Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Včeraj sem šel skozi in opazil, da so ride dobro OKOVANE! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Zaradi tistih, ki se samo vozimo mimo to ni postavljeno, zaradi varnosti tudi ne, .....torej, kdo ima prav v tej zgodbi! LJ 98 ti sigurno ne....

LP Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RESNICA BOLI, A NE!?

:lol1: :lol1: :lol1:

potem pa si ti ena sama bolečina, a ne..... :lol1: :lol1: :lol1:

dr.looney :devil: (ponovempolicaj :lol1: :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bejž no..angelček....a se lahko pridem vozit z odprtimi avspuhom pred tvoj dom ob 1.00 zjutraj. tebi je civilizirano obnašanje španska vas, a ne. :eek:

a res, smisel vožnje z motorjem je polaganje ovinkov :eek: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: . nisem vedela

sanda7

ma dej no gdo se pa vozi po ridah v nočnih urah mogoče kak padalc ki išče prenočišče,sploh pa da ti povem

k ste vsi tku pametni VOŽNJE GOR IN DOL PO OVINKIH SE SPLOH NE SLIŠI DOL V VAS,TO VEM JAZ KI SEM ŠLA NALEŠČ V GOSTILNO NA DRINK DA PREVERIM TELE GOVORICE IN TO SO MI POVEDALI TUDI POLICAJI ,ki so me ustavili gor na ridah(da kadar ustavljajo promet v vasi ni sploh slišat da bi se gdo naganjal gor in dol pa čeprav se,slišati je pač motorje ki se vozijo skozi vas in to je to,poleg tega pa sem uprašala tudi domačinko ki živi v centru planine malo nad cesto in z njene terase se lepo vidi motorje in normalno tudi sliši,vendar ene ki so si tole v glavo utupili oz so jim drugi jih moti ostale pa ne

sanda7

marsi kaj še ne veš,pa verjetn tud ne boš

nihče vam ne prepoveduje druženja,ampak na žalost namen na ridah ni druženje , ampak divjanje in ogrožanje drugih v cestnem prometu. družite se lahko tudi drugje.

z divjanjem po javnih cestah pa mečete slabo luč na vse motoriste.

sicer pa kaj pišem saj se takih kot si ti to sploh ne prime. pa vam se ne more nič narediti ste neuničljivi nepremagljivi in oh in sploh. zdravite svoje komplekse kje drugje.

sanda7

ma nemoj,ti pa veš kaj je namen na ridah,pa sej ne morem verjet :slap:

vsak ima svoj namen,in če te zamina ti bom povedala svojega za kaj hodim gor :grim

in definitivno ni povezano z norenjem in ogrožanjem drugih :devil:

in kje piše da z vožnjo magar po kolenu skoz ovinek ogrožamo druge

mislim da ta slika pove več besed.

pa še tole da pripomnem včeraj sem se prvič peljala navzgor in v THE OVINKU ni blo peska,in povem ti,prej sem se vedno vozila počas zaradi svoje varnosti,sedaj pa se je hitrost skozi ovinek,ki ni več v pesku,občutno povečala in držalo me je da bi odpeljala tale ovinek še ene parkrat,ampak pot me je vozila samo skozi,tako da hočem s tem povedat da so s to ograjo zagotovili za nas motoriste samo večjo varnost :OK:

Včeraj sem šel skozi in opazil, da so ride dobro OKOVANE! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Zaradi tistih, ki se samo vozimo mimo to ni postavljeno, zaradi varnosti tudi ne, .....torej, kdo ima prav v tej zgodbi! LJ 98 ti sigurno ne....

LP Mare

mare ograja je definitivno postavljena zarad varnosti,mi smo ovinek vsake tolk pometali,da so se motoristi vozili kar se da varno skozi ovinek,sej vemo da je bilo vedno veliko šodra gor po zaslugi kamjonistov in avromobilistov :grim

post-265-1152433922_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Sanda7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SMISEL VOŽNJE Z MOTORJEM JE RAVNO POLAGANJE OVINKOV IN "VETER V LASEH" PA ČEPRAV 10X GOR IN DOL ČEZ ISTI OVINEK-PA KAJ!!?

