Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Smiliš se verjetno sam(a) sebi; le kje se skrivaš z vso svojo modrostjo da te ne ukradejo? :hmm:

O procentih pa ne natolcuj, ali pa jih podpri s kakšno "oprijemljivo statistiko". :fredy:

Najlažje je posploševati in metati vse v isti koš, malo težje pa dognati kakšno pametno rešitev problema,

kot ga vidijo Planinci (in nekateri posamezniki na tem forumu); in ne, ne vem kako bi rešil nastalo situacijo,

za to naj poskrbijo pristojni; vendar neka dolgoročna rešitev ta ograja definitivno ni.

kje se skrivam. pod posteljo z železno kroglo okrog noge :P

obstaja zelo preprosta rešitev problema. oziroma je že uzakonjena, ampak se ne izvaja dosledno in ima eno rahlo pomanjkljivost, ki bi jo bilo treba odpraviti.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si zdaj razumel al ti narišem. :P :?

prosim :)

A bo tole pomagalo?

[attachmentid=75014]

post-1019-1152468171_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se skrivam. pod posteljo z železno kroglo okrog noge :P

obstaja zelo preprosta rešitev problema. oziroma je že uzakonjena, ampak se ne izvaja dosledno in ima eno rahlo pomanjkljivost, ki bi jo bilo treba odpraviti.

dr.looney :devil:

@dr.looney: bv. se je sekirat pa prepirat, pac majo drugacne poglede kot mi, skoda casa in zivcev ;), sej..ce bi bli pa usi enaki bi bil pa dolgcas na svetu pa vsi bi honde vozil :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sorry tista ograja ...je pa res totalna bedarija .....pa ce bi jo saj do tal nardil jo pa bedaki tko nardijo da se bo ja en spod zarinu :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želili ali ne, s tem ko ste tam posedali, ste nekatere motoriste spodbujali k "norenju", pa tudi sami ste zaradi tega tam bili. To da je bila poanta samo druženje, kramljanje, ..., itd, je eno navadno nakladanje.

Moram replicirat na take trditve. Zelo zgrešeno gledaš na zadeve. Prvo razčisti sledeče. A je od motorista, ki pelje mimo mene odvisno ali ga bom jaz spodbudil k "norenju", ali je ta krivda v največji meri na moji strani?

Ker če se strinjaš z mojo trditvijo, da je vse odvisno od tistega, ki pelje mimo tebe, lahko zaključiva debato o tem. Kdor prepusti oz. dovoli, da lastno življenje tvega zaradi mene, ki sedim ob cesti in gledam njega je en navaden ******

Zakaj motoristi po mestu vozijo po zadnjih kolesih? A vsi vozijo po zadnjih kolesih? Kdo je odgovoren za vožnjo po zadnjem kolesu? Motorist ali pešec, ki je zraven in zaradi koga je motorist peljal po zadnjem kolesu?

A vidite nesmisel debatiranja o tem?

oz. a ja vaša trditev, da so vse smrtne žrtve oz. padci na cestah (kjer je motorist sam "kriv"), v krivdi ostalih udeležencev v prometu in ne na krivdi motorista samega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj se strinjam s TCat-om. Posedanje na ridah je, kljub vsem povezavam z ovinkom, za nekatere samo in predvsem druženje. Naj jim bo to prijetno in v veselje. Prav je tako.

Apeliram na tiste, ki se samo družijo, da ne nergajo nad policisti in komentarji proti dirkačem. Dirkači so tisti, ki vašim ridam dajejo negativni prizvok in privlečejo pozornost okolice, policije itn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj ima to veze z ridami ali mano :?

res vas ne razumem tebe in Fritza... Kaj bi sploh rada dosegla?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

draga sanda7, kaj je tvoj motiv da hodiš na ride me sploh ne zanima. ti pa kar verjemem da ne zaradi dirkanja.

se mi smiliš da moraš svoje užitke in željo po druženju z motoristi iskati prav na roidah in da so ti te tako zelo pomembne , da zagovarjaš take osebke kot je lj98.

vsaj občutek imam tak glede na tvoje pisanje, zato ne jemlji to kot žalitev ali kot pisanje s slabimi nameni.

to je zgolj moje mnenje in opažanje.

vendar je pa treba priznati,da jih pride 90% zato da bobo divjali. to pa se ne počne na javnih cestah, a ne.

za vse ki pa radi dirkajo in polagajo ovinke je pa GROBNIK.

dr.looney :devil:

ne vidim razloga da bi se ti smilila namreč pridejo motoristi in motoristke iz kranja,kopra celo velenja na ride zaradi mene in mojih kolegov ki se tam gor dobivamo,in če jim zapaše odpeljejo še par furc vendar ponavadi ostane pri debatiranju in sladkanju,in željo po druženju z motoristi iščemo tudi na tro mostovju in moto zborih,vendar 3m je ob sredah zbori ob vikendih tako da ride ostanejo med tednom pač priljubljena destinacija.

