Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Sploh ni letelo na te - je bil samo odgovor na tvojo objavo, ki jo spet preveva vesoljna modrost in nekakšno pavšalno filtriranje ljudi na tiste, ki se vozijo (in so kul) in tiste, ki se ne vozijo in so totalno uncool (po tvoji hitri in zveličavni sodbi)

To, da nisi budala, pa ne vem, če ti naj verjamem ;)

Skratka - ne sodi ljudi, če ne veš, kakšni so in nimaš osnove za neke take zelo globoke sodbe.

Zdej pa brž na Ride, da kaj ne zamudiš :P

Jaz tudi pridem, z odojkom v žepu

-tudi jaz nevem če ti naj verjamem da nisi budala,

-tudi ti ne sodi ljudi, če jih ne poznaš :)

-na ridah pa nisem bila že skoraj 3 mesece tako da bi res mogla it mal pogledat :P

-raje ne hodi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-tudi jaz nevem če ti naj verjamem da nisi budala,

-tudi ti ne sodi ljudi, če jih ne poznaš :)

1) Nisem trdil, da nisem budala. Ali sem spregledal kakšno svojo objavo s tako trditvijo?

2) Zakaj ne bi sodil, če si že ti začela s tem lahkotnim početjem. Hajde da se vrijeđamo :)

Ajt, ćao - grem 20.000 objavo nekam drugam prlimat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: neka YZF-R1 je nekoč javkala o crashu ... pa o hitrosti blizu 200 km/h ... pa kako hodi na terapije pa kako je vsa razsuta ... pa vse drugo je blo krivo ... če ne bi blo krivcev, bi šlo vse lepo skozi ...

kreš je res bil, ampak ne po moji krivdi :OK: dokaz nov motor pr bajti :P

najbolj pomembno pa je da sem zdaj cela pa ti lahko trobiš karkoli :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kreš je res bil, ampak ne po moji krivdi :OK: dokaz nov motor pr bajti :P

najbolj pomembno pa je da sem zdaj cela pa ti lahko trobiš karkoli :kva2:

se pravi na račun nesreče je nov motor br bajt :eek: ubogi tisti ki je imel posla z vami

jao slovenska folklora sodišča :zzz:

ups :blink:

se pravi se moraš razsut prvo :blink:

da si potem lahko kupiš nov motor :devil:

ajoj svašta p....rodi :o

Popravljeno . Popravil Avtokad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajoj svašta p....rodi :o

ja svašta tut tebe :kva2:

aja, zakaj pa naj bi bil bogi, saj si je sam kriv - drekač ljubljanski z berlingotom kdo mu je pa reku da mora sekat ovinek.

Ampak to ni več za v to temo :)

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, zakaj pa naj bi bil bogi, saj si je sam kriv - drekač ljubljanski z berlingotom kdo mu je pa reku da mora sekat ovinek.

ne da se mi več :grrr se pravi si ti Devica Marija brezmadežna( breznapak)pa teb se ne more zgodit nesreča(napaka) :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bi admin lahko zadnjih nekaj strani te teme premestil pod temo "Španske nadaljevanke" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne grem se več samo na tazadnje vprašanje ti odgovorim, ker vidim, da te srbi...

University Degree BA Honours in media science - United Kingdom - London.

Worked in Broadcasting (TV industry) in London for most of my life. Currently, company director (CEO) and senior consultant in a communications consultancy firm based in London.

I advise government officials and business executives all over the world in the time of media crisis when they find themselves under the magnifying glass of the media. London, Brussels and New York are earning me 150,000 air miles per year. So am I clever - fucking right - a bit arrogant as well, Yes - but modesty is unfortunatelly not in my vocabulary - sorry.

Bo v redu? Ali sem vreden tvojega časa in intelekta ali moram še malo nazaj v šolo pa na delovno prakso?

Sploh ne gre za vrednost intelektov. Zanima me pač, če ti gre tako hudo, da pljuvaš po vladi. Vidim, da ti ne gre. Celo več, imaš mednarodne izkušnjem in lahko primerjaš dela vlad. Tako da si super sogovornik. Kdo ti je pa omogočil študij v tujini ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brihta saj je lepo, da si nacionalno nastrojen in, da braniš našo Slovenijo. Saj imamo vsi našo Slovenijo radi ampak kot deželo ne pa vladajočo strujo, ker je le-ta za :SS in to tako ena kot druga ali pa tretja. Pa ne samo v Sloveniji ampak po celem svetu! To so individualne osebe (razen nekaj zgodovinskih izjem) katere zanima samo moč in udobno življenje v dobi svojega mandata ne pa kvalitetne spremebe v prid prebivalstva.

