Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

a bi se kaj spremenilo ce bi napisal letnico rojstva 1970? .)

Ne, ker se to preprosto dejstvo razbere tudi iz tvojih objav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi se kaj spremenilo ce bi napisal letnico rojstva 1970? .)

Vsekakor, ampak tvoj podpis, izbira mopeda in pretežna aktivnost v kategoriji "skuterji" tega nekako ne potrjujejo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor, ampak tvoj podpis, izbira mopeda in pretežna aktivnost v kategoriji "skuterji" tega nekako ne potrjujejo .)

Ja zakaj pa starejsi obcan, ne bi mogel biti mahnjen na skuterje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.) :naughty:

no, le previdno na Ridah ...

Hud motor star mesec, mesec in pol + ganc nova oprema Rossi style + poziranje...

No, dost o tem :-)

Ja res je nov motor + nova oprema, ubistvu je bil tisti dan prvič nošen kombinezon..pa kaj češ, vse je enkrat prvič..ni tako? Tudi izbira ovinka se mi ne zdi tako napačna, pa čeprav je ovinek pozerski in tisti dan tudi rahlo "zapacan" s kamni..

ti pa previdno na tromostovju .)

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zakaj pa starejsi obcan, ne bi mogel biti mahnjen na skuterje .)

RS 50 si najbrž ne bi omislil. Ali pač? Vse je mogoče, toda verjetnost, da je pobič polnoleten, je sila majhna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hud motor star mesec, mesec in pol + ganc nova oprema Rossi style + poziranje...

No, dost o tem :-)

Sej se tega zaveda, ker ma nick PLEYA, tko da ni panike :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se tega zaveda, ker ma nick PLEYA, tko da ni panike :)

Saj nevem ali bi ta komentar vzel kot zlobno opazko ali ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS 50 si najbrž ne bi omislil. Ali pač? Vse je mogoče, toda verjetnost, da je pobič polnoleten, je sila majhna.

pa se zavedaš da RS50 ni skuter ? .)

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

irencko, daj nam javi tudi, ko bo klepnil, a boš tok prijazna?

nau klepniu!!!!

pa varno vožno želim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak veš da nau?

Ne vidm razloga, da bi se ti obremenjeval z možnostjo padca..Moja stvar, se bom že jst kej nauču iz tega..Pač jst sm vprašu če je punca, ki je slikala takrt kle, se je javla je rekla če na pm pošle, se je en oglasu, da nej še kle gor nalima, da bodo še drugi vidl..V čem je sedaj problem?

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasploh je čudno, kako eni želite varno vožnjo, hkrati pa hodite na ride gledat/dirkat. To je kot da bi želel ostati zdrav, medtem ko bi redno fukaril cenene kurbe brez zaščite.

Ne vidm razloga, da bi se ti obremenjeval z možnostjo padca..Moja stvar, se bom že jst kej nauču iz tega..

Jaz vidim mnogo razlogov, posebej če gre za moj padec :P Lej, ne skrbi, malo nabijamo ob teh nočnih urah, drugače kar se mene tiče dirkajte, padajte, ne padajte, snemajte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS 50 je kolo z motorjem.

moja rs50 je BILA kolo z motojem dokler nisem vgradil 80ccm kita zaradi katerega bi moral le ta (sedaj že) motorno kolo registrerati pod 125ccm, kateri pa je že motorno kolo ane? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja rs50 je BILA kolo z motojem dokler nisem vgradil 80ccm kita zaradi katerega bi moral le ta (sedaj že) motorno kolo registrerati pod 125ccm, kateri pa je že motorno kolo ane? .)

Se pravi si želel močnejši motor. Zakaj si nisi kupil močnejšega, če si 1970 letnik. Aja sej res, si pokovc, pa nimaš izpita. Dokaz več da nisi 1970 letnik .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj oprostite da nebote mislili nisem 1970 letnik moj prvotni status je pravilen! to sem napisal zato, da bi vas uprasal ce bi se moje mislenje kaj spremenilo. odg je ne!.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj oprostite da nebote mislili nisem 1970 letnik moj prvotni status je pravilen! to sem napisal zato, da bi vas uprasal ce bi se moje mislenje kaj spremenilo. odg je ne!.

No ne bom težil, samo verjemi da boš pri 36-ih drugače razmišlal kot zdaj. Hvala bogu da je temu tako. Hvala bogu da bom pri 30+ pametnejši kot sem sedaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj oprostite da nebote mislili nisem 1970 letnik moj prvotni status je pravilen! to sem napisal zato, da bi vas uprasal ce bi se moje mislenje kaj spremenilo. odg je ne!.

:lol1: :lol1:

Tudi jaz sem to mislil pri 15. Pa zdaj pri 20 vidim, kako sem se motil :) Čez 10 let se bom pa čudil, kako sem razmišjal pri 20.. In tako naprej.. :) Ljudje se pač spreminjamo celo življenje, od tega daleč najbolj v letih odraščanja :) Belive me! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da maš kej lesa okol sebe :wacko: :slap:

in zakaj lesa č smem zvedit? hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zakaj lesa č smem zvedit? hehe

Za trkat. Za pogovor o morebitnem padcu/nepadcu nekega osebka je potrebno trkat na les.

Vraževerje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za trkat. Za pogovor o morebitnem padcu/nepadcu nekega osebka je potrebno trkat na les.

Vraževerje :D

ajej, vredu je, hehe mam vse lesen okol sebe :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja rs50 je BILA kolo z motojem dokler nisem vgradil 80ccm kita zaradi katerega bi moral le ta (sedaj že) motorno kolo registrerati pod 125ccm, kateri pa je že motorno kolo ane? .)

Ja, zdaj pa imaš motor. Še eno nulo pripiši tistim uradnim 50 kubom in imel boš polnokrvnega športnika najvišjega ranga...sicer za kraljevski razred z nekoliko tankimi gumami, a kaj češ.

Ne gre za to, kako boš razmišljal pri 30ih, ampak za to, da bodo takrat izjave "ta in ta je car", sploh če je oseba starejša, bolj legitimne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zdaj pa imaš motor. Še eno nulo pripiši tistim uradnim 50 kubom in imel boš polnokrvnega športnika najvišjega ranga...sicer za kraljevski razred z nekoliko tankimi gumami, a kaj češ.

ja takle mamo kaj češ. pa nevem zakaj bi še eno nulo pripisal saj sem ti povedal kako stvari stojijo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!