Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

mmm dons okoli 20.40 se mi dozdeva, da sem vidla pissmonkeya na ridah :hmm: ali pa njegovega dvojnika ali pa je vse skupaj bil le privid neprespanih noči :zzz:, anyway :friend1: (boljepoznokotnikoli)

Kat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 8.30 namesto motoristov na ridah,srečav tam :OK: MEDVEDA :OK: ,kako je veselo teko po cesti.

Ker sem ga srečo blizo tega glavnega ovinka sem pomislo,da bi polek metle,katero baje imate za pometat kamenja rabli tudi enga lovca :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sem bil na dopustu je bil na ridah nered...predvsem pesek....bom jutri pometel da ne bo več kamenja na ovinkih..... :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mmm dons okoli 20.40 se mi dozdeva, da sem vidla pissmonkeya na ridah :hmm: ali pa njegovega dvojnika ali pa je vse skupaj bil le privid neprespanih noči :zzz:, anyway :friend1: (boljepoznokotnikoli)

Kat

Sam ne okol govort... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem zakaj ampak jaz kot redni gost Planinskih rid zadnjih 6 let in pa prebivalec bližjega mesta-10 km od Planinskih rid- še nikoli nisem slišal da bi kdo uporabljal besedo Kačje ride za nadomestek Planinskih rid....edino motoriste sem slišal izgovarjat to besedo...če se ne motim je izum te besede povezan s Sando7... :hmm:

BTW

Planinskim ridam se je reklo "KAČJE RIDE" že dosti prej, verjetno še pred časom, ko si ti skakal iz jajca v jajce ! ! !

Zna bit, da so izraz "KAČJE RIDE" izumili furmani (bojda takrat še ni bilo Yamah in podobnih zadev in tudi Sande7 ne. :lol1:

tko da >>>---->shut the fuck up ! ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ TC

Takole. Kar nekaj časa je, ko smo začeli z MZ-ji tam okoli vozit. Jaz jih imam 43, pa sem za kačje ride slišal takrat od *ta starih*.

Ne vem, kje ste našli planinske ride, najbrž pa gre za nepoznavanje tradicije oz. ljudskega izročila.

Sicer pa dokler vsi vemo za kaj gre in je asfalt v redu, pa pleh tudi, je vse OK.

Ampak se pa hitro čas obrne :topic:

LP. Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na kačjih ridah lepo po moje, sportsko turistički, pripelem izza ovinka in glej ga zlomka takoj za ovinkom gruča mladcev sredi ceste. Pa ne da bi malo poskočili go sem uletela, neee, oni se ustavijo sredi ceste, ko zajec, če ga ponoči oslepijo luči od avtgomobila, in me gledajo. Ne vem kaj vse sem jim tisti trenutek izrekla, ob zaviranju in ravnanju motorja ... vsa sreča, da je bilo sportsko turistički ... :angry:

No pred tem mi je pa za namenček še en ata v Logatcu prednost izsilil in ko sem mu malo pohupala je skoraj doživel energetski napad mahanja s srednjim prstom in jebanja vsega mojega sorodstva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker pač ne nosim fotoaparata s seboj in tudi ne bi vstavljala, da bi lohk slikala METLO...v glavnem vidla/vidli smo jo...taka čist zjahana---una za dvorišča pometat.....iz slmic, ki so že zelo kratke... zapičena/naslonjena je bila tam direkt na ovinku za/na ograjo....seveda vi o njej nič ne veste.....mogoče jo pa kdo vsakič s sabo pripelje, kar pa sploh ne bi bilo nič nenavadnega.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker pač ne nosim fotoaparata s seboj in tudi ne bi vstavljala, da bi lohk slikala METLO...v glavnem vidla/vidli smo jo...taka čist zjahana---una za dvorišča pometat.....iz slmic, ki so že zelo kratke... zapičena/naslonjena je bila tam direkt na ovinku za/na ograjo....seveda vi o njej nič ne veste.....mogoče jo pa kdo vsakič s sabo pripelje, kar pa sploh ne bi bilo nič nenavadnega.....

