsnikoli nasvet bi bil zelo dobrodosel...

In potem se fante, v eni drugi temi (Splošno/25kW), sprašuje zakaj so policisti na ridah tako picajzlasti? Zakaj le :hmm: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaj je bi vesel, da mu je končno en ustavil, ker jim sicer večinoma spizdijo.

Tako je lahko zopet malo obnovil pisanje, ker ga je v abstinenčnem času že malo pozabil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj ti je tukaj smešno?!?!?

PS: ... in s takimi bedastimi dejanji si samo uničujemo še tisti majčken del ugleda (ni ravno pravi izraz), ki nam je še ostal (če sploh) med ostalimi udeleženci v prometu ... Preglasni, prehitri (skoraj vedno in povsod), kršitve CCP itd. ... sedaj pa še pobegi pred policijo :BUA:

Ne pobegli pred policijo ampak napad na policijo!

Imaš prav zame je kretenčino bedna! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko bi ti vsake tolk mal pometal k si glih blizu doma .)

drgač pa me pesek niti ne moti k mam že natrenirano kje se lahko peljem,bi blo pa bl sproščeno brez peska seveda

K nrdim izpit in šolo :P bom sigurn kdaj pa kdaj pometu! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej una zadeva glede pobega in napada na "uradno osebo "je kar resna hkrati ko pa tako beres se pa skor vsak smeji (vsaj malo) seveda ce bi bili pa v kozi policista ki swe je v tistem trenutku bojeval za zivljenje pa verjetno neb bilo nic kaj prijetno!!!

Fantje srecno voznjo!!!(ups in dekleta)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist zapeljal proti policistu

PLANINA – V soboto dopoldne je policist na cesti med Planino in Postojno nadzoroval promet. Ob 11.36 je skušal ustaviti voznika ..... vendar ta ni ustavil, ampak zapeljal naravnost proti policistu. Mož v modrem se je trčenju izognil s skokom vstran...

1. Mene so tudi nekoč ustavili, češ da sem šel čez rdečo, čez leto dni sem dobil poziv k sodniku. Na pozivu je pisalo da so nadzorovali promet, v resnici so se pripeljali iz stranske ceste, ko sem bil že 30m iz križišča.

2. Ko sem bi še mulo na mopedu me je policist ustavljal tako da mi je stopil na cestišče in zaprl vozni pas, poleg tega je bilo cestišče še vso mokro od dežja.

Tako da ni čist za verjet tistim v modrem. Ampak to že itak vsi veste.

lp

Pa še nekaj, že ko je opazoval, si ni mogel registrske zapomnit, čemu rabijo očividci ??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej una zadeva glede pobega in napada na "uradno osebo "je kar resna hkrati ko pa tako beres se pa skor vsak smeji (vsaj malo) seveda ce bi bili pa v kozi policista ki swe je v tistem trenutku bojeval za zivljenje pa verjetno neb bilo nic kaj prijetno!!!

Fantje srecno voznjo!!!(ups in dekleta)

Po mojem mnenju vse skupaj le ni bilo tako hudo, kot so to potem napihnili mediji skupaj s policijo. (pa še lokacija je taprava ((ride)). Včasih kakšni zagreti policaji res kr fejst po cesti skačejo in tist, k teoretično noče ustavt, hmmmmmm :devil: mora uparabit alternativna sredstva :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, če malo pobrskate nazaj, boste lahko ugotovili, da sem kar nekaj časa pavziral(beri: držal jezik za zobmi).

Jaz pravzaprav vem, da tukaj prisotni vse veste in da bi to deželo, če bi vi le hoteli, z tleskom prstov spravili v red in da je policija odveč in zganja le nepotrebn teror v življenju mnogih.

Dekleta, fantje, večina tukaj pisočih vas študira. Mar so vaše besede odraz vašega dejanskega mišljenja?

Policaji, so ljudje, zaposleni, ki opravljajo svojo službo, po svojih najboljših močeh.

Tako vsaj verjamem. Pri svojem delu se motijo, tako kot vsi prisotni tukaj. O njihovi uspešnosti, učinkovitosti sigurno teče beseda vsak mesec in kak tolar gor ali dol se pozna tudi pri plačah. Če kaj hudo ne štima, se pa lahko tudi pritožimo, ne? Je treba nekoga zato ker želi zaslužiti za življenje in omogočiti svoji družini preživetje povoziti?

Tistim, ki jih želite zbiti, povoziti ali kakorkoli uničiti, pa želim, da njihove pomoči nikoli nebi rabili. Ne v prometni nesreči, nesreči v gorah, ropu, ne pri uličnem napadu, ne pri posilstvu hčere. Prav tako upam, da se ne bo ravno kako vaše dete v bližnji prihodnosti poročilo s kakšnim policajem, ki ga bo potem, kakšen bodoči diplomant ene izmed slovenskih fakultet zbil pri opravljanju njegovega dela.

