Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Saj radarja na samih ridah itak ni bilo še nikoli, če se ne motim.. Je pa zelo pogosto v kraju Planina. Pojavlja se na več mestih, zato previdnost ni odveč fantje.. Najbolj se splača peljat čez celo Planino 50km/h, je najbolj ziher :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem že opazil radar na drugi ravnini, za the ovinkom, če se voziš proti Postojni, (prva ravnina, če pripelješ po enosmerni, in naprej po glavni cesti proti Postojni).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi na ridah merijo hitrost,samo ne z radarjem pač pa z belim kangoojem(ponavadi)na ravnini med enosmerno in S ovinkom na vrhu.policaji pa so postavljeni na S ovinku(ustavljajo proti PO) in na gozdni potki nasproti TO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dobro da vem, ker ponavadi nisem ravno najbol pozoren na hitrost na tisti ravni.. Bom bolj pazil od zdaj naprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem sicer, kaj imate, ker nisem bral, ampak NEBI ni skupaj... mimogrede... za vse... (ne samo za Nino)... ;)

a zdej mi boš še ti pamet soliu.... marsikaj se marsikak ne piše pa je dobro tko ko je... a zdej bomo mel še pravopisno policijo, al kaj? :doze: :? <_<

lp, nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj radarja na samih ridah itak ni bilo še nikoli, če se ne motim.. Je pa zelo pogosto v kraju Planina. Pojavlja se na več mestih, zato previdnost ni odveč fantje.. Najbolj se splača peljat čez celo Planino 50km/h, je najbolj ziher :)

to je obenem tudi priporočena hitrost vožnje s strani ponudnika te vozne površine ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUTR OB 18h ČVEK NA RIDAH v primeru dežja odpade

nince, in pol, mislte kj na 3M?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I`ll be there! :OK:

Jest tut, kakšnokoli orožje pusti doma! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I`ll be there! :OK:

Kot kaže niti datumov ne razločim več! Ravno dobro prišel z rid, kjer sem čakal Sando in ostale da pridete :D :blush: :blush:

Vsekakor bom tudi jutri poskusil prit :D

@Terminator

Ok nej ti bo, itak je AK47 mal prevelik za z motorjem prevažat :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolgcajt.

Čvek zna bit precej neproduktiven, podobno kot te pisarije v tej temi.

Howgh, govoru sm! B) Kje je moj pwyatu Sym?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je moj pwyatu Sym?

ima blokado...pa ne na agregatu....

...najbrž zato, da bo vse skupaj malo bolj zabavno :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sva šla dans z originalom :D mal polagat pa je blo kar zanimovo predvsem za mene (za njega verjetno ne :P )....policaji bli spodaj in imeli radar ampak sva se peljala kot se spodobi in ni blo nič.....potem ene parkrat gor dol dol gor gor dol...

P.S. kdo ima veselje se furat na takšni cesti ko se tak hitr konča kot bi rekel dober dan .) (no nisem bil prvič gor ampak do zdaj še nisem povedal :ninja: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!