Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Jemaš prow.

Je pa možno, da razmišljanje tipa "Boli me k.... naj poslušajo naše izpuhe" (ki so za nas lahko glazba za ušesa, enako pa nujno ne velja za vsakogar) lahko privede kakšnega psihota do razmišljanja tipa "Pa naj se malo vozijo po olju, boli me k...."

ej to ti dam pa čist prow!!!! mislm da je nekaj let nazaj na moto zboru v Rihembergu domačin k so ga motil motorji po cesti nasul žeblje!! tipa so baje najdl sam si lohk predstavljate kej bi lohk blo iz tega sr...a??na srečo je blo sam neki predrtih gum. :angry2:eden tak na planini pa bo pi......a!

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolgočasni ste :yawn:

Čist nič še niste pogruntal. Nobenih dobrih razlogov zakaj bi bilo zadrževanje na klopci zdravju škodljivo oz. zakaj bi bilo zdravju dobro. Ne vem niti ali hrup motorjev koga moti ali ne :?

Tale tema je mal zgrešila cilj :(

Tko da predlagam vsem antiridašem da zapustijo temo in naj nehajo težit in naj bo tema namenjena obvestilo o raznih piknikih na omenjeni lokaciji in opozarjanju na nevarnosti na cesti na tej relaciji :)

Nehite že sitnart pa jokcat <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem na kaj ciljate :grim

vendar vam takole povem,glede olja v ovinku,sem se peljala tam še isti dan ko je bilo olje,ne bom rekla da ni možno da bi ga gdo nalašč polil,samo po mojem mnenju je tisto olje nastalo tam ravno od motorista ki je padu z motorjem točno na tistem mestu,sem se peljala ravno tisti trenutek mimo ko so bili mislim da nemški motoristi tam in po moje je tujec mal preveč hitro pripeljal se zložu in mu je olje izteklo z mašine,ker videti je bil precej svež,frišn flek.Tko da ne verjamem da bi negdo polil olje nalašč tam,ker verjetno če bi bilo olje že tam in da bi nemški motorist zarad njega padu bi zihr javu na policijo al pa na cestno podjetje in zahteval kakšno škodo,ki je nastala na motorju,vendar o švabih ni blo ne duha ne sluha,vsaj kakor sem se pogovarjala s policajem ki je imel čez ta primer.Poleg tega pa težko verjamem da bi negdo pripešaču s kantico olja gor in jo jo zlil na cestišče,z avtom pa tud ne verjamem da se je ustavu na nepregledni ovinkasti cesti in zlival olje gor.

Kakor koli že mislim da ne bomo nikoli vedeli gdo je kriv za tisto usodno :cry: olje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohoho, zdajle smo pa začeli določat kaj se sme pisat in kaj ne. Brihta, se mi zdi, da ti manjka napis moderator pod nickom.

Ali si slučajno videl, da kod težim kjer se je govorilo o druženju in čevapčičih ali palačinkah.

Ne bom tiho, dokler se mi bo dalo pisat. Mimogrede, a mate doma slučajno lepo vreme, ker je črni forum spet updejtan.

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Fritz zdejle se je osušilo od nevhtice pa sonce sije dej zajahi svojo suziko pa se prpel na ride da kakšno rečeva,bom kej sladkega gor prpelala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, ko bom doma se oglasim. Obljubim.

Zdejle se bom vsedel na Suzy ampak grem po drugih opravkih. Tudi če bi krenil na ride bi rabil ene 10-12 ur.

Sicer me bolj kot ride zanima famozna Sanda7 offline :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te držim za napisano

sej ride so pa itak sam izgovor da se dobiva :naughty: srečno,kjerkoli že si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohoho, zdajle smo pa začeli določat kaj se sme pisat in kaj ne. Brihta, se mi zdi, da ti manjka napis moderator pod nickom.

Ali si slučajno videl, da kod težim kjer se je govorilo o druženju in čevapčičih ali palačinkah.

Ne bom tiho, dokler se mi bo dalo pisat. Mimogrede, a mate doma slučajno lepo vreme, ker je črni forum spet updejtan.

