Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

zgleda, da se bo treba ridam na veliko izogibat, zaradi lastne varnosti. ker nekaterim osebkom je zgleda še tisti hrček v glavi poginil :eek:

ja madona pa ja daste reklamo na tv..dirka na ridah. sej niste več normalni. :SS :SS

pol se pa jokcate in stokcate v raznih rip temah in potem še v drugi temi gnjavite kaj je moralno in kaj ni.

dejte se mal zamislit nad svojim početjem pa nehajte spodbujat mladež in ostale k dirkanju po javnih cestah. :angry: :angry: :angry:

dr.looney :devil:

Točno to sem hotela rečt ... sam ne morem ... ker se še sam smejim in ne morem verjet, da imajo spletno stran ... :lol1: :lol1: :lol1:

pa sploh ni smešno :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super...motorist v ovinku(ja ga polaga)...in zato se spodbuja k dirkanju. :BUA: :slap:

Zaprite vse kar je nevarno in naredimo da bomo vsi živeli enak način življenja.Nič več

nikakršnih razlikovanj. :fredy: To bi blo ziher vsem všeč!!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super...motorist v ovinku(ja ga polaga)...in zato se spodbuja k dirkanju. :BUA: :slap:

Zaprite vse kar je nevarno in naredimo da bomo vsi živeli enak način življenja.Nič več

nikakršnih razlikovanj. :fredy: To bi blo ziher vsem všeč!!! :)

Ride za nacionalno slovensko drkališče ... :grim ... in zbirališče drkačev :grim

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ride za nacionalno slovensko drkališče ... :grim ... in zbirališče drkačev :grim

To je res...Pa vendar!Vsak ki polaga ovinek je dirkač?Mislim da tisti ki se res radi izživljajo ne obračajo

za en ovinek!

Za zgornji post ti dam prov?Pač....tko je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym: kot je rekel že snoopy.. vsak si lahko zadeve interpretira po svoje. Še vedno pa spodbujanja k prehitri oziroma nevarni vožnji ne boš našel nikjer na strani (razen če je bilo zapisano s strani uporabnikov) :)

Vale.. ride in dirkališče nimajo dosti skupnega :grrr

Dokler ne bo kdo lap timerja gor privleku :lol1:

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym: kot je rekel že snoopy.. vsak si lahko zadeve interpretira po svoje. Še vedno pa spodbujanja k prehitri oziroma nevarni vožnji ne boš našel nikjer na strani (razen če je bilo zapisano s strani uporabnikov) :)

Vale.. ride in dirkališče nimajo dosti skupnega :grrr

Dokler ne bo kdo lap timerja gor privleku :lol1:

Ride in drkališče pa ja :grim ... tudi brez lap timerja :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako neizviren odgovor :lol:

No ja.. kakor hočeš :)

ja seveda..... :yawn: :yawn: :yawn: velecenjeni maxximum, pa naj bo po tvojem.lepo je živeti z meglo na očeh , ane. :naughty: :doze:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madona šele dons sem prebral kva sploh piše na ridah na ograji :angry2: prekleti voluharji!! če so že neki dosegel naj vsaj ne bojo tok nesramni da takle napišejo :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madona šele dons sem prebral kva sploh piše na ridah na ograji :angry2: prekleti voluharji!! če so že neki dosegel naj vsaj ne bojo tok nesramni da takle napišejo :nono:

jest še nisem utegnu prebrat :whistle: i

rajši polagam ovinke :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kej novga piše al maš v mislih uno s črnim sprejem :hmm:

ma uno s črnim sprejem :angry2: ...sej sem razmišljal kaj bi jim kontro dali,...sam brezveze se spuščat na tok nizek nivo :P :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa piše če lahko uprašam? Al je na tok nizkem nivoju da nebo hotu noben povedat

s črnim sprejem piše na njihovi "novi" ograjci: "Motoristi prijeten postanek vam želi KS Planina :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s črnim sprejem piše na njihovi "novi" ograjci: "Motoristi prijeten postanek vam želi KS Planina :BUA:

Hehhhheheee :D Naj to nekdo pofotka pa pripopa sem not :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem ko smo večraj družno prevozili še nekaj do sedaj neodkritih ovinkov v okolici Kozja smo se spraševali, kaj za vraga vi tam gor počnete. Če gre za sedenje na ograji potem so verjetno kje naokoli lepše ograje, če pa gre za vožnjo po ovinkih so pa naokoli definitivno bolši ovinki. Par primorcev je to že spoznalo :devil:

