Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Zanimivo. Vsakdo, ki ostane brez pametnih argumentov prilepi še nekaj o pisanju in "baje" nevožnji motorja. Kot prvo to ničesar ne pove o argumentih in kontraargumentih glede določenega vprašanja. Kot drugo ocenjujete ljudi, ki jih ne poznate in ne veste kaj, kje in koliko vozijo.

Skratka usual BULLSHIT :grim :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Terminator

1. 92 na 70km/h ni panike, k ti mora po defoltu itak 5 odbit. Se pravi 87km/h kjer je omejitev 70 ni take panike. Sam sem placal 30 tisoc in dobil kazensko piko, ko sem peljal 87 km/h na omejitev 60.

2. Monako 2. Primerjave z Nizozemsko, Belgijo..... Super. Se ti ne zdi bolj umestna primerjava z drzavami, katere so zivele vrsto let v socializmu in so se pred nedavnim osamosvojile. Npr. Slovaska, Hrvaska.... Ne iskat primerjav v mestni drzavici Monako (slovenija navkljub majhnosti ni mestna drzava).

3. Lej stekam tvoje nasprotovanje ograji. Tudi sam sem mnenja, da zna biti v nekaterih okoliscinah nevarna. Sam postanem alergicen, ko poslusam nonstop pluvanje po nasi vladi. In ja EU in NATO sta dosezka. Prva je poskrbela za dobro gospodarsko rast, druga je poskrbela za mir v Evropi.

4. Oceno dela vlade je treba argumentirati z dejstvi in ne samo prbijat, da zivimo v banana republiki. Treba je najti primerjavo z prejsnimi vladama, evropskimi vladami... in jo nato oceniti. Ocena mora biti relativna ostalim vladam (v podobnih razmerah), ker popolne vladavine ni in nikoli ne bo. To je tako kot bi govoril, da je nek izjemno talentiran nogometas, kateri zabija gole v 2. nemski ligi, totalni papak, ker se ne more primerjati z Zidanom oz. Ronaldhiniom.

5. Res nehite ze z primerjavami Slovenije z Monacom oz. Svico :wacko: Drzave ze 500 let nista bili v vojni in v casu vojn, sta kopicile naropan denar v svojih bankah.

6. Se opravicujem za offtopic :blush:

7. P.s.: Ne ves kako vozim :grrr

8. Pa se eno vprasanje. Zanima me tvoja stopnja izobrazbe ali pa vsaj kje si zaposlen/kaj delas v podjetju.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenija v EU-

super za švercarje(ni mej-razen na J)

skupna valuta(super ko se jo bomo navadli)

več možnosti turizma(recimo)

in še en kup stvari.

NATO-sranje od sranja!!!!!!

bush napade kar koli...vse je za dobro naroda in ljudi!!

vidijo napake...ko jih jeb3-kar je, je!!!!

in kaj delajo evro države ki so v NATU-sledijo idiotski politiki ZDA!!!

zgolje moje mnenje-moj pogled na svet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NATO-sranje od sranja!!!!!!

bush napade kar koli...vse je za dobro naroda in ljudi!!

vidijo napake...ko jih jeb3-kar je, je!!!!

in kaj delajo evro države ki so v NATU-sledijo idiotski politiki ZDA!!!

zgolje moje mnenje-moj pogled na svet!

A se ni bil glih lani en spor med ZDA in Nemcijo/Francijo na drugi strani :? V akciji, kot je bil npr Iraq, clanicam Nata ni potrebno nujno sodelovati.

61 let miru v Evropi <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ni bil glih lani en spor med ZDA in Nemcijo/Francijo na drugi strani :? V akciji, kot je bil npr Iraq, clanicam Nata ni potrebno nujno sodelovati.

61 let miru v Evropi <_<

Se pravi vojne na balkanu ni bilo...ali pa morda zate balkan ni del evrope!?

