Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

ej kolega znajo tud v profil pogledat :grim

da se ne boš kej čudu če te bojo za uha vlekli .)

sicer pa gdaj misliš kej uletet,neki ste važni ratal gorenci

da o gregsu pa maxxximumu sploh ne govorim fanta,kje sta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kolega znajo tud v profil pogledat :grim

da se ne boš kej čudu če te bojo za uha vlekli .)

sicer pa gdaj misliš kej uletet,neki ste važni ratal gorenci

hmmm...in kaj bojo? me zaprli ker cigare kadim,...ker mam nalepko na motorju :grrr :grrr

ma jz sem zmer tam ko tebe ni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IDEJA; Motorje parkirat lepo po vrsti po makedamski cesti navzgor, nato peš čez cez cesto in ograjo nato piknik. Zaščita pred avtomobili popolna - saj nas bo ščitila ograja. In v bistvu vse ostane kot prej. :D (Začasno dokler ne postavijo rampe na začetek ceste... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez besed :xx:

Res, tragično vse skupej.

Očitno ne veš kaj se dogaja na ridah in gdo se tam vse ustavlja in te mularije je zelo malo oz skoraj nič,po večini smo odrastli motoristi,motoristke,ki si sami služimo denar,...ustavljajo pa se tud 70let stari motoristi ki so veseli,da lahko pokramljajo o stvareh ki nas vežejo skupaj.

Super .Predlagam, da se v Ljubljani začnemo zbirat na stičišču Slovenske in Dunajske, mogoče kar v križišču oz. na otočkih, pa bomo mal kramljal o stvareh, ki nas vežejo ... ;) to bo super družabno! pa pozerj ilahk mim nažigajo 300 km/h + ... da bomo imeli o čem kramljat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ima veliko pametnejših stvari za počet a šef od njega zahteva, da teži mulariji na ridah. Ugibam. Pa se mi zdi, da sem kar blizu resnice. A ti mogoče misliš, da policisti uživajo izigravat babysitterje na ridah?

ne

pa kakšne pijance nej lovijo ki ogrožajo promet,in agresivne vozniki.

letelo pa je na tole in še marsikaj temu podobnega

pa če njihov šef bere............ gospod preberite si zgornji citat <_<

sym, tiho :P če si onesposobljen vožnje po zadnjem skozi the ovink, še ne pomeni da ostali ne smejo :closedeyes: :lol:

lahko pa vseeno prideš na ride... bomo meli ojačano ograjo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sym, tiho :P če si onesposobljen vožnje po zadnjem skozi the ovink, še ne pomeni da ostali ne smejo :closedeyes: :lol:

lahko pa vseeno prideš na ride... bomo meli ojačano ograjo :P

joj, kako zelo si uvideven... sej če se ne motim, si se ti tut že ulegu na Ridah ... le zakaj :hmm: maš srečo, da policisti niso takrat rabli pridt delat popisa o smrti motorista...

Verjemi, da bom vedno naredil vse, kar je v moji moči in v dosegu mojega teženja, da bi bila statistika smrtnosti in nesreč med motoristi čimmanjša in podoba motoristov v očeh javnosti čimboljša. In če me zato ne bo maralo 99,999% Motosvetovcev? I don't give a fuck.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če njihov šef bere............ gospod preberite si zgornji citat <_<

Predvidevam, da se samo delaš nevednega ali pa res nisi prebral vsaj dvajset postov, ki govorijo o tem - zakaj so policisti na ridah. Zaradi pritožb prebivalcev (hrup in nevarna vožnja), zaradi nabiranja motoristov, ki nažigajo gor in dol in s tem povezanih nesreč in nenazadnje, zaradi medijske izpostavljenosti celega primera. Najbolj jih boste zafrknili, če ne boste/ne bodo tam trenirali polaganja ovinkov. Zgubili bodo razlog za prisotnost in kontrolo. Zakaj je to enim tako hudičevo teško razumet :glare: :yawn:

Edino kar imaš prav je to, da imajo verjetno res kje drugje kaj pametnejšega za počet a ne morejo zaradi mularije, ki se naganja po ridah. In zaradi takšnih poostreno kontrolirajo tudi vse ostale. Kapiši? Če se hočete na miru zbirati (saj samo to počnete, ane) morate onemogočiti dirkače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popolnoma se strinjam s symrujem in fritzom :OK: :OK: .

sem pa že predlagala ,da bi se takšne teme kot so ride pa marija reka pa rakitna zaklenile..a sem naletela na gluha ušesa :?

mislim, da so nepotrebne in nenazadnje imbecile ( jaz jih imenujem - palestinci, zaradi tega ker se na cesti obnašaja samomorilno in neposredno tudi ogrožajo popolnoma nedolžne)celo spodbujajo k norenju po javnih cestah.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

( jaz jih imenujem - palestinci, zaradi tega ker se na cesti obnašaja samomorilno in neposredno tudi ogrožajo popolnoma nedolžne)...

