Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Mal berem zadnje strani te teme:

Ok, pač vsak posameznik zase ve kako in kaj. Sam sicer takšnih "dirk" skozi ride ne odobravam, in kot sm reku pač vsak zase najbol ve al se bo "dokazvou" pa pelu po kolenih, po prvem, itd... Je pa res, da publika na ridah motorista še bolj spodbudi k hrabrosti. Vendar moje mnenje je, da ti gledalci NISO krivi za to, ker motorist ki se dokazuje tam nima tolk v glavi in pameti, da marsikdo ne vozi tam, kjer so njegove sposobnosti. To mora pa vsak motorist počistiti v svoji podstrehi.

Zdej ne vem kok smrtnih je blo že na ridah, če se ne motm je bla lani ena, ko je podlegel en policist v civilu...

Škoda je le, če se bo kdaj tam še kaj podobnega zgodilo, bomo zopet vsi pisal RIP-e, pa se spraševal ZAKAJ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vendar moje mnenje je, da ti gledalci NISO krivi za to, ker motorist ki se dokazuje tam nima tolk v glavi in pameti, da marsikdo ne vozi tam, kjer so njegove sposobnosti. To mora pa vsak motorist počistiti v svoji podstrehi.

Se popolnoma strinjam. Zato me tudi ne motijo tisti ki se pridejo pomenkovat na klopce, nasprotno takšno druženje mi je čist kul :)

Sam so pa tu tudi nekateri, ki komaj čakajo, da naredijo izpit, ker si TAKO MOČNO želijo po kolenu furat po ridah. Pokovci še izpita nimajo, pa že sanjajo o ridah :slap:

So pa tudi nekateri, ki se ustavijo na ridah, parkirajo motor pol metra dol s cestišča, so nekateri, kateri zavijajo na počivališče na zadnjem delu ovinka (ko ga jaz ravno do konca nagnjen proti vrhu pičim), so tudi nekateri kateri skačejo po cesti kot eni telibani.

Taki mi grejo pa na kurac <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Kaj si hotel povedati?! :hmm:

V ameriko ti pošiljam.... :fight1: :chase: :fight2:

:P :D

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi glih neki kruli po želodcu in sem dobila idejo da bomo lahko imeli tud pica parti gor namreč picerija portus je dost blizu pice so pa perfektne in velike tko da ni panike dostavit gor,sam jz mam mal majhn kufr :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ma res le kaj bi jz brez tebe

a prideš mal na obisk sem sama doma :naughty: seba je šu na krokarje,bi mal dolžino premerla :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej boš pa še zbirov al kaj :angry2:

že vidm da ne bo nč s tega :cry: .)

Sanda7 saj veš,da pes,ki laja ne grize! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda7 saj veš,da pes,ki laja ne grize! :whistle:

Ma ja, če bi bilo gor na ridah toliko seksa kot je govorjenja, potem bi bil minister Drobnič brez dela :bounce:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vidi , da je slabo vreme, da samo blizute po forumu :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Kakšno slabo vreme? Lj-Sodražca-Cernica-Planina-Godovič-Idrija-Žiri-Škofja Loka-Lj. Vreme bomba. Samo malo dežja med Idrijo in Škofjo Loko. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vidi , da je slabo vreme, da samo blizute po forumu :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Jaz sem ravnokar iz Brd s češenj, kaj pa ti <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorči Sanda.... je reku TC da ima sam še zame cajt .) :wub:

Nekdo je obupan in si je odstranil že zadnji glid hrbtenice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,tc gdaj maš cajt

Sorči Sanda.... je reku TC da ima sam še zame cajt .) :wub:

ja pol pa ni druge kot da še tebe sabo vzameva :OK:

menage a trois....sem zraven seveda.... :OK: :D

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede, sem slišu, da tam, kjer sta se lani dva pogrnila in je eden umrl z KTM SuperDuke, da uni količki itd še zmer niso lepo poprvljeni ampak sam provizorično ... a se da komu pofotografirat tisto, če je res u redu narjen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako na ziher je ograja popravljena, vendar tisti barvasti koli, ki so namenjeni označevanju ceste ob snegu, še vedno stojijo tam na kupu, kjer se je zgodilo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en količek od prvotne ograje štrli postrani za ograjo...nanj ni več prišavfana ograja....tisti snežne rumeno rdeče preklje so pa pritrjene z enim dratom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu ta vikend so pa kr 2x padle ride :grim :grim :devil: dons tud mal bl "aktivno"...jebemtiš se tale endura fajn pele,skor bolš k cestak čez te ride :grim

sej dons je kr blo neki folka gor...polcaji so pa tud pol kmal pršli na delo,in je spet eden kazen dobu...ga ne bom poimenoval,se bo že sam če se bo hotu .)

v glavnem Ride še živijo :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v glavnem Ride še živijo :OK: :OK:

Normalno! :D

A je bila velika kazen? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, spet jaz ! .)

Dragi motoristi in motoristke. Na ridah se obeta sledeče : :cry:

Na glavnem ovinku se bo začela postavljati neke vrste varovalna ograja, s tem bo onemogočeno parkiranje in ustavljanje, ter zadrževanje na makedamu ob cesti. :BUA:

Ne morem z gotovostjo trditi ali bo ograja na območju "celih" rid ali samo na tem delu.

Mogoče je sreča v nesreči, da bodo resnično začeli polagati grob asvalt, ker bi s tem dosegli boljšo obrabo gum, in se motoristi zaradi tega ne bi več vozili po ridah. :lol1:

Omenjena dela naj bi se začela v tem mesecu.

Bomo se že kako znašli ! :grim

P.S.

Podatki so "pobegnili" iz P.P. Postojna.

Srečno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!