Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Zakaj se je letos razbilo en kup modelov brez čelade? Zato, ker jih policaji nikoli niso pošteno zašili in oglobili! Spet so policaji vsega krivi - BULSHIT! Neodgovornost na vsakem koraku je že kar samoumevna - ko pa je nesreča pa en kup javkanja! Jaz bi temu modelu z Rid nabil tako kazen, da mu v 10 življenjih ne bi prišlo več na misel kaj podobnega.

Psi so lajali a karavana gre dalje......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se je letos razbilo en kup modelov brez čelade? Zato, ker jih policaji nikoli niso pošteno zašili in oglobili! Spet so policaji vsega krivi - BULSHIT! Neodgovornost na vsakem koraku je že kar samoumevna - ko pa je nesreča pa en kup javkanja! Jaz bi temu modelu z Rid nabil tako kazen, da mu v 10 življenjih ne bi prišlo več na misel kaj podobnega.

Psi so lajali a karavana gre dalje......

:whistle: Bla , bla , bla ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, nism bil tam, lahko pa iz lastnih izkušenj povem da se velikokrat v časopisih napiše nekaj, kar še zdaleč ni preverjeno (in velikokrat tudi res) in se v stilu slovenskih novic obtožuje vsepovprek.

Jz pa oranžen motor :grrr :grrr , k pomaranča se pa res ne bom po cest pelov

Kr u profil poglej .) :grim

In kaj je zdaj res? Očitno to ne veva ne ti ne jaz.

TBoxerju

Dejstvo je, da mu model ni ustavil. Recimo, da ga je prepozno videl. Še zmerom se lahko ustavi potem, ko ga je "obvozil". Neustavljanje policistu je pa zelo pametno dejanje, vredno pohvale (še posebej na forumu) in s predpostavko saj me itaq ne bodo lovili. Zakaj že, zato ker je nevarno za motorista. Kako priročno. Ko bodo pa enega lovili in se bo pri pobegu razsul in ubil bodo pa spet grdi policaji.

Ali pa, ko se bo en tak model s svojim 200kg izstrelkom jutri zaletel v nekoga in ga fental, to je tudi OK? Vozilo (katerokoli) je pač naprava s katero se je možno ubiti in/ali ubiti koga drugega. Zato gre s tem tudi neka odgovornost.

Pa nič bat, policija se bo počasi navadila na te fore in si bodo omislili kamere in podobne pripomočke. Eni smo z nakupom motorja dobili prevozno sredstvo, eni pa mislijo, da so dobili absolutno prednost in imuniteto pred policijo. Nakar se ti zgodi olje v ovinku ali odvzem prednosti, potem je pa itaq vse brezveze in daleč prepozno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cveto, jst osebno sem jih že trikrat srečal.

1. Na mopedu,

2. Ob 3h zjutraj

3. Enkrat

4. Zadnjič

ti imaš pa res (ne)srečo s policaji....da te tako lovijo in se ti pred avto/motor mečejo.. :eek:

le zakaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: Tale pa zna ! (klik)

Ko se pelješ tako, kot na tvojem posnetku so nekateri slinasti od fovšije.....

Ta pa ne zna :slap:!

Ko se zalomi si pa samo budala...... (vklopi spikere)!

:whistle: Bla , bla , bla ...

Uganil sem - oponašaš ovce :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Ride.wmv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez zamere fantje... samo, kako morte bit tolk otrocji da posedate na teh ridah, gledate kako se bo en dan nekdo ubil (ja, to je ful fajn za vidt!! :blink: ) zarad dveh "usranih" ovinkov, usak let se jih/vas ene par usuje pa se zmer ni dost :?

Roko na srce... tisti k se tkole vozjo kot sta se te dva (sploh ta k je padu) ste... no comment... pejte na grobnik, pelte pod 1.40 pol pa obeste zastavo vn ne pa da se jagate tkole k utroci v blatnem peskovniku... nc cudnga da "so" nekateri policaji taki k so, mal se zamislte nad sabo pa nad svojim pocetjem - na koncu smo pa vsi motoristi isti.

Najbolj zalostna je pa izjava nekega tipa s posneta ki je izjavu da je tist k je padu idiot...kaj pa je sam? cist nc druzga..naiven otrok ki se bo zvecer na forumu hvalu da je biu prica dogodkov.. mislm...grow up :doze:

No zej me pa spluvite :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti imaš pa res (ne)srečo s policaji....da te tako lovijo in se ti pred avto/motor mečejo.. :eek:

le zakaj?