:lol1: :lol1: čeprav družbeno nekorektno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se pelala mimo rid, pa nikjer nobenga. Samo en deda je sedel na uni klopci zgoraj :)

ura pa je bila malo čez 18. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: čeprav družbeno nekorektno...

se mi ne zdi..mogoče bi jih lahko imenovala hamasovci , bi bilo to bolje? :P ampak to ne gre z jezika, talibani so pa preveč zlajnani :P .) naj bodo kar palestinci :P

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se pelala mimo rid, pa nikjer nobenga. Samo en deda je sedel na uni klopci zgoraj :)

ja to je pa Franca, on je včasih vozil v GSX-R 1100 ligi! Zdaj pa grunta, kako bi vnovčil tiste ovinke pa kje bi rampo naštimal pa vstopnice prodajal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je pa Franca, on je včasih vozil v GSX-R 1100 ligi! Zdaj pa grunta, kako bi vnovčil tiste ovinke pa kje bi rampo naštimal pa vstopnice prodajal!

saj me sploh ne zanima kdo je pa kaj dela, a je to sploh pomembno <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj me sploh ne zanima kdo je pa kaj dela, a je to sploh pomembno <_<

glih tolk, k vse drugo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res, tragično vse skupej.

Super .Predlagam, da se v Ljubljani začnemo zbirat na stičišču Slovenske in Dunajske, mogoče kar v križišču oz. na otočkih, pa bomo mal kramljal o stvareh, ki nas vežejo ... ;) to bo super družabno! pa pozerj ilahk mim nažigajo 300 km/h + ... da bomo imeli o čem kramljat

v LJubljani že imate 3M ne vem kaj bi še rad,imate vsaj sladoljed in djevojke u ljetnim haljinama :grim ,v ridah pa smo imeli samo naravo in 20cm široko ograjo za rit :P

Verjemi, da bom vedno naredil vse, kar je v moji moči in v dosegu mojega teženja, da bi bila statistika smrtnosti in nesreč med motoristi čimmanjša in podoba motoristov v očeh javnosti čimboljša. In če me zato ne bo maralo 99,999% Motosvetovcev? I don't give a fuck.

in kaj boš naredil s tem tvojim pisanjem tukaj gor,a misliš da se zarad tebe ne bomo dobivali več gor :? in a misliš da se bo zarad tebe kakšn manj razletu,prov nič ne moreš,vse kar je si lahko samo želiš

popolnoma se strinjam s symrujem in fritzom :OK: :OK: .

sem pa že predlagala ,da bi se takšne teme kot so ride pa marija reka pa rakitna zaklenile..a sem naletela na gluha ušesa :?

mislim, da so nepotrebne in nenazadnje imbecile ( jaz jih imenujem - palestinci, zaradi tega ker se na cesti obnašaja samomorilno in neposredno tudi ogrožajo popolnoma nedolžne)celo spodbujajo k norenju po javnih cestah.

dr.looney :devil:

HALLO tema ride je namenjena sexu,...in raznih debatah,in pa srečanju tam gor,podobno kot 3M na obe lokaciji pideš zaradi druženja le da v žabariji si če ti paše privoščiš sladoled,pivo,.. na ridah pa si lahko privoščiš prevozit nekaj lepih ovinkov,itak pa te noben ne sili ne k sladoledu ne k norenju

na tej slikci smo si gor privoščli še kofe,pijačo,raznorazne kekse tud borovničke se mi zdi da so ble,pa čaj,...

skratka lepo smo se imeli in ne vidim zarad te ograje razloga,da se še vedno ne bi imeli

in roštiljada je zdej še bolj v planu kot prej :grim

post-265-1152391091_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Sanda7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SAME NEUMNOSTI.KAJ NE VIDITE, DA JE KAR NEKAJ PROVOKATORJEV,KI SE ZARADI SVOJIH KOMPLEKSOV IN PROBLEMOV V ŽIVLJENJU RAJE UKVARJAO Z DRUGIMI IN JIM SOLIJO PAMET KJE NAJ SE ZBIRAJO,KAKO NAJ SE VOZIJO ...ITD.

