Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

no, realno gledano - tam je tolk folka običajno, da bi v tem primeru pa motorist kakega 'gledalca' frderbal. torej lose-lose situation...

Delno imaš prav..

Ampak če že realno gledamo, je treba vzeti tudi to v zakup, da so bili gledalci oz motoristi na ridah med vikendi cca 2-3 ure dnevno, med tednom so bile pa večinoma prazne. Ograja je pa tam ves čas.. Zdaj pa zračunaj kakšna je verjetnost, da motorist pri morebitnem umikanju nabaše gledalca oz. ograjo..

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo spet tam :wacko:

Pluvat po nasi lepi Sloveniji :(

Ej brihta ne seri, spet se oglašaš kot nekdo, ki je nesposoben sprejeti dejstvo, da če želiš stvari izboljšati moraš prvo priznati, sam sebi, da so stvari posrane!

Sam primer si dal pa dober. Norci v avtomobilih sekajo ovinke :hmm: Samo meni se zdi da vec motoristov seka ovinke, kot pa avtomobilistov.

Po mojih izkušnjah sodeč niti slučajno - pa še slikce par postov nazaj v tej temi si poglej! BTW - a ti bl po forumu lapaš al se kej voziš, da take klanfaš?

Ce te pa ze zanima kaj se zgodi v takem celnem srecanju, pa preberi svoj idiotski podpis <_<

Moj idiotski podpis? Sicer ne vem ob katerega si se spotaknil, ker imam dva vendar ti predlagam, da pejt raj ponoč spat, da boš podnevi spočit pa bolj brihten! :slap:

Pa se razlozi mi tvojo definicijo motoristi, kateri ima vsaj malo pojma :?

S takim vprašanjem si zaslužiš samo en odgovor - ne tak kot ti. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delno imaš prav..

Ampak če že realno gledamo, je treba vzeti tudi to v zakup, da so bili gledalci oz motoristi na ridah med vikendi cca 2-3 ure dnevno, med tednom so bile pa večinoma prazne. Ograja je pa tam ves čas.. Zdaj pa zračunaj kakšna je verjetnost, da motorist pri morebitnem umikanju nabaše gledalca oz. ograjo..

preveč se teoretizira

raje vzeti dejstva v zakup in temu primern ovozit, pa bo

za ograjo pa vsi domnevamo, zakaj je tam, morda tudi vemo, komu vse se gre za to zahvaliti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak. Tale Svajceneger mi je pa dal vetra :blush:

Hasta la vista, bajbi .)

Das is majne lajn! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi dvosledniki "the ovinek" posekajo. Če bi prišlo do potencialno kriznega "head-on" srečanja iz smeri Planina se takemu idiotu niti pod razno ni moč izogniti. Scenario pa bi v takem primeru potekal nekako takole; Vsak motorist (ki ima vsaj malo pojma) bi v takem primeru bolj položil, kar pa pomeni da bi sedaj nabasal direkt v ograjo. Če ne bi bilo ograje bi s tem manevrom zapeljal na pesek seveda nato užgal ampak še vedno 100% boljša opcija kot pa zapeljat avtomobilu ali ograji direktno v gobec. Ograja je odvzela možnost prostora za manever v levo in padca po šodru v potencialno veliko hujšo situacijo za motorista!

Pel se po omejitvah, ne polagat ovinka po kolenu oz. brusit tačko, pa te ograja neu motila .) Ja,ja sej vem...sanje..... gibam :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če......THINK; THINK.......... :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: ................................ :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: .......................................THINK............................ :huh: :huh: ..................................................................................................... .) .) .) ........................................................................................................ :D :D :D :OK: .........................................ograja čez noč izgine!

Staro železo ima ceno.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če......THINK; THINK.......... :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: ................................ :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: .......................................THINK............................ :huh: :huh: ..................................................................................................... .) .) .) ........................................................................................................ :D :D :D :OK: .........................................ograja čez noč izgine!

Staro železo ima ceno.....

Samo ne prosim v Ljubljano voziti. Gorenjci znamo bolje z denarjem .)

Lp cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče eno nevsakdanje vprašanje .

A je kdo pomislil, da bi, pred postavitvijo ograje, lahko motorist, ki se iz takega ali drugačnega vzroka zapelje na notranji , sedaj zagrajeni del (umika se onima dvema) potolkel in polomil poleg sebe še nekaj opazovalcev ?

Mogoče pa so postavljalci ograje na ta način želeli zaščititi nič hudega sluteče opazovalce ??

V vsakem primeru mislim, da je potrebno cesto (katerokoli) jemati kot cesto, po kateri se odvija vsakodnevni promet, na kateri se znajde tudi kakšen upokojenec, ki pač tudi ima pravico do prevoza po javnih cestah s svojim vozilom in kakšna mamica z vozičkom ... zato bi se pač naj po cestah vozili "po predpisih" oziroma prilagodili hitrost svojim sposobnostim IN razmeram na cesti .