Verjetno se kar kdo z njo pripelje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

METLO...v glavnem vidla/vidli smo jo...kar pa sploh ne bi bilo nič nenavadnega.....

ovinek = moje gospodinjstvo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem sel tudi jaz skozi, Prvi ovinek sem tko, previdno ene 45 pelu, pol v tadrugega sem ze bolj pogumno ozemal... bliz 90 mislim da je blo, tatretji pa mislim, da kr okol 180. No pa se par ovinkov, pa je blo mimo. Mislim da naslednji teden tud pridem kej skoz! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker pač ne nosim fotoaparata s seboj in tudi ne bi vstavljala, da bi lohk slikala METLO...v glavnem vidla/vidli smo jo...taka čist zjahana---una za dvorišča pometat.....iz slmic, ki so že zelo kratke... zapičena/naslonjena je bila tam direkt na ovinku za/na ograjo....seveda vi o njej nič ne veste.....mogoče jo pa kdo vsakič s sabo pripelje, kar pa sploh ne bi bilo nič nenavadnega.....

Ja potlej pa jest nujno nucam nove leče, ker včeraj nisem videl nobene metla tam :? , videl pa sem/smo beer-tree tam gori "nad" ovinkom kjer so postavljene klopce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glihkar sm se vrnu z Rid. Hotu sm se parkrat gor pa dol zapelat, sam se raj nism ker so bli tam policaji <_< Pol sm se odloču da se pač čez zapeljem, ustavim na koncu, enega skadim in odpeljem nazaj. Če ne druzga sem vsaj 3 motoriste na policaje opozoril.

Par ovinkov je blo še vlažnih, čeprav nič resnega. Kar se pa peska tiče se je pa zgleda našel en junak, ki je tisto metlo tudi uporabil :notworthy: :OK:

Popravljeno . Popravil jax
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bilo veselo na ridah <_< Na mini ravninci od glavnega ovinka navkreber prehitevam avto v tretji, pa mi nenadoma začne zadnji konc plesat, kot da bi mel 150+km :huh: ni panike, sam prehitevanje malo dalj traja :P

Tisti gladek in moker asfalt je jako hinavski. Dolgrede pa še z zadnjo bremzo probam pa spet ista pesem.

Mogoče previdnost ni odveč :unsure:

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče previdnost ni odveč :unsure:

al pa preverit zadnjo gumo ;) (tlak, obrabljenost,...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so pa angelčki u unmu ovinku čestitko napisali!!! :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2:

Bojda sm za ene tri centine in pol polno črto prevozu!!!!! :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2:

Da bog da da te voda odnjela!!!!!! :fight1: :fight1: :fight1: :fight1: :fight1: :fight1: :fight1: :fight1: :fight1: :fight1: :fight1: :fight1: :fight1: :fight1: :fight1: :fight1: :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so pa angelčki u unmu ovinku čestitko napisali!!! :fight2: :fight2:

Bojda sm za ene tri centine in pol polno črto prevozu!!!!! :fight2: :fight2:

Jah sej to je zmeri tko, tebe bodo jeb**** :fight2: zato ker si sel mal cez polno crto, une mulcke ka so pa dobesedno brez mozganov, pa divjajo po cesti gor pa dol, da o taxistih v LJ sploh ne govorim, bi jim mogl sam vozniske pobrat(80 % sigurno)....o tem da sem ze vidu taxi mercedes z crnim sprejem pobarvane zadnje luci in spuscen v podn( da se je skor po tleh vleku... :blink: ) take pa ne...

Itak se takih ne upajo dotikat, kaj je lepsga kot stat na ridah mal oci na peclje dat pa se slint ob motorjih ki jih sami niso nikol imeli, in pa dajat kazni za dejanji ki niso omembe vredn....

tko jest mislm...sam nic ne mors, placat pa je...

Lp,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to mi je butelj reku, da naj se mu zahvalim, ker mi ni dal kazni za vožnjo po napačni strani cestišča, ampak samo kazen za neupoštevanje talnih označb!!!!!

Sej morda(ampak res samo morda) sem šel malenkost čez črto, pa še to samo zato, ker je bila cesta čisto fraj, pa še vleku sm se kukr penzionist(50/h)-vsaj to bi lahko upošteval. Sm ga fehtal, da naj me samo KAO OPOZORI ker vendar nism šel komplet na drugo stran, ma ni teu cepc niti slišat.

Da bi ga šleper zgazu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to mi je butelj reku,...

... ma ni teu cepc niti slišat.

Da bi ga šleper zgazu!!!

S takšnim odnosom bi ti le opozorilo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S takšnim odnosom bi ti le opozorilo :lol1:

Ma mona tkrat sm biu ku cukrčk, piham pa zdej, a!!!

A qrc naj bo, sej za tolko miljonov kazni kukr nardim, je prow da tudi kej plačam!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah sitnica-vsak dan več u oštariji pustim-5 jurjev sm jim lihkar odbrenkal.

Ma princip je princip!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!