VSI, KI SO TOLIKO PROTI DRUŽENJU NA RIDAH IN VOŽNJI PO NJIH PA SO GLEDE NA INFORMACIJE,KI JIH STRESAJO KAR VELIKO TAM.

SMISEL VOŽNJE Z MOTORJEM JE RAVNO POLAGANJE OVINKOV IN "VETER V LASEH" PA ČEPRAV 10X GOR IN DOL ČEZ ISTI OVINEK-PA KAJ!!?

TA CESTA JE MAGISTRALNA CESTA IN LJUDJE,KI TAM ŽIVIJO SE PAČ MORAJO TEGA ZAVEDATI.

LAHKO ZBRUSIJO OVINKE,POSTAVIJO OVIRE,ODSTRANIJO ALI DODAJO KARKOLI JAZ SE BOM TAM VOZIL IN USTAVLJAL ,POVZROČAL HRUP (NEKOMU MELODIJO) Z MOJIM AKRAPOTOM CELE DNEVE MOGOČE PA TUDI NOČI ,ČE BO TREBA.

POLICAJEM, KI TUDI BEREJO FORUM PA SPOROČAM ,DA NAJ RAJŠI RAZIŠČEJO VZROKE NESREČ (POLITO OLJE,NAFTA,PESEK...)

NI VSE V REPRESIJI NA MOTORISTE,KI SE TAM VOZIMO IN DRUŽIMO.

PA ŠE TO,TUDI VAŠI KOLEGI PADAJO IN TO NE ZARADI BULSHIT OKVAR NA KARDANIH AMPAK ZARADI TEGA,KER SO NEIZKUŠENI VOZNIKI-BI SE MORAL VEČKRAT UČIT POLAGAT IN ŠALTAT PRAVOČASNO(SMO BILI TAM ,VIDELI,SLIŠALI IN TUDI POTEM POMAGALI)

-KAJ BI BILO,ČE NAS NEBI BILO TAM!?[attachmentid=74973]

post-7683-1152398061.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SAME NEUMNOSTI.KAJ NE VIDITE, DA JE KAR NEKAJ PROVOKATORJEV,KI SE ZARADI SVOJIH KOMPLEKSOV IN PROBLEMOV V ŽIVLJENJU RAJE UKVARJAO Z DRUGIMI IN JIM SOLIJO PAMET KJE NAJ SE ZBIRAJO,KAKO NAJ SE VOZIJO ...ITD.

VSI, KI SO TOLIKO PROTI DRUŽENJU NA RIDAH IN VOŽNJI PO NJIH PA SO GLEDE NA INFORMACIJE,KI JIH STRESAJO KAR VELIKO TAM.

SMISEL VOŽNJE Z MOTORJEM JE RAVNO POLAGANJE OVINKOV IN "VETER V LASEH" PA ČEPRAV 10X GOR IN DOL ČEZ ISTI OVINEK-PA KAJ!!?

TA CESTA JE MAGISTRALNA CESTA IN LJUDJE,KI TAM ŽIVIJO SE PAČ MORAJO TEGA ZAVEDATI.

LAHKO ZBRUSIJO OVINKE,POSTAVIJO OVIRE,ODSTRANIJO ALI DODAJO KARKOLI JAZ SE BOM TAM VOZIL IN USTAVLJAL ,POVZROČAL HRUP (NEKOMU MELODIJO) Z MOJIM AKRAPOTOM CELE DNEVE MOGOČE PA TUDI NOČI ,ČE BO TREBA.

POLICAJEM, KI TUDI BEREJO FORUM PA SPOROČAM ,DA NAJ RAJŠI RAZIŠČEJO VZROKE NESREČ (POLITO OLJE,NAFTA,PESEK...)

NI VSE V REPRESIJI NA MOTORISTE,KI SE TAM VOZIMO IN DRUŽIMO.

