Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

In kaj je tut tako smesnega za potleh se metat :? Si mogoce prvic vidla policaje, ki se pogovarjajo :?

Kaj je smešnega, če ti ne vidiš ti ne morem pomagati.....

6 policajev stoji tam in nima kaj delati..... taki norci pa tudi nismo motoristi, da ne bi mogla 2 policaja ukrotit zadeve... drugi pa bi lahko naredili kej drugega.... sej kriminala je polno po SLO - se ti ne zdi? ..... to je moje mišljenje

kako si ti pametna, če bi te pa ustavli bi pa spet jamrala :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Še nikoli nisem težila, če so me ustavili. Če ti jamraš, še ne pomeni, da vsi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je smešnega, če ti ne vidiš ti ne morem pomagati.....

6 policajev stoji tam in nima kaj delati..... taki norci pa tudi nismo motoristi, da ne bi mogla 2 policaja ukrotit zadeve... drugi pa bi lahko naredili kej drugega.... sej kriminala je polno po SLO - se ti ne zdi? ..... to je moje mišljenje

Mogoče so pa bli privat tam in so samo malo prišli poklepetat in posedet, ker so čuli, kak je tam fajn ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je smešnega, če ti ne vidiš ti ne morem pomagati.....

6 policajev stoji tam in nima kaj delati..... taki norci pa tudi nismo motoristi, da ne bi mogla 2 policaja ukrotit zadeve... drugi pa bi lahko naredili kej drugega.... sej kriminala je polno po SLO - se ti ne zdi? ..... to je moje mišljenje

A misliš da policaji se pa ne urijo. Jst sem videl že kolono 20-ih policajev motoristov in enega rešilca.

Mogoče pa so se policaji, tako kot nekateri ostali, ustavili na ridah da bi kako rekli.

Mogoče so na tem forumu prebrali, kako priljubljena točka so ride in so hoteli spoznati kakega motorista.

Možnosti je veliko in parv nič smešnega ne vidim, v 6 policajih motoristih, kateri se pogovarjajo. Sam tebi se je moglo pa prima fajn zdet takrat a ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš da policaji se pa ne urijo. Jst sem videl že kolono 20-ih policajev motoristov in enega rešilca.

Mogoče pa so se policaji, tako kot nekateri ostali, ustavili na ridah da bi kako rekli.

Mogoče so na tem forumu prebrali, kako priljubljena točka so ride in so hoteli spoznati kakega motorista.

Možnosti je veliko in parv nič smešnega ne vidim, v 6 policajih motoristih, kateri se pogovarjajo. Sam tebi se je moglo pa prima fajn zdet takrat a ne :)

BREZ VEZE NABIJAŠ!Rajši se pojdi peljat nekam ko je še lepo vreme!Lp od Mareta B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BREZ VEZE NABIJAŠ!Rajši se pojdi peljat nekam ko je še lepo vreme!Lp od Mareta B)

Ne nabijam.

Sem glih ketno namzal, predem grem na furco.

Drugače se pa učim.

Slab dan ali slabo življeneje :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nabijam.

Sem glih ketno namzal, predem grem na furco.

Drugače se pa učim.

Slab dan ali slabo življeneje :?

No lepo po desni pa pazi na policaje! :kva2:

Niti nimam slabo življenje,slab dan,pa je od vas odvisen kaj počnete na cesti! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem glih ketno namzal, predem grem na furco.

metanje spreja proč... Ketno se namaže, ko prideš iz fure in je še topla, da se sprej "spopa", pol je ready za naslednjo furo. To kar delaš, pa verjetno še 3/4 drugih je kukr, d nebi mazal skor :doze:

Na ride pridem v petek tam okrog 4h-5h :D

primorci, bo kdo gor :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se že naštimal za giro do rid pa se spomnem da mam zobozdravnika :angry2: :angry2: ma kdo se jih je spomnu pa še zastojn niso... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bom probala v petek narisat gor :grim

ZA nazaj iz LJ se ustavim(o) verjetno, za ene 5-10minutk, uro še sporočim...

Aja, bom pa z avtom :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: evo neki malga slikc iz naših rid, talepe;) hehe :OK:

:OK: še mal :OK: dns se mi lih da :yea1:

post-11135-1150745767_thumb.jpg

post-11135-1150746171_thumb.jpg

post-11135-1150746259_thumb.jpg

post-11135-1150746319_thumb.jpg

post-11135-1150746921_thumb.jpg

post-11135-1150746998_thumb.jpg

post-11135-1150747078_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da neboš ti klepnil na tromostovju .) :P

.) :naughty:

no, le previdno na Ridah ...

Zakaj bi klepnil :?

Hud motor star mesec, mesec in pol + ganc nova oprema Rossi style + poziranje...

No, dost o tem :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ker tako SymRu pravi, ker on je caR.

Se ti ne zdi pri tvojih rosnih letih malce neprimerno dajati tako težke sodbe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti ne zdi pri tvojih rosnih letih malce neprimerno dajati tako težke sodbe?

a bi se kaj spremenilo ce bi napisal letnico rojstva 1970? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metanje spreja proč... Ketno se namaže, ko prideš iz fure in je še topla, da se sprej "spopa", pol je ready za naslednjo furo. To kar delaš, pa verjetno še 3/4 drugih je kukr, d nebi mazal skor :doze:

Na ride pridem v petek tam okrog 4h-5h :D

primorci, bo kdo gor :yea1:

Vem.

Ampak sem glih motor pral, pa sem preventivno se enkrat spricnu.

Sem pocakal pol 1/2 ure.

:D

a bi se kaj spremenilo ce bi napisal letnico rojstva 1970? .)

Ja bil bil 21 let starejsi .)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!