Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

No ne bom težil, samo verjemi da boš pri 36-ih drugače razmišlal kot zdaj. Hvala bogu da je temu tako. Hvala bogu da bom pri 30+ pametnejši kot sem sedaj :)

Pol se ti pa pr 50-tih spet utrga pa sam na kolenu na tleh visiš! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kdo dons na ridaH? :P

Motosvet je pa carska rusijA.

Ne nabiji neki, če nimaš pojma..Sej ti ne zamerm, glede nato, da neveš v čem je fora in da si strašno brihten in nasploh en velik vseved, potem sklepam, da si star najmanj 70..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kdo dons na ridaH? :P

A za druženje al zato, da boš vsem pokazal kako "obvladaš".

Saj te razumem, hormončki pa punce ob cesti. Glej samo da se ne boš ovil okrog kakšnega stebrička. So še hujše stvari, kot umreti na cesti. Npr. preživeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A za druženje al zato, da boš vsem pokazal kako "obvladaš".

Saj te razumem, hormončki pa punce ob cesti. Glej samo da se ne boš ovil okrog kakšnega stebrička. So še hujše stvari, kot umreti na cesti. Npr. preživeti.

Kdo je reku, da obvladam? Nevem zakaj je potem sploh tema odprta "Kačje ride"? Zato, da se sprašuje če se gor kej vidmo ali da se kurca kako kdo vozi in koliko kdo obvlada?

ps. za moje punce pa ne skrbi..Ni potrebe, da bi se dokazoval pred njimi, sploh pa ne na cesti, mi v tej smeri nič ne manka .)

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje zaradi seksa (glede odprtja teme).

Tkole malo za branje. Pocukrano nedeljsko dnevniško a še zmeraj zadosti pomenljivo - vir: dnevnik.si

"Tomi Krušič je bil še pred nedavnim mlad in zdravja poln moški, zaposlen kot spremljevalec v reševalnem vozilu. V prostem času je bilo veliko zanimivosti in v toplem vremenu je bilo najlepše sesti na motocikel. "Vozil sem že devet let, a zadnje leto je bila dirka na Grobniku fantastična. Za Slovenijo smo privozili prvo mesto. Sam pri sebi sem si rekel: ‚Ti si car!’ Še naslednji dan, v službi, mi je v glavi ves dan vrelo od ponosa zaradi tekme. Sem reševalec na Ptuju in po tekmi v soboto sem šel v nočno službo. Vesel zaradi tekme sem se peljal po enem kolesu okoli bolnišnice. Še zjutraj po službi sem bil navdušen. Peljal sem po cesti in v nekem ovinku padel. Ljudje okoli mene so kričali, zato sem si mislil: ‚Najbolje je, da kar krepneš, da ne boš tak revček, da ti bodo drugi rit brisali.’ Zbudil sem se v bolnišnici. Za odhajajočo žensko postavo sem hotel zavpiti, naj počaka, a ni bilo glasu."

Jezni motociklist

Tomi je imel zelo hude poškodbe nog, zlom kolkov in poškodbe po trupu. Nosil je motociklistično obleko in čelado, a mu je v nesreči raztrgalo možgansko deblo. Začelo se je dolgo vračanje v življenje. "Po bolnišnični oskrbi sem šel v zavod Soča. To je bila najhujša mora v mojem življenju. Bil sem napadalen, nesramen, zajedljiv. Levo nogo in desno roko sem imel parezično. Nisem hotel sodelovati, bil sem besen na vse okoli sebe, razbil bi vse, do česar sem segel. Stati nisem mogel, ker je bila leva noga po nesreči krajša. Sovražil in poniževal sem vsakogar v bližini. Po devetih tednih rehabilitacije v Soči so me poslali domov. Vse je bilo drugačno, strah me je bilo ljudi na cesti, ki so stegovali roke, da bi me pozdravili, jaz pa nisem vedel, kdo so. Zdaj sem spet med boksarji. Ko sem prišel po nesreči prvič med njih, sem se bal, da me bodo zadeli v glavo. Jezi me, če mi preprečijo, da bi zamenjal plinsko jeklenko, češ da to še ni zame. Jaz bi lahko dvignil tri hkrati..." je ves razgret enaintridesetletni Tomi. Kljub vedri pripovedi je slikanje za časopis zavrnil: "Nočem!"

