Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

natanko tako...gor se družmo,sončmo,opazujemo plave"dirkače" :naughty: , in vse ostalo...

manjka samo še žar,čevapčiči,hamburgerji,pijača,in pa bolj udobne"klopce" .) :lol1:

:worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

natanko tako...gor se družmo,sončmo,opazujemo plave"dirkače" :naughty: , in vse ostalo...

manjka samo še žar,čevapčiči,hamburgerji,pijača,in pa bolj udobne"klopce" .) :lol1:

:worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede hrupa. Prejšnjo soboto sem bil pri punci in sva malo pohajkovala po gozdni cesti, slišat je blo motorje ki se vozjo čez Šembijske ovinke in ko grejo skoz Ilirsko Bistrico, pa nobenga ne motjo, pa so jih žgal, 4 in 2valjniki, odprti alpa zaprti rori, pa noben sploh ne opazi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej to je tko enmu stop v glavo nekaj in se zapiči utrujat drugim ki postanejo pozorni na to in potem še njih moti,poznamo to že iz rakovške krosproge

je enga tipa motilo za popizdit in je naredu celo galamo iz tega pa ima stara mam hišo čist ob njegovi in je rekla da še porajta ne da kej brni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede hrupa. Prejšnjo soboto sem bil pri punci in sva malo pohajkovala po gozdni cesti, slišat je blo motorje ki se vozjo čez Šembijske ovinke in ko grejo skoz Ilirsko Bistrico, pa nobenga ne motjo, pa so jih žgal, 4 in 2valjniki, odprti alpa zaprti rori, pa noben sploh ne opazi...

Točno to.

Na Planini enmu vzdiguje živc. Kva bi blo če bi en v Fožinah prjavu, da po Zaloški cesti v LJ preveč prtegujejo po zadnjem kolesu in njega to moti v 10. štuku?. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi bilo, če bi se eden tebi tako vozil okrog hiše ali bloka. Ali imaš kakšno izkušnjo s tem?

Jaz jo imam. V Domžalah se je pacient s KTM-om LC4 SM + odprti akrapoviči, prekladal po celem mestu ob vseh možnih urah. Čez vikend gre po cesti v bližini mojega bloka vsaj 100 motorjev a samo tega je bilo možno zelo lepo slišati tudi v čisto zaprtem stanovanju. Možakar me je precej v slabo voljo spravljal, prijave na policijo (s tablico vred) zaradi zvočnega terorizma in objestne vožnje (po tazadnjem, poln gas skozi naselje itn.) pa niso zalegle. Na koncu se je zložil in prodal motor, ker se je ustrašil. Svoj teror, baje, nadaljuje s športnim avtom a očitno ni najdel tako glasnih izpuhov kot za motor. Moram priznati, da sem mu privoščil padec in bi mu še kaj več.

Eni očitno ne morete dojeti, da na svetu ne obstajate samo vi in da vaša osebna svoboda ne pomeni, da lahko pohodite vsakogar okrog sebe. In potem ste vsi začudeni in šokirani, ko se nekomu drugemu utrga in naredi kakšno kapitalno neumnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja če je tko...pol pa prosm da ukinejo obe cesti ki gresta mimo naše hiše... :whistle: mene motijo kamioni in avtomobili ki se peljejo po kranjski obvoznici pod našo hišo,...in naj ukinejo kockasto Koroško cesto po kateri se vozijo avtomobili,po kateri policaji iz sosednje PP Kranj speljujejo na polno in povzročajo hrup okoli v naši okolici,...zadnjič je en gospod policaj na motorju tolk prtisnili tista jetra BMW-jeva čez ležečega policaja,da je s štendrom zadel v tla,počilo je ko sto mater...in zakaj so že tm "ležeči policaji"...

no v glavnem mene to moti...a bi lahko kakšn grob asfalt naredl,...hmmm al pa obvoznico premaknil nekam drugam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ne pišem zadosti razumljivo ali pa me nočeš razumeti - nisem napisal da me moti promet, ki poteka v bližini bajte ampak pacient s prevoznim sredstvom, ki oddaja zvok takšne jakosti, da nikakor ni v skladu z nobenimi predpisi. Če bi me motil promet nasploh, bi si kupil vikend v hribih in bi imel mir (mogoče).

