Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

eni se nimajo s čim, ali pa so odvisni od volje drugega :P

Oh, dete moje igrivo. Spomni me decembra ali januarja, da ti pošljem kakšno slikco s fure ali običajne poti v službo, da ti bo malo lažje, ko boš kidala sneg :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh, dete moje igrivo. Spomni me decembra ali januarja, da ti pošljem kakšno slikco s fure ali običajne poti v službo, da ti bo malo lažje, ko boš kidala sneg :P

velja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni se nimajo s čim, ali pa so odvisni od volje drugega :P

a bejž no....kaj ne poveš :lol1: :lol1:

ti je pa res hudo :rolleyes: :P

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bejž no....kaj ne poveš :lol1: :lol1:

ti je pa res hudo :rolleyes: :P

Domnevam, da je mislila mene, ki ležim s trdim gležnjem in zdravniškim odsvetovanjem vožnje do nadaljnjega. No, to me pravzaprav sploh ne žre - se zabavam ob skakanju v luft folka na Ridah zarad tistih ograj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domnevam, da je mislila mene, ki ležim s trdim gležnjem in zdravniškim odsvetovanjem vožnje do nadaljnjega. No, to me pravzaprav sploh ne žre - se zabavam ob skakanju v luft folka na Ridah zarad tistih ograj.

ej Sym sej te jaz lahko zapeljem do rid :grim zadaj boš pa že sedel :P

ampak me je strah da se yamahca ne postavlja na zadnje kolo :hmm: teža bo problem :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Sym sej te jaz lahko zapeljem do rid :grim zadaj boš pa že sedel :P

Hvala za prijazno ponudbo, ampak če bi se lahko sploh vozil, bi se že sam pripeljal ... :)

Vožnje sploh ne pogrešam tako zelo, kot bi si človek mislil - verjetno res nisem najbolj zagrizen "motorist" :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi mamo se fajn,

če kozarci so polni,

če le nismo bolni

MI MAMO SE FAJN :OK:

Še pod vplivom motozbora? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domnevam, da je mislila mene, ki ležim s trdim gležnjem in zdravniškim odsvetovanjem vožnje do nadaljnjega. No, to me pravzaprav sploh ne žre - se zabavam ob skakanju v luft folka na Ridah zarad tistih ograj.

Kateri motor pa ti voziš?(ko si vozen!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še pod vplivom motozbora? .)

maš prav :grim

ograja pa že dobiva svoje dodatke :grim

dost je tega sranja o ridah

dejmo mal tele skomentirat :naughty:

post-265-1153040617_thumb.jpg

post-265-1153040718_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prav :grim

ograja pa že dobiva svoje dodatke :grim

dost je tega sranja o ridah

dejmo mal tele skomentirat :naughty:

Če se gremo asociacije na tvoje slike - leva je mesoreznica, desna pa sočno meso...... :kva2: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem bral nazaj, ker je preveč nabijanja, mogoče je že kdo napisal...

Ali kdo ve, zakaj so najprej postavili ograjo na enem ovinku nižje, potem pa so jo odstranili in postavili na tem taglavnem ovinku? Je nekdo izvajalcu dal slaba navodila? Mislim ful smešno, če je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dones sem sel skoz ride in vidu da na asfaltu nekaj piše.....kaj :?

a je kdo tisto prebral :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej piše že nazaj

postavitev ograje dol so zajebali namesto dol,potem so jo dali še gor in spodaj so jo razdrli,pač nesporazum :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej piše že nazaj

postavitev ograje dol so zajebali namesto dol,potem so jo dali še gor in spodaj so jo razdrli,pač nesporazum :lol1:

to je odraz BUTALSKE banana države :grim

ne more bit drugače če pa jo vodijo sami beboti :SS

Popravljeno . Popravil Avtokad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam da fališ ovinek moraš bit pa že kar talent! :lol:

In to ne katerikoli ovinek. Ampak The ovinek. :BUA:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je odraz BUTALSKE banana države :grim

ne more bit drugače če pa jo vodijo sami beboti :SS

Očitno v njej živijo/živimo beboti, ki volijo/podpirajo vladajoče bebote ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat bi rad spoznal te globoke intelektualce, kateri non-stop pluvajo čez vladajoče, kateri so bili izbrani od njih samih :wacko:

In ti intelektualci vladajoci srenji ne zamerijo nakupa vladnega letala, niti ji ne zamerijo, da v SLO še ni primerne pediatrične klinike.....zamerijo pa postavitev 100-ih metrov ograje :slap:

>Eni imate pa res hude težave v življenju. Ubogi reveži intelektualci :(

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, če so vam zagradili "The ovivnk", se pa enega nižje preselite! Ograjce za čičngo sicer ni, je pa dovolj placa celo za kampirat. Pa marele postavt, pa sladoljed prodajat!

A vam ta ta bižji kaj "tehnično" ne ustreza. Zapigan je glih ene toliko, skal za notr prpizdit je pa tud dovoj. Torej? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, če so vam zagradili "The ovivnk", se pa enega nižje preselite! Ograjce za čičngo sicer ni, je pa dovolj placa celo za kampirat. Pa marele postavt, pa sladoljed prodajat!

A vam ta ta bižji kaj "tehnično" ne ustreza. Zapigan je glih ene toliko, skal za notr prpizdit je pa tud dovoj. Torej? :whistle:

se strinjam..sej hodijo gor zaradi družbe :devil: :devil: je pa potem res vseeno en ovinek gor ali dol.

pa če je tam še več placa toliko bolje :devil: :P :devil:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasproti enega ovinka niže od the ovinka je tudi dovolj prostora za kak big screen in ..........camping, zabava, mogoče tudi kak striptease in ničesar ne boste zamudili. :blink:

zakaj že pišemo tole, zakaj je sploh ta tema, a še kdo ve?

Lp cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!