LP Cvetoo

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, če malo pobrskate nazaj, boste lahko ugotovili, da sem kar nekaj časa pavziral(beri: držal jezik za zobmi).

Jaz pravzaprav vem, da tukaj prisotni vse veste in da bi to deželo, če bi vi le hoteli, z tleskom prstov spravili v red in da je policija odveč in zganja le nepotrebn teror v življenju mnogih.

Dekleta, fantje, večina tukaj pisočih vas študira. Mar so vaše besede odraz vašega dejanskega mišljenja?

Policaji, so ljudje, zaposleni, ki opravljajo svojo službo, po svojih najboljših močeh.

Tako vsaj verjamem. Pri svojem delu se motijo, tako kot vsi prisotni tukaj. O njihovi uspešnosti, učinkovitosti sigurno teče beseda vsak mesec in kak tolar gor ali dol se pozna tudi pri plačah. Če kaj hudo ne štima, se pa lahko tudi pritožimo, ne? Je treba nekoga zato ker želi zaslužiti za življenje in omogočiti svoji družini preživetje povoziti?

Tistim, ki jih želite zbiti, povoziti ali kakorkoli uničiti, pa želim, da njihove pomoči nikoli nebi rabili. Ne v prometni nesreči, nesreči v gorah, ropu, ne pri uličnem napadu, ne pri posilstvu hčere. Prav tako upam, da se ne bo ravno kako vaše dete v bližnji prihodnosti poročilo s kakšnim policajem, ki ga bo potem, kakšen bodoči diplomant ene izmed slovenskih fakultet zbil pri opravljanju njegovega dela.

LP Cvetoo

:worship: :worship: lepo povedano!

cvetoo čeprov sem tud študent,ampak se strinjam s tvojo objavo....to je njihova služba in dokler jo opravljajo korektno in v okviru zakonov nimam popolnoma nič proti,...in brez vsakega pomišljanja tudi priznam napako-prekršek če ga storim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zopet smo vsi O:-)

jz sm samo hotu rečt, da ga verjetno tisti model "verjetno" ni ravno nameraval povozt ( kot mu je očitano), ustavt pa očitno tudi ni hotel .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to veš, ker si videl kaj se je tam zgodilo?

...ali pa zato, ker imaš oranžen motor :devil: :photo: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cveto tle iz lastnih izkušenj ti ne morem dat prav.

Velikokrat sem doživel, da počnejo razne neumnosti samo da te ustavijo.

Lahko mu je policaj skakal pred motor in ni motorist šel na njega.

V naši vasi so metali liziko v mopedista ker se ni hotel ustavit, lovili so jih po celi vasi lahko bi se komu še kaj zgodilo. Res da so imeli frizirane motorje, brez čelad, pa še kaj bi se našlo ampak so načini in načini.

Mene so ustavili z avtomatikom sredi naše njive, ko sem se ganjal po "kros pisti". In če ne bi bilo očeta bi verjetno še kazen zaradi čelade dobil.

Po stari cesti iz Vrhnike proti Ljubljani so me ustavili z laserjem, da sem vozil 65 km/h, takrat je bila omejitev 60 in hoteli dat kazen 2.000 SIT. Po dolgotrajnem prerekanju so odstopili od namere.

Drugič so me ustavili pod dolgim mostom v Ljubljani v smeri proti Vrhniki. Namerili so mi 62 km/h, omejitev 50. Me ustavijo v križišču kjer se zavije na park plac in avtobusno postajo reče, da sem vozil prehitro, sam da ni hudo v isti sapi mi izreče 15.000 SIT. Še dobro da ni veliko.

Pa še kaj bi se našlo.

Ko sem ga pa usral za prav jim nič ne očitam, sem zajebal jih bom plačal.

Jst z njimi imam preveč slabih izkušenj glede CPPja.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cveto tle iz lastnih izkušenj ti ne morem dat prav.

Res da so imeli frizirane motorje, brez čelad,

Po stari cesti iz Vrhnike proti Ljubljani so me ustavili z laserjem, da sem vozil 65 km/h, takrat je bila omejitev 60 in hoteli dat kazen 2.000 SIT. Po dolgotrajnem prerekanju so odstopili od namere.

lp

@ TBoxer

Tvojo objavo sem malo priredil, Preberi jo še enkrat.

Okoli friziranja mopedov ne bom diskutiral. Vem, da to delajo vsi, toda mopedi, ki gredo 90+.

Čelade moramo pa tako ali tako nositi zato, da nas imajo zakaj maltretirati ne?

