Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

3 ? ce se lahko stejem zraven kot radovedna stran

(saj ne da spremljam vase kramljanje v tej temi, samo visam stevilo interesiranih cakalcev - in mojih postov :devil: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odgovor:(upam da bo jasen ter jedrnat) :P

brezvezno nabijanje v tej temi :grim

eni s(m)o preveč pametni kaj naj se kje počne :P

AMEN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer banalno vprasanje, a vseeno: zakaj naj bi bila ta tema svetla izjema na forumu ? :devil:

(alivsealinic-zemialipüstipress :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se zajebavat :grrr nimam cajta da bi za samo 2 razlagal :P

Zdej smo pa že 3-je, pa se že splača razložit :?

Tisto zgoraj je slaba razlaga

Popravljeno . Popravil JerryTDM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo halo

Zanimivo, občani Planine nimajo radi motoristov, a motorist, ki je padel v križišču za cesto proti Kaliču, je bil prav s Planine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam fantje ste slisal kej nameravajo nrdit z rajdami?omejit hitrost na 60km/h,narezat asfalt,postavt policaje-lezeče se razume uni so itak zmeri gor- baje zaradi pritozb prebivalcev Planine.tko sem slisu... :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

pa nej nardijo ze enkrat to prekleto dirkališče ej!!!!za use drzava najde denar sam za to ne,aja pa za tiste dvojne ograje...... :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam fantje ste slisal kej nameravajo nrdit z rajdami?omejit hitrost na 60km/h,narezat asfalt,postavt policaje-lezeče se razume uni so itak zmeri gor- baje zaradi pritozb prebivalcev Planine.tko sem slisu... :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

pa nej nardijo ze enkrat to prekleto dirkališče ej!!!!za use drzava najde denar sam za to ne,aja pa za tiste dvojne ograje...... :( :( :(

Omejitev na 60km/h mogoče ja, narezat asfalt pa ležeče policaje na regionalko po naselju pa močno dvomim! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sem tud jaz slišal. Mislijo tud nardit železno ograjo tam kjer se ustavljamo in pogrevamo ograjo. Tako, da ne bo mogoče zavit na omenjeno počivališče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sem tud jaz slišal. Mislijo tud nardit železno ograjo tam kjer se ustavljamo in pogrevamo ograjo. Tako, da ne bo mogoče zavit na omenjeno počivališče

a celo to? :? :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sveže z rid :krneki: , ki samevajo saj razn mene in policaja na motorju(zarad njega sm se takoj pobral :rolleyes: :whistle: B) ),ki je mal čekeral ni blo nobenga.

Mislijo tud nardit železno ograjo tam kjer se ustavljamo in pogrevamo ograjo. Tako, da ne bo mogoče zavit na omenjeno počivališče

Pmoje ns bojo sam preselil na drugo stran ceste, kjer je gozdna pot.Menda ne bojo še te zaprli???

Policaje pa baje postavlajo sam v naseljih(ležeče)!?!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nej nardijo ze enkrat to prekleto dirkališče ej!!!!za use drzava najde denar sam za to ne,aja pa za tiste dvojne ograje...... :( :( :(

Se strinjam!!! :grim .)

Popravljeno . Popravil Kermi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nej nardijo ze enkrat to prekleto dirkališče ej!!!!

Kje zberate podpise???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko pa vam neredijo nekaj, kar so naredili recimo na cesti maribor-gornja radgona pred določenimi naselji. tisti, ki ste se že vozili tam veste o čem govorim. gre pa za neko barvo nanešeno na cesto v nekaj mm debeli plasti, podobno kot ležeči policaji v mini izvedbi. tukaj so postavljeni pred tablami za naselje. ponavadi jih je 5 - 6 na razdalji približno 10m. saj ni nekaj hudega, zna pa bit taka stvar na ridah kar moteča, še posebej če dajo pred vstopi v ovinek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko pa vam neredijo nekaj, kar so naredili recimo na cesti maribor-gornja radgona pred določenimi naselji. tisti, ki ste se že vozili tam veste o čem govorim. gre pa za neko barvo nanešeno na cesto v nekaj mm debeli plasti, podobno kot ležeči policaji v mini izvedbi. tukaj so postavljeni pred tablami za naselje. ponavadi jih je 5 - 6 na razdalji približno 10m. saj ni nekaj hudega, zna pa bit taka stvar na ridah kar moteča, še posebej če dajo pred vstopi v ovinek.

Nevem če bi to nrdil, sploh pred ovinki, že sam zrd tega k bi blo še več nesreč (sploh v dežju!) pa še usen bi se kdo najdu k bi ga tišu čez! Drgač pa res upam da dotkrt k bom jst naredu izpit (čez 1 mesc) ne bojo use sfukal, ker si že zlo, zlo, zlo dolg časa želim gor furat! :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več bo ovir na cesti, še več bo zaviranja in pospeševanja, posledično tud več pokanja z rorov, pol pa spet nov vredu.

Najbolj, da naredijo obvoznco. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh pri naših vrlih policajih in uradnikih ne bi bilo nič čudnega, če bi si to res zmislili. če pa bi se kdo razlimal na teh ovirah, pa bi vzrok nesreče itak bila neprilagojena hitrost vožnje (tak kot vedno) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede česa? :?

Glede vaših budaleštin <_<

Drgač pa res upam da dotkrt k bom jst naredu izpit (čez 1 mesc) ne bojo use sfukal, ker si že zlo, zlo, zlo dolg časa želim gor furat! :wub:

Jst si pa zelo močno želim pofikat Umo Truman :blush: Kje nardim pa izpit za to :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede česa? :?

glede rid in vseh zgodbic, mitov, spletk, teoretiziranj, ugibanj, nakladanj, šopirjenja, kreganja..................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sveže z rid :krneki: , ki samevajo saj razn mene in policaja na motorju(zarad njega sm se takoj pobral :rolleyes: :whistle: B) ),ki je mal čekeral ni blo nobenga.

Pmoje ns bojo sam preselil na drugo stran ceste, kjer je gozdna pot.Menda ne bojo še te zaprli???

Policaje pa baje postavlajo sam v naseljih(ležeče)!?!

LP

Sva se verjetno glih malo zgrešila... :)

Kar se pa tiče raznih ovir, ipd., se mi pa kar precej močno dozdeva, da bo o tem še naprej veliko prahu in govora, dejanj pa bolj malo.. Razen malo bolj pogostih policijskih patrulj, se pomoje ni česa bat.

En predlog je bil celo, da bi preplastili ovinke z zelo grobim asfaltom, da bi bolj žrl gume! :D Ma se mi zdi, da lahko potem kar tribune ob cesto postavijo, ker pol ga bo pa res folk iz povsod hodu tiščat ke! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej maxo ti bi se pa lahku prišel že mal pokazat,te kr mal pogrešam,resno

sam da gregs pride z imerike nardimo en večerni debatni krožek

Že dolgo časa me ni bilo v temi... ampak to sem pa takoj videl... :naughty:

Ej, takoj, ko pridem (no, nekaj dni dirk, dela in počitka), priletim gor, pa užgemo eno debato... :grim :yea2:

Maxxxota pa res ni za dobit zadnje čase... :hmm: Sem imel blazno srečo, da mi je odgovoril nekaj dni nazaj, pred tem pa dooooolgo nič ne...

Zmenjeno!

Pridem ograjo gret

O lej. Maxić je aktiven... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede vaših budaleštin <_<

Jst si pa zelo močno želim pofikat Umo Truman :blush: Kje nardim pa izpit za to :?

jest tut. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!