In seveda, če mene moti promet potem pa naj bodo tudi vsi ostali tiho in naj požrejo vse kar se jim servira. Lepa miselnost, naj tudi sosedova krava crkne, ane. Mislim, ne vidite niti milimetra dlje od lastne koristi :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fritz, pa kva se buniš "mi se ja sam družimo na ridah pa piknik bomo zdej enkrat mel" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sploh ni fora v hrupu...zdej ne vem verjetno smo še pr Ridah ane :) oni loh postavjo tm ležeče,grob asfalt,zagradijo počivališče...ampak hrupa se ne bojo znebil :grrr folk se bo še zmer tm vozil na morje in nazaj...problem jz vidim edino v divjanju čez naselje in pretiravanju na samih ovinkih...drugih problemov jz ne vidim :)

pa sej se mi zdi,da se zadnje čase motoristi kr držijo tistega "nenapisanega pravila" da se čez naselje Planina pelje počasi pod nizkimi obrati, da se prebivalci ja ne bi kej razburjali...ko je pa tabla konec Planine pa mene boli K kaj si un misli dol v vasi :grim

in tud jz še zmer pravm,da motoristi motimo le kakšnih 5% vaščanov,...ostalim sploh nismo v napoto :) še nasprotno otroci nam mahajo ob cesti,...starci ki sedijo pred hišami tud in se smejejo...tko da na koncu sploh ne vem komu gremo tolk na živce :? :) domačini pridejo še celo gledat in sedet na "the ovink" vsaj tko je blo to nedeljo... :grim

Pa ko ste že omenjali da pol vas anti-ridaše polcaji ustavljajo in jebejo na račun nas ridašev...hmmm ja sej vam nč ne morejo,če ste se lepo peljali čez ride in ne vem kaj vas pol to moti,..kontrola prometa! jebi ga! :devil:

Ah pa dejte se mal umirit,ne tok osebno in resno vse jemat... :grrr kolk je še velik bl pomembnih tem za katere bi se moral pa res mal bl zanimat in debatirat,...ker ta o ridah je že prežvečena 100x pa še zmer nč pametnga nismo ugotovl :grrr :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ko ste že omenjali da pol vas anti-ridaše polcaji ustavljajo in jebejo na račun nas ridašev...hmmm ja sej vam nč ne morejo,če ste se lepo peljali čez ride in ne vem kaj vas pol to moti,..kontrola prometa! jebi ga! :devil:

Sej majo vsi motorje skladne predpisom... :P

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah pa dejte se mal umirit,ne tok osebno in resno vse jemat... :grrr kolk je še velik bl pomembnih tem za katere bi se moral pa res mal bl zanimat in debatirat,...ker ta o ridah je že prežvečena 100x pa še zmer nč pametnga nismo ugotovl :grrr :)

Glede hrupa. Prejšnjo soboto sem bil pri punci in sva malo pohajkovala po gozdni cesti, slišat je blo motorje ki se vozjo čez Šembijske ovinke in ko grejo skoz Ilirsko Bistrico, pa nobenga ne motjo, pa so jih žgal, 4 in 2valjniki, odprti alpa zaprti rori, pa noben sploh ne opazi...

Tukaj imaš odgovor zakaj prav zdaj in v tej temi govorimo o hrupu :glare:

sej sploh ni fora v hrupu...zdej ne vem verjetno smo še pr Ridah ane :) oni loh postavjo tm ležeče,grob asfalt,zagradijo počivališče...ampak hrupa se ne bojo znebil :grrr folk se bo še zmer tm vozil na morje in nazaj...problem jz vidim edino v divjanju čez naselje in pretiravanju na samih ovinkih...drugih problemov jz ne vidim :)

Glej odgovor zgoraj.

pa sej se mi zdi,da se zadnje čase motoristi kr držijo tistega "nenapisanega pravila" da se čez naselje Planina pelje počasi pod nizkimi obrati, da se prebivalci ja ne bi kej razburjali...ko je pa tabla konec Planine pa mene boli K kaj si un misli dol v vasi :grim

To, da vas boli k... za druge si vsaj zdaj direkt povedal. Jaz pač nerad drugim počnem tisto, kar ne želim, da bi drugi počeli meni.

in tud jz še zmer pravm,da motoristi motimo le kakšnih 5% vaščanov,...ostalim sploh nismo v napoto :) še nasprotno otroci nam mahajo ob cesti,...starci ki sedijo pred hišami tud in se smejejo...tko da na koncu sploh ne vem komu gremo tolk na živce :? :) domačini pridejo še celo gledat in sedet na "the ovink" vsaj tko je blo to nedeljo... :grim

Ne vem, res, po moje je kakšna zarota v igri. Sam so močni, prasci, če jim je ratalo tako napihnit zadevo in postojnsko PP spravit do tega, da se morajo it babysitterje na ridah :devil:

