Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Jaz privoščim vsem, da se zbirajo čimveč in čimbolj uspešno na kakšnem lepšem kraju in ne na mestu, ki posredno vzpodbuja mimoidoče, da hočejo pokazat tisto nekaj več. Poleg tega tudi tisti tam stoječi niso vsi kar nedolžni, ker marsikdo od njih ravno počiva po odpeljani dirki ostali pa komentirajo kako je bil fajn ali pa kakšen norc je in ohinsploh.

V tem primeru je pač zmagala lokalna skupnost, ki je vztrajala saj jim dirkači cele dneve skačejo po glavi s hrupom in dirkanjem nad naseljem in privoščim jim, da se hjrup zmanjša, saj tudi sam doživljam kaj pomeni, če ti nonstop nekdo ropota pod oknom z motorjem (pa ne se na avtomobile zgovarjal, ker so 10x tišji).

ma kakšen upor ... ko se boste(mo) vsi obnašal tako kot treba ne bodo takšni ukrepi sploh potrebni.

Bo pa ta "represivni aparat" letos in tudi v prihodnjih letih namenil kar precej denarja za ureditev ustrezne dodatne zaščite za motoriste (cca. 20mio/leto).

Vsem tam zbirajočim predlagam, da si poiščejo kakšno lepše mesto za zbiranje, ker jih v bližnji okolici mrgoli, pa še mrzlo pijačo postrežejo. Kar se pa dirkačev tiče pa prej ko grejo s ceste prej bo mir.

:OK: :OK: :OK: se podpisem pod tole :worship:

PS. sigurn se bo najdu kaksen norc k bo su ograjo zagat/sraufat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo kakšno velko šajbo za fleksarco,jz mam sam tamale :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma boš nucal kar ene par tavelkih šajb za tole ograjo, boljše če pride Gizmo s kmetijsko mehanizacijo, bomo kar ven potegnili .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še najbolje pa če pustite pri miru tako kot je in gotovo...

Tema se zaklene, in ni hudič da se ne bo čez nekaj časa odprla nova tema z novim naslovom samo kraj bo spremenjen :D

LP;Rock

P.S Saj niso samo kacje ride v SLO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo kakšno velko šajbo za fleksarco,jz mam sam tamale :whistle: :whistle:

Mam jst, mam jst :D Kdaj greva :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa smo dobili še eno; ograjo namreč; tudi na spodnjem ovinku (počivališču) jo nameščajo, prav zdajle.

Lepo. Kar pa se tiče odprtih rorov in motenja JRM, pa veš katero inštanco imaš na voljo za pritožbe.

Tudi sam živim ob cesti, ki je "atraktivna" za motoriste, pa niti ni ne vem kako moteče; sploh pa podnevi ko je toliko hrupa en ali dva akrapota ne pomenita nič. Ne rečem ponoči (kar je v Šiški sicer običaj), ampak zaradi dnevnih "dirkačev" ni prav dosti več hrupa. Če je hrup tisti ki jih moti, potem naj prepovejo vožnjo tudi tovornjakom, ki takrat ko pripeljejo mimo povzročajo tudi "luštne" vibracije domovih živečih ob cesti in vsem avtom z nehomo-lomo rori itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj tista ograja ob spodnjem počivališču je bila nameščena pred to na the ovinku.. Al kje misliš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno počivališče, pred OVINKOM, iz smeri Planine; možno da je bila že prej postavljena (nisem bil že nekaj časa gor :blush: ), ampak pred eno uro so bli delavčki tam in ograja podrta na tleh. Mogoče jo je pa kdo nažagal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja, tista ograja je bila že nekaj dni tam, učeraj je bila še cela, ko sem bil jaz na ridah.. Mogoče jo je res kdo podrl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa so verjetno redna vzdrževalna dela (saj to je običaj, ane). :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Okoli 11.30 sem šel čez Ride in videl, da podirajo ograjo na spodnjem počivališču. Očitno se je nekdo od domačinov, ki tam parkira svoj tovornjak pritožil, je pa zelo čudno, da so dober teden nazaj ograjo postavljali, zdaj pa jo podirajo! :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma boš nucal kar ene par tavelkih šajb za tole ograjo, boljše če pride Gizmo s kmetijsko mehanizacijo, bomo kar ven potegnili .)

imamo vse od fleksarc, velikih, majhnih, celo vodno žago, pa tudi CNC bi se dalo gor zvlečt :lol1: za potegnt pa ne bo problema... bojo sam še opilki ostali :grim

ki tam parkira svoj tovornjak pritožil, je pa zelo čudno, da so dober teden nazaj ograjo postavljali, zdaj pa jo podirajo! :D

motoristom so pa le pokazali rogove :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gorazdH dobr si tole napisov,svaka čast :OK:

še mal pa gremo pogledat kwa za en vrag se dogaja gor :grim

aja pa še tole za vsak slučaj če boste hodili iz planine gor in se hoteli ustavit na makedamu,previdno ker je polna črta,da ne bi bili kakšni plavi v grmu skriti in kasirali

je pa opcija da se v planini zavije desno proti strmici in se pride gor na oviku pa se potem na vrh obrne za nazaj dol,sam to bo planince verjetn še bolj motilo ko se bomo še čez un del vasi prevažali :devil: :devil:

post-265-1152277989_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Okoli 11.30 sem šel čez Ride in videl, da podirajo ograjo na spodnjem počivališču. Očitno se je nekdo od domačinov, ki tam parkira svoj tovornjak pritožil, je pa zelo čudno, da so dober teden nazaj ograjo postavljali, zdaj pa jo podirajo! :D

LP

Hehe, se bomo preselili pa na spodnje počivališče... Sej ni slab plac :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me full matra če so res podrli taspodno ograjo

mi je pa žal ker jo nisem slikala :angry2:

no ja vse bo kmal jasno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem šel slučajno z avtom mimo sem sam izbulu oči, ker so spodnjo ograjo podirali, bli so sam še štili in delovci so bli zraven :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak me ni en teden pa se ful novega dogaja!

Meni je sama ograja ful vsec, ker je tista motoristom prijazna, ce pride do tega, da se moras slucajno izogniti kaksnemu idiotu pa slucajno po tleh ubrises pa gres v ograjo, te lepo seseklja in izpljune na drugo stran. Prokleta fukjena drzava, razumem da je strosek v podiranju in izgradnji novih ograj nezamarljiv ampak, ce se pa ze nova dela iz nule bi se pa lahko postavila tipa motoristom varna ne pa ista butasta kot dosedaj. Sicer se je v parlamentu kot vedno veliko o tem lapalo, realnost pa je spet pokazala da je vse skupaj en klinac! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da je vreme danes zagodlo sicer ima še časa da se popravi,se bom zdejle kr z avtom odpravlat pogledat tele hece na ridah,sej fotografira pa se po moje še vedno lahko al so tud to prepovedali .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma boš nucal kar ene par tavelkih šajb za tole ograjo, boljše če pride Gizmo s kmetijsko mehanizacijo, bomo kar ven potegnili .)

sama sapa vas je? Vsi bi bili radi heroji. Bodite heroji in naredite nekaj za dobro ime motoristov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!