TA CESTA JE MAGISTRALNA CESTA IN LJUDJE,KI TAM ŽIVIJO SE PAČ MORAJO TEGA ZAVEDATI.

LAHKO ZBRUSIJO OVINKE,POSTAVIJO OVIRE,ODSTRANIJO ALI DODAJO KARKOLI JAZ SE BOM TAM VOZIL IN USTAVLJAL ,POVZROČAL HRUP (NEKOMU MELODIJO) Z MOJIM AKRAPOTOM CELE DNEVE MOGOČE PA TUDI NOČI ,ČE BO TREBA.

Lepo si to napisal - vrnite nam Ride, da bomo lahk drkali gor-dol ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja pa sej nam ni noben uzel rid :grrr

še vedno se lahko ustavljamo in dobivamo,magar na taspodnjem parkplacu :grim čeprav tud tist gozdiček nad cesto ni slab :OK: senčka je zagotovljena za sedet je pa tud placa,pa tud kakšno potrebo se da opravt :naughty:

post-265-1152434450_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Sanda7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sj ja tud mene ta ograja nč ne mot...vozmo se še zmer loh gor in dol...usedem se pa tud loh tja kamor je že Sanda rekla :grim :grim :devil: pa še peska ni,...no sej sploh ni tko slaba poteza tole bla :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SAME NEUMNOSTI.KAJ NE VIDITE, DA JE KAR NEKAJ PROVOKATORJEV,KI SE ZARADI SVOJIH KOMPLEKSOV IN PROBLEMOV V ŽIVLJENJU RAJE UKVARJAO Z DRUGIMI IN JIM SOLIJO PAMET KJE NAJ SE ZBIRAJO,KAKO NAJ SE VOZIJO ...ITD.

Ne deri se. Mi se moramo tukaj ukvarjati z ridami, ker vplivajo na življenje vseh nas, ki se kdaj pa kdaj tam peljemo skozi (strožje policijske kontrole, olje na cesti, imidž divjakov... ). In vse to zaradi takšnih bučmanov kot si ti.

SMISEL VOŽNJE Z MOTORJEM JE RAVNO POLAGANJE OVINKOV IN "VETER V LASEH" PA ČEPRAV 10X GOR IN DOL ČEZ ISTI OVINEK-PA KAJ!!?

Očitno je veter v glavi in ne v laseh. Ta motorizem si zamudil ene 40 let. Danes si lahko vsak kupi motor in vsak ga lahko vozi. Smisel vožnje je, da prideš od A do B. Športni motorizem, kjer je smisel čimhitreje odpeljati krog s polaganjem vred pa PRAVI motoristi prakticirajo na dirkališčih, neodgovorna mularija pa na cesti.

TA CESTA JE MAGISTRALNA CESTA IN LJUDJE,KI TAM ŽIVIJO SE PAČ MORAJO TEGA ZAVEDATI.

LAHKO ZBRUSIJO OVINKE,POSTAVIJO OVIRE,ODSTRANIJO ALI DODAJO KARKOLI JAZ SE BOM TAM VOZIL IN USTAVLJAL ,POVZROČAL HRUP (NEKOMU MELODIJO) Z MOJIM AKRAPOTOM CELE DNEVE MOGOČE PA TUDI NOČI ,ČE BO TREBA.

A se da bolj razločno napisati "Jaz sem neodgovoren in zabit posameznik, ki se poserjem na vse druge?" JAZ, JAZ, JAZ! :slap: :slap: :slap:

POLICAJEM, KI TUDI BEREJO FORUM PA SPOROČAM ,DA NAJ RAJŠI RAZIŠČEJO VZROKE NESREČ (POLITO OLJE,NAFTA,PESEK...)

Ti policisti služijo skupnosti. To je tisto na kar se ti poserješ, ker vidiš samo sebe. Zahteve prebivalcev, dirkanje, nesreče in nepojasnjeni dogodki (olje na cesti) so tisto kar pritegne takšno koncentracijo policistov.

NI VSE V REPRESIJI NA MOTORISTE,KI SE TAM VOZIMO IN DRUŽIMO.

Druženje in normalna vožnja so čisto OK. So where's the fuckin problem.