Sem veliko časa preživel na cesti (sem naredil veliko kilometrov - da si ne bo kdo mislil kaj čudnega).

Pa saj kr sem naštel se mi je pripetilo v 13 letih.

A nihče drugi ni imel podobnih srečanj s policisti ??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: Tale pa zna ! (klik)

Seveda, lep primer za mulce....po sredini z glavo pol metra čez črto..... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez zamere fantje... samo, kako morte bit tolk otrocji da posedate na teh ridah, gledate kako se bo en dan nekdo ubil (ja, to je ful fajn za vidt!! :blink: ) zarad dveh "usranih" ovinkov, usak let se jih/vas ene par usuje pa se zmer ni dost :?

Roko na srce... tisti k se tkole vozjo kot sta se te dva (sploh ta k je padu) ste... no comment... pejte na grobnik, pelte pod 1.40 pol pa obeste zastavo vn ne pa da se jagate tkole k utroci v blatnem peskovniku... nc cudnga da "so" nekateri policaji taki k so, mal se zamislte nad sabo pa nad svojim pocetjem - na koncu smo pa vsi motoristi isti.

Najbolj zalostna je pa izjava nekega tipa s posneta ki je izjavu da je tist k je padu idiot...kaj pa je sam? cist nc druzga..naiven otrok ki se bo zvecer na forumu hvalu da je biu prica dogodkov.. mislm...grow up :doze:

No zej me pa spluvite :P

ah dj no dej...ne pretiravat :grrr :grrr nikhče med nami si ne želi in ne želi nikomur da se tm ubije,...

pa ne vem kaj je s tem narobe,da človek tm sedi na ograji in debatira s kolegi,medtem ko se mimo vozi promet...če se pa še kakšn fajn motor mim pelje je pa še tolk bl lepo :) ....sicer pa dej mi povej v čem je razlika al sediš na ridah,črnem kalu al pa v enem lokalu sred mesta kjer se mimo vozijo tudi motoristi in dokazujejo kaj znajo in kažejo moč motorjev....a tist folk v lokalu pa pol ni otročji... :grrr

se mi zdi da nasploh v tej temi preveč obsojate :BUA: pa kva se sploh obremenjujete tok s temi ridami in z nami ki se včasih tm usedemo in zapeljemo...raj se s čim drugim ukvarjajte in pač ne mislt na to in ne brat te teme...pa bo vse minilo brez večjih prepirov :grim :K

sicer pa itak letos niso več popularne,...vsakič ko sem šel mimo so ble prazne tko da ne vem kva vas sploh še moti...so kr dosegli vsi svoje ,tud vi anti-ridaši <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez zamere fantje... samo, kako morte bit tolk otrocji da posedate na teh ridah, gledate kako se bo en dan nekdo ubil (ja, to je ful fajn za vidt!! :blink: ) zarad dveh "usranih" ovinkov, usak let se jih/vas ene par usuje pa se zmer ni dost :?

Bi šel kdaj z nami pa bi videl...ostali ti je pa že cagiva dobro povedal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce :topic:

Tale na ridah se je usu zato, ker se je ustrašil - klasična napaka - Hot in and then - shit I ain't going to make it ("2 hot 2 handle").

Če bi dečko ornk nagnu bi se lahko še s kakšnih 20 več čez ta ovinek zapeljal.

Fantje, zato na Grobnik, da se navadite velikih nagibov in brzin pa ne zato, da boste po cestah lahko noreli ampak zato, da ko se zgodi nepredvidljivo pri malo hitrejši brzini ne boste zmrznl in šli u trske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot je rekel kađiva, na ridah se ponavad kakšno reče, pa sreča mariskoga, ki ga drugače ne vidiš. Gremo raje pač tja na ograjco, kakor viset v bife 500m nižje. Tudi sam ne podpiram raznih kamikaz, ki na ridah delajo pizdarije v stilu prehitevanja v nepregledne ovinke, v škarje, vožnja po nasprotnem pasu.. Ampak nenako se mi zdi, da ti osebki to počnejo povsod, ne samo na ridah in ne samo takrat, ko smo jaz in kolegi na ograjci. Tako da, vse kar lahko naredim za prispevanje k varnosti je to, da jaz sam poizkušam bit čimbolj varen in ne ogrožat drugih..

