Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

kašna homologacija...kje naj jo dobi človek...a kje piše da moreš s sabo met papirje od homologacij za vsako zadevo.....avspuh..... :unsure:

TC ... dobro jutro ... prebudil si se v letu 2004, baje smo "razvita" država Slovenija in "kao" pravno formalno članica EU ......

Homologacijski listek-kartonček je namenjen za pomoč ob sili ko te sred ceste srat prime, da si pol maš s čim obrisat tazadnjo ..... :lol1:

Kaj človek ne zve vsak dan ...... :cry:

p.s. .... ti nimaš avspuha in wings ni avspuh, kater naj bi čemu služu razen drugačnosti in gasu .... temu se reče sam odprt ror!

Popravljeno . Popravil Dr. _MAXXI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tisti avspuhi, ki niso racing imajo pa vsi homologacijo al kaj...moj je nima pa ni racing....

mah, kaj bi ti govoril ... vpraš tistga, k ti je avspuh prodal ... pa tistga, k ti je motor prodal ... pa tistga, k ti ga na tehničnem pregleda ... pa tistga, k ti ga registrira ... pa policaja, k te ustavi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa bojo porekli za moje rore, k so kar "made in domaspackano" in sem šel čez homologacijski pregled v stilu "ni pripomb"?

Po moje je papak mislu kaj vse ti bo najdu od pomanjkljive opreme naprej, mogoče sploh neregistriran motor in ker si vozil po predpisih ti ni nič mogu pa se je na ror (verjetno edina neoriginal stvar na motorju?) spravu.

kako pa je pol s plastikami (te-pr privatnikih naštancane)? tud na a-test pelat, ko se bognedaj zvrneš in jih zamenjaš? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nad tem, kar se mi je zgodilo, se ne pritožujem čisto nič. Policaj ni hotel nič drugega kot predpisuje zakon, na koncu pa me je samo opozoril.

In zakaj se bom še naprej vozil z glasnimi izpuhi :hmm: :hmm:

Zato, da bo policaj slišal, ko me bo poskušal ustavit, da nisem spustil gasa, ampak sem ga dodal in se bo lahko varno umaknil. :fight2: <_< :angry:

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak sem ga dodal in se bo lahko varno umaknil. :fight2: <_< :angry:

To mi deli :lol1: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns grem pa js do rid z dvema Akrapotoma gor. Vsi varuhi reda :music4:

pa počakat dva tedna, da dobim homologacijo.

ti kr ulet dons okol 18h jih bom jaz malo zdražil ne bodo imeli časa se s teboj ukvarjati :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem cajtu sm bil včeri nazaj na ridah :) smejali smo se bladzotu in njegovim akcijam (od kar sm pršu ni stopu dol oz. odsedlal motorja :OK: )pole pa naenkrat tišina, jap popicajčki so ga meli na pesku :angry: k smo šli mimo sanda7 jst in TC smo vam pomahali, un ta drug policaj se je pa sam smeju (idiot) :grrr kaj pol si/sta jo lišo odnesla-brez kazni...

P.S. :topic: ma kaj pol k tle tolk palamudiste...za wingsa oz. akrapota je treba met homologacijo al ne :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

@Žan ..... vsak kurac moreš met homologirano .... jutr boš mogu servise delat pri uradnih osebah .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se nas je pa veliko zbralo in ustavilo,kar mal presenečen,ampak brez policajev pa ne gre :BUA: ,so spet na vrhu ustavljali,mi pa pred njimi obračali :yea2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj hočeš ... nijno zlo ... :angry: , al pa ljubitelji narave ... .)

... in benzinskih hlapov.....ter vonja po gumah...in praskajočih zvokov aluminija :lol1: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo....jaz pa sam samcat počival in gustiral ACE limonco.....ob 18,00 ni blo žive duše..

Upsssss....lažem.....Gregs je mim padu,d je komi ustavu za eno rokovanje....pol pa on naprej na morje jaz pa nazaj v LJ.

BTW......Alter.....krasno zgledata na tistem "avtobusu".

Morda kdaj drugič!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kaj pol si/sta jo lišo odnesla-brez kazni...

Lišo, lišo... :yea2:

Na srečo... :grim

Samo baje če me pa naslednjič ustavi... ehehehehe... ko v malem vrtcu... mi bo pa ušesa navil... :grrr ... ups... Bladzu... je bil z Akrapotom... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upsssss....lažem.....Gregs je mim padu,d je komi ustavu za eno rokovanje....pol pa on naprej na morje jaz pa nazaj v LJ.

..eeeekhmmmmm... no jaaaaaa.... O:-)

Sej ni blo tok hitr, no.... :grim Ni bilo kombinezona, pa sem imel bolj počasno vožnjo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če me pa naslednjič ustavi... ehehehehe... ko v malem vrtcu... mi bo pa ušesa navil...

tistih naslednjič je blo že miljavžntkrat izrečenih :lol1: ma kaj jim češ, policaj bo zmeri policaj :grrr glavno d ni blo $ treba dat

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes se je na ridah neki dogajalo...navkljub nestabilnemu vremenu...snemali so Miheta in Žeksa na Cbr 600.....je blo kr za vidt....drugače pa malo motorjev...več avtov....vreme dela svoje.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo sli danes z morja po stari cesti okoli 15h (itak, da gremo vedno po stari) in je bila zelja silna malo hitreje po tackah cez ride peljat :ph34r: . pa so prijazni kolegi O:-) na vrhu mahali v pozdrav in opozorilo :grrr in so tako tacke danes ostale nedotaknjene. smo se peljali kar po celi trasi za avtomobilom :wub: , dva smrkca, vsak na svoji strani z liziko v roki, pa sta cakala na morebitne neopozorjene. upam, da nista prevec zasluzila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!