Ni pošteno, ko se takšni oglašate brez vseh podatkov v profilu. Ko potem, kje v časopisu, na straneh črne kronike, zagledam raztreščen motor mi je zmeraj žal sotrpina dvokolesniškega. Pa si vsi ne zaslužijo obžalovanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes si lahko vsak kupi motor in vsak ga lahko vozi.

Tudi pred 40 leti (pa še prej) si je lahko vsak (ki je imel denar) lahko kupil motor in tudi vsak ga je lahko vozil (pravzaprav so se pogoji, kdo lahko vozi motor do sedaj le zaostrovali).

Smisel vožnje je, da prideš od A do B.

Meni je smisel vožnje, da pridem od A do A - vmes pa mimo celotne abecede lepih in zanimivih krajev, če pa se ti kraji povezani še z zanimivimi in zahtevnimi - zavitimi - cestami, pa je stvar tolko lepša.

Ti policisti služijo skupnosti. To je tisto na kar se ti poserješ, ker vidiš samo sebe. Zahteve prebivalcev, dirkanje, nesreče in nepojasnjeni dogodki (olje na cesti) so tisto kar pritegne takšno koncentracijo policistov.

Nepojasnjeni dogodki žal pritegnejo premalo usposobljenih policistov (beri kriminalistov, forenzikov, ... in kar je še podobnih služb, ki bi morale izslediti in kazensko ovaditi povzročitelja splošne nevarnosti).

To, da v poročilu zapišejo 'neprilagojena hitrost', ne bo zmanjšalo števila tehnično in varnostno nepopolnih tovornjakov, traktorjev ipd. zadev, iz katerih curlja olje in pada svinjarija...

Ko potem, kje v časopisu, na straneh črne kronike, zagledam raztreščen motor mi je zmeraj žal sotrpina dvokolesniškega. Pa si vsi ne zaslužijo obžalovanja.

Groba izjava. :BUA:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

draga sanda7, kaj je tvoj motiv da hodiš na ride me sploh ne zanima. ti pa kar verjemem da ne zaradi dirkanja.

se mi smiliš da moraš svoje užitke in željo po druženju z motoristi iskati prav na roidah in da so ti te tako zelo pomembne , da zagovarjaš take osebke kot je lj98.

vsaj občutek imam tak glede na tvoje pisanje, zato ne jemlji to kot žalitev ali kot pisanje s slabimi nameni.

to je zgolj moje mnenje in opažanje.

vendar je pa treba priznati,da jih pride 90% zato da bobo divjali. to pa se ne počne na javnih cestah, a ne.

za vse ki pa radi dirkajo in polagajo ovinke je pa GROBNIK.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Groba izjava. :BUA:

Res je. Na grobo reklamiranje obnašanja, ki kaže, kako se nekateri požvižgajo na odgovornost do sebe in do drugih in glede na raven pisanja je težko odgovoriti drugače.

Midva sva se že srečala v kakšni drugi temi. Marsikdo je tukaj gor, ki misli tako kot ti. In marsikdo se tako tudi zapelje. A tega ne vpijejo na ves glas in predvsem imajo malo več spoštovanja do stroja s katerim upravljajo. Drugače jih več ne bi bilo med živimi. In nekako po naključju, so vsi že malo starejši. Ne uporabljam takšnih izrazov, če menim, da človek razume tudi normalno pisano besedo.

Sicer ekstremen primer, a kaj si pomislil, ko si prebral zgodbo o možakarju, ki je v Luciji, s sopotnikom (oba brez čelade), gixerja dvigal na zadnje kolo, se prevrnil in končal v prometnem znaku? Rezultat: oba mrtva, vsi okrog njiju v nevarnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pred 40 leti (pa še prej) si je lahko vsak (ki je imel denar) lahko kupil motor in tudi vsak ga je lahko vozil (pravzaprav so se pogoji, kdo lahko vozi motor do sedaj le zaostrovali).

a dej ne nabiji k ni res :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dej ne nabiji k ni res :)

Zanimivo branje zadnjih sedem strani. Globoko sočustvujem, ker se ne morete več družit na tem ovinku. Poglejte boljšo stran, zdaj boste namesto na soncu posedali vsaj v senci :grim

Zanimivo, kako nekaterim sploh ne nese oziroma nočete razumet in priznat, zakaj so ograjo tam postavili in kdo ima največje zaskuge za to .) Se popolnoma strinjam z Fritzom, Symom, Hotschkotom, dr.looney, Maretom,.... Želili ali ne, s tem ko ste tam posedali, ste nekatere motoriste spodbujali k "norenju", pa tudi sami ste zaradi tega tam bili. To da je bila poanta samo druženje, kramljanje, ..., itd, je eno navadno nakladanje.

