Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Ma sej sm mu hotel dat včeraj 10 jurjev, pa da se grem še mal čez črte vozit, pa me je sam grdo pogledal.(takrat sm mel položnco že u roki)

Ah pa tudi če vsak 10.000 prekršek plačam-jebi ga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma princip je princip!!!!

točno ...

če grešiš ... plačaj ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to mi je butelj reku, da naj se mu zahvalim, ker mi ni dal kazni za vožnjo po napačni strani cestišča, ampak samo kazen za neupoštevanje talnih označb!!!!!

Sej morda(ampak res samo morda) sem šel malenkost čez črto, pa še to samo zato, ker je bila cesta čisto fraj, pa še vleku sm se kukr penzionist(50/h)-vsaj to bi lahko upošteval. Sm ga fehtal, da naj me samo KAO OPOZORI ker vendar nism šel komplet na drugo stran, ma ni teu cepc niti slišat.

Da bi ga šleper zgazu!!!

ad1: enkrat se je meni isto zgodilo, pa je tip lih tko grozil s kazinjo za vožnjo po napačni strani vozišča...(vzrok d sm zapeljal čez je bla mal višja brzina in tko sm mal sekal ovink) pa sm mu lepo pokazal pesek na zunanjem robu (ma lahko je bil samo 15cm na asfaltu :P ) in mi je oprostil, pa je reku d mi da sam za neupoštevanje označb (ku tebi) pa sm mu še enkrat pokazal pesek :lol1: ma ni moliral dokler se me un ta drugi zravn ni usmilu in reku: "dej pusti ga nej ma za rezervar" :OK: :OK: čudež :notworthy:

ad2: 50/h :blink: :blink: kaj te je bolel hrbet :naughty: verjamem d si trpel pr tej hitrosti a :grim

ad3: čez ride se malokdaj zapelje šlepar, zato grejo pa tisti k majo 2 al pa 3 osi bol pogosto čez :naughty: dogajajo se čudeži, morda bo tud kej na tem O:-)

btw, če bi res kompliciru policaj, bi ti dal še kazen in sodnike zaradi podkupovanja k si mu ponujal tistih 10.000 :doze: ker se plačuje samo še na položnice in ne več na lilcu mesta .) (govorim iz izkušenj)

Aja: Žan se vrača na ride :yea2:

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ad2: 50/h :blink:  :blink: kaj te je bolel hrbet :naughty: verjamem d si trpel pr tej hitrosti a :grim

Žanko tist ovink grem jest vedno počas, ker so tm vedno kšni jastrebi, ki komej čakajo, da se kšn razsuje in pol pametujejo(mo). Sej veš kaj čm povedat-sm bil prisoten tvojim kaskaderskim podvigom, če si pozabu!!!

pies: kdaj bomo lohku vidli koku si zrihtou mašinco???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pies: kdaj bomo lohku vidli koku si zrihtou mašinco???

vem d si bil zraven, sej si ga ti porinu s ceste pole k sm js še sebe lovil :wacko: danes zložim skupej, jutri če bo vreme se prkidam na ride :grim kaj se vidmo kej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem d si bil zraven, sej si ga ti porinu s ceste pole k sm js še sebe lovil :wacko: danes zložim skupej, jutri če bo vreme se prkidam na ride :grim kaj se vidmo kej?

ČIST MOŽNO!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bi mu rekel ,če ima dokaz, te je slikal,če ga nima ,pa ti naj dokaže ,če si res prevozil črto,če imaš motor ,v redu nič ,predelan ,bi se mogel skregati s temi manijaki,saj jaz vedno to storim,če vem ,da mi nimajo ,za kaj drugače zaj...ti, :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tut upam da bo jutri vreme, da vas probam prit mal pogledat. Me že dolgo ni blo na ridah (odnedelje press :P ). Pa še pogledat žanov stroj kako je uštimal.

P.S. Aja Bojč, kaj si že kako drugo mašino zrihtow al kaj? Treba vidt!!

Lp Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bi prišel v petek ob 18h,bo kdo tam,da ne bom zastonj hodil

Če me ne bo jutri, bom tam v petek al pa kr oba dneva, moja ura je pa itak 18:00 oziroma tm okol. Se vidmo. Čaw bau.

lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bil v informativni oddaji 24ur prispevek za motoriste - "nevarnosti, ki med vožnjo prežijo na motoriste" :. No, da ne bo glih :topic: - vožnja je potekala po ridah :P !

No v tistih nekaj minutah je na temo naslova prispevka v nekaj sekundah edino nekaj povedal Legan, pa še dva tipa. Ostali čas je bil namenjen za reklamiranje Benneli-ja TNT(se mi zdi) in njegovih zmogljivosti <_< , prikaza zelo nevarne vožnje v prometu :hmm: , prehitevanje po polni in po zadnjem, kljub nasproti vozečim :BUA: , skratka glede na prikazano bi moral biti naslov prispevka "Vsi udeleženci v prometu pazite se motoristov" ali nekaj takega :cry:

No tako bodo mel eni zdej še bol veselje delat pizdarije po cest, tisti pa ki so mel slabo menje o nas motoristih, bodo od sedaj mnenje še poslabšali.

