Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

lubica draga mislim , da tebi manjka nekaj. in to je pomankanje bontona in kulture pa še nekaj let življenskih izkušenj.

glede na tvoje izjave po vseh temah imam občutek, da si eno izredno nekulturno , razvajeno bitje, ki ne ve kaj bi sama s sabo.

pred mano ne bo miru dokler se bodo ubijali motoristi , zaradi objestnosti (beri divjanja po cestah)

OPROSTI, ampak da se motorist ubije, TinaRR ni zato NIČ kriva. krivi so si kvečjemu sami, ker se ne vejo kulturno vozit... pa z opremo in tak naprej...

vsa sreča da si ti kultura in nerazvajena in imaš vedno kaj PAMETNEGA za povedat... :grrr :grrr :grrr :kva2: :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred mano ne bo miru dokler se bodo ubijali motoristi , zaradi objestnosti (beri divjanja po cestah)

OPROSTI, ampak da se motorist ubije, TinaRR ni zato NIČ kriva. krivi so si kvečjemu sami, ker se ne vejo kulturno vozit... pa z opremo in tak naprej...

Kdo je pa to zdej rekel in izjavu :eek: :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OPROSTI, ampak da se motorist ubije, TinaRR ni zato NIČ kriva. krivi so si kvečjemu sami, ker se ne vejo kulturno vozit... pa z opremo in tak naprej...

vsa sreča da si ti kultura in nerazvajena in imaš vedno kaj PAMETNEGA za povedat... :grrr :grrr :grrr :kva2: :o

A ti si pa Tinina odvetnica al kako? :slap: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kje si pa užgal?Na kerem ovinku, ker moped?

Levi ovinek na koncu zgornje ravnine. Razlogi: neusklajenost, nenavoženost, slabe gume, blokirana zadnja zarad prehitrga in nespametnega šaltanja navzdol med zaviranjem in velika vztrajnost italijanskega cirka 1000-kubičnega dvovaljnika ducatijeve multistrade... Napačna reakcija v kritičnem momentu pr izaviranju s (pre)visoke hitrosti na nizko. In potem prekopic (ne bo mreku glih highsider ker je bila hitrost že dost nizka) na ograjo, ko ni šlo ovinka zvozit, ker je po pesku drselo samo še naravnost... Motor me je potem malo pritisnil ob ograjo, sem bil v železnem sendviču.

Pri enem ušetu not, pri drugem vun ... .)

vmes pa se še na jeziku sproži čudna reakcija ;)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmer, k sm uplaknu , sm biu sam oz. smo bli brez fotoaparatov ... edina posledica je bla pa, pole gmaterjala, tole... (fotkano po tednu dni, ko ni blo več tok črno itd)...

Bi jaz pokazu svoja zatekla jajca, sam se bojim da slikca bolj paše v temo Sanda seven heven :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolg cajta nism prebiral te teme.......vidm da se kar dogaja :lol1:

motoristi in motoristke ne se kregat(ker tako ne bomo nikamor prišli) ljubite se

P.S.Alla odličen podpis ;) :lol: :OK: :OK:

Lp

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drug tedn ima da nardimo en party gor

Sanda, jaz sem za! :OK: :OK: :OK:

Pa še malo materiala za vse, ki vas zadnje čase ni bilo na ridah... ;)

post-53-1156175636_thumb.jpg

post-53-1156175672_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi jaz pokazu svoja zatekla jajca, sam se bojim da slikca bolj paše v temo Sanda seven heven :D

a so ble une k lahk z njimi fuzbal špilaš?

Pa še malo materiala za vse, ki vas zadnje čase ni bilo na ridah... ;)

kva šele bo hecno, ko bodo zravn še nicke dopisali - SAnda7, itd. ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kapd be! :lol1:

oh..še en biserček... :yawn: :yawn: :yawn:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh..še en biserček... :yawn: :yawn: :yawn:

dr.looney :devil:

Kolk smo jih zdej našteli :P

a lahk že štant z bisernimi ogrlicami odpremo? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi jaz pokazu svoja zatekla jajca, sam se bojim da slikca bolj paše v temo Sanda seven heven :D

Ne ne ta fotka bi pasala v "Njam njam" (bikovajajcapress :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne ta fotka bi pasala v "Njam njam" (bikovajajcapress :lol: )

to bi bila edina jed, ki kombinira prašnike in anus

Cohones del SmartAss ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ridam se nažalost ne morem izognit, čeprav bi se jim rad. Pa ne, da ne bi maral ovinkov. Dosti bolj sproščeno nagibam po Zali med Idrijo in Godovičem (in naprej proti Kalcam). Predvsem se počutim bolj varnega. Vse prevečkrat se mi zdi (in mnogi prispevki v tem topicu to potrjujejo), da ima tisto železje na dveh kolesih več možganske mase kot lastnik riti, ki sedi na njem.

Toliko o tem.

Mimogrede: ali je še kdo zaznal ta vikend na (skoraj) vseh "Ovinkih" sledi posipanih in pometenih oljnih madežev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oljni madeži niso na ridah nič posebnega, so kar stalni gosti. :BUA:

Sabotaža, če me vprašaš :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!