Priznam pa tudi, da se rad zapeljem tudi parkrat gor pa dol, vendar to vedno počnem zgolj po svojem pasu, ne po kolenu in vedno kadar so ride prazne, brez gledalcev. Tako se lahko 100% posvetim vožnji, cesti in temu, da je vedno tista kritična meja dovolj stran, da čim manj ogrožam sebe in druge.

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah dj no dej...ne pretiravat :grrr :grrr nikhče med nami si ne želi in ne želi nikomur da se tm ubije,...

pa ne vem kaj je s tem narobe,da človek tm sedi na ograji in debatira s kolegi,medtem ko se mimo vozi promet...če se pa še kakšn fajn motor mim pelje je pa še tolk bl lepo :) ....sicer pa dej mi povej v čem je razlika al sediš na ridah,črnem kalu al pa v enem lokalu sred mesta kjer se mimo vozijo tudi motoristi in dokazujejo kaj znajo in kažejo moč motorjev....a tist folk v lokalu pa pol ni otročji... :grrr

se mi zdi da nasploh v tej temi preveč obsojate :BUA: pa kva se sploh obremenjujete tok s temi ridami in z nami ki se včasih tm usedemo in zapeljemo...raj se s čim drugim ukvarjajte in pač ne mislt na to in ne brat te teme...pa bo vse minilo brez večjih prepirov :grim :K

sicer pa itak letos niso več popularne,...vsakič ko sem šel mimo so ble prazne tko da ne vem kva vas sploh še moti...so kr dosegli vsi svoje ,tud vi anti-ridaši <_<

sej nc ne pretiravam, to da se lahko kdo ubije ni cist nic nevsakdanjega - sploh pa ko se dokazuje pred ostalimi.

Nimam cist nic prot lokalom in podobnim zadevam, samo je pa jasno da na tako "odmevnem" kraju kot so ride je to "posedanje" in provociranje nekaterih vodi v piz****** in obenem tudi spodbujanje nekaterih da se dokazujejo pred drugimi :lol:

Poleg tega se da lepo razbrat iz unga filmcka kolk je ura... ce se razbijes si idiot, ce ga "ne das na kolen" pa ne znas vozt ipd :nono:

Vse bi blo lepo in prov ce se neb sli kdo je bl car (ne mi zdej rect da sam lepo gledate in se ne vozte...jih kar precej iz MS poznam k se gor pa dol vozjo)...vse lepo in prov dokler cesta ne postane dirkalisce in ostane pri debati, kar tut podpiram :)

Priznam pa tudi, da se rad zapeljem tudi parkrat gor pa dol, vendar to vedno počnem zgolj po svojem pasu, ne po kolenu in vedno kadar so ride prazne, brez gledalcev. Tako se lahko 100% posvetim vožnji, cesti in temu, da je vedno tista kritična meja dovolj stran, da čim manj ogrožam sebe in druge.

LP, DeX

sej to je to kar vam hocem dopovedat kot gledalci pripomorete k tem, da se folk dokazuje pred vami in vec k vs je, vecja je moznost da se kdo razbije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dj pol pa povej kolk se jih je že ubilo zarad NAS tam gor na ridah...no da slišim :naughty: ahaaa nobeden!! a s ti to vidu...hehe...na "the ovinku" se odkar jz pomnim ni noben ubil...se je kdo stresu to nč ne rečem,...ampak padajo tud drugje... :photo: in tuki ni popolnoma nobenega provociranja iz naše strani,vsak sam odloča ali se bo dokazoval pred množico ali ne...nekateri se peljejo čist počas čez ta ovinek,drugi pač hitreje

ja tud jz poznam precej folka iz MS ki se gor vozi,...tud jz sem med njimi,pa kaj...a mi kdo kej more? noben :grrr a sem kdaj pizdarijo naredil? nikoli! :grrr a se peljem čez vas Planino počasi 50 km/h? se :grim a so me kdaj polcaji tm ustavili? 2x :grim ali sem kaj plačal? nikoli! :grrr ker tud prekrška nisem naredu takrat,...ali sem se probal vozit tud na grobniku? sem :grim ali imamo v SLO poligon kjer bi lahko sproščali odvečno energijo,se dokazovali pred drugimi kot praviš,izpopolnjevali svoje znanje,...nimamo! :grrr

