Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Sicer se je v parlamentu kot vedno veliko o tem lapalo, realnost pa je spet pokazala da je vse skupaj en klinac! :BUA:

V parlamentu se o tem ni nič lapalo ... na www.motoristipredparlament.com pa preberi članek iz aprila ... bo marsikaj bolj jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorazd danes si si pa zaslužu en pir u Rihemberku :D lepo povedano.... :OK: :OK: :OK:

Te ograje so samo strošek in nič drugega :P

a misliš ograje sam na ridah al nasploh?kuker si uzameš,z avtom te bo >verjetno< rešila pred najlabšim,z motorjem pa.... :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a misliš ograje sam na ridah al nasploh?kuker si uzameš,z avtom te bo >verjetno< rešila pred najlabšim,z motorjem pa.... :nono:

na ridah mislim ja, brezveze so jo dali tja kjer včasih malo posedimo <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ridah mislim ja, brezveze so jo dali tja kjer včasih malo posedimo <_<

mah brez veze ej :angry: magari bi za ta denar postavl kje dvojno ograjo tam kjer je to POTREBNO :angry2: :angry2: pol se pa zgovarjajo da ni keša!!! :headbang:

TIPIČNA GONJA DRŽAVE PROTI MOTORISTOM za mene......

MATER KAJ BI JIH... :fight1:

zdele grem pa gor pogledat kaj se DOGAJA.... :devil:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Live update by Sanda7...dva policijska avta krožita po ridah...

A občudujeta ograjo :doze:

Če sa hotli zapret počivališče, bi lahko postavili kakšno leseno ograjo ali kaj podobnega, ker tale kovinska itak nima nobene funkcije.

Pa kovinsko bi rajši postavili na kritičnih mestih kot dodatno, spodnjo ograjo že obstoječi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj je pa en ovinek nazaj frej, bomo pa tm tolk časa da še tam ne dajo ograje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imamo vse od fleksarc, velikih, majhnih, celo vodno žago, pa tudi CNC bi se dalo gor zvlečt :lol1: za potegnt pa ne bo problema... bojo sam še opilki ostali :grim

motoristom so pa le pokazali rogove :lol1:

Ma,kakšno fleksarco.. Vitlo na trahtor, pa vn potegnt hudiča... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst in sulica sva šla mimo rid ob 14.00 uri in sva si pogledala budalaščino ed ograje. Pajacoti kaj čem rečt druzga. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja danes nam je vreme zagodlo :angry2:

sve pa šle vseno z nts mal z avtom na izlet .) in sicer poslikat ograjo ki je ni več :lol1: za kaj je prišlo do tega,sej ne vem a nej povem al ne,no ma vseno tud vam privoščim mal smeha tako da,...so zajebali namesto da bi jo postavli na tako imenovani THE OVINK so jo postavili pač parking nižje :lol1: mislim oz vem da se je kr nekaj ljudi prijelo za glavo :grim

no ja glede na to da je blo vreme kakršno je bilo pa sve imele z nts kr družbo gor,in sicer dva policajska avta ki sta se vozila gor in dol,med tem ko sve mi2 opazovale kakšno delo so naredili majstri,morem rečt da bi lahko vsaj mal pospravli za seboj na pa da so odpadno železje poskrili al pometali po grmovju,ravno tako tudi une bele količke ki označujejo vozišče v nočnih urah :angry2:

kar pa se tiče plavih varuhov,sem bila pa kr sigurna da naju čaka gor zaseda ko sve se odpravile proti PO,še sem premišlavala a nej greve nazaj dol al gor,pa sem se potem odločila da itak mam vse pošlihtano,in če ustavjo bomo pač kakšno rekli,in točno to se je zgodilo :grim

"kao"kontrola prometa,dam vozniško na katerem piše Aleksandra in modri reče a Sanda,aha to je ta iz foruma,sem bla kr ranku mal šokirana :eek: ja tako da NAS BEREJO,in glede na naš dogovor ob 18h so se pripeljali mal počekirat,ampak smo jih mal zaj.... .) morem rečt da se je blo luštn pogovarjat in tud ta policaj je bil full odkrit in pošten tko da si zasluži :K

dobile pa sve še nekaj namigov,bo nts kej več napisala

prilagam še nekaj današnjih fotk

kjer je bila nekaj dni postavljena ograja sedaj pa je ostalo to kar je :slap:

..

popravljam se glede une polne črte -je prekinjena tako da ni problem se ustavt na tistmu kosu makedama

