Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

ni blo pozno okrog 20h smo bli na 3M in par minut pred polnočjo doma,ma je pasalo bi se kr naprej do krka zapeljala

možno da se vidmo brihta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je na 3M padla odločitev, da drugi tedne pa res na Ridah nočna posvetovalnica... ob prigrizkih... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni blo pozno okrog 20h smo bli na 3M in par minut pred polnočjo doma,ma je pasalo bi se kr naprej do krka zapeljala

možno da se vidmo brihta

Mater ste počas vozil... :P pa hitr pil... :P

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da bom mogoče izpadel kot bedak ampak vseeno...kda so na ridah pod the ovinkom

postavli zaščitno ograjo?In ali bo potem ostal naš ovinek še vedno odprt?

mogoče pa bojo vse po vrsti zagradili?!?No se vidimo,

LP andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR! POZOR!

Jst bi pa opozoru vse, da je danes na ridah skor na vsakem ovinku raztrešen tist rjav prah in to na veliko, tko da pazte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa res so zaprli spodnji parkplac in to s kom drugim kot morilsko ograjo,po vsej verjetnosti bo vsak čas tud naša ograjca zaprta,kar po eni strani sploh ni slabo saj se bomo tako znebili kamenja na THE OVINKU,še da prevlečejo z grobim asvaltom pa bo res dirkališče. .)

drugače pa: oja smo izvedli grim.gif sicer pa je blo takole ko sem se iz spodnje strani pripeljala v planino so bli modri na križišču in sicer kr z dvema avtoma in enim motorjem,ok grem lepo mimo,itak grem skozi planino po omejitvah tako da ni panike in glej ga zlomka pri vrtcu mi začne mahat mož v modrem ok lepo žmigovec in dol s ceste motor na brzino ugasnem(wings) pač kontrola prometa dam izpit in vozniško,me vpraša za prvo pomoč oz opremo,mu jo pokažem še uno tastaro škatlasto verzijo ki je že čist razpadla ups,in ne moreš verjet ob 17h popoldne mi je dal še ohmy.gif pihat,sej kr nisem mogla verjet tadrug pa je še dokumente pregledaval,full čudno,tud pogled na gume je vrgu.No ja na srečo je šlo vse lepo skoz biggrin.gif

ok potem se iztočasno pripeljemo na the ovinek jz in tc-nts,in pravta da so tud gor pr ravbarju plavi.

PREDVIDEVAM DA BO DANES PODOBNO SRANJE ZATO PREVIDNO IN TREZNO NA CESTI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdaj kle gor sploh ni policajev??? :BUA:

A so tud dopoldne gor med tednom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa res so zaprli spodnji parkplac in to s kom drugim kot morilsko ograjo,po vsej verjetnosti bo vsak čas tud naša ograjca zaprta,kar po eni strani sploh ni slabo saj se bomo tako znebili kamenja na THE OVINKU,še da prevlečejo z grobim asvaltom pa bo res dirkališče. .)

drugače pa: oja smo izvedli grim.gif sicer pa je blo takole ko sem se iz spodnje strani pripeljala v planino so bli modri na križišču in sicer kr z dvema avtoma in enim motorjem,ok grem lepo mimo,itak grem skozi planino po omejitvah tako da ni panike in glej ga zlomka pri vrtcu mi začne mahat mož v modrem ok lepo žmigovec in dol s ceste motor na brzino ugasnem(wings) pač kontrola prometa dam izpit in vozniško,me vpraša za prvo pomoč oz opremo,mu jo pokažem še uno tastaro škatlasto verzijo ki je že čist razpadla ups,in ne moreš verjet ob 17h popoldne mi je dal še ohmy.gif pihat,sej kr nisem mogla verjet tadrug pa je še dokumente pregledaval,full čudno,tud pogled na gume je vrgu.No ja na srečo je šlo vse lepo skoz biggrin.gif

ok potem se iztočasno pripeljemo na the ovinek jz in tc-nts,in pravta da so tud gor pr ravbarju plavi.

PREDVIDEVAM DA BO DANES PODOBNO SRANJE ZATO PREVIDNO IN TREZNO NA CESTI

Zakaj pa sranje? Kaj pa je narobe če policija opravlja kontrolo prometa?Pa kolikokrat so te že ustavili na ridah :hmm: Pa še pihat ti je dal :eek: , ja to je pa res nedopustno!! :slap:

Sicer pa klikenzi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje majo ta vikend akcijo :BUA: hitrost,oprema itd.....bo za pazit :whistle:

pihat ob 5-ih popoldne :eek: kaj je mona....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50cent, ja kje si še videl državo, kjer te prometna policija lahko kar tako ustavi :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč jih je! :BUA:

Se učer pelem skoz Gornji Logatec in srečam letečmama, pridem dam pa zvem da so še v Ivanjm selu so pod mostom pa itak tud na Ridah in Grčarevcu, tko da se lahk vozm sam do Logatca pa nazaj!!! :angry2:

Popravljeno . Popravil Kermi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa sranje? Kaj pa je narobe če policija opravlja kontrolo prometa?Pa kolikokrat so te že ustavili na ridah :hmm: Pa še pihat ti je dal :eek: , ja to je pa res nedopustno!! :slap:

Sicer pa klikenzi

Zakaj pa nedopustno? sej samo opravlja svoje delo, treba se je vprasat zakaj jih je tolk velik na takih krajih - zarad nekaterih (ups) b*****.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč jih je! :BUA:

Se učer pelem skoz Gornji Logatec in srečam letečmama, pridem dam pa zvem da so še v Ivanjm selu so pod mostom pa itak tud na Ridah in Grčarevcu, tko da se lahk vozm sam do Logatca pa nazaj!!! :angry2:

Kaj pa tebe moti? A se ne moreš voziti po katerikoli javni cesti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč jih je! :BUA:

Se učer pelem skoz Gornji Logatec in srečam letečmama, pridem dam pa zvem da so še v Ivanjm selu so pod mostom pa itak tud na Ridah in Grčarevcu, tko da se lahk vozm sam do Logatca pa nazaj!!! :angry2:

kdor ma vse pošlihtano, se lahko vozi povsod...

50cent, ja kje si še videl državo, kjer te prometna policija lahko kar tako ustavi :devil:

nekaj sem slišal govoriti ,da recimo v ZDA ustavijo le, če imajo 'razlog' oz. 'povod'. Ne vem pa, če je to res.

baje majo ta vikend akcijo :BUA: hitrost,oprema itd.....bo za pazit :whistle:

pihat ob 5-ih popoldne :eek: kaj je mona....

ne ta vikend - od 1. do 16. julija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes grem na ride mal policaje pozdravit, predvidoma okoli 5. Bo še kdo tam? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne samo USA tudi v Britaniji te ustavijo samo, če imajo povod.

Ja v nekaterih malo bolj razvitih državah še vedno velja nedolžen dokler ni dokazano, da si kriv! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!