Pa ko ste že omenjali da pol vas anti-ridaše polcaji ustavljajo in jebejo na račun nas ridašev...hmmm ja sej vam nč ne morejo,če ste se lepo peljali čez ride in ne vem kaj vas pol to moti,..kontrola prometa! jebi ga! :devil:

Anti-ridaše imaš samo ti v glavi :angry: ker očitno nočeš razumeti napisanega. Nobenih težav nimam s policijo, kar si lahko tudi prebereš v drugih temah. Jaz imam motor popedenan po predpisih, če pa kaj zafrknem in me dobijo bom pa to tudi plačal. Imam pa precej večji odpor do olja v ovinku in približno isto težavo z ljudmi, ki ne vidijo milimetra dlje od lastne koristi, da ne govorim o prevzemanju odgovornosti za svoja dejanja.

Sem napisal že velikokrat, da nimam nič proti druženju pa najsibo tudi na ridah. Zdaj si pa še enkrat preberi poanto Burekovega posta pa boš mogoče razumel zakaj težim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam pa precej večji odpor do olja v ovinku in približno isto težavo z ljudmi, ki ne vidijo milimetra dlje od lastne koristi, da ne govorim o prevzemanju odgovornosti za svoja dejanja.

Fritz o kakšnem olju ti to govoriš :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Usoden oljni madež

Kot smo poročali, so planinski ovinki v torek popoldne terjali smrtni davek med motoristi. Za nesrečnega 28-letnega Škofjeločana sta bila usodna neprilagojena hitrost in oljni madež na cesti. Po prvih ugotovitvah policije naj olje ne bi bilo namenoma polito, ampak naj bi najverjetneje padlo s kakšne posode ali predmeta z vozila.

Nesreča se je zgodila v torek ob 15.25, ko so vsak s svojim motorjem iz Planine proti Postojni (in ne obratno, kot smo poročali včeraj) vozili trije Škofjeločani. Prva dva sta na koncu Planine pospešila in se oddaljila od tretjega ter se očitno hotela preskusiti v hitri vožnji skozi znamenite planinske “ride”. Ostri desni sta srečno zvozila, nato pa pripeljala v nesrečnega levega.

Sredi ovinka je namreč nanju prežala past v obliki oljnega madeža, ki ga seveda nista mogla opaziti in sta zapeljala čezenj. Motorja sta pod obema motoristoma zdrsnila na tla, motorista pa pod odbojno ograjo na travo pod cesto. Pri tem se je 28-letnik kljub čeladi in ostali motoristični opremi tako hudo poškodoval, da je na kraju umrl, njegov nekaj mesecev starejši kolega pa si je hudo poškodoval nogo. Tretji motorist, ki je pripeljal v ovinek nekaj sekund za njima, je ovinek prevozil brez padca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa masažni center, ko ga majo v maleziji se mi zdi ... država postavla, da se motoristi na pol poti mal sprostijo ...

:OK: zato rinete vsi v Portorož ,no malo previdnosti ta mesec, Bavčar cesto rije sred luke rož.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi je zdelo da ne govoriš o jedilnem olju k čvape bomo pekli na oglju :grim

kje te čaka pa olje na cesti pa nikjer ne veš :grrr al pa kakšna veja,in keramična ploščica,tko da,..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jemaš prow.

Je pa možno, da razmišljanje tipa "Boli me k.... naj poslušajo naše izpuhe" (ki so za nas lahko glazba za ušesa, enako pa nujno ne velja za vsakogar) lahko privede kakšnega psihota do razmišljanja tipa "Pa naj se malo vozijo po olju, boli me k...."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja :blush: , ampak auspuhi nobenga ne motjo, olje je pa lahk nevarno :devil:

ups, there goes cinizm again

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...starci ki sedijo pred hišami tud in se smejejo...

TO je vrjetn zato k je zvok iz motorjev vse kar slišjo v svojih letih :kva2: :lol: :lol:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

domačini pridejo še celo gledat in sedet na "the ovink" vsaj tko je blo to nedeljo... :grim

ko bodo dobil satelitsko in Eurosport, se bo tut to spremenil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOUD PIPES SAVE LIVES!!!! :yea1: :yea1: :yea1: :grim

ma ne sej brezveze, da se kregamo ker ne bomo nikol pršli "skupej" :grrr je tko kot je...in tko bo tud ostal do nadaljnega...sicer je pa že junij tukaj pa še ni nobenih sprememb tm :hmm:

jz se umikam iz te teme,ker se mi ne da več it... :photo:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!