Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

ah to ni pa nič novega tam se postavljajo pa že vrsto let,včasih celo na obe strani ponavadi je avto v civilu rdeče barve(višnja)barve znamke fiat ,model pa brava se mi zdi un mal dalši

Kje u božje rovte pa je tam tabla 50? :eek: A ni do table Postojna normalna omejitev 90km/h?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje u božje rovte pa je tam tabla 50? :eek: A ni do table Postojna normalna omejitev 90km/h?

Kokr vem je ena tabla vmes ko se zavije gor nekam, ampak ta je 70km/h in ni pod mostom. Tam je upravičeno ker je križišče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tabla 70 je cca 1km pred mostom in sicer pred križiščem kjer se zavije za Rakek/Cerknico. Omejitev pa itak velja do preklica oz prvega križičša, tako da od tam naprej je skozi do Postojne 90km/h. Vključno pod mostom. Ni 50, brez skrbi, je pa res to, da tam skoraj nihče ne gre 90, ampak zaradi ravnine mnogo več :) To pa zna bit problem :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš hitreje od omejitev in te dobijo IN ČE ti potem še napišejo kazen, jo pač plačaš. Kje je tukaj problem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je v tem, da dobiš kazen, ki jo moreš plačat in imaš manj denarja za bencin in gume :) Seveda je odločitev vsakega posameznika ali bo kršil CPP in vsak more pač sprejet posledice če ga dobijo, ampak to je že druga tematika :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazte se zdej - "gospoda policistična" se postavlja pod most proti Postojni kjer je baje omejitev 50km/h. :blink: (jest tm zmeraj mnogo več), tako, da ko po ridah navzgor proti Postojni vsi :kva2: naspidirani letite streljajo z radarjem - civilka avto - in nato v mestu Postojna ustavijo da polnejo proračun. :BUA:

Smo šli danes preveriti - ni 50 omejitev ampak 90. Prokleti telebani policistični, ustavili kolega jima napisali kazen za 76 v 50 omejitev pa 90. :slap: Buzdovani! Pritožba in slike bodo poslane!

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Radar je po vsej verjetnosti stal na zacetku Postojne (kasarna, levo ali desno), tam omejitev 50Km/h....

Nic vec FIAT Brava bordo barve......Sedaj KANGOO bele barve radar v prtljazniku, meri skozi zadnjo sipo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, stal je nasproti tastare pumpe. Nobene table 50 in vsaj 100m do table Postojna. Fak fantje od zdej naprej, če te policaj ustavi takoj nazaj gledat če so res table!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo šli danes preveriti - ni 50 omejitev ampak 90. Prokleti telebani policistični, ustavili kolega jima napisali kazen za 76 v 50 omejitev pa 90. :slap: Buzdovani! Pritožba in slike bodo poslane!

Ko smo se vračali iz Štanjola (BMW predstavitev), so stali pod mostom (AC - saj je o tem govora?) in smo bili čisto posrani, kje smo prevozili kak radar. Pa so (celo ena sexy policistka) samo preverjali, če smo res že registrirali motorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno pišel z rid. Ko se peljete po ridah dol, se pravi iz smeri Postojna, je na enem izmed zadnjih ovinkov pred Planino pesek, ki ga je na cesto nanesel včerajšnji naliv. Zato previdno, jaz sem k sreči dovolj zgodaj opazil, da sem kljub malo hitrejši vožnji imel čas kolikor roliko zravnat motor za čez pesek in pol lepo odpeljat naprej. Saj ga ni veliko, ampak dovolj, da je pizdarija, če ne opaziš dovolj zgodaj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem zadnjič klical 113, zaradi peska na cesti je bilo vse kar sem odbil brezbrižen odziv, pesek pa še 2 dni tam kjer je bil, dokler ga ni spral dež <_< Danes nisem klical, sem pa ustavil in z eno leskovo vejo mal "pometel" stran, je pa še malo tam, zato sem tudi napisal na forum, da ne bo šel kdo šponat na polno tam čez..

Ni pa toliko peska, da bi bilo nevarno ob normalni vožnji.

Ve mogoče kdo kakšno drugo št. kamor se lahko sporoči take zadeve, da dejansko ukrepajo? Ima mogoče cestna služba kakšen za to namenjen tel? Ker s policijo ni nič! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanda7 je na dopustu tako da se na njo ne zanašat :grrr ,drug tedn pa če bo vse po sreči bo dežurala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ''akcija'' na ridah....... 2 policaja na vrhu rid (sta ustvla enga motorista).... in grem dol proti Planini in za ta ''glavnim'' ovinkom na desni strani stoji ob cesti 6 policajev v krogu :slap: , se lepo pogovarjajo, grem mimo njih, me pogledajo in to je bilo to..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se lepo pogovarjajo, grem mimo njih, me pogledajo in to je bilo to..... :lol1:

In kaj je tut tako smesnega za potleh se metat :? Si mogoce prvic vidla policaje, ki se pogovarjajo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah nikogar....s tem mislim policaje...motoristi se vozijo, sam pa srečal policaja na

motorju.Drgač pa...kaj se kregate zarad policajev...sm slišal da so zarad nas gor :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ''akcija'' na ridah....... 2 policaja na vrhu rid (sta ustvla enga motorista).... in grem dol proti Planini in za ta ''glavnim'' ovinkom na desni strani stoji ob cesti 6 policajev v krogu :slap: , se lepo pogovarjajo, grem mimo njih, me pogledajo in to je bilo to..... :lol1:

kako si ti pametna, če bi te pa ustavli bi pa spet jamrala :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena punca je dons neki snemala(mogoče slikala?)...Če si iz MS, te prosm, da pošleš filmčke(slike?)...

ps. to je blo okol 17, mogoče prej?

lp

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena punca je dons neki snemala(mogoče slikala?)...Če si iz MS, te prosm, da pošleš filmčke(slike?)...

ps. to je blo okol 17, mogoče prej?

lp

ja jst sm te slikala lhka ti pošlem slikce na PM, al ti jih tle napopam? ene par j kr lepih ratal :)

ubistvu se mi j kr zdel, de bo prašu kdo :OK: sm šla koj pogledat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar tu napopaj, da še drugi vidimo :)

Pride danes kdo? Jaz mogoče prletim okol 5/6 mal pogledat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!