Hm...članicam ni nujno sodelovati...a niso poslali naših fantov(vojakov) v irak??

In kolikor vem SV popolnjuje nevemkateri bataljon pehote za na kosovo!?

Sj vem...vojakov se veliko prijavi za na take"akcije",samo kdo bi potem branil našo preljepo

državo(ČE bi do česa pršl)?Italjani?

Sej lepo da svet živi v miru(naj bi),vem da je NATO pripomogel za mir na balkanu,vem da marsikje ne

bi bilo miru samo...dokler bo neka vojska/oblast vodila/branila tujo državo narod le-te ne more biti

ponosen na svojo državo ker ji vladajo tujci. Konec konce-zato smo se osamosvojili mar ne??

Se opravičujem za offtopic...vrnimo se na prava pota(RIDE)

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul, ride so postale notranje politična tema ... lahko jo uporabite v predvolilnem boju za glasove Notranjske, kot Joško Joras na meji z Dragonjo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi vojne na balkanu ni bilo...ali pa morda zate balkan ni del evrope!?

Hm...članicam ni nujno sodelovati...a niso poslali naših fantov(vojakov) v irak??

In kolikor vem SV popolnjuje nevemkateri bataljon pehote za na kosovo!?

Sj vem...vojakov se veliko prijavi za na take"akcije",samo kdo bi potem branil našo preljepo

državo(ČE bi do česa pršl)?Italjani?

Sej lepo da svet živi v miru(naj bi),vem da je NATO pripomogel za mir na balkanu,vem da marsikje ne

bi bilo miru samo...dokler bo neka vojska/oblast vodila/branila tujo državo narod le-te ne more biti

ponosen na svojo državo ker ji vladajo tujci. Konec konce-zato smo se osamosvojili mar ne??

Balkan ni v Natu :)

Slovenija izpopolnuje in posilja vojake na lastno zeljo.

Pa saj nam ne vlada Nato, pa od kje vam te ideje :(

NATO je samo organizacija, katera je zdruzila vojaske sile Drzav razvite Evrope, Zda in Kanade. Njena naloga je obramba drzav clanic, pomoc OZN-ju pri vzdrzevanju svetovnega miru. Pod obrambo drzav kandidatk, se steje tudi obrambo gospodarskih interesov. In stabilni dotok poceni Nafte je ena imed prioritet gospodarskega razvoja v razvitem svetu. Taka je kruta resnicnost.

Kul, ride so postale notranje politična tema ... lahko jo uporabite v predvolilnem boju za glasove Notranjske, kot Joško Joras na meji z Dragonjo :grim

Ja bi se moglo tole prestavit v kako drugo temo.

Tvoj predlog pa ne vem ce bo kdo uposteval, ker ridasi se ne bavijo z politiko. Kot je Terminator povedal, je glavni razlog v tem, da so prevec posteni in niso lopovi :)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul, ride so postale notranje politična tema ... lahko jo uporabite v predvolilnem boju za glasove Notranjske, kot Joško Joras na meji z Dragonjo :grim

Če pa se ne mormo zdj na ridah dobit,k so jih zaprl pa si povedat svoje!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Terminator

1. 92 na 70km/h ni panike, k ti mora po defoltu itak 5 odbit. Se pravi 87km/h kjer je omejitev 70 ni take panike. Sam sem placal 30 tisoc in dobil kazensko piko, ko sem peljal 87 km/h na omejitev 60.

2. Monako 2. Primerjave z Nizozemsko, Belgijo..... Super. Se ti ne zdi bolj umestna primerjava z drzavami, katere so zivele vrsto let v socializmu in so se pred nedavnim osamosvojile. Npr. Slovaska, Hrvaska.... Ne iskat primerjav v mestni drzavici Monako (slovenija navkljub majhnosti ni mestna drzava).