PA ŠE TO,TUDI VAŠI KOLEGI PADAJO IN TO NE ZARADI BULSHIT OKVAR NA KARDANIH AMPAK ZARADI TEGA,KER SO NEIZKUŠENI VOZNIKI-BI SE MORAL VEČKRAT UČIT POLAGAT IN ŠALTAT PRAVOČASNO(SMO BILI TAM ,VIDELI,SLIŠALI IN TUDI POTEM POMAGALI)

-KAJ BI BILO,ČE NAS NEBI BILO TAM!?[attachmentid=74973]

a bejž no..angelček....a se lahko pridem vozit z odprtimi avspuhom pred tvoj dom ob 1.00 zjutraj. tebi je civilizirano obnašanje španska vas, a ne. :eek:

a res, smisel vožnje z motorjem je polaganje ovinkov :eek: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: . nisem vedela

nihče vam ne prepoveduje druženja,ampak na žalost namen na ridah ni druženje , ampak divjanje in ogrožanje drugih v cestnem prometu. družite se lahko tudi drugje.

z divjanjem po javnih cestah pa mečete slabo luč na vse motoriste.

sicer pa kaj pišem saj se takih kot si ti to sploh ne prime. pa vam se ne more nič narediti ste neuničljivi nepremagljivi in oh in sploh. zdravite svoje komplekse kje drugje.

ja naši kolegi padajo,ja zaradi neizkušenosti in objestnosti. izkušnje pa ne boš pridobil s polaganjem ovinkov na ridah ali pa kje drugje , ampak z leti in dovolj prevoženimi km in predvsem z zdravo pametjo v glavi in ne z egom v desnem zapestju in pozirenjem" kolk se pa jest dobr pelem na ridah ".

no zdej pa lahka spet skačeš po luftu...........srčno upam, da te ne bodo kdaj praskali s ceste.

dr. looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bejž no..angelček....a se lahko pridem vozit z odprtimi avspuhom pred tvoj dom ob 1.00 zjutraj. tebi je civilizirano obnašanje španska vas, a ne. :eek:

a res, smisel vožnje z motorjem je polaganje ovinkov :eek: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: . nisem vedela

nihče vam ne prepoveduje druženja,ampak na žalost namen na ridah ni druženje , ampak divjanje in ogrožanje drugih v cestnem prometu. družite se lahko tudi drugje.

z divjanjem po javnih cestah pa mečete slabo luč na vse motoriste.

sicer pa kaj pišem saj se takih kot si ti to sploh ne prime. pa vam se ne more nič narediti ste neuničljivi nepremagljivi in oh in sploh. zdravite svoje komplekse kje drugje.

ja naši kolegi padajo,ja zaradi neizkušenosti in objestnosti. izkušnje pa ne boš pridobil s polaganjem ovinkov na ridah ali pa kje drugje , ampak z leti in dovolj prevoženimi km in predvsem z zdravo pametjo v glavi in ne z egom v desnem zapestju in pozirenjem" kolk se pa jest dobr pelem na ridah ".

no zdej pa lahka spet skačeš po luftu...........srčno upam, da te ne bodo kdaj praskali s ceste.

dr. looney :devil:

Ni potrebe za tako dramatiko.Najdi si fanta in mu soli pamet ter se znašaj nad njim,meni pa ni treba "ukazovati" in predlagati kako, kje ,kdaj in zakaj se bom vozil in živel.

Po luftu skačeš ti zaradi svoje arogance in prepričanja v nekaj kar so vas naučili(preberi-oprali možgane) v Tacnu(glede na to da omenjaš kolege policaje, ki padajo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni potrebe za tako dramatiko.Najdi si fanta in mu soli pamet ter se znašaj nad njim,meni pa ni treba "ukazovati" in predlagati kako, kje ,kdaj in zakaj se bom vozil in živel.

Po luftu skačeš ti zaradi svoje arogance in prepričanja v nekaj kar so vas naučili(preberi-oprali možgane) v Tacnu(glede na to da omenjaš kolege policaje, ki padajo).

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

(šeenpalestincpress)

P.S: ti ni pomoči, želim ti lepo (a kaj ko bo zelo kratko), življenje

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

(šeenpalestincpress)

P.S: ti ni pomoči, želim ti lepo (a kaj ko bo zelo kratko), življenje

dr.looney :devil:

RESNICA BOLI, A NE!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da o gregsu pa maxxximumu sploh ne govorim fanta,kje sta

Maxxxo se mi zdi, da pospešeno služi cekine, Gregs pa pride enkrat v kratkem mimo... se že zmenimo za en sok... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!