V tujini ni nič prerekanja o kazni. Vzamejo ti vozniško in osebno ali potni list in ti vse skupaj vrnejo, ko odšteješ Eurote za kazen.

In nisem še zasledil kakega slovenskega junaka, ki bi npr. v Avstriji hotel kaj hudega policaju. .)

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo :topic:

Včeraj šel preko loiblpass-a in pokazal policistu osebno, pa mi ta pravi pa lepo počasi čez tunel, ker je pri obračališču na sredini kamera z laserskim merilcem in te bodo Avstrici kaznovali če boš šel čez 50km/h.

Ok, torej grem počasi en avto pa pred mano potegne na 80km/h - tabla utripa...

Ko se pripeljem počasi iz tunela mu pri okenčku avstrijski policeman kasira!

Torej ali so naši policisti kurbe? :nono: . Tako kot pri vsemu eni so eni niso. Moj ni bil! Tanx whoever you are. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Cveto

1. Glede friziranja, jim dam prav, pa če mu zaplenijo moped ali ga dajo uničit.

2. Samo ne metat lizik v človeka ker se noče ustavit ali ga brezglavo lovit po ulicah. Ni nobenega ubil, da ga je treba na vsak način in za vsako ceno ustavit.

3. Prerekal sem se znjimi, ker sploh niso upoštevali tolerance naprave.

4. V mojem življenju se mi še ni zgodilo da bi policisti kdaj samoiniciativno upoštevali napako naprave, pa bi jo morali. Namerili smo vam 60 km/h - napaka X km/h je toliko XX km/h.

5. Hotel sem povedat da obstaja možnost da ta motorist sploh ni ogrožal policista, ampak je policist ogrožal sebe kot njega s tem da je skakal na cesto. Kaj misliš da bi/bo izjavil, sem mu zaprl cesto in potem me je skoraj povozil ??

6. Glede Avstrije, pa verjetno tam policsti ne skačejo po cesti kot nekatere naše kure v modrem?!? (To je samo moje predvidevanje.)

7. V tujini se ne bom prerekal, ker ne poznam njihove zakonodaje, drugače če bi mi storili očitno krivico pa bi jim rekel dve.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to veš, ker si videl kaj se je tam zgodilo?

...ali pa zato, ker imaš oranžen motor :devil: :photo: :whistle:

Ne, nism bil tam, lahko pa iz lastnih izkušenj povem da se velikokrat v časopisih napiše nekaj, kar še zdaleč ni preverjeno (in velikokrat tudi res) in se v stilu slovenskih novic obtožuje vsepovprek.

Jz pa oranžen motor :grrr :grrr , k pomaranča se pa res ne bom po cest pelov

Kr u profil poglej .) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Cveto

5. Hotel sem povedat da obstaja možnost da ta motorist sploh ni ogrožal policista, ampak je policist ogrožal sebe kot njega s tem da je skakal na cesto. Kaj misliš da bi/bo izjavil, sem mu zaprl cesto in potem me je skoraj povozil ??

Samo še tole in neham(tole je kljub vsemu tema o sexanju na Ridah)

Prosim, dajte me prepričati. Najdite mi tako butastega policaja, ki bo za slabih 200k SIT skakal pred nekoga izmed nas :slap:

Fantje, ne ga srat. Ne več filmov gledat. En takle iz Rid vas sname in adijo ženske, motorji, vnuki in vse za kar se splača živeti.

Sedaj se pa igrajte brez mene. Jaz sem svoje povedal.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cveto, jst osebno sem jih že trikrat srečal.

1. Na mopedu, pa še deževalo je 10 min prej, komaj da sem ga obvozil.

2. Ob 3h zjutraj pri Sinji Gorici, sem šel 110 km/h, zadnji trenutek me je opazil ker je že enega s kolegom obdeloval in je tekel čez en pas na mojega, jst pa pol po makadamu, komaj da sem ga obvozil. (Na to sem pa že pozabil, če ne bi že prej omenil.)

3. Enkrat ko sem bil s kolegom, pa je eden pred katrco je skoču, lih da smo ustavili.

4. Zadnjič ko me je ustavljal, pa je pritekel na sredino cestišča, samo se je še varno umaknil, ker sem dal žmigavec in sem začel bremzat (tako da tega ne štejem), če pa bi nadaljeval pot bi verjetno bilo enako kot s tem tukaj na ridah.

Pa saj ne razmišljajo kaj delajo. Zaradi tega ne verjamem takim in podobnim izjavam.

THE END

lp

P.S. S tem ne mečem vseh policistov v isti koš, ampak veliko je tudi takih ki ogrožajo, sami sebe kot ostale udeležence.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!