3. Lej stekam tvoje nasprotovanje ograji. Tudi sam sem mnenja, da zna biti v nekaterih okoliscinah nevarna. Sam postanem alergicen, ko poslusam nonstop pluvanje po nasi vladi. In ja EU in NATO sta dosezka. Prva je poskrbela za dobro gospodarsko rast, druga je poskrbela za mir v Evropi.

4. Oceno dela vlade je treba argumentirati z dejstvi in ne samo prbijat, da zivimo v banana republiki. Treba je najti primerjavo z prejsnimi vladama, evropskimi vladami... in jo nato oceniti. Ocena mora biti relativna ostalim vladam (v podobnih razmerah), ker popolne vladavine ni in nikoli ne bo. To je tako kot bi govoril, da je nek izjemno talentiran nogometas, kateri zabija gole v 2. nemski ligi, totalni papak, ker se ne more primerjati z Zidanom oz. Ronaldhiniom.

5. Res nehite ze z primerjavami Slovenije z Monacom oz. Svico :wacko: Drzave ze 500 let nista bili v vojni in v casu vojn, sta kopicile naropan denar v svojih bankah.

6. Se opravicujem za offtopic :blush:

7. P.s.: Ne ves kako vozim :grrr

8. Pa se eno vprasanje. Zanima me tvoja stopnja izobrazbe ali pa vsaj kje si zaposlen/kaj delas v podjetju.

Ne grem se več samo na tazadnje vprašanje ti odgovorim, ker vidim, da te srbi...

University Degree BA Honours in media science - United Kingdom - London.

Worked in Broadcasting (TV industry) in London for most of my life. Currently, company director (CEO) and senior consultant in a communications consultancy firm based in London.

I advise government officials and business executives all over the world in the time of media crisis when they find themselves under the magnifying glass of the media. London, Brussels and New York are earning me 150,000 air miles per year. So am I clever - fucking right - a bit arrogant as well, Yes - but modesty is unfortunatelly not in my vocabulary - sorry.

Bo v redu? Ali sem vreden tvojega časa in intelekta ali moram še malo nazaj v šolo pa na delovno prakso?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa se ne mormo zdj na ridah dobit,k so jih zaprl pa si povedat svoje!! .)

Po moje je edina rešitev, da se poslužite državne nepokorščine ... lahko se obrnete tudi na varuha človekovih pravic in se sklicujete na Ženevsko konvencijo ali pa skušate spravit ride pod Unescovo kulturno dediščino ... skratka mnogo možnosti obstaja ... lahko se naprimer iz čistega protesta vležete na famozni ovinek in čakate, da vas policaji odstranijo, potem pa se še pritožite nad grobim ravnanjem le-teh ... lahko pa mirno, kot so že prej nekateri predlagali, zasedete kakšne nove ride in jih poimenujete močeradovske ali pa voluharjeve ... in tam debatirate in čikate ...

Ne grem se več samo na tazadnje vprašanje ti odgovorim, ker vidim, da te srbi...

Bo v redu? Ali sem vreden tvojega časa in intelekta ali moram še malo nazaj v šolo pa na delovno prakso?

Po moje bo čisto dovolj, če se na ograjo na ridah vsedeš pa enga pokadiš. Dokler se bo pa Brihta tudi pomirili ... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje bodo Road Shadows naredile prvo moto srečanje na ridah ... t

tkosegovoripress :P

a boš prišla bomo imele domače borovničke :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a boš prišla bomo imele domače borovničke :naughty:

Nop ... ker ne brusim kolena :grrr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kot vedno <_< , nič novga :krneki: (pa še cel kup takih bluzi tu gor, ker nimajo kaj druzga za počet oz. nimajo kjer drugje svojih modrij stresat)

ja, en kup je takih budal, k ne vidjo dlje od svojga nosu, ko pa užgejo, so vse drugi krivi, celo ograje so krive ... pa avti, pa srne ... pa pesek ... sam hitrost, nažiganje in neprevidnost so s seznama krivcev izvzeti ...