Palačinke? Kdaj to, bom z avtom pršu če mi klinčeve homolomo ne bojo izdali... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mošt pa kostanj ne prov kmal :grrr

za ostalo pa lahko jutr če se zmenmo .)

Jutri je žal mal prehitro oz. z moje strani ne bo šlo, bi pa lahko predlagala kak drug datum, morda čez kak teden. Datum se mora vsaj nekaj časa vrtet na forumu, da se nas več nabere! :grim

VEČ GLAV VEČ ZELJA ! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohoho, zdajle smo pa začeli določat kaj se sme pisat in kaj ne. Brihta, se mi zdi, da ti manjka napis moderator pod nickom.

Ali si slučajno videl, da kod težim kjer se je govorilo o druženju in čevapčičih ali palačinkah.

Ne bom tiho, dokler se mi bo dalo pisat. Mimogrede, a mate doma slučajno lepo vreme, ker je črni forum spet updejtan.

:wacko:

Nauči se brat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi bilo, če bi se eden tebi tako vozil okrog hiše ali bloka. Ali imaš kakšno izkušnjo s tem?

Eni očitno ne morete dojeti, da na svetu ne obstajate samo vi in da vaša osebna svoboda ne pomeni, da lahko pohodite vsakogar okrog sebe. In potem ste vsi začudeni in šokirani, ko se nekomu drugemu utrga in naredi kakšno kapitalno neumnost.

Mi ne "pohodimo vsakogar", sploh ne jaz, saj vozim čez ride 50km/h minimalni obrati, ampak vseeno mnogokrat mimo mene padajo cestaki. Jaz tako vozim, ker bib bilo tud men všeč, če ne bi mulci tolk prtegval mem moje bajte.

Hotu sm povedat, da se bo na toliko ljudi najdu eden ki bo imel prerešetan motor in bo povzročal težave, kakor jih je pri tebi v Domžalah. Mislim, da takim skoraj ni pomoči. Vemo kakšni so vozniki brez registracije, brez opreme, takih ne sreča pamet hitro razen ...... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah je treba pri uni ograji postavit VICKY burger-king! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bolš je mama toner hamburger iz vrhnke un rdeč kiosk v centru,mogoč pa bi se zmenli da ima ta dva tri mesce kr na ridah postavleno :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bolš je mama toner hamburger iz vrhnke un rdeč kiosk v centru,mogoč pa bi se zmenli da ima ta dva tri mesce kr na ridah postavleno :hmm:

sanda mislim da je to dobra ideja, glede na včerajšno gužvo, da se še sparkirat nisem mel kje, bi bil kar velik biznis :OK:

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi odprli tudi mali kiosk, kjer bi se prodajalo friške danlopke, sveže točenega 98-oktanca in švajsalo plastike in kombinezone po potrebi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabu si samo še na nujno medicinsko pomoč, ta bi morala bit na prvem mestu

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klinc pa ride!!!učeri sem mel gumidefekt prav na ridah-gumo farderbal :cry: me zanima kej je delu cvek na cesti? :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabu si samo še na nujno medicinsko pomoč, ta bi morala bit na prvem mestu

janih

pa en terminal za dostop do motosveta, mogoče kar un kiosk z kamero in vse, da lahk razglednico pošleš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej prosm te no, lih tebi so ga nastavli, veš da .)

ma ne sej ni mišljen tako no.sej sem ga fasal verjetno ze prej pa mi ni potegnil....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazte se zdej - "gospoda policistična" se postavlja pod most proti Postojni kjer je baje omejitev 50km/h. :blink: (jest tm zmeraj mnogo več), tako, da ko po ridah navzgor proti Postojni vsi :kva2: naspidirani letite streljajo z radarjem - civilka avto - in nato v mestu Postojna ustavijo da polnejo proračun. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah to ni pa nič novega tam se postavljajo pa že vrsto let,včasih celo na obe strani ponavadi je avto v civilu rdeče barve(višnja)barve znamke fiat ,model pa brava se mi zdi un mal dalši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!