Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Danes sem po dolgem času mal prepucal frgzarje na ridah :D Na ovinku je blo par motoristov, Pleya se je tud ustavil, prometa je blo pa kar precej, velik motorjev šlo čez.. Sam vreme bi pa lahko blo mal bolše .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja včerej je blo kr živahno gor ...sm se dol pelov k je en prpizdu čez ovink ....stal jih je pa tut dost. Pred vrhnko sm pa še smrkce srečov z radarjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iti al ne iti...to je zdaj uprašanje :?

Mah gremo mal ovinke dons polagat na ride :D

P.S.:

Obvestilo vsem policajem,ki so danes dežurni v okolici Planine!

Šefe sporoča,da se morte nujno sestanka udeležit!

:devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pride kdo dons gor?

Sem šel danes mimo, vendar ni bilo nobenega tam .) Sicer pred tvojim postom, ker takrat sem ravnokar prišel domov :)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da imate kr vreme :OK:

bi blo skor za rostiljado .)

pridem cez ene ene 4dni dam pol pa gas naprej na morje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov lepo je blo danes na ridah.Lepo je sonček sijav o plavih pa ne duha ne sluha(na ridah),čene jih je blo pa kr dost okol po cestah.Motoristu je blo kr dost sicer na cesti,ograjce ni pa nobeden grev :)

Ko sem šu nazaj navrhu je bla na sredi ceste v glavnem ovinku bala sena WTF :eek: ,ki je veretn padla enmu s prikolice ki sem ga sreču malo nižje.

Od Zale pa do Idrije sm pa lepo in plidno vozu za taplavmi...matr kok to sovražm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov lepo je blo danes na ridah.Lepo je sonček sijav o plavih pa ne duha ne sluha(na ridah),čene jih je blo pa kr dost okol po cestah.Motoristu je blo kr dost sicer na cesti,ograjce ni pa nobeden grev :)

Ko sem šu nazaj navrhu je bla na sredi ceste v glavnem ovinku bala sena WTF :eek: ,ki je veretn padla enmu s prikolice ki sem ga sreču malo nižje.

Od Zale pa do Idrije sm pa lepo in plidno vozu za taplavmi...matr kok to sovražm

Tut ograjco smo grel in sicer okol 15.00 ure. :grim

I fuck in the water :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po čem to sklepaš??A to je frišna stran?

to je stran, ki jo je naredil forumaš MaXXXimum .) Stran je pa online ene 3 tedne al pa malenkost več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MaXXXimum, ThunderCat in Sanda7 zagotovo.

Med drugimi.. vidim pa da ti logika dela .)

to je stran, ki jo je naredil forumaš MaXXXimum .) Stran je pa online ene 3 tedne al pa malenkost več.

:yes:

Seveda vsi vabljeni.. stran trenutno še bolj stagnira :whistle:

1.) jaz nimam časa zaradi kupa dela v službi

2.) samo od sebe se ne bo nič napisalo .)

Tako da vsi obiskovalci rid (in ostali) vabljeni k ogledu in uporabi KacjeRide.Info.. :grim

Upam da ni preveč reklame :rolleyes:

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stran je se kar lepa :)

Samo re mi povej (pa ne skusam podrkavat), kaj je njen namen :? Me malo spominja na Grobnik info. Bi blo treba se kake meritve temperature asfalta uvest :)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stran je se kar lepa :)

Samo re mi povej (pa ne skusam podrkavat), kaj je njen namen :? Me malo spominja na Grobnik info. Bi blo treba se kake meritve temperature asfalta uvest :)

Ne vem zakaj bi vzel kot podj.. :grrr

Skratka.. cilj je bil malo bolj organizirat dogajanje v tej debati.. forum posebej, galerija posebej, članki posebej, koledar (da bo bolj pregledno kdaj se bo kdo prkazu gor), mogoče tajming ni najboljši (ograje, policaji, dopusti,... ) bomo vidli.. :OK:

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S povečanim številom motoristov seveda narašča tudi število "modrih angelov" na ridah. Postali so že kar stalni obiskovalci. Med konci tedna lahko naštejemo tudi po več patrulj hkrati..

