Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Hmmmm... :hmm: ....mogoče pa spet pridem....tako, da ne bežat ni medved sam Decaf :D :D :D

NO se vidmo...(mogoče)... :yea2:

sej pred tabo bi človk .) prej bežal kot pred medvedom,upam da veš na kaj to leti(fotke gsm)

pa na trojanah se mal spoči,za kaj že :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda...počitek na trojanah je obvezen .)

Pod zicom je pa tud dost placa tk da ni izgovorov...akrapo bo pa lepo grel do rid :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super vilce so že prštimane in lahko sem brez skrbi pred kočevskim medvedom :yea2:

bom okol 17:30 na ridah se vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trojanska kremšnita je pa na ridah full sedla hvala moj prijatelj Decaf :004

ja slikce z modoti pa me neki jebejo,upam da bom kmal uštimala

danes je full vroč dan študiram al morje al zbor v Škofjo loko,tako da me danes verjetno ne bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no eden na zgornji sliki fali ko je sred poti šel v drugo smer proti hrvaški meji,burnaut hvala za spremstvo.

dodajam še mal slik

post-6-1089982569.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bila sta celo dva, še enga pa ni objektiv ujel a ne decaf :naughty:

post-6-1089982838.jpg

Popravljeno . Popravil Sanda7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko pa je šla neka turistka smreko zalit,je pa medo v akcijo skoču :lol1:

Po sliki sodeč je turistka iz dežele Liliput, al pa se medo piše Kinng Kong :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trojanska kremšnita je pa na ridah full sedla hvala moj prijatelj Decaf :004

ja slikce z modoti pa me neki jebejo,upam da bom kmal uštimala

danes je full vroč dan študiram al morje al zbor v Škofjo loko,tako da me danes verjetno ne bo

Prosim, prijateljica...z veseljem pripejem se kdaj :friend2:

No danes se vam pa nisem pridruzil ceprav naj bi slo v tretje rado...skoda, bi lahko to uresnicil in bil tri dni zapored na ridah .)

Sem jo pa zato sam mahnil na nam bliznjo Golico...cakam nate Sanda & prijatelje iz rid, da se enkrat ze oglasite :OK:

Pa se ena slikca od tam...drugic se kaksna vec...se moram drugic prvo spravit slikat ne pa po treh rundar gor in dol :D

post-6-1090022513.jpg

Popravljeno . Popravil decaf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jo pa zato sam mahnil na nam bliznjo Golico...cakam nate Sanda & prijatelje iz rid, da se enkrat ze oglasite :OK:

se bomo, se bomo, pa glej d nas pelješ sem pogledat :yea2: takrat ti bomo pa mi kremšnite prnesli :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bomo, se bomo, pa glej d nas pelješ sem pogledat :yea2: takrat ti bomo pa mi kremšnite prnesli :grim

Tako se govori... :yea2:

Upam, da bos cimprej lahko prsel!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, prijateljica...z veseljem pripejem se kdaj :friend2:

No danes se vam pa nisem pridruzil ceprav naj bi slo v tretje rado...skoda, bi lahko to uresnicil in bil tri dni zapored na ridah .)

Sem jo pa zato sam mahnil na nam bliznjo Golico...cakam nate Sanda & prijatelje iz rid, da se enkrat ze oglasite :OK:

Pa se ena slikca od tam...drugic se kaksna vec...se moram drugic prvo spravit slikat ne pa po treh rundar gor in dol :D

Jaz pridem ziher,mogoče že naslednjo soboto,se bomo še na ridah kej zmenili,videti je fantastično :OK: .

jaz sem pa šla učeri v škofjo loko na zbor danes bo po moje orng žur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma decaf je car :notworthy: :notworthy:

bi mu morali kakšno priznanje dat ker pride od tako daleč na zbore na Ride :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bil kdo danes okoli 19:00 tam? Sem se ravno peljal mimo (žal še vedno z avtom) in je en "mal" izzival srečo na yamahi yzf 750...večkrat :wacko:

morda pa jest postajam star in tečen ko vidim take primerke... :hmm: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr vola, včeraj popoldne vas je pa bilo na ridah, kot bi vas naklel. :blink: In to večina v piksnah in nekaj moto matadorjev. Prav nekam čudna scena. A ste kakšen film snemali? :P :D

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bil kdo danes okoli 19:00 tam? Sem se ravno peljal mimo (žal še vedno z avtom) in je en "mal" izzival srečo na yamahi yzf 750...večkrat :wacko:

morda pa jest postajam star in tečen ko vidim take primerke... :hmm: :xx:

Ja smo bili vendar ne dolgo. Za onim pa se je fino kresalo :o :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ga je en črn tip z fazerjem žgal tako, da se je cel ovinek iskrilo :wacko: :wacko:

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ga je en črn tip z fazerjem žgal tako, da se je cel ovinek iskrilo :wacko: :wacko:

:grim

Ma to ste ga čist utrgani .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, včeraj sem tudi jaz končno prvič videl te slavne ride. Ko sem se z morja motovilil proti Postojni, sem kar nekako slutil, da bi to lahko bilo tu. Lušten ovinek. Res vas je blo velik. Sam je pa tko. Tisti mojstri, ki polagajo s cestaki ovinke, da iskre letijo, kar sem videl, spravljajo v nevarnost one, k pridejo nasproti.

BTW, cesta proti ridam z morske strani je kr okej, potem naprej je bl slaba. Ne vem zakaj kačje? A jih je že toliko zložilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kačje zato ker so tiste gumijaste flike po cestišču, ki spominjajo na kače....drugače lokalno veljajo za Planinske Ride.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kačje zato ker so tiste gumijaste flike po cestišču, ki spominjajo na kače....drugače lokalno veljajo za Planinske Ride.....

ma kake flike :lol1: :nono:

post-6-1090302917.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!