da ne bom omenil kdo vse se tam še vozi od znanih osebnosti,ki prav tako delujejo na področju vzgoje in izobraževanja v cestnem prometu...tko da ja...jebi ga! ride so ble in ride bojo! :winkiss: pa mogoče se to samo teb zdi,ampak taka lokacija ni samo ena pri nas...mal se zapelji po SLO pa jih boš še ene par takih videl :grim in "vrtec" ki poseda zravn ceste tud

ja nč ane,se vidmo gor na ridah ob prvi priložnosti,...Sanda7 bo pa itak poskrbela za partyje gor :kva2: :naughty:

lp kađiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ali imamo v SLO poligon kjer bi lahko sproščali odvečno energijo,...

lp kađiva B)

Kdor ima enako mišljenje lahko pride k meni, mu bom dal motiko v roke pa naj v rajdi sprošča odvečno energijo. Pa še plačal mu bom, če bo delo dobro opravljeno.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta dva filma prikazujeta samo obe skrajnosti! Obiskovalci Rid so bolj postranskega pomena - niso krivi zato, ker se nekdo hoče pokazat! Krivi so samo zato, ker so tam in jih vsi pričakujemo! Padalec na drugem filmu je počel ravno to.....Po tazadnjem do ovinka, panika in skok v skale.....zvočni komentar ustreza takratnemu dogajanju!

Je pa res, da je motorizem v veliki meri tudi poziranje za pešce in nastavljanje! Pa naj bo to v lokalih, na motozborih ali na Ridah! Isti šit.... sej se punce tud nastavljajo, zakaj že! Ker imamo to v krvi....

bla, bla, bla, bla - sranje zdej pa že men vleče na ovce :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor ima enako mišljenje lahko pride k meni, mu bom dal motiko v roke pa naj v rajdi sprošča odvečno energijo. Pa še plačal mu bom, če bo delo dobro opravljeno.

lp

ah to ni zanimiv,...kdo te pa tm gleda :naughty: stare mame ki tud vrtnarijo :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dj pol pa povej kolk se jih je že ubilo zarad NAS tam gor na ridah...no da slišim :naughty: ahaaa nobeden!! a s ti to vidu...hehe...na "the ovinku" se odkar jz pomnim ni noben ubil...se je kdo stresu to nč ne rečem,...ampak padajo tud drugje... :photo: in tuki ni popolnoma nobenega provociranja iz naše strani,vsak sam odloča ali se bo dokazoval pred množico ali ne...nekateri se peljejo čist počas čez ta ovinek,drugi pač hitreje

ja tud jz poznam precej folka iz MS ki se gor vozi,...tud jz sem med njimi,pa kaj...a mi kdo kej more? noben :grrr a sem kdaj pizdarijo naredil? nikoli! :grrr a se peljem čez vas Planino počasi 50 km/h? se :grim a so me kdaj polcaji tm ustavili? 2x :grim ali sem kaj plačal? nikoli! :grrr ker tud prekrška nisem naredu takrat,...ali sem se probal vozit tud na grobniku? sem :grim ali imamo v SLO poligon kjer bi lahko sproščali odvečno energijo,se dokazovali pred drugimi kot praviš,izpopolnjevali svoje znanje,...nimamo! :grrr

da ne bom omenil kdo vse se tam še vozi od znanih osebnosti,ki prav tako delujejo na področju vzgoje in izobraževanja v cestnem prometu...tko da ja...jebi ga! ride so ble in ride bojo! :winkiss: pa mogoče se to samo teb zdi,ampak taka lokacija ni samo ena pri nas...mal se zapelji po SLO pa jih boš še ene par takih videl :grim in "vrtec" ki poseda zravn ceste tud

ja nč ane,se vidmo gor na ridah ob prvi priložnosti,...Sanda7 bo pa itak poskrbela za partyje gor :kva2: :naughty:

lp kađiva B)

Sej, dokler se nau edn ubiu ne bo miru, tipicno za nas slovence :OK: glede proge mas prov da je nimamo ampak tko pac je... sej mamo bencin tut vec kot 1 eur pa tut to pac tko je... jebiga life sux :grim ...to je zgolj primer ampak ok. Se vedno pa to ne pomen da je cesta dirkalisce! Ja, usak se sam odloc da se gre jagat, sam velika vecina ljudi se pa kljub vsemu rajsi pokaze pred mnozico ljudi.

