Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Se mi zdi, da si mel ti enkrat en postanek na Ridah,pa res je blo kr patetično baje ja :)

Pizda, še en, k je vse vidu in vse ve - takrat pa, k sm zletu, razn Matica nobenga druzga tam...

Nekje morjo bit kamere skrite, se mi zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sm le vidu Ta Nove ride,

ampak nekateri res nimajo mere, da čez Planino letijo 100km/h.

Me zanima če bi moral njegov otrok tam odraščat, ali bi tud tok mim gonu.

Določen % ljudi bi še vedno gonil, določen % bi razmišljal drugač.

Nimaš kej. Tko je, pa tko bo. Tko smo naredl.

:beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda, še en, k je vse vidu in vse ve - takrat pa, k sm zletu, razn Matica nobenga druzga tam...

Nekje morjo bit kamere skrite, se mi zdi.

Tazga slavnega vseveda, kot si ti, pa ja skos zasledujejo, slikajo in evidentirajo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tazga slavnega vseveda, kot si ti, pa ja skos zasledujejo, slikajo in evidentirajo..

ne morjo, sem prehiter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morjo, sem prehiter

Hitr sparkeraš ja, hec hec symči, da neboš šel slučajno trenirat gor

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitr sparkeraš ja, hec hec symči, da neboš šel slučajno trenirat gor

ni frke, Onenćy :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je biu kdo od tuki lansko leto, tm enkrat septembra na The ovinku, k je nekdo z rdečo Yamaho XT660X prletu v skale? Kdo kaj ve kaj mu je bilo, ker jst sm tkrt glih na skali gledu in je direkt pod mano prletu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je biu kdo od tuki lansko leto, tm enkrat septembra na The ovinku, k je nekdo z rdečo Yamaho XT660X prletu v skale? Kdo kaj ve kaj mu je bilo, ker jst sm tkrt glih na skali gledu in je direkt pod mano prletu :?

Če si bil očividec (oz. prvi na kraju), si mu bil dolžan pomagat.....In bi vedel...... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si bil očividec (oz. prvi na kraju), si mu bil dolžan pomagat.....In bi vedel...... :slap:

Preden sm jst pršu tja, so mu že drugi motoristi pomagal, zravn pa nism hotu bit kot firbec, da bi drugim delal napoto :closedeyes: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes spet na ridah po deževni pavzi :) Lepo vreme je privabilo na dan malo morje motoristov :OK: Na žalost pa tudi plave angele, ki so skoraj ves čas ustavljali na dveh mestih. Tako da danes je bil samo debatni krožek, nič vložkov dirkanja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ko sem prišel domov iz rid, sem se odločil, da grem nazaj s kolesom, da vidim če so še policaji. In ker se zelo rad vozim po zadnjem kolesu, sem se okol 19.00 od The ovinka do policajev peljlal s kolesom po zadjni, zato me je policaj ustavil in me popisal!!! :kva2: :kva2: :kva2: Potem sem ga vprašal kje to piše, da se ne smem peljati po zadnjem, potem je pogledal u tisto knjigo in nikjer ni bilo omenjeno, da je to prepovedano! :D

Popravljeno . Popravil Kermi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno se lahko šteje kot kšna 'nevarna vožnja, ogrožanje prometa...' kva pa veš :D

kua pa izzivaš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je v tem, ker sem se pelu samo 10 cm od roba ceste, tko da nisem s tem nobenega ogrožal, poleg tega pa to stvar obvladam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vožna po zadni gumi res ni prepovedana? ou jesss :D :D jest sm pa zanč tko cviknu k sm kapse vidu pa sm se tko pelou... no sej bom za drugič vedu...pa nau problema :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, danes po ridah navzdol počasi, ker se mi je kar zdelo, da bodo modri-angeli ustavljali.

In eto so bili na njihovem novem postajališču... Me leteči "policeman" ustavi zaradi prižgane dolge luči. Mu sploh nisem razlagal, da me je ena bula babina skoraj sesula pol ure nazaj na popolnoma prazni cesti, ko sem jo prehiteval in je šla tudi ona prehitevat avto pred seboj - brez žmigavca ali pogleda v vzratna ogledala. Še s tadolgo me ni vidla kretenčino bedna kaj šele, da bi vozil s takratko! :angry:! Potem se je pa Mr. policeman še v akrapota zapiču in mi povedal, da je kazen 100 čukov, ker ni homo! No po kulturnem pogovoru me je opozoril in spustil naprej. Če to bereš tanx. ;) Sej, če bi nas pa še taleteči zajebal (pri normalni vožnji) pol pa tut fakoff!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vožna po zadni gumi res ni prepovedana?

z motociklom je vožnja "po enem kolesu" prepovedana, med vožnjo pa ne smeš početi tudi nič takega, kar bi zmanjševalo stabilnost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno dobro iz rid.. Cesta je mokra, ter na nekaterih delih spet polita z oljem. Nekje je sicer posut čez tisti prah, ponekod pa nič.. Previdno!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!