Osebno pa zagovarjam srečanje na ridah definitivno pa ne zagovarjam norenja in ogrožanje prometa vendar za to je odgovoren vsak posameznik(in ne bom obenmu pametovala) in še vedno pravim da s svojim posedanjem tam gor ne vspodbujam nobenga k norenju,ravno tako tudi kadar grem v gostilno na kofe al pa pir ne spodbujam nobenga k prekomernemu pitju.

Kar pa se tiče teh 90%,pa vidim da res nimaš pojma :angry2: o čem govoriš,in prav žal mi je da se nisi včasih ustavila da bi videla kakšna je situacija

ker tako nekaj na pamet klamfat je tud kr neki :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar pa se tiče teh 90%,pa vidim da res nimaš pojma :angry2: o čem govoriš,in prav žal mi je da se nisi včasih ustavila da bi videla kakšna je situacija

ker tako nekaj na pamet klamfat je tud kr neki :grim

sej taki imajo najdalši jezik ponavadi :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi rad dosegel?

Zabil malo časa in poskusil zadržati to temo na pogovoru o druženju in seksu. Nakladanje o grdih policistih, neumnih prebivalcih Planine in polaganju ovinkov je tako nedoraslo, da ne rečem nedojebano :grim :photo: .

Saj gre za druženje, ane ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res gre za druženje :grim in čakamo te veš,da se pripelješ gor in da kakšno v živo rečemo,

pokomentiramo mal motorje,razne sexualne zadeve in tako naprej,pa mogoče tudi da v živo povemo svoja mnenja in se gledamo v oči :grim

ma jebeš fuzbal,še fantu se odpoveduje da lahko branim ride :angry2:

Popravljeno . Popravil Sanda7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem obljubil in obljuba dela dolg.

Sam da ne boš deset kolegov pripeljala na soočenje, še posebej če bo govora o sexu. Čist tko, da mi ne bo nerodno kot včasih, ko prebiram tebe in Tunjuško :blush: .)

Fuzbal, kaj pa je to? Kaj za pojest?

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no nč se ne boj,ti sam ulet da kakšno rečemo,sam če boš preveč čez ride klamfal te bom pa sama premikastla ne rabm nobenga klicat .) no mogoče bi še Tanjuška pomagala :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj ima to veze z ridami ali mano :?

res vas ne razumem tebe in Fritza... Kaj bi sploh rada dosegla?

:yawn: :friend1:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: Danes bil na ridah in videl veliko neumnost :BUA:

Čemu služi ta ograja ? Da se nebi mogli ustavljat in počivat , ali pa , da nebi peska spravljal na ovinek ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mislim da tisti ki s(m)o se do zdej gor dobivali se bomo/bojo še naprej, in mislim da tudi tisti ki so ganjali gor pa dol lih tko. Manj jih bo zarad policajev ki jih je več gor, sam tisti ki ma pošlihtan motor mu u bistvu ne morjo nič, v kolikor ne gre več kot 90km/h ali prekorači polne črte...

In po moje, če jest tm gor sedim in se z nekom pogovarjam o tem kako dobro pico sm včerej jedu, še ne pomeni da unga nažigača spodbujam k temu da si odpre ror in nažiga gor pa dol. Tko da s takimi ukrepi(ograja), ne bojo dosti storili. Prikrajšali so dosti motoristov, pa tudi avtomobilistov, ki bi se kdaj radi ustavili, si pretegnili sklepe in spili sok, ki ga vozjo v prtljažniku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram replicirat na take trditve. Zelo zgrešeno gledaš na zadeve. Prvo razčisti sledeče. A je od motorista, ki pelje mimo mene odvisno ali ga bom jaz spodbudil k "norenju", ali je ta krivda v največji meri na moji strani?

Ker če se strinjaš z mojo trditvijo, da je vse odvisno od tistega, ki pelje mimo tebe, lahko zaključiva debato o tem. Kdor prepusti oz. dovoli, da lastno življenje tvega zaradi mene, ki sedim ob cesti in gledam njega je en navaden ******

Zakaj motoristi po mestu vozijo po zadnjih kolesih? A vsi vozijo po zadnjih kolesih? Kdo je odgovoren za vožnjo po zadnjem kolesu? Motorist ali pešec, ki je zraven in zaradi koga je motorist peljal po zadnjem kolesu?

A vidite nesmisel debatiranja o tem?

oz. a ja vaša trditev, da so vse smrtne žrtve oz. padci na cestah (kjer je motorist sam "kriv"), v krivdi ostalih udeležencev v prometu in ne na krivdi motorista samega?

Hja, v določeni meri se strinjam, v določeni ne. Ti bom iz drugega zornega kota pojasnil. Da nekdo postane car oziroma si nekdo to želi postat v očeh drugih potrebuje gledalce, publiko in ta publika ste bili tudi vi, pa če ti je všeč ali ne, čeprav si ti tja šel le zaradi tega, da se s kom srečaš in z njim vržeš kakšno debato o seksu recimo. Žal za "GP-jevca" si tudi ti bil publika, pa čeprav neposredno s tem nimaš nič. Ovinkov podobnega kova je v Sloveniji veliko in zanimivo vprašanje, ki se mi poraja je, zakaj tam ni "pizdarij"?