Ne, noben ti nc ne more sam ne vem...pac spet odvisn s kasnmu namenom mas motor ce ga mas za po ridah gor pa dol, zalostno (ne mislm zdej TEBE osebno), najbl neumn se mi pa zdi da se folk voz SKOOOOZ na morje sam zarad teh rid (to je ze jerry-tdm enkrat omenu nekje pa so ga vsi spluval) - aja kle spet ne mislm TEBE da ne bo pomote ;)... :slap: (ja to je spet stvar posameznika, se strinjam :D)

Vem da so ride nek "simbol" k vecini pomenjo zlato in da sm vm zdej vrgu kost k jo glodate, obsojam samo divjanje kot sm ze prej omenu in cist nc druzga, hocem pa dopovedat da VEC KOT JE LJUDI, VEC FOLKA SE DOKAZUJE, ce mi lahko dokazes nasprotno mi dej, bom zlo veseu..vse kar zelim povedat s tem pisanjem je to, da se mi zdi en tak kraj kot so ride totalno neumn, samo s tega stalisca ker je en kup divjanja gor, velik padcev je blo pa se vec jih bo.

Se to..pred leti mi je ena zenska umrla pred ocmi, vidu sm ze precej padcev z motorjem ipd. in si ne znam predstavlat, da bi visu tkole pa bi se mi en kolega razbu pred ocmi, se bl zalostno je pa to, da nekatere osebe, ki se zavzemajo za varnost in urejenost cest delajo pizdarije na ridah (v smislu da se vozjo gor pa dol pa noro zalagajo)...vsi vemo na koga to leti...skratka iz ene skrajnosti v drugo...zalostno ampak resnicno :whistle:

Hja, mogoce sm eden redkih k ma tako mnenje o ridah, sigurno je pa se kdo ki si to ne upa napisat, me zanima, ce bi se zbiral v takmu stevilu gor, ce bi vam postavl lezece policaje :grim (ja vem da ni v skladu z zakonom)...pol bi pa ride kar naenkrat izgubile svoj car ane :D

Mislm pa tut, da se mamo lahk fajn tut kje drugje ne sam na ridah k niso cist nc druzga kokr pa en simbol kot sm ze omenu... mal domisljije uporabte pa se kej druzga spomnte.

Pa brez zamere

kađiva: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..najbl neumn se mi pa zdi da se folk voz SKOOOOZ na morje sam zarad teh rid (to je ze jerry-tdm enkrat omenu nekje pa so ga vsi spluval)

Hm, folk se vozi čez ride na morje, ker je to glavna prometnica, ki povezuje Notranjsko, Ljubljano, Gorenjsko, Štajersko, Koroško, Prekmurje, ipd z morjem :) In tisti, ki ne gre po avtocesti (takih je večina) gre pač čez ride. Kaj je tle neumnega? :? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, folk se vozi čez ride na morje, ker je to glavna prometnica, ki povezuje Notranjsko, Ljubljano, Gorenjsko, Štajersko, Koroško, Prekmurje, ipd z morjem :) In tisti, ki ne gre po avtocesti (takih je večina) gre pač čez ride. Kaj je tle neumnega? :? :slap:

sej niso ride edina pot... lahko gres recmo cez col pa idrijo cez... pa ne me narobe razumet...nimam nc prot takim k gredo lepo cez... mam prot takim ki divjajo, dobr preber kaj sm napisu...in tiste divjake bi dau za 1 mesec v resilca delat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že dostikrat sem napisala.... Ali bi bilo bolje po gostilnah posedat in pit pivo, potem pa na motor.... oprosti zame ne..... če sedim tam na ridah in se pogovarjam s kolegi, me boli kurac kdo se vozi gor in dol.... se vozi na svojo odgovornost, kajti še nobenemu nisem rekla naj gre ovinke polagat.... in sploh ne želim nobenega vidt kako se ubije tam ali pa kje drugje na cesti.....

