Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

S propagando rid ste si nakopali malo več policijskih kontrol, kot bi jih bilo drugače ... tako da zdej ne mijavkite ...

Nov slogan:

"Zakaj so policaji na ridah? Zbog seksa, če vas že ravno zanima ... " :grim

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S propagando rid ste si nakopali malo več policijskih kontrol, kot bi jih bilo drugače ... tako da zdej ne mijavkite ...

Nov slogan:

"Zakaj so policaji na ridah? Zbog seksa, če vas že ravno zanima ... " :grim

in prav je tako :OK:

ko bi bili vsaj dosledni pri izrekanju kazni ,bi bilo pa tut veliko manj divjanja pa cestah.

aja pa še tistemu, ki se policistov izogiba zaradi tega ker ima slabo gumo :eek: ..ajaja človek ,ni ti pomoči.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še tistemu, ki se policistov izogiba zaradi tega ker ima slabo gumo :eek: ..ajaja človek ,ni ti pomoči.

dr.looney :devil:

tisto ni človek, tisto je burek ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mislm jit dons okol sestih, pol sedmih tam mimo...a je kasna sansa da bom narajmau kakega policaja ?

A nimaš registriranega motorja, a nimaš izpita, boš pijan...????

Zakaj hudiča se tako bojiš policajev :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nimaš registriranega motorja, a nimaš izpita, boš pijan...????

Zakaj hudiča se tako bojiš policajev :?

Good one :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred pol ure šel skoz Planino: policaji merijo... :yes:

a ma jo kaj geodetske opreme, kaj že merijo za pokrito hiško - moto-wellness center Ride?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto ni človek, tisto je burek ;)

se mi je zdel, da je neki narobe z njim :krneki:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bilo zelo živahno na ridah. Imeli smo od dobrih blond snemalk do ghost riderja (črna oprema, črn motor, brez luči in tablic), ki ga je lovila policija :)

Prometa skratka bilo precej, tudi postajališče na nasprotni strani ovinka bilo več ali manj polno..

Vse kaže, da je tista ograja le pripomogla k dirkanju na ridah, saj zgleda že vsi vedo, da na ovinku ni več peska in to s pridom izkoriščajo :)

Bilo je pa tudi polno policije.. Ustavljali so na postajališču pod ovinkom, na vrhu rid, v planini, bili so celo s civilnim avtom in se fural gor pa dol.. Ampak nekateri se itak niso dali motit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro da vem, da se divjaki oziroma palestinci v velikemu številu zadržujejo na ridah, da se jim izognem v velikem krogu. :wacko: ( sej veste rada bi dočakala 100let)

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro da vem, da se divjaki oziroma palestinci v velikemu številu zadržujejo na ridah, da se jim izognem v velikem krogu. :wacko: ( sej veste rada bi dočakala 100let)

dr.looney :devil:

Nimaš šans,ker se toliko ukvarjaš z drugimi in se razburjaš , te bo v kratkem kar razneslo!

Palestinka,probaj se ognit teme o ridah v velikem loku pa mogoče bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimaš šans,ker se toliko ukvarjaš z drugimi in se razburjaš , te bo v kratkem kar razneslo!

Palestinka,probaj se ognit teme o ridah v velikem loku pa mogoče bo.

Defenitivno, najbolš, da si kup tist simulator vožnje motocikla od Honde..Te nebo noben motu, pa še mi bomo mel mir..Vsaj v temi kačje ride :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimaš šans,ker se toliko ukvarjaš z drugimi in se razburjaš , te bo v kratkem kar razneslo!

Palestinka,probaj se ognit teme o ridah v velikem loku pa mogoče bo.

Defenitivno, najbolš, da si kup tist simulator vožnje motocikla od Honde..Te nebo noben motu, pa še mi bomo mel mir..Vsaj v temi kačje ride :devil:

ja kok sta pa luštkana oba

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Defenitivno, najbolš, da si kup tist simulator vožnje motocikla od Honde..Te nebo noben motu, pa še mi bomo mel mir..Vsaj v temi kačje ride :devil:

ona bi si mogla ka druzga kupt da bi bil enkrat za vselej mir v tej temi :devil: vsaj pred njo

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kok sta pa luštkana oba

Kaj se pa ti spet oglašaš? Tečn že neki cajta,le zakaj? RL sux ane symči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pa ti spet oglašaš? Tečn že neki cajta,le zakaj? RL sux ane symči

u glej perje ti poganja

ona bi si mogla ka druzga kupt da bi bil enkrat za vselej mir v tej temi :devil: vsaj pred njo

aaa zato si ti tolk 'skulirana' way to goooo :OK: :OK:

No, šalo in zabavljaške žaljivke na stran... - poglejte, dragi kolega sorazpravljavci: naslov teme je Kacje ride II ... nikjer ne piše "samo hvaljenje in slinjenje in pozitiven odnos in oh in sploh kičasto pisanje o tej fliki asfalta in njega obdajajoči sceneriji" ... Seveda lahko enkrat za vselej moderator to spremeni in kar se mene tiče, bom pač kritične poglede objavljal v kakšni sorodni temi, recimo "Kacje ride II - vse ,kar ne paše v ono osladno temo" ali kaj podobnega. ..

Zato - kavsnite se v rit ;) in skušajte zadeve obdržati na nivoju tudi takrat, ko vas res zaskeli srce zaradi tega, ker nekdo drug zapiše kakšno trpko resnico o tistih ovinkih in pretiravanju glede tega, kaj se tam dogaja. Tukaj seveda ni mesto za osebne žalitve v stilu "daj si že kupi vibrator da bo enkrat mir" in podobno. Obnašate se kot mularija, ki ji je hudobni poštar anubis vzel liziko.

