Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Drugič prej povej .)

hja ni blo kj duma počet pa sm probala č bo kdu gor, se ne ben javu, tk de nism šla sploh... kaj, zakaj, a boš jut kj gor pop? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se pa pozimi dobivate, ko je na "The Ovinku" premrzlo? :hmm:

Al ste karakterji in se vseeno dobivate tam? :rolleyes:

Na unem spodnjem, je topleje :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na unem spodnjem, je topleje :worship:

res :blink: mi smo se pa u krivi veri zgori stiskali :slap:

pridemo v dolino pogledat letos :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je, a ne moreš stran od računalnika? :photo:

ne, bil sem potoval v Nemčijo in Avstrijo, sklepat posle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes me ustavili na ridah policisti...bili so prijazni, pogovorila sva se o modrih ledicah in nehomologiranem avspuhu...vse lepo civilizirano in korektno....tako da :worship: za odnos policista in :OK: za prijaznost....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, bil sem potoval v Nemčijo in Avstrijo, sklepat posle.

Lej ga zlomka, v zadnjih dveh dneh sem prevozil celo Koroško(Avstrijsko :blush: ) in še kaj bi se našlo, pa te nikjer nisem srečal. Pa ravno pri "ta malih nisi" :hmm:

Izgleda, da se bom moral tudi čez ride kdaj peljati. Sem se letos do sedaj celo 2X.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej ga zlomka, v zadnjih dveh dneh sem prevozil celo Koroško(Avstrijsko :blush: ) in še kaj bi se našlo, pa te nikjer nisem srečal. Pa ravno pri "ta malih nisi" :hmm:

Cvetoo, jst vozim ponoč, pa sestankujem podnevi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cvetoo k boš šel v ride najavi da se vem umaknt .)

Ja, zakaj le? Saj se jaz vozim po cesti in ne po grmovju :P

Lp cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ride prazne.. Samo jaz in kolega sva grela klopco nad ovinkom enih 10 min. Pa še to sva tja prišla na štirih kolesih, ker je dvokolesnik na servisu.

Modri angeli so bili pa kljub slabemu vremenu in majhnemu prometu prisotni na vrhu in ustavljali še tisto malo motoristov, kar jih je bilo danes na cesti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modri angeli so bili pa kljub slabemu vremenu in majhnemu prometu prisotni na vrhu in ustavljali še tisto malo motoristov, kar jih je bilo danes na cesti :)

To delaj po mojem izrecnem naročilu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ride danes na žalost terjale svoj davek. Dva padca.. :( Drugače pa kar nekaj prometa, se je videlo da je lep dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2?!!! :eek: Kdo je še odletu in kako je z njim?

Drgač je blo pa dones res lepo, brišenje tačk je lepo uspevalo, ampak kot ponavad so vzdušje moril smrkci :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bahi je mal skliznilo .... uni s suzukijem gsx 75' pa je "lepo" odletu v zrak ...... končal pa je v bolnici.

Sam še enkrat so policaji potrdili da so najbol glup narod na svetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem prišel šele potem, ko so bili tam že policaji in vlečna služba, ki je nakladala motor..

Ne vem pa nič kdo pa kako pa zakaj. Bo povedal kdo drug kaj več..

Kaj pa je bilo s policaji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bahi je mal skliznilo .... uni s suzukijem gsx 75' pa je "lepo" odletu v zrak ...... končal pa je v bolnici.

Sam še enkrat so policaji potrdili da so najbol glup narod na svetu.

Morda kaj več? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bahi je mal skliznilo .... uni s suzukijem gsx 75' pa je "lepo" odletu v zrak ...... končal pa je v bolnici.

Sam še enkrat so policaji potrdili da so najbol glup narod na svetu.

a ti pa takoj ves vesel pisat, kdo se je razbou :slap: :closedeyes: Dej drugič bod tih, pa če bo tist k je padu sam hotu povedat, bo že napisu! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti pa takoj ves vesel pisat, kdo se je razbou :slap: :closedeyes: Dej drugič bod tih, pa če bo tist k je padu sam hotu povedat, bo že napisu! <_<

res je, se bodo že sami oglasil če se bodo hoteli

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bahi je mal skliznilo .... uni s suzukijem gsx 75' pa je "lepo" odletu v zrak ...... končal pa je v bolnici.

Sam še enkrat so policaji potrdili da so najbol glup narod na svetu.

Za bahca vem, sam za tistega s suzo sm pa zdej zvedu. Bad :BUA: Pa najbrž sm ga na poti dol sreču. To je blo kmal za tem, ko sem jst šou?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta terja svoje davke...... tudi Ride niso izjema! Oba sta peljala po omejitvah a ne - če to dokažete pol ni panike, drugače pa nimate argumenta za razpravo na tem svetem mestu, v posvečeni temi - vi posvečeni obiskovalci!

......stare zgodbe miljonkrat pogrete!

Pol pa še en piše, da so policaji problem......čudn, čudn, kva dogaja.....

LP Mare

Več žolča prosim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ej ste vsi pametni.....povem kaj se je zgodilo k vsakega sigurno zanima pol pa me še napizdijo kaj sem napisal .....možakarju nič slabega nočem pa sigurno nebi mu želel da se mu je to zgodilo sam povem kaj se je zgodilo...vi me pa takoj napadate ...ja halo .... :ninja:

Ostalo naj drugi povejo ker mam pol kufer tega.....človek pove za informacijo ostali ga napadate jaoo....hujši k otroci.

p.s

A ni ta forum za prost govor, al sam nabijanje v prazno?

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!