Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

vse je blo že miljontaužntkrat napisano,tko da sem prov zgubila voljo napisat kej poštenga

pokomentirala bom samo tole izjavo langusa:

hocem pa dopovedat da VEC KOT JE LJUDI, VEC FOLKA SE DOKAZUJE, ce mi lahko dokazes nasprotno mi dej, bom zlo veseu..vse kar zelim povedat s tem pisanjem je to, da se mi zdi en tak kraj kot so ride totalno neumn, samo s tega stalisca ker je en kup divjanja gor, velik padcev je blo pa se vec jih bo.

govoriš ravno tako kot da motoristi vozijo za nas ki sedimo na ridah,ne seri ga no

in verjetno rossi,biaggi,...in ostali vozijo GP zaradi občinstva ki je na tribunah,in če bi bile tribune prazne se ne bi imeli verjetno dokazovati pred nobenim,verjetn da res vozijo za folk in ne zase :slap:

še mal pa bo češnja party

pa še neko melono mamo v igri

Popravljeno . Popravil Sanda7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj se tolk opravičujete in iščete razne izgovore za sedenje tam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej niso ride edina pot... lahko gres recmo cez col pa idrijo cez... pa ne me narobe razumet...nimam nc prot takim k gredo lepo cez... mam prot takim ki divjajo, dobr preber kaj sm napisu...in tiste divjake bi dau za 1 mesec v resilca delat...

Čez Idrijo do obale :? :grrr Ok, saj ne da ni mogoče prit, ampak narediš kar zajeten ovinek. In nisem rekel da so ride edina pot, ampak glavna pa in zato grejo vsi tam. Logično :)

Drugače pa tudi jaz ne podpiram brezglavega divjanja in razumem kaj hočeš povedat. Imava pa nekoliko ločena mnenja glede rid.

Če se sedaj ločimo na anti-ridače in za-ridače, tudi mene lahko prištejete k prvim :yea1: .

Mene pa k drugim :yea1: :OK:

ne vem zakaj se tolk opravičujete in iščete razne izgovore za sedenje tam ...

Ne rabim nobenega izgovora za sedet tam. Vozim in sedim na ridah, zato ker mi tako paše in tako bo tudi ostalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nc ne pretiravam, to da se lahko kdo ubije ni cist nic nevsakdanjega - sploh pa ko se dokazuje pred ostalimi.

Nimam cist nic prot lokalom in podobnim zadevam, samo je pa jasno da na tako "odmevnem" kraju kot so ride je to "posedanje" in provociranje nekaterih vodi v piz****** in obenem tudi spodbujanje nekaterih da se dokazujejo pred drugimi :lol:

Na ridah posedam redko če je tam kakšen poznan se obvezno vstavim je pa lepo zborno mesto.

Glej za moje pojme je ta ki na ridah dirka samo zaradi unih ki sedijo na ograjci totalen cepec in se bo dokazoval še kje drugje (mogoče v centru LJ kjer je veliko pešcev)

in če se bo kdo na ridah ponesrečil KAR PA NOBENEMU NE PRIVOŠČIM bo to zaradi njegove neumnosti in ne zaradi mene ker sedim na ograji in klepetam z kolegi

OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

all we are sayiiing!!!! is give peace a chanceee!!!....dajmo šanso ljubavi!!...ne se kregat,vsi skupaj se združimo...www.VsiZaRide.org vas vabi...prihodnje srečanje gibanja bo v idilični zeleni okolici kačjih rid...

pridite v miru ali ostanite doma :fredy:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej niso ride edina pot... lahko gres recmo cez col pa idrijo cez...

Vsekakor.. lahko greš tudi čez Kranjsko goro al pa mogoče kar čez Zagreb :lol1:

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej maxo ti bi se pa lahku prišel že mal pokazat,te kr mal pogrešam,resno

sam da gregs pride z imerike nardimo en večerni debatni krožek :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bil en piknik omenjen na ridah, kaj je zdej s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem veliko časa preživel na cesti (sem naredil veliko kilometrov - da si ne bo kdo mislil kaj čudnega).

Pa saj kr sem naštel se mi je pripetilo v 13 letih.

A nihče drugi ni imel podobnih srečanj s policisti ??

lp

:yes: :yes: , se mi zdi da hitreje kot pripelješ bolj so odločni pri skokih pred vozila. Idioti!!! (tisti, ki to počnejo, namreč). Če mislim ustaviti bom jasno ustavil (ali skače na cesto, ali pa samo ob cesti nežno maha z loparčkom), če ne mislim (saj ne da mi kdaj to pade na pamet), pa me ne ustavi tudi če se oba s kolegom vležeta na sredino ceste :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj se tolk opravičujete in iščete razne izgovore za sedenje tam ...

ne vem za kaj nas napadajo :angry2:

A ni bil en piknik omenjen na ridah, kaj je zdej s tem?

bo sam da se vreme uštima pa da pride pek majstr iz amerike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kađivo mam zadnje čase zelo rad, še posebej odkar je prešaltal na endurco, lepe vzgojne poste piše :worship:

Srečujte se na ridah in mejte se radi, še sam se z veseljem pridružim, ko bom kaj v tistih koncih. Delitve na pro in antiridaše so brezveze. Ljudje naj se zbirajo kjer jim paše. Na teh straneh bom sam težil samo tistim, ki bodo reklamirali športni motorizem na polno po javnih cestah oz. v tem primeru čez ride. In to iz čistega egoizma, se mi pač zdi neumno, da se policisti na ridah spravljajo name zaradi takšnih primerkov ali to, da se moram bat, da mi bo kakšen lokalni psihopat polil olje na enem od ovinkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

all we are sayiiing!!!! is give peace a chanceee!!!....dajmo šanso ljubavi!!...ne se kregat,vsi skupaj se združimo...www.VsiZaRide.org vas vabi...prihodnje srečanje gibanja bo v idilični zeleni okolici kačjih rid...

pridite v miru ali ostanite doma :fredy:

kje se lahko včlanim,kolk je članarine? sem zraven :D

a se za 200.stran kej nazdravi,mislm da bi se spodobilo? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se za 200.stran kej nazdravi,mislm da bi se spodobilo? :)

Pa res, žurka na ridah ob prvi priložnosti! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa me ne ustavi tudi če se oba s kolegom vležeta na sredino ceste :devil:

:slap: ... od tu torej izraz ležeči policaji ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bil en piknik omenjen na ridah, kaj je zdej s tem?

JEJE :grim

samo kaj ko bodo prišli na požrtijo sami ANTIridaši pa za nas ne bo nič ostalo :lol1:

pa kwa se gredo kle not petelinit eni pionirčki ki so komaj pogledali čez domači plot :slap:

jao ima budala svugde :devil:

ma ja pred kafič pa u ledru al pa supergah poj pa si IN :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej maxo ti bi se pa lahku prišel že mal pokazat,te kr mal pogrešam,resno

sam da gregs pride z imerike nardimo en večerni debatni krožek :grim

Zmenjeno! :grim

Pridem ograjo gret .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se fuul rajš dobim nek na eni ograji,kot pa v kafiču.

evo,toj vse kr mam za povedat :D

:OK:

še mal pa bo češnja party

pa še neko melono mamo v igri

ja dejmo kej narest...letos je kriza.... <_<

in če se bo kdo na ridah ponesrečil KAR PA NOBENEMU NE PRIVOŠČIM bo to zaradi njegove neumnosti in ne zaradi mene ker sedim na ograji in klepetam z kolegi

OK

:OK:

kje se lahko včlanim,kolk je članarine? sem zraven :D

5000 sit mi nakaži.... :whistle: :yea1: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JEJE :grim

samo kaj ko bodo prišli na požrtijo sami ANTIridaši pa za nas ne bo nič ostalo :lol1:

pa kwa se gredo kle not petelinit eni pionirčki ki so komaj pogledali čez domači plot :slap:

jao ima budala svugde :devil:

ma ja pred kafič pa u ledru al pa supergah poj pa si IN :zzz:

A lahko prosim razložiš, da bo kdo razumel :hmm:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sm le prebral Gospodar prstanov 4 del. 3 strani en dan. Vroče.

Asfalt je bil v nedeljo na ridah OK, na the ovinek potrobu s t novo hupo, in ELEGANTNO odpeljal The ovinek.

Pol nej pa sam še kdo reče da vsi ublamo do kraja.

.konec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......."sto ljudi sto čudi, sto žena 200 sisa"...... :D :P

Menim, vsak naj počne kar mu odgovarja, vendar po pameti.

( in z upoštevanjem CPP - lahko tudi po kolenu ) :yea1:

Pa lep pozdrav vsem, ki ljubite motorje in razna zbiranja na takih ali drugačnih ograjah. :P

Se kaj vidimo tam gori...... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo kaj ko bodo prišli na požrtijo sami ANTIridaši pa za nas ne bo nič ostalo :lol1:

pa kwa se gredo kle not petelinit eni pionirčki ki so komaj pogledali čez domači plot :slap:

jao ima budala svugde :devil:

ma ja pred kafič pa u ledru al pa supergah poj pa si IN :zzz:

No, sva že dva, ki čakava na razlago ..... :whistle:

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ride mi je nekoč kolega, ki je sedaj znani instruktor varne vožnje, predstavil kot 'varno skor dirkališče' in prav strah me je bilo na začetku peljati čez njih. Še najbolj zoprne so mi bile v smeri z Obale proti Ljubljani kakšen večer, ko je še malce pršil dež - takrat so res grozljive. Sčasoma sem se navadil tistih nekaj par ovinkov, nikoli jih nisem vozil glih na nož in do roba, vedno me je bilo strah peska, olja in kakšnega nasprotiletečega nevodenega projektila. Enkrat vmes sem po neumnem na ridah tudi uplaknil, na srečo z majhno škodo. no, prav ta fama dirkališča je vedno ostala nekje v ozadju in vsakič znova, ko sem peljal tja čez, se mi je potrdilo, da je to še kako živa predstava v globalni slovenski motoristični skupnosti. Le redki se zavedajo nevarnosti tega in tudi škode, ki jo lahko obča percepcija le-te problematike naredi tudi širše.

Ride bodo verjetno vedno žgoč problem, mnenja pa vedno (bolj) deljena. Sčasom, ko se odnosi (pa ne med motoristi temveč med skupnostjo Planina in motoristi) zaostrujejo, se je pač treba pripraviti tudi na 'njihova' kriminalna dejanja. Žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sva že dva, ki čakava na razlago ..... :whistle:

ne se zajebavat :grrr nimam cajta da bi za samo 2 razlagal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!