Lep pozdrav vsem, ki ste se brez kakšnega daljšega premora med branjem prebili do tega konca objave. Želim vam prijeten konec tedna, prav tako tudi sebi.

Kaj se pa ti spet oglašaš? Tečn že neki cajta,le zakaj? RL sux ane symči

Če tebi sux, je to tvoj problem. Glede oglašanja pa - tako mlad, pa že tako pokroviteljski. Svašta ... čisto brez uvajalnega tečaja splošne olike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, šalo in zabavljaške žaljivke na stran... - poglejte, dragi kolega sorazpravljavci: naslov teme je Kacje ride II ... nikjer ne piše "samo hvaljenje in slinjenje in pozitiven odnos in oh in sploh kičasto pisanje o tej fliki asfalta in njega obdajajoči sceneriji" ... Seveda lahko enkrat za vselej moderator to spremeni in kar se mene tiče, bom pač kritične poglede objavljal v kakšni sorodni temi, recimo "Kacje ride II - vse ,kar ne paše v ono osladno temo" ali kaj podobnega. ..

Zato - kavsnite se v rit ;) in skušajte zadeve obdržati na nivoju tudi takrat, ko vas res zaskeli srce zaradi tega, ker nekdo drug zapiše kakšno trpko resnico o tistih ovinkih in pretiravanju glede tega, kaj se tam dogaja. Tukaj seveda ni mesto za osebne žalitve v stilu "daj si že kupi vibrator da bo enkrat mir" in podobno. Obnašate se kot mularija, ki ji je hudobni poštar anubis vzel liziko.

Jaz nisem o nobenem vibratorju govorila :grrr .

Pa tudi če bi že to ne bi bila nobena žalitev saj je v naslovu teme tut seks omenjen in vse kar je povezano z tem :whistle: :P . Tak da ne pametuj :nono:

Jaz ti/vam nisem kriva če maste kompleks pred temi ovinki.

kar skos mate nekaj čez te ovinke povedat :ninja: , no v bistvu sta samo dva levi pa desni :whistle:

Pa lep dan preživi pred računalnikom, jaz se sprašujem kako se ti ne zmeša :eek: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti/vam nisem kriva če maste kompleks pred temi ovinki.

kar skos mate nekaj čez te ovinke povedat :ninja: , no v bistvu sta samo dva levi pa desni :whistle:

Pa lep dan preživi pred računalnikom, jaz se sprašujem kako se ti ne zmeša :eek: .

Sploh nimamo kompleksov pred temi ovinki. Ampak, kot radi pogosto rečete - "dogodki in stanje tam mečejo slabo luč na vse motoriste"... Floskula, ki se je ne poslužujem rad, vendar vsake toliko pride zelo prav.

Glede zmešanja - se mi pač ne, 'cuz I'm tough as hell :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh nimamo kompleksov pred temi ovinki. Ampak, kot radi pogosto rečete - "dogodki in stanje tam mečejo slabo luč na vse motoriste"... Floskula, ki se je ne poslužujem rad, vendar vsake toliko pride zelo prav.

Glede zmešanja - se mi pač ne, 'cuz I'm tough as hell :whistle: :whistle:

Floskula a? Ti poredni intelektualček ti, a to kavarniška? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Floskula a? Ti poredni intelektualček ti, a to kavarniška? :P

/me = salonski revolucionar ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimaš šans,ker se toliko ukvarjaš z drugimi in se razburjaš , te bo v kratkem kar razneslo!

Palestinka,probaj se ognit teme o ridah v velikem loku pa mogoče bo.

a res da si ne boš kej naredu, a ne. a ko mački stopiš na rep pa zacvili. jest vam ne morem pomagat če se ne znate voziti drugje kot na ridah, pa če nimate toliko v glavi , da se ne zavedate tega , da mečete slabo luč na motoriste in ogrožate ostale udeležence v prometu z vašim neandertalskim početjem.na koncu vsega pa še tile nekaj cvilite kot taki razvajeni otroci.

sej vem da je brez veze težit, samo včasih se pač ne morem zadržati sploh ob vaši veleumnih izjavah v stilu kupi si ne vem kaj...ajaja otroci. jest res ne vem a ste res tako primitivni in nedorasli svojim letom.

za dirkanje je grobnik ne pa javna cesta. dejte si to že enkrat zapomniti. :angry2: :angry2:

aja pa še to jest sem veliko na motorju ravno zaradi tega mi gredo na živce divjaki(palestinci) ker tut mene ogrožate z vašim početjem. ne bi bila rada prehitro pod zemljo ali pa invalid zaradi primitivcev.

dr.looney :devil:

ona bi si mogla ka druzga kupt da bi bil enkrat za vselej mir v tej temi :devil: vsaj pred njo

lubica draga mislim , da tebi manjka nekaj. in to je pomankanje bontona in kulture pa še nekaj let življenskih izkušenj.

glede na tvoje izjave po vseh temah imam občutek, da si eno izredno nekulturno , razvajeno bitje, ki ne ve kaj bi sama s sabo.

pred mano ne bo miru dokler se bodo ubijali motoristi , zaradi objestnosti (beri divjanja po cestah)

zato prosim če nimaš nič pametnega za povedat zadrži zase, ker smešiš sebe in ne tistega na katerega letijo tvoje žaljivke.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!