Očitno so bili podobnega mišljenja tudi tisti, ki so bili poglavitni akterji, da se ograja tam postavi, se ti ne zdi? Ne mi rečt, da se ti ne sanja, kaj želijo s to ograjo doseči?

Kot sem v prejšnjem postu že napisal, morda je vam ta prostor res prirasel k srcu in ste ga tudi začeli uporabljat za druženje, kramljanje, spoznavanje, itd, vendar planinci, policija, gp-jvci sigurno na to ne gledajo z enakimi očmi in bodimo odkriti, koliko vas le zaradi tega namena hodi tja?

Zdaj bom še malo "zloben" .) Javno ste tukaj pisali, da ste imeli metlo in z njo čistitili ovinek. Pa ne mi rečt, da ste to delali le zaradi druženja in debatiranja. Pa zakaj niste pometali tudi drugih ovinkov, ki so bili za večjo varnost motoristov ravno tako potrebni čiščenja?

Hočem ti povedat, da za ukrepe Planincev, policije in ne vem še koga ter postavitev ograje nosijo določeno krivdo tudi gledalci in ne samo "GP-jevci", zakaj sem ti pa moje mišljenje že povedal .)

Pa ne mi mešat Celovške in Rajd, ker gre za popolnoma različne zadeve, pa čeprav izgledata podobni.

Napisal sem ti moje mišljenje, če se pa ne uloviva, potem bog pomagej.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vas briga kje se vozmo <_< , saj si sami plačujemo registracijo in bencin. Ne palčujete mi jo pametnjakoviči tle gor.

Pa lahko se na raztrgate zaradi mene sam ride so in bodo ostale ride :devil: .

Vsi ki se vozijo tam gor so polnoletni in se zavedajo kaj počnejo, če se jim bo kaj zgodilo ne bom jaz kriva za to saj jim nisem jaz na gas tišala :krneki: .

Ne boste vi popravljali motorja v primeru, da (bognedaj) kdo pade tam, sam si ga bo mogu popravt. Pustite nas že 1x na miru, pa pejte v nek drug forum smetit :winkiss:

Res je da se bolj redko pripeljem na ride ampak ko se je prav fajn :P

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TinaRR, če slučajno meni odgovarjaš, potem si popolnoma mimo, ker moj post, kje naj se nekdo vozi in zakaj sploh ne navajam. Pa tudi definicijo kriva narobe uporabljaš. Tudi proti temu, da se tam folk druži nisem, le thundercatu sem svoje mnenje napisal in to je to. A zdaj ker nekdo svoje mnenje, poglede na zadevo napiše, je že pametnjakovič? A sem rekel, da imam prav? Le na glas sem razmišljal in napisal kaj si mislim.

Ma, nima veze, nočem se izpostavljat, bom raje svoje vtise v dnevne fure 2006 pisal, ker je bolj produktivno, pa še nobenemu las ne bom kravžal :grim

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TinaRR, če slučajno meni odgovarjaš, potem si popolnoma mimo, ker moj post, kje naj se nekdo vozi in zakaj sploh ne navajam. Pa tudi definicijo kriva narobe uporabljaš. Tudi proti temu, da se tam folk druži nisem, le thundercatu sem svoje mnenje napisal in to je to. A zdaj ker nekdo svoje mnenje, poglede na zadevo napiše, je že pametnjakovič? A sem rekel, da imam prav? Le na glas sem razmišljal in napisal kaj si mislim.

Ma, nima veze, nočem se izpostavljat, bom raje svoje vtise v dnevne fure 2006 pisal, ker je bolj produktivno, pa še nobenemu las ne bom kravžal :grim

Pozdrav od Roberta

Ni letelo izrecno nate, se bojo že prepoznali .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=75071]Kaj ko bi se vsi raje mal skuliral in se nehal napadat.

Obstaja namreč CPP in vsak, ki ima opravljeno vozniško dovoljenje je bil seznanjen s temi predpisi.

Čez razna druženja tu ali pa kje drugje nimam nič za pripomnit to je čist ok :OK:

Policisti pa samo opravljajo svoje delo in prav je, da kaznujejo tiste, ki ne spoštujejo CPP-a.

( Res pa je, da tudi kdaj katerega posameznika v modrem kdaj pa kdaj malce zanese... s cesste ali

pa iz smeri svojih pooblastil ).

Če že "modri" berejo to temo naj kar nadzirajo ride.Pozorni naj bodo na avtomobile, kako šele ti

"polagajo ovinke" - glej pripeto sliko ( posted by sanda - brez zamere )

Se mi je že zgodilo, da sem se prav previdno peljal če " ride ", ko jenasproti po mojem voznem pasu pripeljal en "divjak" z avtom :eek: :nono: , pa pravijo, da smo motoristi neuvidevni in vse ostalo...

Pa srečno vožnjo vsem......tudi avtomobilistom. :yea1:

PEACE TO ALL

post-9103-1152512147.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisal sem ti moje mišljenje, če se pa ne uloviva, potem bog pomagej.

Pozdrav od Roberta

.) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!