...

post-265-1152295674_thumb.jpg

post-265-1152295750_thumb.jpg

post-265-1152295829_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Sanda7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha to je ta iz foruma,sem bla kr ranku mal šokirana :eek: ja tako da NAS BEREJO,in glede na naš dogovor ob 18h so se pripeljali mal počekirat,ampak smo jih mal zaj.... .)

no če pa tale gospodič/gospod tole bere mu tako lepo povem: A nimate pametnejšega dela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima kdo bo odgovarjal za tale kiks, ki so si ga privoščl s tole ograjo in ki sigurno ni bil poceni :hmm:

če so pa te ograje res tako poceni da jih tako nepremišljeno postavlajo in podirajo bi lahko po celi SLO

na kritičnih točkah lahko postavl varne ograje, ker je financ za te stvari očitno dovolj, sam volje ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če pa tale gospodič/gospod tole bere mu tako lepo povem: A nimate pametnejšega dela?

Verjetno ima veliko pametnejših stvari za počet a šef od njega zahteva, da teži mulariji na ridah. Ugibam. Pa se mi zdi, da sem kar blizu resnice. A ti mogoče misliš, da policisti uživajo izigravat babysitterje na ridah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če pa tale gospodič/gospod tole bere mu tako lepo povem: A nimate pametnejšega dela?

hvala bogu da ga nimajo,bolš da tuki visijo kot pa,da kakšne moto nesreče oz nasploh nesreče obdelujejo :grim

pa kakšne pijance nej lovijo ki ogrožajo promet,in agresivne vozniki.

Nas motoriste ki vozimo kar se da normalno nas nej pa na miru pustijo,tud če omejitev en mal prekoračimo .)

pa na ridah k bomo imeli roštiljado lahko tud na kak sok pridejo

post-265-1152302276_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ima veliko pametnejših stvari za počet a šef od njega zahteva, da teži mulariji na ridah. Ugibam. Pa se mi zdi, da sem kar blizu resnice. A ti mogoče misliš, da policisti uživajo izigravat babysitterje na ridah?

no če pa tale gospodič/gospod tole bere mu tako lepo povem: A nimate pametnejšega dela?

hvala bogu da ga nimajo,bolš da tuki visijo kot pa,da kakšne moto nesreče oz nasploh nesreče obdelujejo :grim

pa kakšne pijance nej lovijo ki ogrožajo promet,in agresivne vozniki.

Nas motoriste ki vozimo kar se da normalno nas nej pa na miru pustijo,tud če omejitev en mal prekoračimo .)

pa na ridah k bomo imeli roštiljado lahko tud na kak sok pridejo

citiram:Fritz-Verjetno ima veliko pametnejših stvari za počet a šef od njega zahteva, da teži mulariji na ridah. Ugibam. Pa se mi zdi, da sem kar blizu resnice. A ti mogoče misliš, da policisti uživajo izigravat babysitterje na ridah?

Očitno ne veš kaj se dogaja na ridah in gdo se tam vse ustavlja in te mularije je zelo malo oz skoraj nič,po večini smo odrastli motoristi,motoristke,ki si sami služimo denar,...ustavljajo pa se tud 70let stari motoristi ki so veseli,da lahko pokramljajo o stvareh ki nas vežejo skupaj.

Pač če policisti uživajo ali ne ni naš problem ker so se sami odločili za ta poklic,po svoji volji verjetno in vedeli so kaj jih čaka.To sem tudi pozabla tis trenutek povedat policaju ki se je pritoževal če se na ridah gdo razleti da ga ne vem ob kateri uri kličejo da pride,pač vsak poklic ima dobre in slabe lastnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda,

glede na to, da berejo, lahko kar napišeš: "Pa na sok pridite."

Za drug del, Sandy darling, sem samo Gizmotu odgovoril in ni letelo na odrasle in oldtajmerje :winkiss:

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej ni panike,sicer pa mislim da sem te že povabla na en chat na ride,sam pivo si pa kr sabo prpel,za sok bomo pa že mi poskrbel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej ni panike,sicer pa mislim da sem te že povabla na en chat na ride,sam pivo si pa kr sabo prpel,za sok bomo pa že mi poskrbel :D

Nič bat. Če se bom pripeljal, bomo kar pri soku ostali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: :whistle: :whistle: a res polcaji to temo berejo?????? :huh: :huh:

post-1406-1152304648_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!