Saj vem, zgleda kot da moraliziram ampak ko se odločiš, da boš zavestno kršil predpise, moraš meti tudi toliko jajc, da boš nosil posledice če si zaj.... . Posledice so sicer lahko tragične, še posebej če se srečaš z ograjo, vendar roko na srce ob vožnji "po predpisih" so posledice sigurno drugačne kot pri polaganju in kolenčkanju.

Druga stvar pri tem je, da so domačini verjetno upravičeno slabe volje nad razmerami tam gori. Sam stanujem ob oziroma blizu magistralke in čeprav nisem ravno ob njej slišim vsak motor. Mene seveda ne moti moti pa moje sosede. Tule je namreč par 100 m ravnine in nekateri ga kar junaško nažgejo mimo.

No tudi jaz se včasih malo bolj zapeljem (mam pač svoja leta in stroj, ki ni primeren za kolenčkanje) ampak vedno imam v glavi tudi možnost da se kje ne bo izšlo. Vedno vkalkuliram tudi to možnost in za določen % popustim desno zapestje. Tudi na Maričko grem rad, vendar skozi naselje peljem po možnosti v 5 ali 4 brzini pri 40 do max 50, zato da sem za domačine čimbolj nemoteč.

Ja upam, da tista ograja ne bo povzročila kakršne koli škode. Srčno upam. Mogoče tudi tako, da ride pač ne bodo več tolko zanimive za občinstvo.

Punce in fantje - po pameti letos je blo že mnogo preveč žrtev. In upam si trditi, da večji del zaradi prevelike hitrosti. Tisi slogan "Hitrost ubija" ni iz trte zvit. Sa vem, da ne gre po predpisih. Samo po pameti naj gre.

BMWSLO vas ma rad :yea1:

P.S.

Pred dobrim letom sem na Marički spoznal motosvetovca, ki se je pelal res ko car po tistih ovinkih. Spregovorila sva par besed in mislim, da je vedel kako in kaj. Super fant je zgledal, star nekje 22-24 . Čez nekaj dni sem zvedel da ga ni več. Ostal je na Golici. Nihče ni imun. Pazite nase bi rekel Andrej Karoli !

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma koji klinac neki nabijate u prazno. A se res teme ne bo zaprlo?

Ker itak se ZA in PROTI ridaši sam neki pičkajo eni na druge... Brezveze...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi zapirali temo, saj nobenemu ne škodi. Kogar pa moti nabijanje pa ni potrebe, da ga bere :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sicer pa so te ride prov en kurac :grim smo danes polagali maričko pa golico,ni primerjave,aja pa tud jezersko ima nekaj lepih ovinkov mal da se pohvalim da ne boste rekli da sam na ridah ždim .)

Če se pa vmes še na Pavličevem sedlu vstaviš pr izviru na Leseni Klopci je pa romantika na višku.

Beautiful lend brez ograj. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa mi, neopredeljeni :o Nas si pa čisto pozabil .)

če si neopredeljen, pol kaj se maš za kurčit ko je najmajn treba :angry2: skupaj s še eno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si neopredeljen, pol kaj se maš za kurčit ko je najmajn treba :angry2: skupaj s še eno

:yawn: :yawn: :yawn: :yawn:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se vam le da...ste huj k otroc :grim :grim :grrr :grrr :grrr ...

kva bi dal da ena ogromna skala iz vesolja pade na ride da bi bil mir končno :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva bi dal da ena ogromna skala iz vesolja pade na ride da bi bil mir končno :lol1: :lol1:

maš prou ja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se vam le da...ste huj k otroc :grim :grim :grrr :grrr :grrr ...

kva bi dal da ena ogromna skala iz vesolja pade na ride da bi bil mir končno :lol1: :lol1:

no po dolgem cajtu nekaj pametnega v tej temi :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, realno gledano - tam je tolk folka običajno, da bi v tem primeru pa motorist kakega 'gledalca' frderbal. torej lose-lose situation...

Šur, ampaq če bi debilni pristojni organi znali premislit 2 potezi vnaprej, bi namesto ograje raje postavili tribune, štante za hot dog in kondomate. Kot že rečeno:

... To lahko prođe samo v tej naši bedasti Sloveniji, ...

No sense for business whatsoever... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si neopredeljen, pol kaj se maš za kurčit ko je najmajn treba :angry2: skupaj s še eno

Ooh, javni forum in svoboda govora in te neumnosti. No ne bomo več, jawohl, Herr Oberscharfuehrer :devil:

Grow up :grim

PEPE :OK:

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šur, ampaq če bi debilni pristojni organi znali premislit 2 potezi vnaprej, ...

Bolj kot MS-jevce jebejo debilni pristojni in nepristojni organi, se po novem MS-jevci glede rid najbolj kregajo sami med sabo. Mogoče je pa to njihova taktika? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da se vsi ridaši mal kurčite ... še nikoli, ko sem se peljala mimo, ni bilo tam nobenega ... in potem človek nima nobenega veselja poslušat z ušesom, če na asfaltu že trava poganja :( :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!