Ali s tem, ko grem peš do pošte, spodbujam motoriste da norijo po cesti.... ne..... ker me niti ne vidijo in jih ne briga če se predsednik tam sprehaja.... zakaj bi jih torej brigalo če sedim na ridah....jih ne.... zato mislim, da vsak ki se vsede na motor, se vozi kakor njemu paše, torej če se bo odločil da bo vozil hitro in polagal ovinke... nismo zato ostali krivi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa itak letos niso več popularne,...vsakič ko sem šel mimo so ble prazne tko da ne vem kva vas sploh še moti...so kr dosegli vsi svoje ,tud vi anti-ridaši <_<

Če se sedaj ločimo na anti-ridače in za-ridače, tudi mene lahko prištejete k prvim :yea1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej, dokler se nau edn ubiu ne bo miru, tipicno za nas slovence :OK: glede proge mas prov da je nimamo ampak tko pac je... sej mamo bencin tut vec kot 1 eur pa tut to pac tko je... jebiga life sux :grim ...to je zgolj primer ampak ok. Se vedno pa to ne pomen da je cesta dirkalisce! Ja, usak se sam odloc da se gre jagat, sam velika vecina ljudi se pa kljub vsemu rajsi pokaze pred mnozico ljudi.

Ne, noben ti nc ne more sam ne vem...pac spet odvisn s kasnmu namenom mas motor ce ga mas za po ridah gor pa dol, zalostno (ne mislm zdej TEBE osebno), najbl neumn se mi pa zdi da se folk voz SKOOOOZ na morje sam zarad teh rid (to je ze jerry-tdm enkrat omenu nekje pa so ga vsi spluval) - aja kle spet ne mislm TEBE da ne bo pomote ;)... :slap: (ja to je spet stvar posameznika, se strinjam :D)

Vem da so ride nek "simbol" k vecini pomenjo zlato in da sm vm zdej vrgu kost k jo glodate, obsojam samo divjanje kot sm ze prej omenu in cist nc druzga, hocem pa dopovedat da VEC KOT JE LJUDI, VEC FOLKA SE DOKAZUJE, ce mi lahko dokazes nasprotno mi dej, bom zlo veseu..vse kar zelim povedat s tem pisanjem je to, da se mi zdi en tak kraj kot so ride totalno neumn, samo s tega stalisca ker je en kup divjanja gor, velik padcev je blo pa se vec jih bo.

Se to..pred leti mi je ena zenska umrla pred ocmi, vidu sm ze precej padcev z motorjem ipd. in si ne znam predstavlat, da bi visu tkole pa bi se mi en kolega razbu pred ocmi, se bl zalostno je pa to, da nekatere osebe, ki se zavzemajo za varnost in urejenost cest delajo pizdarije na ridah (v smislu da se vozjo gor pa dol pa noro zalagajo)...vsi vemo na koga to leti...skratka iz ene skrajnosti v drugo...zalostno ampak resnicno :whistle:

Hja, mogoce sm eden redkih k ma tako mnenje o ridah, sigurno je pa se kdo ki si to ne upa napisat, me zanima, ce bi se zbiral v takmu stevilu gor, ce bi vam postavl lezece policaje :grim (ja vem da ni v skladu z zakonom)...pol bi pa ride kar naenkrat izgubile svoj car ane :D

Mislm pa tut, da se mamo lahk fajn tut kje drugje ne sam na ridah k niso cist nc druzga kokr pa en simbol kot sm ze omenu... mal domisljije uporabte pa se kej druzga spomnte.

Pa brez zamere

kađiva: :winkiss:

Me zanima kdo ki ima cestaka se ne rad vozi malo hitreje? In če so ovinki na ridah, na Črnem kalu lepi al pa kje drugje se tudi jaz rad zapeljem malo hitreje.... Če je folk ob cesti pa mi ne paše kej preveč vozt, ker vem da me vsi gledajo... Če si ti recimo enduraš in se vozš počasi, good for you...

Zarad mene nej se preganjajo gor pa dol vsi ki se hočjo, mene ne motjo, in ne moti me če mi gor pa dol pred nosom hrumijo motorji... Sej sami to hočjo... jest se čez ride ne bom več fjaku gor pa dol... Bom pa hodu na ride da bomo s prjatli kako rekli... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se fuul rajš dobim nek na eni ograji,kot pa v kafiču.

evo,toj vse kr mam za povedat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!