Po vseh hudih poškodbah je s svojo delovno terapevtko Leo Tibaut dosegel zaupljiv odnos: "Strožja je od vseh, ki jih poznam, dosti zahteva." Zdaj je na inštitutu za rehabilitacijo četrti mesec in napredek je odličen.

Lea mu po nesreči maja lani pomaga odpraviti široko hojo, ko lovi ravnotežje. Kmalu po nesreči se je odločil obnoviti zamrznjeni študij na visoki zdravstveni šoli. Z Leo se med drugimi terapevtskimi opravki pripravlja na izpit iz nevrologije. Še pet izpitov in diploma, takrat bo treba poskrbeti še za primerno delovno mesto, saj stresno in težko delo reševalca ne bo več za diplomiranega zdravstvenega delavca."

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ga ni dneva, da se ne bi skurcali v tej temi :slap: :wacko:

kaj vam je... en bl pametn ku tadrug. Brigajte se zase in bo svet 15x lepš :angry2:

zgleda d je vročina udarla že vsem u mozak :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zgleda da res a se pride gdo na ride shladit danes proti večeru tam okrog 18h bo po moje že kr v redu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je reku, da obvladam? Nevem zakaj je potem sploh tema odprta "Kačje ride"? Zato, da se sprašuje če se gor kej vidmo ali da se kurca kako kdo vozi in koliko kdo obvlada?

ps. za moje punce pa ne skrbi..Ni potrebe, da bi se dokazoval pred njimi, sploh pa ne na cesti, mi v tej smeri nič ne manka .)

Nevem kolk je pametno da ti gor hodš zarad papirjev in tega, sej veš ;)

Policijske patrulje so bile en dan 3, skor na vsakem ovinku ena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kdo dons na ridaH? :P

Ne nabiji neki, če nimaš pojma..Sej ti ne zamerm, glede nato, da neveš v čem je fora in da si strašno brihten in nasploh en velik vseved, potem sklepam, da si star najmanj 70..

Nabijam zaradi vročine...tu se na žalost nič ne da. Če mi poveš v čem je fora bom resnično hvaležen. Najmanj 70.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kolk je pametno da ti gor hodš zarad papirjev in tega, sej veš ;)

Policijske patrulje so bile en dan 3, skor na vsakem ovinku ena...

Papirji bodo ta tedn poštimani, zdej pa prosm pšššt :) Tud policaji to berejo :P

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj je novega letos na ridah,s je že ker ulegu letos tko bl bogato?

Na ridah so novi palčki. Tisti obcestni, pa lizike majo, pa take čudne fene, pa listke, pa denarnice .)

Aja, pa modre barve so

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar prišel z rid. Ko sem se okoli 6 ustavil sem bil še sam, potem se je pa kmalu nabralo kar lepo št. motoristov :) Bila sta pa tudi dva letečmana, ki sta ustavljala na ravninci pod the ovinom, ampak sta kmalu šla.

Spet spoznal nekaj novih obrazov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah so novi palčki. Tisti obcestni, pa lizike majo, pa take čudne fene, pa listke, pa denarnice .)

Aja, pa modre barve so

pa še skrivat se znajo, včasih jih vidiš včasih pa ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah so novi palčki. Tisti obcestni, pa lizike majo, pa take čudne fene, pa listke, pa denarnice .)

Aja, pa modre barve so

sem bil gor okol 6-tih sem jih glih sreču ko sta šla dol proti Planini...jest pa gor :naughty: sem vas vidu,bi se ustavu sam sem meu plan še na Divačo pa po krasu še pred temo domov.aja še neki MED DIVAČO IN PIVKO JE NA NOVO POSTAVLJEN TIST ČUDEN ASFALT BOLJE REČENO MAKADAM PREVIDNO....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jz sem,prišla pa gor mal pred 20h v koloni 6h brenclov rs50se mi zdi

Hehe, ko sem se jaz vračal iz rid, so ravno izpred šole v Cerknici spelali :D

@Irencko, si bila mogoče danes na ridah? Da vem koga pozdravit ob naslednji priliki, če si bila ti :)

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Dopoldne k sm biu gor je blo na The ovinku ful enih bl majhnih kamnov pa peska, tko da paste! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se dobimo danes kej gor

čeprav jz bi šla na en giro do idrije tam po 18h

uglavno bom probala bit gor ob 18h pol pa kar bo bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!