Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

pa nej nardijo ze enkrat to prekleto dirkališče ej!!!!

Najprej je treba razpisat referendum in določiti maximalno še sprejemljivo oddaljenost dirkališča od dvorišča vsakega mopedista. Na podlagi tega se določi število potrebnih dirkališč na dobrih 20.000 kvadratnih kilometrih SLO. Vse ostalo je šala mala. In folku ne bo več treba zganjat vragolij na ridah, marijarekah in podobnih lokacijah. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

pa nej nardijo ze enkrat to prekleto dirkališče ej!!!!za use drzava najde denar sam za to ne,aja pa za tiste dvojne ograje...... :( :( :(

Koji qrac imajo Ride veze z dirkališčem? :blink:

Aja, nekateri jih imate za dirkališče. :slap: Gonite se u qrac! :angry2:

In sedaj bomo vsi ob tistih nekaj sladkih ovinkov, katere bi mimogrede odpeljali na poti na morje. OK, jaz bom že zdržal peljati tistih 60km/h, tisti, kateri se samo zbirajo tam in družijo na lubenica ipd party, tudi ne bodo nič oškodovani.

Nastopačem pa verjetno ne bo več zanimivo. Ok, super. Škoda le, ker morajo spet vsi plačati ceho za nekaj prepotentnežev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš pa mal pribremzov in se ustavu na češnjah sicer pa bom najavla gdaj bomo imeli češnjev vikend na ridah,ma sam da dozorijo gor v goriških brdah se takoj odpravim ponje

ej TC a boš šu z menoj ti k maš tud velik kufr,no pa nataška tud da ne bo lubosumja v bajti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidva kr pejta :OK:

kaj je s tabo :slap: a si nora TCja pa Sando skup pustit :nono:

Popravljeno . Popravil Avtokad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sem tud jaz slišal. Mislijo tud nardit železno ograjo tam kjer se ustavljamo in pogrevamo ograjo. Tako, da ne bo mogoče zavit na omenjeno počivališče

Ja.. res se sekiramo.. ker na drugi strani ceste se ne da ustavit :grrr

Še clo klopce so mal višje, če se prav spomnim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva se verjetno glih malo zgrešila... :)

Kar se pa tiče raznih ovir, ipd., se mi pa kar precej močno dozdeva, da bo o tem še naprej veliko prahu in govora, dejanj pa bolj malo.. Razen malo bolj pogostih policijskih patrulj, se pomoje ni česa bat.

En predlog je bil celo, da bi preplastili ovinke z zelo grobim asfaltom, da bi bolj žrl gume! :D Ma se mi zdi, da lahko potem kar tribune ob cesto postavijo, ker pol ga bo pa res folk iz povsod hodu tiščat ke! :D

hja :hmm: verjetn bo res ostal sam pr besedah....upam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zakaj se pa mente take bedarije o ovirah, ležečih policajih, ipd. .)

Sej mora bit na vsaki cesti udeležencem v prometu zagotovljena varnost ne pa čimveč ovir na cesti :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zakaj se pa mente take bedarije o ovirah, ležečih policajih, ipd. .)

Sej mora bit na vsaki cesti udeležencem v prometu zagotovljena varnost ne pa čimveč ovir na cesti :BUA:

to ti povej našim preljubim :cry: politikom :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zakaj se pa mente take bedarije o ovirah, ležečih policajih, ipd. .)

Sej mora bit na vsaki cesti udeležencem v prometu zagotovljena varnost ne pa čimveč ovir na cesti :BUA:

:OK: :OK: saj bodo postavljene omejitve in če boš peljal po omejitvi bo varno, bo odgovor, če boš fukno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je s tabo :slap: a si nora TCja pa Sando skup pustit :nono:

Sej imata iste motorje, tako da verjamem, da ne bosta tekmovala kdo bo hitrejši .) in se bo TC vrnu lepo zvečer k meni živ in zdrav :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej imata iste motorje, tako da verjamem, da ne bosta tekmovala kdo bo hitrejši .) in se bo TC vrnu lepo zvečer k meni živ in zdrav :OK:

ma kakšna tekma z motorji :slap:

predno gresta skup ven Sanda pa Tc ga stehtaj oziroma samo j˙˙˙˙ :grim

ko pride damu ponovi vajo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no...če nimam kak izpit tisti dan...drugače ni problema

Dober vic! :lol1: :naughty: :whistle: O:-)

*Gregs-u je ta zlobna ven udarila. Ampak saj dooooooolgo časa je ni bilo* .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej imata iste motorje, tako da verjamem, da ne bosta tekmovala kdo bo hitrejši .) in se bo TC vrnu lepo zvečer k meni živ in zdrav :OK:

no...če pa bi se ve kdo bi zmagal.... :D :P

ma kakšna tekma z motorji :slap:

predno gresta skup ven Sanda pa Tc ga stehtaj oziroma samo j˙˙˙˙ :grim

ko pride damu ponovi vajo :lol1:

:OK:

Dober vic! :lol1: :naughty: :whistle: O:-)

a ameriko ti pošiljam.... :fight1: :chase: :fight2:

:P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš pa mal pribremzov in se ustavu na češnjah sicer pa bom najavla gdaj bomo imeli češnjev vikend na ridah,ma sam da dozorijo gor v goriških brdah se takoj odpravim ponje

ej TC a boš šu z menoj ti k maš tud velik kufr,no pa nataška tud da ne bo lubosumja v bajti :P

Bom šou jest zravn še da ne bo kake zajebavanja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kakšna tekma z motorji :slap:

predno gresta skup ven Sanda pa Tc ga stehtaj oziroma samo j˙˙˙˙ :grim

ko pride damu ponovi vajo :lol1:

sama fovšija te je :P si ji mogu dat idejo al kaj,zdej ga bom mogla pa še na marendo peljat da bo prišel izte teže domov,sicer pa se bova ulegla tja pod češnjo nardila svoje in potem se lepo najedla,in bo vse okej

ah sicer pa ni panike sploh,rakovčanke si pomagamo med seboj,tko da nts je že vajena da greva sama kam s TCjom :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoč je mislu da boš doma nts družbo delov :hmm:

:OK: :grim :yea1: :yes:

Mam bejbo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!