Le kje so bli policaji takrat :naughty: , ker tam na vrhu, kjer ponavad ustavljajo jih ni blo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prispevek na POP tv je porazen ker je prikazoval res nesmiselno ter skrajno noro početje motorista......apeliram na UREDNIKE MOTOSVETA da stopijo v kontakt s POP tv in demantirajo to početje ker to kar so prikazali meče skrajno slabo luč na nas vse motoriste :BUA: :BUA: :BUA:

Popravljeno . Popravil directory
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sama sem mnenja, da je bil prispevek skrajno neprimeren, še manj vzgojen in poučen. Na motoriste je vrgel samo slabo luč in nič drugega. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud sam sem videl prispevek. Ja-detifinivno so Benellija mal v objektiv "rinl", prikaz vožnje je bil res tak, da si mamce in zafrustrirani očiji za volani zdej sam še hujše stvari mislijo o motoristih.

čeprav pa nisem preslišal trditev, da so za veliko nesreč motoristov krivi vozniki avtomobilov (še demo je bil kako izgleda na ridah če ti avto ovink seka), ki izsiljujejo namerno zapirajo koridorje med kolonami, ne vidijo motoristov, ipd. Bitumen zalivke so bile tud omenjene in nevzdrževana cestišča, "kmečke igre z gnojem spomladi in jeseni",... sam nevarnih stebričkov železnih ograj niso omenjal. :angry: ). Drugače pa ta del pohvalno. :OK: Pa še mal sarkastično je blo rečeno tisto o oviranju v kolonah :OK: , da sem se kar mal zasmejal in si mislil "ja, pa še res je..."

Razen zaključek je bil pa čist :BUA: največja nevarnost za motoriste je v njihovih glavah... in to je bilo rečeno s takim tonom, kot da smo vsi eni brezmožganski primitivci na dveh kolesih (ponavadi samo na enem...) :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

največja nevarnost za motoriste je v njihovih glavah...

kar je pa večinoma res ... žal mi je le izjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se vsak dan dobivate na ridah,bi prišel v petek ob 18h :OK: ,bo kdo tam,da ne bom zastonj hodil :?

ma veš da bomo tam,že zaradi trebe :D

ja danes če le ne bo spet padavin pa res pridem zdej se pa že kr neki časa nismo dobili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes po dolgem času sem se ponovno odpravil na ride. Ko sem se vozil gor in dol, so me pr zadnji vožnji ustavili policaji. Policaj pomaha z loparčkom, takoj pomislim če sm po predpisih (prvo pomoč mam, črte nism prevozu, radarja ni blo, gume so nove), ugotovim da vse štima in jasno lepo ustavim. Pozabil pa sem, da sem na Gregsovi hondi z akrapotom. Tu pa se stvar zaplete. Policaj od mene zahteva homologacijske papirje od rora.

"Hm, ja nimam jih", mu rečem. On pa meni, "pol bova pa kr nalepko, pa tablco dol dala".

Tako sva se pregovarjala ene 20min. Pol se je pa naveličal mojega jamranja in me spustil samo z opozorilom, ampak naj bo to zadnjič, če pa se še enkrat srečava, bo pa baje res hudič :devil:

No, skoraj bi plačal vstopnino, sam se je vse lepo izšlo. Me prav zanima, kaj mi bodo povedali naslednjič, ko bom z original rorom (verjetno nič, ker nam ustavlu več nobenmu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeba.... :wacko:

kašna homologacija...kje naj jo dobi človek...a kje piše da moreš s sabo met papirje od homologacij za vsako zadevo.....avspuh..... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeba.... :wacko:

kašna homologacija...kje naj jo dobi človek...a kje piše da moreš s sabo met papirje od homologacij za vsako zadevo.....avspuh..... :unsure:

vidim, da si nov na forumu in ne bereš starih debat ... :devil:

a ni blo že ničkolikorat govora o homologacijskem kartončku in vpisu predelav, pa o original in neoriginal, street lega in racing izpuhih, itd ... probi mal poiskat ... mogoče boš imel srečo :afro1:

PS: v predpisih pa res ne piše, da ne smeš z racing auspuhom na cesto :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(verjetno nič, ker nam ustavlu več nobenmu).

In kako jim misliš skliznit?

Sem že sam večkrat razmišljal o tem, a ne vem kako bi se izšlo O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: v predpisih pa res ne piše, da ne smeš z racing auspuhom na cesto :lol1:

a tisti avspuhi, ki niso racing imajo pa vsi homologacijo al kaj...moj je nima pa ni racing....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!