P.S. Aja gre za sex, ok pol je razumljivo.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem se sprehodil po debatiranju glede Kačjih Rid. Bil na njih, jih prevozil, osebno mnenje: pač par ovinkov, tako kot drugod po SLO in tujini. Skratka nič posebnega. Imate vojno z KS Planina in policijo? Nič čudnega. Marsikaj ste, s takšno in drugačno propagando, sami prispevali, pa če to priznate ali ne. Predlagam vam, da zamenjate lokacijo (poiščite si drug ovinek) potem pa ga ljubosumno čuvajte. Saj gre samo za druženje med prijatelji, a ne? Drugod po SLO ravnotako obstajajo t.i. ovinki oz. neformalna zbirališča motoristov. Z razliko od Kačjih Rid se o njih ne piše po Motosvetu. Je dovolj negativnih odzivov lokalnih skupnosti in policije brez reklame. Narediti reklamo po Motosvetu, odpreti stran, lepiti slike in video posnetke, potem pa jokat zaradi problemov s Policijo in lokalno skupnostjo-zdi se mi malo otročje. Pač moje mnenje.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da pravite, da gre za druženje se začnite dobivati v gostilni na Planini, bosta imela vsaj gostilničar in davkarija kaj od tega. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem se sprehodil po debatiranju glede Kačjih Rid. Bil na njih, jih prevozil, osebno mnenje: pač par ovinkov, tako kot drugod po SLO in tujini. Skratka nič posebnega. Imate vojno z KS Planina in policijo? Nič čudnega. Marsikaj ste, s takšno in drugačno propagando, sami prispevali, pa če to priznate ali ne. Predlagam vam, da zamenjate lokacijo (poiščite si drug ovinek) potem pa ga ljubosumno čuvajte. Saj gre samo za druženje med prijatelji, a ne? Drugod po SLO ravnotako obstajajo t.i. ovinki oz. neformalna zbirališča motoristov. Z razliko od Kačjih Rid se o njih ne piše po Motosvetu. Je dovolj negativnih odzivov lokalnih skupnosti in policije brez reklame. Narediti reklamo po Motosvetu, odpreti stran, lepiti slike in video posnetke, potem pa jokat zaradi problemov s Policijo in lokalno skupnostjo-zdi se mi malo otročje. Pač moje mnenje.......

Stran je zalaufala šele po zaprtju rid z ograjo :)

Drugače pa jaz predlagam, da se res preselimo en ovinek nižje, tam kjer je počivališče.. Ene parkrat da se nas nekaj ustavi tam, pa se bo ideja prijela, brez skrbi :OK: Saj je tudi an the ovinku prostor na zunanji strani, ampak bistveno premalo, pa še nevarno je, da koga vrže iz ovinka direkt v parkirane motorje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s črnim sprejem piše na njihovi "novi" ograjci: "Motoristi prijeten postanek vam želi KS Planina :BUA:

men se zdi pa posrečeno

poleg tega :postanki so še vedno možni, pod ovinkom, pa tudi zgoraj se mi zdi je nekaj nekje?

skratka - patetično

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi pa posrečeno

poleg tega :postanki so še vedno možni, pod ovinkom, pa tudi zgoraj se mi zdi je nekaj nekje?

skratka - patetično

Se mi zdi, da si mel ti enkrat en postanek na Ridah,pa res je blo kr patetično baje ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem se sprehodil po debatiranju glede Kačjih Rid. Bil na njih, jih prevozil, osebno mnenje: pač par ovinkov, tako kot drugod po SLO in tujini. Skratka nič posebnega. Imate vojno z KS Planina in policijo? Nič čudnega. Marsikaj ste, s takšno in drugačno propagando, sami prispevali, pa če to priznate ali ne. Predlagam vam, da zamenjate lokacijo (poiščite si drug ovinek) potem pa ga ljubosumno čuvajte. Saj gre samo za druženje med prijatelji, a ne? Drugod po SLO ravnotako obstajajo t.i. ovinki oz. neformalna zbirališča motoristov. Z razliko od Kačjih Rid se o njih ne piše po Motosvetu. Je dovolj negativnih odzivov lokalnih skupnosti in policije brez reklame. Narediti reklamo po Motosvetu, odpreti stran, lepiti slike in video posnetke, potem pa jokat zaradi problemov s Policijo in lokalno skupnostjo-zdi se mi malo otročje. Pač moje mnenje.......

končno nekaj pametnega

DEX ti si malo datume zamešal

Popravljeno . Popravil no limit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEX ti si malo datume zamešal

Mislim da je ker nekako sovpadalo, tako da ima dex delno prav.. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!