:eek: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj bi vzel kot podj.. :grrr

Skratka.. cilj je bil malo bolj organizirat dogajanje v tej debati.. forum posebej, galerija posebej, članki posebej, koledar (da bo bolj pregledno kdaj se bo kdo prkazu gor), mogoče tajming ni najboljši (ograje, policaji, dopusti,... ) bomo vidli.. :OK:

super

pošlji na Svet za varstvo in preventivo v cestnem prometu, mogoče ti bodo sofinancirali

pa na ograjice na Ridah s šprejem napišite URL ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tole je pa tak smeh, da večji ne bore bit ... mislim spletna stran ... :lol1: :lol1: :lol1: ... oprostite, ampak ne morem se nehat krohotat :lol1: :lol1: :lol1: ... še mulci brez čelad na skuterjih, ki drvijo po ljubljanskih ulicah so manj smešni :lol1: :lol1: :lol1: ...

... ne prezrite fotke v galeriji ... ananas ... :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tole je pa tak smeh, da večji ne bore bit ... mislim spletna stran ... :lol1: :lol1: :lol1: ... oprostite, ampak ne morem se nehat krohotat :lol1: :lol1: :lol1: ... še mulci brez čelad na skuterjih, ki drvijo po ljubljanskih ulicah so manj smešni :lol1: :lol1: :lol1: ...

... ne prezrite fotke v galeriji ... ananas ... :lol1: :lol1: :lol1:

To je za seme :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej en raj pove kolkšna je verjetnost, da bo mene kdo zgazil če bom šou čez ride :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda, da se bo treba ridam na veliko izogibat, zaradi lastne varnosti. ker nekaterim osebkom je zgleda še tisti hrček v glavi poginil :eek:

ja madona pa ja daste reklamo na tv..dirka na ridah. sej niste več normalni. :SS :SS

pol se pa jokcate in stokcate v raznih rip temah in potem še v drugi temi gnjavite kaj je moralno in kaj ni.

dejte se mal zamislit nad svojim početjem pa nehajte spodbujat mladež in ostale k dirkanju po javnih cestah. :angry: :angry: :angry:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda, da se bo treba ridam na veliko izogibat, zaradi lastne varnosti. ker nekaterim osebkom je zgleda še tisti hrček v glavi poginil :eek:

ja madona pa ja daste reklamo na tv..dirka na ridah. sej niste več normalni. :SS :SS

pol se pa jokcate in stokcate v raznih rip temah in potem še v drugi temi gnjavite kaj je moralno in kaj ni.

dejte se mal zamislit nad svojim početjem pa nehajte spodbujat mladež in ostale k dirkanju po javnih cestah. :angry: :angry: :angry:

dr.looney :devil:

Če je to letelo na spletno strani se priporočam za citat tistega dela, ki spodbuja k dirkanju.. no, prosim :closedeyes:

Če ti besedno zvezo "kačje ride" povezuješ z dirkanjem ni moj problem.. torej bo treba najprej pred svojim pragom pomest :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....Če ti besedno zvezo "kačje ride" povezuješ z dirkanjem ni moj problem.. torej bo treba najprej pred svojim pragom pomest :winkiss:

no sprednevedanje ti nič kaj ne pristoji..........

..ja kaj pa drugega, ko spodbujanje k dirkanju , saj ni treba da direktno piše a ne... :huh: ali pač... :? ne vem a si res tolk slep al pa zaslepljen :hmm: ...

pred mojim pragom je pa popolnoma čisto :OK: :blush:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sprednevedanje ti nič kaj ne pristoji..........

..ja kaj pa drugega, ko spodbujanje k dirkanju , saj ni treba da direktno piše a ne... :huh: ali pač... :? ne vem a si res tolk slep al pa zaslepljen :hmm: ...

pred mojim pragom je pa popolnoma čisto :OK: :blush:

dr.looney :devil:

Kako neizviren odgovor :lol:

No ja.. kakor hočeš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to letelo na spletno strani se priporočam za citat tistega dela, ki spodbuja k dirkanju.. no, prosim :closedeyes:

quote]

Za začetek - celostna grafična podoba oz. slikca na vrhu

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!