Voli jih pa itak samo 50% volilnega prebivalstva in to bi moralo dati vsem vedeti, da je vse skupaj en navaden šit ne pa realna demokracija, ker se ostalemu folku preprosto volit teh debilov ne da!

Motoristi smo (baje) sila alergični na sorodna posploševanja, ko se nas vse obravnave kot neuravnovešene divjake. Trdimo, da smo čist fajn ljudje, ki uživamo pri vožnji z motorjem. Enako bodo trdili tudi državni uradniki, da gre tudi pri njih za navadne, pod kožo krvave smrtnike. Vključno z vladajočo garnituro. Saj priznavajo - ker zakaj bi si sicer želeli na oblast? - da jih zanimajo moč (z različnimi apetiti, od lokalnih aparatčikov do ministrov itd.), udobno življenje v dobi svojega mandata in spremembe v prid prebivalstva (ki jih voli). Ampak da so motoristi tudi takšni: tudi motoriste zanima moč (z različnimi apetiti, nekje v razponu 20-200 KM), udobno, celo uživaško življenje v času svojega motorističnega mandata in tudi ti si želijo sprememb v svoj prid.

Ti trdiš, da so oni, skupaj z volilci, debili, po celem svetu da je tako. Ker so tako nežna čustva praviloma obojestranska, tudi oni, skupaj z volilci, trdijo, da so motoristi debili. In jih boli kurac za dvojno ograjo.

Ker količek ograje zdrži nekaj 10 ton, tvoje telo pa niti slučajno, je postavitev dvojne ograje primarno tvoj interes. In tudi interes mora biti obojestranski. Če ga ti imaš in na drugi strani ne obstaja, ga je potrebno ustvariti.

Najprej odpraviti izstopajoče moteče faktorje; večini debilnega prebivalstva se motorist v flashbacku nariše kot neuravnosvešen divjak, ki kali nočni mir s svojim odprtim rorom, pizdari nad ostalimi udeleženci v prometu, ker ne razumejo njegove superiornosti v prometu, vozi brez čelade, ob priliki po zadnjem kolesu in katerega notranje organe je potrebno slej ko prej pobirati po asfaltu. Razumljivo, ker se tako intenzivne in travmatične izkušnje bistveno bolj vsedejo v zavest in podzavest kot pojave tisoč drugih motoristov, ki se zlijejo z ostalimi udeleženci v prometu.

Potem pa pritisni na volilno bazo. Najprej lokalno. Lahko enkrat, dvakrat letno organiziraš motozbor, katerega udeleženci, preverjeni motoristi in navdušeni Ridaši, bodo pomagali Planincem pri spravilu krompirja ali se pri njih kolektivno oskrbeli z ozimnico. Ali pozimi, ko se ne vozijo z motorji, vseeno obiskali Planino in skidali sneg s kakšnega pločnika. Možnosti kolker češ.

Potem pa na volitve.

Debilno, a ne? Ampak enojna ograja je še bolj debilna in v če imaš opravka z njo, vedno zmaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Back on topic

Dons je blo super, spoznal enga motomarsovca :OK: Škoda za motorista, ki je nesrečno padel :BUA: Jebi ga, živemu se vse zgodi, tko da previdno na the ovinku, ker je olje na pasu navdzol..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

olje so sanirali tako da ni panike,motoristu na srečo tud ni blo nič,pleh se pa itak poštima.

Drgač pa res je blo fajn,sploh po dolgmu času videt gor kolege :OK:

aja pa en se mi je predstavil v imenu Brihte,ma smo se narežali :lol1: sej mislim da vem kdo je sam nisem čist zihr tko da mi lahko pošlje en PM,če se slučajno moti 3črke ima njegov nick :grim

Popravljeno . Popravil Sanda7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

olje so sanirali tako da ni panike,motoristu na srečo tud ni blo nič,pleh se pa itak poštima.

Drgač pa res je blo fajn,sploh po dolgmu času videt gor kolege :OK:

aja pa en se mi je predstavil v imenu Brihte,ma smo se narežali :lol1: sej mislim da vem kdo je sam nisem čist zihr tko da mi lahko pošlje en PM

Potem se jutr gor vidmo :D ?

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

olje so sanirali tako da ni panike,motoristu na srečo tud ni blo nič,pleh se pa itak poštima.

Drgač pa res je blo fajn,sploh po dolgmu času videt gor kolege :OK:

aja pa en se mi je predstavil v imenu Brihte,ma smo se narežali :lol1: sej mislim da vem kdo je sam nisem čist zihr tko da mi lahko pošlje en PM,če se slučajno moti 3črke ima njegov nick :grim

Ne tri črke ampak 10. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!