Sam sem se tam v šestih letih motorizma (v tem času sem šel velikokrat mimo), dvakrat ali trikrat ustavil. Pa ne zaradi kramljanja, to itak pride usput, ampak zanimal me je čar tega ovinka, da vidim, te tako zvane kvazi GP-dirkače, kako izpeljejo ovinek .)

Mogoče je Sandi, pa še komu drugemu, skozi leta to mesto res priraslo k srcu in so tja v večji meri hodili ravno zaradi druženja z nekaterimi posamezniki in tudi morebitnega novega spoznavanja, vendar priznajte, kaj je bil poglavitni povod, da ste tja začeli zahajat in je delno še vedno prisoten, čeprav si tega ne priznate .)

Pa srečno vožnjo vsem!

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno z rid, počasi mi postaja všeč ta ograja, prvič odkar hodim na ride, sem lahko cele ride lepo odpeljal, brez strahu, da bom v the ovinku naletel na pesek :D Prostor za druženje je pa itak nad ovinkom v senčki, tako da verjamem, da bomo jaz, Sanda, TC, NTS... in podobni še vedno redni gostje rid :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni potrebe za tako dramatiko.Najdi si fanta in mu soli pamet ter se znašaj nad njim,meni pa ni treba "ukazovati" in predlagati kako, kje ,kdaj in zakaj se bom vozil in živel.

Po luftu skačeš ti zaradi svoje arogance in prepričanja v nekaj kar so vas naučili(preberi-oprali možgane) v Tacnu(glede na to da omenjaš kolege policaje, ki padajo).

Tako je :grim :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vendar je pa treba priznati,da jih pride 90% zato da bobo divjali. to pa se ne počne na javnih cestah, a ne.

yeah, you get the point :OK: zato tiste pusti pri miru in če te tako moti njihov obstoj na cesti, se vozi drugje...Lih tolk je cesta tvojo kukr njihova...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yeah, you get the point :OK: zato tiste pusti pri miru in če te tako moti njihov obstoj na cesti, se vozi drugje...Lih tolk je cesta tvojo kukr njihova...

podpis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi smiliš da moraš svoje užitke in željo po druženju z motoristi iskati prav na roidah in da so ti te tako zelo pomembne , da zagovarjaš take osebke kot je lj98.

vendar je pa treba priznati,da jih pride 90% zato da bobo divjali.

Smiliš se verjetno sam(a) sebi; le kje se skrivaš z vso svojo modrostjo da te ne ukradejo? :hmm:

O procentih pa ne natolcuj, ali pa jih podpri s kakšno "oprijemljivo statistiko". :fredy:

Najlažje je posploševati in metati vse v isti koš, malo težje pa dognati kakšno pametno rešitev problema,

kot ga vidijo Planinci (in nekateri posamezniki na tem forumu); in ne, ne vem kako bi rešil nastalo situacijo,

za to naj poskrbijo pristojni; vendar neka dolgoročna rešitev ta ograja definitivno ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vendar neka dolgoročna rešitev ta ograja definitivno ni.

Zakaj ne? Zaenkrat se zdi učinkovita in celo koristna - ni peska na cestišču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne? Zaenkrat se zdi učinkovita in celo koristna - ni peska na cestišču.

:grim , kaj pa za nasprotnike tistih, ki se zbirajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yeah, you get the point :OK: zato tiste pusti pri miru in če te tako moti njihov obstoj na cesti, se vozi drugje...Lih tolk je cesta tvojo kukr njihova...

a buci buci buc.... :D :D :D

ne, ne moti me njihov obstoj, ampak njihovo debilno početje na cesti. ker ogrožajo tudi mene , si zdaj razumel al ti narišem. :P :?

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko... sej ne da bi se jest kej hotu tm vozit O:-) ....

... a so ride po postavitvi ograje kaj manj modre :hmm:

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!