Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

noup, pozna se da ga jest nimam ... :P :P ... tis še zmer pozer :naughty:

šala

Kdaj si pa biu gor pa s kerim avtom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej k me par dni niblo doma bi skor kmal pozabila napisat kaj se je zgodilo v sredo proti večeru na ridah,pa to ne moreš verjet

sediva s kolegom gor na klopci in se pripelje čist počas en tip z bejbo zadi na modri xjr1300,z odprtim vizirjem,sem bla zihr da bo kej uprašal nakar kreten druzga mu ne morem rečt zavpije pička vam materna, :eek: sem mislila da me bo sezulo k na rit me ni moglo vršt ker sem itak sedela.

Kr hitr sem se spomnila že enega takega dogodka sicer pri prvem nisem bila zraven predvidevam pa da gre za enko osebo,mislim svašta :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj si pa biu gor pa s kerim avtom?

okol 19ih, črna honda crx del sol

vidim u profilu kater motor imaš, smo se srečali na cesti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okol 19ih, črna honda crx del sol

vidim u profilu kater motor imaš, smo se srečali na cesti ;)

Sta s kolegom hodila proti ovinku gor ane..če se prov spomnem

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej k me par dni niblo doma bi skor kmal pozabila napisat kaj se je zgodilo v sredo proti večeru na ridah,pa to ne moreš verjet

sediva s kolegom gor na klopci in se pripelje čist počas en tip z bejbo zadi na modri xjr1300,z odprtim vizirjem,sem bla zihr da bo kej uprašal nakar kreten druzga mu ne morem rečt zavpije pička vam materna, :eek: sem mislila da me bo sezulo k na rit me ni moglo vršt ker sem itak sedela.

Kr hitr sem se spomnila že enega takega dogodka sicer pri prvem nisem bila zraven predvidevam pa da gre za enko osebo,mislim svašta :slap:

Po mojem je verjetno mislu, da sta delavca in občudujeta svoje "rekmek" delo - ograjo... :P

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pripelje čist počas en tip z bejbo zadi na modri xjr1300,z odprtim vizirjem,sem bla zihr da bo kej uprašal nakar kreten druzga mu ne morem rečt zavpije pička vam materna, :eek: sem mislila da me bo sezulo k na rit me ni moglo vršt ker sem itak sedela.

o tem tipu, s fužinskim narečjem sem že pisal pred nekaj časa.... .) mislim, da je bejba zadaj Lina.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o tem tipu, s fužinskim narečjem sem že pisal pred nekaj časa.... .) mislim, da je bejba zadaj Lina.....

waaw kul tipe mamo tle :OK: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta s kolegom hodila proti ovinku gor ane..če se prov spomnem

ja

zgori se ni dal parkirat

zato je pa tam malo nižje na desni lušen park plac - če si ga nardiš :D

PS: če poznaš koga od tistih, ki so s distančniki na tacah rajsali po tleh, jim reč naj jih pošraufajo dol. Eneparkrat je grdo zgledalo, nisem vedel al jim bo zneslo al bodo šli v ograjo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej k me par dni niblo doma bi skor kmal pozabila napisat kaj se je zgodilo v sredo proti večeru na ridah,pa to ne moreš verjet

sediva s kolegom gor na klopci in se pripelje čist počas en tip z bejbo zadi na modri xjr1300,z odprtim vizirjem,sem bla zihr da bo kej uprašal nakar kreten druzga mu ne morem rečt zavpije pička vam materna, :eek: sem mislila da me bo sezulo k na rit me ni moglo vršt ker sem itak sedela.

Kr hitr sem se spomnila že enega takega dogodka sicer pri prvem nisem bila zraven predvidevam pa da gre za enko osebo,mislim svašta :slap:

in se še zdej treseš od razburjenja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja

zgori se ni dal parkirat

zato je pa tam malo nižje na desni lušen park plac - če si ga nardiš :D

PS: če poznaš koga od tistih, ki so s distančniki na tacah rajsali po tleh, jim reč naj jih pošraufajo dol. Eneparkrat je grdo zgledalo, nisem vedel al jim bo zneslo al bodo šli v ograjo :(

hmm mogoče veš kateri motor(ji)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko... še enkrat morm vprašat domačine.... pa ne da bi jest kej hotu delat tam :unsure: O:-)

.... a je zdej kaj manj racij na ridah od kar je ograja?

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Pleya: ene dve enduri sta ble (ne poznam po tipih :blush: )

ti in pa en na ZR7 (se mi zdi) sta IMHO vozila u redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: a če so policisti gor, so pa pogoji za peljat slabi?? Ne kužim. A drsi, trese...?

trese trese :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[ :OK: quote name=Sanda7' date='31 Jul 2006 @ 15:08' post='759840]

sediva s kolegom gor na klopci in se pripelje čist počas en tip z bejbo zadi na modri xjr1300,z odprtim vizirjem,sem bla zihr da bo kej uprašal nakar kreten druzga mu ne morem rečt zavpije pička vam materna, :eek: sem mislila da me bo sezulo k na rit me ni moglo vršt ker sem itak sedela.

mogoče je jezen, ker se zaradi vas tam ne more ustaviti in spočiti :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: a če so policisti gor, so pa pogoji za peljat slabi?? Ne kužim. A drsi, trese...?

Ja po žepu zatrese nekatere, če gledaš z druzga kota. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že skor dva dni ni nben klele nč napisov :hmm: A ograjo žagate :eek:

Ne, kopamo se gor v lužah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!