blablabla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje bodo Road Shadows naredile prvo moto srečanje na ridah ... t

tkosegovoripress :P

štrik se vleče čez cesto, trikotna zastavica se ne sme več kot pol metra oddaljit od polne črte :)

zmagovalca7poraženca določi dežurna policjska patrulja

Zanimivo. Vsakdo, ki ostane brez pametnih argumentov prilepi še nekaj o pisanju in "baje" nevožnji motorja. Kot prvo to ničesar ne pove o argumentih in kontraargumentih glede določenega vprašanja. Kot drugo ocenjujete ljudi, ki jih ne poznate in ne veste kaj, kje in koliko vozijo.

Skratka usual BULLSHIT :grim :yawn:

Kdor se ne kaže na Ridah in ne piše v Vtisi z dnevnih voženj, ni motorist ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul, ride so postale notranje politična tema ... lahko jo uporabite v predvolilnem boju za glasove Notranjske, kot Joško Joras na meji z Dragonjo :grim

Joško Joras @ Dragonja

Sanda Sibn @ Ride

what is next?

SymRu @ Šuštarski most?

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu @ Šuštarski most?

sam ne delat samomora :nono:

a veš kaj :hmm: a bi ti naredu fešto za ns par tvojih prjatlov ob 20000 postu :hmm:

dej se nocoj dobimo :P sej če enga odojka al pa dva zvrtimo :kva2:

pa gremo makar na ride feštat :yea1: ti sam šolde pokaž :D

Popravljeno . Popravil Avtokad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a boš prišla bomo imele domače borovničke :naughty:

bolš domače borovničke kot umetne bradavičke (a jih sploh delajo?)

un k pa pride do 20.000objav pa se lahko odpravi na daljši dopust :P

ali celo penzijo .)

pri meni je vsaka sedma zadetek v polno - kaj pa pri tebi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, en kup je takih budal, k ne vidjo dlje od svojga nosu, ko pa užgejo, so vse drugi krivi, celo ograje so krive ... pa avti, pa srne ... pa pesek ... sam hitrost, nažiganje in neprevidnost so s seznama krivcev izvzeti ...

blablabla

To je pa letelo name. No kam sem pa jaz užgala, če smo že pri tem :) ?

In kdo je tu budala, jaz ziher ne, eni pa res delate to iz sebe .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu @ Šuštarski most?

sam ne delat samomora :nono:

a veš kaj :hmm: a bi ti naredu fešto za ns par tvojih prjatlov ob 20000 postu :hmm:

dej se nocoj dobimo :P sej če enga odojka al pa dva zvrtimo :kva2:

pa gremo makar na ride feštat :yea1: ti sam šolde pokaž :D

kot sem že zmer govoril od vsega začetka - tele števci objav so brezveze, bolš bi blo, če jih ne bi blo ... jst bi pa takrat še več pisou ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa letelo name. No kam sem pa jaz užgala, če smo že pri tem :) ?

In kdo je tu budala, jaz ziher ne, eni pa res delate to iz sebe .)

Sploh ni letelo na te - je bil samo odgovor na tvojo objavo, ki jo spet preveva vesoljna modrost in nekakšno pavšalno filtriranje ljudi na tiste, ki se vozijo (in so kul) in tiste, ki se ne vozijo in so totalno uncool (po tvoji hitri in zveličavni sodbi)

To, da nisi budala, pa ne vem, če ti naj verjamem ;)

Skratka - ne sodi ljudi, če ne veš, kakšni so in nimaš osnove za neke take zelo globoke sodbe.

Zdej pa brž na Ride, da kaj ne zamudiš :P

Jaz tudi pridem, z odojkom v žepu

PS: neka YZF-R1 je nekoč javkala o crashu ... pa o hitrosti blizu 200 km/h ... pa kako hodi na terapije pa kako je vsa razsuta ... pa vse drugo je blo krivo ... če ne bi blo krivcev, bi šlo vse lepo skozi ...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!