Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Očitno vse razen pametnega dirkališča v SLO.

Še enkrat: ni problem denar. Problem so papirji. Dovoljenja. Ne-pritožbe vseh mogočih kurčičev-palčičev (od kmetov, lastnikov, zelenih dalje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat: ni problem denar. Problem so papirji. Dovoljenja. Ne-pritožbe vseh mogočih kurčičev-palčičev (od kmetov, lastnikov, zelenih dalje).

Gregs, pri Symrujevi varianti garant dobiš vsa dovoljenja. Le morebitnim tečkam moraš VIP karte raztalat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF bi pa zdj ti rad?!?!?

Nism sicer dejaven v tej temi zato vas ne poznam tolko, z vožnjo na posnetkih RIDEx ni čist nč narobe, edin če mislš da smo v angliji :? mudel zber se .)

Kjer so ti posnetki objavljeni (mislim, da eno stran nazaj), so posnetki z rid in Marije reke. Pri prvem delu posnetka Marije reke - ta tretji "motorist" (upam, da še živi, ker če tako voz, ne bo več dolgo).

Poglej, ga večkrat, če si bolj počasen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oriđinal...replica ne more bit starodobnik :?

Veš kako je s temi cobrami... nikoli ne veš. Original je "priceless". Replike pa takšne delajo, da pojma nimaš a je originale al kopija. :hmm:

A morajo pri udeležbi kakšne dokumente kazat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da so pravila, kdo lahko sodeluje v "dirki starodobnikov", lahko čekiraš portal starodobniki, ali vprašaš maxxximuma za kontakt do osebe (g. Janez), ki ti bo iz prve roke povedal ali je bila cobra original ali "kopija"....

Status starodobnega vozila se lahko podeli vozilu, ki je starejše od 25 let, (v izjemnih primerih, na primer omejena serija, inovativne tehnične rešitve, je lahko vozilo starejše od 20 let), ohranjeno in tehnično vzdrževano tako, da je skladno z originalno konstrukcijsko sestavo in obliko, in ki zaradi tega svojega zgodovinskega in tehničnega pomena ni namenjeno redni uporabi, ampak se uporablja predvsem na prireditvah, posebej organiziranih za starodobna vozila. Vozilo mora biti v voznem stanju in primerno za vožnjo po javnih cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nardiš prvo dirko nagih bab na motorjih te zihr podpre širna Slovenija

ma ni problema za ride vse ti sam zrihti se takoj,slečem,pa še neki jih zrihtam :grim

sam pol bi blo fajn če še moško etapo nardimo k jz bi tud rada kej gledala pa mislim da nisem edina .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ni problema za ride vse ti sam zrihti se takoj,slečem,pa še neki jih zrihtam :grim

sam pol bi blo fajn če še moško etapo nardimo k jz bi tud rada kej gledala pa mislim da nisem edina .)

Firbec ženski :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej je bil že 2 dni tak slab vreme na ridah :BUA:

Pa dns je pa ja blo kr u redu(1a res ni blo no).Sm bil gor,parkrat odpelu pa caio ragaci :P

Pride kdo jutr?Če ne bo scal seveda.... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami pomagal italijanu na Ridah, na Nevadi 750 s predrto gumo...lahko bi še kdo ustavil in nama pomagal porivat.... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko bi še kdo ustavil in nama pomagal porivat.... <_<

:lol1:

Sorči, :grrr

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi porivala sam sem šla nazaj šele 20 minut čez ride pa ni blo nobenga nikjer,tko da ste očitno rešli problem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes oz. že včeraj je bil zlo lep vreme na ridah, smrkci so pa 2 patrulji postavli :slap: In pol je težil če mam homologacijo za auspuh (mam, sam ne sabo), pa kok ma ta mopedek kW, pa da bo tablico vzel in kazen za 120k napisal. Za piko na i, mi je dal pa še za pihat :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil na ridah od 18-19. Je bila bolj žalost, ride bolj ali manj prazne. No sva pa eno debato udarila s kolegom in opazovala delo plavih angelov iz klopce nad ovinkom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako se je končalo :?

Za pihat mi je dal, 0.00 napihal, pa nastacek za spomin obdržal. Odnesel brez kazni, čeprov ne vem zakaj bi mi jo lahko dal. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm se učer zapelu do rid ....bemti pa zmer na te smrkce naletim...sm se sam obrnu pa gas na rakitno :)

a se jih bojiš, (vozniška, motor, alko)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče človek nima street legal auspuha.....dovolj, da te izločijo iz prometa, in napišejo kazen, ki ni znemarljivo majhna.

Najbrž se pa strinjaš,da je prav tako :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je reku, da mi bo dal kazen za 120k, ker nisem mel homologacije za auspuh :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pihat mi je dal, 0.00 napihal, pa nastacek za spomin obdržal. Odnesel brez kazni, čeprov ne vem zakaj bi mi jo lahko dal. :huh:

Če bi te nameru z radarjem bi te lahk na tehničnega poslov in,če bi motor šu več kot 50km/h ti ga na tvoje stroške nazaj zablokirajo :hmm: So me letos 2x dobil na radar enkrat 17 pa enkrat 21 km/h preveč tko, da mi je to kr znano ampak sta bla v obeh primerih nekak uredu policaja :doze: Tko, da na to bod previdn ;)

Drugače smo se pa dons na poti iz Grobnika čez Ride zapeljal in gor sm spoznov Pleyo :OK: Pa še en njegov kolega je bil,na koncu rid pa policaji :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi te nameru z radarjem bi te lahk na tehničnega poslov in,če bi motor šu več kot 50km/h ti ga na tvoje stroške nazaj zablokirajo :hmm: So me letos 2x dobil na radar enkrat 17 pa enkrat 21 km/h preveč tko, da mi je to kr znano ampak sta bla v obeh primerih nekak uredu policaja :doze: Tko, da na to bod previdn ;)

Sej radarja niso mel postavlenga, so samo ustavlal motoriste, pa kontrolo delal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!